Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 329 άτομα (44 μέλη και 285 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εκτακτι τσαρκα με το μεγαλο ιγετι τις καυλας skido !!!!!!!!θα ενιμεροσουμε μετα!!!
 

gt1313

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μετα απο το post της προηγουμενης σελιδας για το μελαχρινο στην καθετη της Λιοσιων 108 (με το Νο 18), εκανα πριν λιγο επισκεψη. Δεν ειχε κοσμο και το κοριτσι ηταν πιτσιρικα με μακρυ μαυρο μαλλι, λεπτη με μικρο στηθος. Δεν ξερω αν ειναι η ιδια με αυτη που πετυχαν χθες τα παιδια, αλλα δε μου εκανε καποια εντυπωση και δεν την τιμησα. Αυτα προς ενημερωση...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Eίχα την τιμή να συνοδεύσω τον αρχικαυλιάρη pitsilisti σε έξοδο για χύσιμο και πιτσίλισμα. Ο πανάξιος pitsilistis τίμησε την Κορίνα Κνίδου 18! Αναμένεται αναλυτική περιγραφή της διαδικασίας όπως και πλούσιο και αναλυτικό ρεπορτάζ για την πέριξ της Λιοσίων μπουρδελοπεριοχή!
 

Επισκέπτης
χαιρετο ολους τους πανμεγιστους χιστες του mpourdela.com!!!!μολις γιρισαμε με τον καβαλαρι τις καυλας skido απο μια μικρι και αλανιαρικι τσαρκουλα γεματι καυλα και σπερμα!!!!καβαλισαμε το ασπρο αλογο(μιχανακι) και χιθικαμε στα σκοτεινα σακακια τις καυλας τον πονιρον και ατιθασον πορνιδιον!!!και τορα ι ενιμεροσι για τα πουταναδικα τισ λιοσιον και τισ φοκεας!
ασ αρχισουμε απο λιοσιον και τα στενα τις!(μεταμεσονιχτια βαρδια)
1)τροφονιου 11 ισογειο ιταν ι κατερινα μια χονδρουλα μελαμψη(χαλια)δεν αξιζει μακγες!
2)τοφονιου 11 σκαλες παολα αραπινα(ουδεν σχολιο)
3)τροφονιου 13 ισογειο ειρινι μιλφ κακασχιμι μαγισα!!!
4)αδανον2 πατρισια απο βανεζουελα με καλο κολαρακι...μελαμψο πουτανιδιο!δεν θα το πιτσιλαγα!
5)βεργας 2 λιζα μιλφ απο βραζιλια ειπε ι τσατσα...αρχιδια ομοσ...σιγα μιν ιταν απο βραζιλια...σα το πουτσο μου κατσαρομαλι ιταν το πουτανιδιο!
6)λιοσιον 73α κλασικα στο ποστο τισ ι μπετι με σχετικα μεγαλα βιζια αλλα δεν αξιζει για πιτσιλισμα....σιμφονο με τιν ταπινι μου γνομι.
7)χοματιανου 11 ισογειο ι κλαουντια(ιταν εκι και ι φιλι μου ι τσατσα απο τον κεραμικο..πιρε μεταθεσι )χαχα...σχετικα με επιπεδο λιοσιον ιταν καλουλα ι κλαουντια...απο βουλγαρια!αξιζε ενα πιτσιλισμα!
8)χοματιανου 11 σκαλες ι μαρινα...δε σχολιαζο...χαλαο το σαλιο μου!
9)κνιδου 18 ιταν ι κορινα απο ροσια...ενα πουτανακι με καβλοφατσα,μελαχρινι οπου και τιν πιτσιλισα....!!θελει δουλεια ακομα το πουτανακι....πιπα μετρια προς το χειροτερο...και απο γαμισι μετριο και αυτο προσ το χειροτερο....για ενα πιτσιλισμα καλι ειναι...σιμφονα με επιπεδο λιοσιον καλο ιταν το πουτανακι!!!
ας γραψουμε τορα για τα κοκινα σπιτια στι φοκαιας!!!(μεταμεσονιχτια βαρδια)
1)φοκαιας 25 ιπογειο ι μαρια απο λιθουανια οποσ λεει ι τσατσα ..δουλευι και στο φιλισ109 ι μαρια!καλουλα απο εμαφανισι αλλα εχο ακουσει απο σιναγονιστες οτι δεν εχι καλι σιμετοχι ...
2)στο αντελοσπιτο ι μαριλενα....αξιζει ενα πιτσιλισμα πιστευο!μαυρο μαλι ισιο και ορεο σοματακι...μικρουλα και τσαχπινογαργαλιαρα!παλια καραβαλα στιν φιλισ!
3)φοκαιασ 25 σκαλες ι χριστινα με τατου στιν πλατι και ξανθο μαλακι!καλουλα φανικε το πορνιδιο!ατακτο μου φανικε...τορα δεν ξερο....αν τιν εχι πιτσιλισει καπιος ασ μας πει και μας!!
4)φοκαιασ 24 στο μπουρδελο λαβιρινθος ιταν μια αραπινα ι στεφανια απο βραζιλια(ουδεν σχολιο)
αυτα λοιπον φιλοι σιναγονιστες!!!καλα πιτσιλισματα σε ολους τουσ καυλιαριδες του σαιτ!!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
4)αδανον2 πατρισια απο βανεζουελα με καλο κολαρακι...μελαμψο πουτανιδιο!δεν θα το πιτσιλαγα!
Πατρίτσια από Βενεζουέλα στην Αδάνων 2? Φίλε achro σου λέει κάτι? This rings me a bell ,που λένε και οι ʼγγλοι.
 

Επισκέπτης
ναι ρε germaon αλλα πλεων γαμαω μονο μιλανα την πατριτσια την πηρα πριν καμια βδομαδα και πιστεψε με δεν εχει καμια σχεση με το παρελθον.... ασε που το σπιτι που δουλευει ειναι αλλη βρομα.... κατα την γνωμη μου η μιλανα ειναι μακραν οτι καλυτερο κυκλοφορει στην αθηνα αυτη την στιγμη.......
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
ʼξιος ο pistsilistis... για μια ακόμα φορά  :thumbsup:

Φίλε germanon... ωραίο avatar  :boobies:

Συμφωνώ και εγώ με τον achro... η Πατρίτσια έχει πάρει την κάτω βόλτα  :headbang:
 

Επισκέπτης
φιλε πιτσιλιστη μιας και βλεπω οτι απο λιοσιων σκαμπαζεις γενικα πες μου αν ξερεις το "μαρακι" που δουλευε ΕΞΗΚΙΟΥ 20 εκει στα ρδελα της λιοσιων,ξερεις πουχει παει?
μιλαω για την κοντουλα/λεπτη με ταττου τριμπαλ πανω απο κωλο....

ειναι το μπουρδελο πουφερνε κατα καιρος και μια θεοχοντρη πουκανε λεει και γυμνο μπουκιτσι σαν τσιγγανα τουρκογυφτισα πουταν...αννα νομιζω.εφερνε επισης και μια αλλη παχουλουλα -αννα και αυτη- απο ρωσια που ειχα ακουσει καλες κριτικες...
ειναι το κλασσικο μπουρδελο με τον ΛΥΡΙΚΟΤΑΤΟ ΤΣΑΤΣΟ...
 

Επισκέπτης
καυλιαρι μου καλιμερα!!!θιμαμαι απο πολι παλια ενα μαρακι τσαχπινογαργαλιαρικο....αλλα τορα εχι χαθει...δεν εχο ιδεα που ειναι το πουτανιδιο!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
επειδη μπερδευτηκα, στην κνιδου 18 τι ωρες ειναι εκει η μελαχροινη?
 

Επισκέπτης
μεταμεσονιχτιες βαρδιες καυλιαρι κοστακι!!!!
 

Επισκέπτης
ΛΥΡΙΚΟΤΑΤΟ ΤΣΑΤΣΟ... !!
---
θαυμάσιο ! κάτι σαν Παβαρόττι ας πούμε ? τις διαφημίζει ενώ ερμηνεύει άριες, ραψωδίες,  βουκολικά ειδύλλια  με λύρα - ντγκλίν ...?? !!!  Χι Χι ... super
 

Επισκέπτης
Ίσως ---γιατί  εφέτος όλοι οι μονωδοί της όπερας και της οπερέτας στην Λυρική είναι άνεργοι-- έκαναν και σχετική απεργία πρόσφατα.... la donna e mobile....2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ρε παιδες επειδη ειμαι επαρχια μπορει καποιος να ενημερωσει τι γινεται φυλης (μονο τα σημαντικα μουνια)... και αν την πετυχε που δουλευει η μιλανα.... μιλανακι την δευτερα σου ερχομαι.... παροτι ισως της κανω μια απιστια και παω να γαμησω την αγαπη......
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα... φιλε εννοεις το Μαρακι που λεει ο Τσατσος : γνωριστε το Μαρακι, γαμιεται ωραια? εκει ειναι μονιμη αλλα τον τελευταιο καιρο 1-2 εβδομαδες πρεπει να απουσιαζει.την ξερω εδω και χρονια 3-4 στο ιδιο μαγαζι ειναι παντα, δεν αλλαζει.η χοντρη που λες ειναι η Αννα , αλβανεζα πρεπει να ειναι, κανει πολυ καλη πιπα, αλλα ειναι μπαζο και τα βυζια της ειναι σαν κρεμ καραμελε.εχω γαμησει και το Μαρακι.το μαγαζι κλειναι το βραδυ κατα τις 01.00-01.30.
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
παιδια η μελαχρινη δεν λεει τιποτα. ουτε πιπα ξερει να κανει ουτε να γαμηθει.μια φορα που πηγα δεν ευχαριστηθηκα καθολου.πολυ αγαρμπη.
το μεσημερακι εχω πετυχει μια 45-50 ξενη αδυνατη με μεγαλους φυσικους βυζους. την εχει παρει κανεις???????
 

Επισκέπτης
καλησπερα... φιλε εννοεις το Μαρακι που λεει ο Τσατσος : γνωριστε το Μαρακι, γαμιεται ωραια? εκει ειναι μονιμη αλλα τον τελευταιο καιρο 1-2 εβδομαδες πρεπει να απουσιαζει.την ξερω εδω και χρονια 3-4 στο ιδιο μαγαζι ειναι παντα, δεν αλλαζει.η χοντρη που λες ειναι η Αννα , αλβανεζα πρεπει να ειναι, κανει πολυ καλη πιπα, αλλα ειναι μπαζο και τα βυζια της ειναι σαν κρεμ καραμελε.εχω γαμησει και το Μαρακι.το μαγαζι κλειναι το βραδυ κατα τις 01.00-01.30.

ναι το μαρακι το κοντοπουτανο εννοω πουταν καθε μερα μεταμεσονυχτιες βαρδυες ομως....πριν καιρο -καπου 5-6 μηνες πριν- τοχα παρει και μουχε πει πως θα αλλαζε μαλλον βαρδυα και μπουρδελο και θα πηγαινε ή πρωι ή απογευμα καπου εκει σε μπουρδελα τις λιοσιων...δυστυχως δεν την εχω πετυχει ακομα...
εκανε απιστευτο μπουτκιτσι και καθόταν στα 4 με απιστευτο στησιμο....οσες φορες κι αν την πηρα παντα αυτες τις στασεις εκανε...
καποιος ρε παιδια που να την εχει ξαναπετυχει???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom