Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 123 άτομα (14 μέλη και 109 επισκέπτες)

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Επεσες στήν εξαίρεση φίλε μου,μην ξεγιελιέσαι! Αλλος είναι ο κανόνας..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
gkomenie βγήκες καθόλου τελευταία με πιτσιλιστή?
 

Επισκέπτης
ρε παιδια το "μαρακι" που δουλευε ΕΞΗΚΙΟΥ 20 εκει στα ρδελα της λιοσιων,ξερετε πουχει παει?
μιλαω για την κοντουλα/λεπτη με ταττου τριμπαλ πανω απο κωλο....
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Καλησπέρα. Διάβασα κάποια posts συναγωνιστών ότι διαμαρτύρονταν για τις ανεβασμένες τιμές σε κάποιες που κάνουν 25ευρω. Θα θυμίσω λοιπόν ότι πριν 2-3 χρόνια οι τιμές ήταν 25 και 30 ευρω στις καλές και απάνια έβρισκες με 20 και αυτές που έκαναν 20 ήτανε μπάζα. Μετά όμως πέσανε οι τιμές και βρίσκεις μουνάρες με 20 ευρω και λίγες που έχουν 25. ʼρα έχουν πέσει οι τιμές ρε παιδιά θυμηθείτε λίγο.
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά αφού πέρασα από στούντιο και απογοητεύτηκα ξεκίνησα τσάρκα για μπουρδέλα σήμερα...
Πήγα πρώτα στης Κατερίνας-Κολωνού στο Μεταξουργείο ήταν μέσα ένα μπάζο με περούκα μαύρη...Την έκανα... Πήγα στην Βαλεντίνα πιο δίπλα ήταν ένα τρίμπαζο...Πήγα στην Ιάσωνος στην Ρουμανίτσα την Ειρήνη (????) και μπήκα... Πολύ καλή αλλά εκεί που πήγαν να με πάρουν τα γέλια ήταν όταν έκλεινε τα μάτια και φώναζε λες και την έσφαζαν... Αλλά ήταν καλή...Πίπα μέτρια..Σφιχτό μουνάκι....

Την έκανα και από εκεί...Πήρα την "μπέμπα" και όπως ξαναέβγαινα στην Λιοσίων, στο νούμερο 108 κοιτάω δεξιά και βλέπω ένα μπουρδελάκι στο στενό που είχε νούμερο 18... Το 18 ήταν σε μία ταμπέλα άσπρη φωτεινή...Μπάινω από περιέργεια και μου λέει η τσατσά "Μέσα είναι ένα, σούπερ!"

Λέω να την δώ και βγαίνει μάγκες ένα μουνί...Ομορφιά? Τσαχπινιά? όλα τα λεφτά...
Με 20 ευρώ μπαίνω και αρχίζω να πηδάω και να πηδάω και να πηδάω...Είχα 20 λεπτά μέσα και δεν μου τα έπρηζε ρε μάγκες...Και ήταν μελαχροινό. Όλα τα λεφτά...Σε στούντιο δεν έχω βρει τέτοιο μουνί. Προσωπική άποψη. Αλλά μάγκες τιμήστε το. Εγώ θα ξαναπάω....Αυτά...Καληνύχτα σας
 

Επισκέπτης
Μάλλον Κνίδου 18,πήγες .  Είχα μιά πολύ καλή εμπειρία προ ετών
αν και τότε ήταν  περίεργα , ήταν με ηλεκτρον. ματάκι + ρωτούσαν
" από που μας βρήκατε ? " κλπ
Φίλε moynitsokinigos τί  ώρα - βάρδια πήγες ?-
κάποια info για τις  βάρδιες της κοπέλλας αυτής ?
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπέρα. Διάβασα κάποια posts συναγωνιστών ότι διαμαρτύρονταν για τις ανεβασμένες τιμές σε κάποιες που κάνουν 25ευρω. Θα θυμίσω λοιπόν ότι πριν 2-3 χρόνια οι τιμές ήταν 25 και 30 ευρω στις καλές και απάνια έβρισκες με 20 και αυτές που έκαναν 20 ήτανε μπάζα. Μετά όμως πέσανε οι τιμές και βρίσκεις μουνάρες με 20 ευρω και λίγες που έχουν 25. ʼρα έχουν πέσει οι τιμές ρε παιδιά θυμηθείτε λίγο.

Ναι,ήταν μετά την εισαγωγή του ευρώ.Αλλά είδαν πως ο κόσμος δεν "τσίμπαγε",κι εκεί που είχαν συνηθίσει με τις ορδές του κόσμου στις 3-4.000 δρχ,έπεσε η πελατεία κατακόρυφα.Ιδίως στα 30αρια.Γι'αυτό τις μείωσαν.Δεν μπήκε το Υπ.Αν και η αγορανομία!!!Πάντως η "ποιότητα" έπεσε κατακόρυφα.Δε μας έκαναν χάρη οι..."μπουρδελάδες"!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
χθες απογευμα στο μεταξι, πηγα κεραμεικου για λολα, αλλα ελειπε, ηταν μια μετρια με 15 ευρο. αμεσως μετα φυλης στο 200 για ντανα, ελειπε, η τσατσα ειπε οτι καθεται σπιτι της και δε δουλευει, παρακαλατε να ξαναρθει... στη θεση της ηταν η χριστινα. τα 134 ηταν ολα κλειστα, και το 109.  στο 67 η αλβανις ειρηνη. το 65 κλειστο, θα το τιμουσα το χριστινακι χαλαρα. το 59 κλειστο, το 66 ειχε τη βυζαρου, ελενη νομιζω, αν εκανε καλο πηδημα αυτη θα ηταν σουπερ ,εχει καλο κορμι.  στο 86 πανω η τσεχα με τις κοτσιδες και τη σιλικονη, και διπλα στο πανω μια μελαχροινη με καλο κορμι και φατσα, την ξερει κανεις? αξιζει η δοκιμη? παλια ηταν ιασωνος στο τελευταιο με την αυλη, μετα κολωνου πανω κτλ.
δεν κατεθεσα πουθενα, νομιζω αν δε βρω κατια και ντανα ,δεν θα καταθεσω εως το big trip...
 

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
[Εγω παντως συμφωνω με τον achro και το ειχα προτεινει και εγω στο παλιο φορουμ.
Οι Πακιστανοι ειναι αμελητεα αγορα και μονο ενα 10% απο αυτους θα πληρωναν 25 για να γαμησουν!!!!!

Συμφωνώ και εγώ με τον achro ότι εμείς έχουμε τη δύναμη. Οι ξένοι δεν αρκούν για να καλύψουν τη δική μας ζήτηση. ʼσε που κανείς τους δεν μπορεί να γαμά τακτικά 2-3 φορές τη βδομάδα όπως πολλοί εδω μέσα. Ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης ισχύει ακόμα και για τις πουτάνες. Να σας πω απλά ότι στη θεσσαλονίκη που ανεβαίνω συχνά, τα μπουρδελα πέρσι το είχαν όλα στα ?25. Φέτος έχει ανέβει στα ?30 παντού και μιλάμε για πολύ χειρότερη ποιότητα από της αθήνας. Ο λόγος όμως που μπορούν και το κάνουν έιναι ότι εκει πάνω οι επιλογές είναι πολύ λίγες και τα μπουρδέλα επίσης πολύ λίγα. ʼρα αφού η προσφορά είναι μικρή, οι τιμές ανέβηκαν. Όντως θυμάμε και στην Αθήνα που πριν 2 χρόνια οι τιμές ήταν μέσω όρο ?30 και πλέον έχουν πέσει στα ?20 γιατί ο κόσμος δεν μάσησε, είχε επιλογές για φτηνοτερα και αναγκαστικά ακολούθησαν και οι υπόλοιποι.....
 

Επισκέπτης
ρε παιδια το "μαρακι" που δουλευε ΕΞΗΚΙΟΥ 20 εκει στα ρδελα της λιοσιων,ξερετε πουχει παει?
μιλαω για την κοντουλα/λεπτη με ταττου τριμπαλ πανω απο κωλο....
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
φίλε palio-farsa-laws εγώ πήγα περίπου κατά τις 1,30 το βράδυ...Είναι κάθε βράδυ η πιτσιρίκα....Μελαχροινή.Πρόσωπο? Εγώ σε στούντιο δεν βρήκα πιο ωραίο μέχρι στιγμής....Βυζάρα ωραία....Πίπα Πολύ ωραία και φυσικά πισοκωλλητό απίστευτο...Αλλά ρε φίλε σου άφηνε χρόνοα να το ευχαριστηθείς.......αυτό έχει σημασία για μένα.....Τι να το κάνω να πληρώνω 20 ευρώ και να κάθομαι 10 λεπτα...όπως και να έχει..εγώ θα το ξανατιμήσω
 

Επισκέπτης
χθες απογευμα στο μεταξι, πηγα κεραμεικου για λολα, αλλα ελειπε, ηταν μια μετρια με 15 ευρο. αμεσως μετα φυλης στο 200 για ντανα, ελειπε, η τσατσα ειπε οτι καθεται σπιτι της και δε δουλευει, παρακαλατε να ξαναρθει... στη θεση της ηταν η χριστινα. τα 134 ηταν ολα κλειστα, και το 109.  στο 67 η αλβανις ειρηνη. το 65 κλειστο, θα το τιμουσα το χριστινακι χαλαρα. το 59 κλειστο, το 66 ειχε τη βυζαρου, ελενη νομιζω, αν εκανε καλο πηδημα αυτη θα ηταν σουπερ ,εχει καλο κορμι.  στο 86 πανω η τσεχα με τις κοτσιδες και τη σιλικονη, και διπλα στο πανω μια μελαχροινη με καλο κορμι και φατσα, την ξερει κανεις? αξιζει η δοκιμη? παλια ηταν ιασωνος στο τελευταιο με την αυλη, μετα κολωνου πανω κτλ.
δεν κατεθεσα πουθενα, νομιζω αν δε βρω κατια και ντανα ,δεν θα καταθεσω εως το big trip...
κοστα μαλλον λες για τιν αννα...ειναι πολι κορμαρα και πολι ορεο πουτανιδιο!παλια ιταν στιν κολουνου  στο τριτο σπιτι μετα τισ κατερινας!!!απο γαμισι πολι μετριο...και σπαστικια λιγακι μεσα ...δεν αφινι φιλακια!!!αν λεμε τιν ιδια...μια μελαχρινι με ισιο μαλι!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πιτση αυτη ειναι... τι λες αξιζει?  απο που ειναι?
 

Επισκέπτης
καυλιαρι μου δεν ξερο απο που ειναι!παντοσ δεν ειναι και οτι καλιτερο απο κρεβατι...αλλα ειναι για τρελλο πιτσιλισμα το πουτανιδιο!!!ειανι μες στι καυλα!εμενα προσοπικα με τρελενι ι εμφανισι τις!αλλα δεν το ξαναπιτσιλαο!τερμα!!!για μια φορα πιστευο εινια οτι καλιτερο!δοκιμασε!δε θα τρελαθεισ ομοσ..μετρια και τιπικα πραματα καυλιαρι μου!πιτσιλα το !!!
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
παιδες εχω μια ιδεα γιατι δεν φτιαχνουμε δυο διαφορετικα ποστ.ενα για αυτες της πουτανεσ που δουλευουν πρωι και ενα για αυτεσ που δουλευουν απογευμα-βραδυ(μεταξουργειο) :dancing:τι λετε; το λεω γιατι ειναι δυσκολο να βγαλεις ακρη ρε πουστη μου με τοσα ονοματα και τοσα νουμερα :tickedoff: :helpplea: :headbang:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πιτση, δειχνει οτι ειναι μαπα, γιαυτο παρολο που ειναι ο τυπος μου και την βλεπω τοσο καιρο δεν την τιμησα ποτε. ετσι κι αλλιως σε δεκα μερες πεταω για thai, και προβλεπονται πολλα πιτσιλισματα εκει, ασε που μετα απο καθε τσαρκα εδω ξενερωνω με τα ερειπια μπουρδελα τα πακιστανα και ολο το παρακμιακο περιβαλον, υπομονη..
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Εφοδος στη Φυλής εχτές Τρίτη 10/4. Κατέθεσα στο αντελόσπιτο στη Φωκαίας και ήταν μία Μαριλένα ελληνίδα μικρούλα. Είναι πολύ καυλιάρα και τσαχπίνα η γκόμενα και στενό μουνάκι. Την έχει πάρει κανείς?
 

Επισκέπτης
μπουρδελιαρι εγοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!αχχαχαχαχαχα!!!πριν χρονιααααα!!!παλια καραβανα ι μαριλενα στι φιλισ!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom