Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 111 άτομα (11 μέλη και 100 επισκέπτες)

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Από τι είναι άρρωστη;;Έμαθες;
 

Επισκέπτης
παιδες πηγα να διαπιστωσω μονος μου ποια ειναι στο 134 πανω.... καμια σχεση με την μιλανα, ηταν μια ψυλη ξυλαγγουρη και αχαρη..... τσατσος δουλευε ο φιλος του χαρουλη.. τα ειπαμε για την ντενις και παραδεχτηκε πως αυτο το φαινομενο εκεινης της εποχης δεν ξαναεπαναλαμβανεται.... παντως κατι πρεπει να γινει σιγα-σιγα ξεκινησαν να παιρνουν 25ευρω οι μουναρες (αντελλα), μετα αυτες που ειχαν καλη συμμετοχη (μιλανα) τωρα αρχιζουν και τα μπαζα να παιρνουν 25ευρω... σε λιγο καιρο θα αναπολουμε την εποχη του 20αρικου.... πιστευω πως κατι πρεπει να κανουμε διοτι αν ανεβασουν και αλλο τις τιμες θα ειναι πλεων αδυνατον να εισαι και μπουρδελιαρης και να εχεις μια φυσιολογικη ζωη..... για αυτο ας ακουστουν οτι ιδεες υπαρχουν.....
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Tίποτα φίλε...δυστυχώς με τις τιμές δεν γίνεται τίποτα.....Πρέπει όλοι να καταλάβουν πως και οι πουτάνες θα ανεβάσουν τις τιμές όπως γίνεται με τις παταάτες με τις ντομάτες και πάει λέγοντας
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Ειδικά όσο ανεβαίνει το πετρέλαιο, οπότε ανεβαίνει και η τιμή της βαζελίνης, βασικού συστατικού της κρέμας που χρησιμοποιούν στα λαμπουρδε. Τότε οι μάνατζερ, (τσατσάδες), θα μετακυλίσουν το κόστος στον τελικό καταναλωτή, (εμάς). Πρέπει η μέση σταθμισμένη τιμή του ιεραποστολικού να μπει στο δείκτη τιμών του καταναλωτή, στο καλάθι της νοικοκυράς (και όχι μόνο!)
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
παιδες πηγα να διαπιστωσω μονος μου ποια ειναι στο 134 πανω.... καμια σχεση με την μιλανα, ηταν μια ψυλη ξυλαγγουρη και αχαρη..... τσατσος δουλευε ο φιλος του χαρουλη.. τα ειπαμε για την ντενις και παραδεχτηκε πως αυτο το φαινομενο εκεινης της εποχης δεν ξαναεπαναλαμβανεται.... παντως κατι πρεπει να γινει σιγα-σιγα ξεκινησαν να παιρνουν 25ευρω οι μουναρες (αντελλα), μετα αυτες που ειχαν καλη συμμετοχη (μιλανα) τωρα αρχιζουν και τα μπαζα να παιρνουν 25ευρω... σε λιγο καιρο θα αναπολουμε την εποχη του 20αρικου.... πιστευω πως κατι πρεπει να κανουμε διοτι αν ανεβασουν και αλλο τις τιμες θα ειναι πλεων αδυνατον να εισαι και μπουρδελιαρης και να εχεις μια φυσιολογικη ζωη..... για αυτο ας ακουστουν οτι ιδεες υπαρχουν.....
Μειωση ??? Αμα υπαρξει αποχη για μια βδομαδα, θα γινει κατρακυλα των τιμων !!! ΑΛΛΑ-μαλλον- αυτο δεν γινεται !!!!
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Ναι, καλά, άντε να κρατήσεις τον Πιτσιλιστή. Αυτός τους κάνει τζίρο από μόνος του.
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
δεν ρωτησα ρε φιλε...απλα ακουγα που ενας ρωτουσε για την Αλινα.Και του ειπε οτι ειναι αρρωστη...
 

Επισκέπτης
ρε παιδες αν μπορουσαμε να γινουμε μια συμπαγης μαζα τοτε θα βλεπατε πως θα επιρεαζαμε την αγορα.... εγω πιστευω πως η ανοδος του επιπεδου στην φυλης εχει γινει λογο του σαιτ... επειδη αν μια ειναι φολα αμεσως δεν ξαναπαταει κανενας επειδη το ξερει μεσω του σαιτ... ετσι ας κανουμε μια αποχη 1 βδομαδα απο φυλης και γυρω περιοχες ή περιοχες που εχουν συμφεροντα τα αφεντικα της φυλης και θα δουμε αν θα γαμαμε με 20 μουναρες και με 15 τα μπαζακια...... δηλαδη αν θες φιλε πηγαινε σε μπουρδελο αλλα θα πας στην λιοσιων η το μεταξουργειο για μια βδομαδα και θα δειτε πως θα μας υπολογιζουν.. αλλα για να γινει η συσπειρωση πρεπει να κανουν κατι και οι μοντ αλλα γενικα να καταλαβουν ολοι την δυναμη που εχουμε πλεων γιατι εγω δεν ειμαι ενας πελατης ειμαι ενεργο μελος του bourdela.com δηλαδη ειμαι συνδεδεμενος με αλλους 20000 σαν εμενα και οταν κατι ειναι δικαιο και το λεει ενας-ενας δεν γινεται τιποτα αν το πουν ομως 20000 ατομα τοτε το πραγμα αλλαζει καθως αν θεωρισουμε πως κανουμε το καθε μελος *1(μονο) καταθεση την εβδομαδα τοτε 20000*20=400.000ευρω και δεν βαζω μεσα ολους αυτους που διαβαζουν και ακολουθουν το σαιτ χωρις να ειναι γραμμενοι (ολη οι κολλητοι μου το κανουν αυτο και δεν ειναι οι μονοι) καταλαβενεται την δυναμη μας τωρα..... περιμενω απαντησεις...

*μπορει μερικοι να μην κανουν καμια αλλα υπαρχουν σαν εμενα αρκετοι που κανουν 6-7 καταθεσεις....
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε achro1416 σωστά τα λες,κι εγώ την ίδια άποψη έχω.Η πραγματικότητα όμως είναι διαφορετική.Αν υποθέσουμε ότι δεν πάμε 1 εβδομάδα τα 3000 μέλη από τα 20,000 που έχει το φόρουμ και είναι περίπου οι ενεργοί,οι ιδιοκτήτες προκειμένου να μη χάσουν λεφτά,θα κάνουν το εξής.Θα επιτρέψουν τους ξένους,και ο Πακιστανός που έχει να γαμήσει από τότε που έφυγαν οι ʼγγλοι άποικοι θα δώσει τα 25? να γαμήσει την Μιλάνα και την Ντάνα και την κάθε μία.Οπότε μετά θα το παγιώσει ο ιδιοκτήτης και θα συνεχίσεις να γαμάς με τα 25? αλλά τότε θα έχεις και τους Πακιστανούς.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες το μουνί που δουλευει στη ιασωνος 19γ με το αναβατότριο δουλεύει ακόμα?ασ ενημερώσει κάποιος. η μίλανα τελικά δοθλευει στο 59 η στο 134? εχω μπερδευτεί πολύ. καΙ Η ΡΟΥΜΑΝΑ που δουλεύει? στο 134 ισόγειο?
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
[
ρε παιδες αν μπορουσαμε να γινουμε μια συμπαγης μαζα τοτε θα βλεπατε πως θα επιρεαζαμε την αγορα.... εγω πιστευω πως η ανοδος του επιπεδου στην φυλης εχει γινει λογο του σαιτ... επειδη αν μια ειναι φολα αμεσως δεν ξαναπαταει κανενας επειδη το ξερει μεσω του σαιτ... ετσι ας κανουμε μια αποχη 1 βδομαδα απο φυλης και γυρω περιοχες ή περιοχες που εχουν συμφεροντα τα αφεντικα της φυλης και θα δουμε αν θα γαμαμε με 20 μουναρες και με 15 τα μπαζακια...... δηλαδη αν θες φιλε πηγαινε σε μπουρδελο αλλα θα πας στην λιοσιων η το μεταξουργειο για μια βδομαδα και θα δειτε πως θα μας υπολογιζουν.. αλλα για να γινει η συσπειρωση πρεπει να κανουν κατι και οι μοντ αλλα γενικα να καταλαβουν ολοι την δυναμη που εχουμε πλεων γιατι εγω δεν ειμαι ενας πελατης ειμαι ενεργο μελος του bourdela.com δηλαδη ειμαι συνδεδεμενος με αλλους 20000 σαν εμενα και οταν κατι ειναι δικαιο και το λεει ενας-ενας δεν γινεται τιποτα αν το πουν ομως 20000 ατομα τοτε το πραγμα αλλαζει καθως αν θεωρισουμε πως κανουμε το καθε μελος *1(μονο) καταθεση την εβδομαδα τοτε 20000*20=400.000ευρω και δεν βαζω μεσα ολους αυτους που διαβαζουν και ακολουθουν το σαιτ χωρις να ειναι γραμμενοι (ολη οι κολλητοι μου το κανουν αυτο και δεν ειναι οι μονοι) καταλαβενεται την δυναμη μας τωρα..... περιμενω απαντησεις...

*μπορει μερικοι να μην κανουν καμια αλλα υπαρχουν σαν εμενα αρκετοι που κανουν 6-7 καταθεσεις....
Εγω παντως συμφωνω με τον achro και το ειχα προτεινει και εγω στο παλιο φορουμ.
Οι Πακιστανοι ειναι αμελητεα αγορα και μονο ενα 10% απο αυτους θα πληρωναν 25 για να γαμησουν!!!!!
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Βρε παιδια αυτοι που καθοριζουν την αγορα σε πολυ μεγαλο βαθμο μην πω σε μεγιστο βαθμο ειμαστε εμεις.Τι να σου κανουν οι Πακιστανοι και οι αλλοι...δεν ειμαι ρατσιστης και αυτοι αναγκες εχουν αλλα ετσι ειναι τα πραγματα!Γι αυτο λοιπον οσο μπορουμε ας απεχουμε για να καταλαβουν οτι δεν ειμαστε ΠΡΟΒΑΤΑ....
 

Επισκέπτης
με τις απαντησεις που δωσατε παρατηρω πως πολλα παιδια εχουν την ιδια νοοτροποια με εμενα....
Φίλε achro1416 σωστά τα λες,κι εγώ την ίδια άποψη έχω.Η πραγματικότητα όμως είναι διαφορετική.Αν υποθέσουμε ότι δεν πάμε 1 εβδομάδα τα 3000 μέλη από τα 20,000 που έχει το φόρουμ και είναι περίπου οι ενεργοί,οι ιδιοκτήτες προκειμένου να μη χάσουν λεφτά,θα κάνουν το εξής.Θα επιτρέψουν τους ξένους,και ο Πακιστανός που έχει να γαμήσει από τότε που έφυγαν οι ʼγγλοι άποικοι θα δώσει τα 25? να γαμήσει την Μιλάνα και την Ντάνα και την κάθε μία.Οπότε μετά θα το παγιώσει ο ιδιοκτήτης και θα συνεχίσεις να γαμάς με τα 25? αλλά τότε θα έχεις και τους Πακιστανούς.
πιθανο αλλα ειναι και στο χερι της κοπελας να δεχθει ξενο... ας πουμε η ρωξανη περγαμου 1 δεν σε παιρνει αν εισαι ξενος εκτος και αν εισαι ευπαρουσιαστος..... η τσατσα μου ειπε "για εσας καλο ειναι αλλα ρωτα και εμενα?" επεισης μπορει ενεργα μελη να ειναι 3000 αλλα υπαρχουν πολλοι που δεν ειναι γραμμενοι και το διαβαζουν καθε μερα..... δεν λεω οτι εχεις αδικο απλα επισημανω....
[Εγω παντως συμφωνω με τον achro και το ειχα προτεινει και εγω στο παλιο φορουμ.
Οι Πακιστανοι ειναι αμελητεα αγορα και μονο ενα 10% απο αυτους θα πληρωναν 25 για να γαμησουν!!!!!
αυτο ειναι το θεμα ας μην παταμε στα 25αρια.. ας μαζευτουμε δηλαδη αυριο καμια 25 ατομα και να μπαινουμε 5-5 και να παραπονιωμαστε για τις τιμες.... εγω σαν 1ο βημα δεν ξαναγαμαω 25αρι και την μιλανα θα την παιρνω στο στουντιο... εδω εχουμε καταντησει να δινουμε στην φυλης 25αρια και σε μερικα στουντιο 30αρια.... εχτες ας πουμε στο δροσοπουλου 95 με παρακαλαγε να μπω με 40ευρω γιατι??? γιατι δεν παταει κανενας... λοιπον τα 59 και τα 134 πρεπει να ριξουν τις τιμες για να με ξαναδουν..... θα ηθελα να δω ποσοι ειναι διατεθιμενοι να κανουν κατι???? γιατι οσο το αφηνουμε σιγα σιγα θα γινει και 30 κανα καλο μουνι,, 30 που?? ΣΤΗ ΦΥΛΗΣ... λοιπον εγω ειπα τι θα κανω απο δω και περα οχι για να αλλαξει κατι (γιατι μονος μου δεν μπορω να κανω τιποτα) αλλα για να μην νιωθω οτι με πιανουν μαλακα.... και ξυπνηστε ολες οι πουτανες ειναι πιο πλουσιες απο εμας....
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ με 25? 2 φορές έχω γαμίσει,και αυτές επειδή είχα διαβάσει εδώ για τη Μιλάνα που τελικά ήταν η Σάρα και για την Αντέλα.

Οι Πακιστανοί δεν είναι αμελητέα ποσότητα.Και όταν λέω "Πακιστανοί" εννοώ.και μαύρους και γύφτους,που τους αφήνουν έξω πολλές κοπέλες.Πάντως τελευταία παρατηρώ ότι μπαίνουν,βλέπουν και ενώ διακρίνονται,οι τσατσάδες δεν τους βγάζουν έξω και σπάνια να ακούσω "η κοπέλα δεν παίρνει ξένους".Παλιά το έλεγαν συνέχεια.Και στο υπόγειο στη Μονής Προδρόμου είχε και ταμπέλα Only Greeks!Μέχρι τώρα δεν τους έπαιρναν για να μη διώξουν τη μεγάλη "δύναμη" τους Έλληνες.Τώρα πάω Σ/Κ βράδυα,και δεν έχει τον κόσμο που είχε παλιά.Οπότε και τα έσοδά τους είναι μικρότερα.Προσωπικά στο 71 στον όροφο έκανα ιστορία για τα βρώμικα σεντόνια.Απαίτησα να μου δώσουν τα λεφτά,και έφυγα.Την επόμενη φορά που πήγα μετά από κανά μήνα,η τσατσά με θυμήθηκε,και μόλις πήγα να μπω μου λέει "περίμενε λίγο" και έφερε καινούρια σεντόνια!!!!!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Εμπρος ΟΛΟΙ για το 15 ευρω !!!!!!!!!!!

Για μείωση μην περιμένεις.Εδώ δεν μειώνουν τιμές τα πολυκαταστήματα θα μειώσουν τα μπουρδέλα;Απλώς ας μείνουν σταθερές τιμές στα 20? και να είναι πιο καθαρά.Και την καθαριότητα μπορούμε να την απαιτήσουμε.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
[Εγω παντως συμφωνω με τον achro και το ειχα προτεινει και εγω στο παλιο φορουμ.
Οι Πακιστανοι ειναι αμελητεα αγορα και μονο ενα 10% απο αυτους θα πληρωναν 25 για να γαμησουν!!!!!
Πακιστανοί???όχι ρε!Δε λέω..οι πακιστανοί μια χαρά άτομα είναι αλλά... τους έχω πετύχει να ζητάνε να πάρουν παρτούζα γκόμενα για να γλιτώσουν χρήμα!!θα δώσουν και 25άρι?
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Αν δεις Πακιστανό να βγαίνει από το δωμάτιο μην παραξενευτείς.
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Καιρό είχα να γράψω.
Απογευματάκι γύρω στις 6, τίγκα στους Πακιστανούς φίλους μας η Φυλής κ οι γύρω δρόμοι.
Μετά απο κουραστική τσάρκα συναντώ στη Φωκαίας χαμηλά, μάλλον στο 27, μια
Μ Α Υ Ρ Η. Ναι, μαύρη.Χρόνια ακούω τα χειρότερα για αυτές. Είπα να μπώ για την ΕΜΠΕΙΡΙΑ και μόνο να λέω ότι γάμησα μαύρη.
Ε τι να πω, ότι ήταν με το χαμόγελο στα χείλη συνέχεια;ότι μου τριβόταν όλη την ώρα; (παραλίγο να με φιλήσει κι'όλας στο στόμα,το μόνο αρνητικό στην υπόθεση)
Τι άλλο; ότι έκανε στήσιμο εκπληκτικό,ειδικά στο πισοκολλητό; ότι η πίπα της ήταν μια χαρά και βαθιά;Ότι με περίμενε να φορέσω μετά τα εσώρουχα για να φύγω; Ότι άξιζε το 20?  ΧΑΛΑΡΑ?
Καλό σωματάκι κ ωραίο βυζάκι.Ευγενέστατη!
Κάρα την λέγανε; Κιάρα;
Ειλικρινά,δε περίμενα τέτοια απόδοση.Με τίποτα!
Ρε μπας και την ποτίσανε κάτι;
Τι να πω ρε παιδιά,είμαι πολύ καιρό στο site άσχετα αν δε ποστάρω συχνά και ενα καλό σχολιάκι δεν διάβασα ποτέ για αυτές.
Αυτά.

ΥΓ:Το μπουρδελάκι έτσι κ έτσι σαν χώρος, με μια κλασσική τσατσά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom