Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (7 μέλη και 52 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ισος σε πετιχο τοτε καμια φορα!!!!που ξερεις!!!ειμαι με ενα suzuki fx που κανει πολι φασαρια!!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
Φυλης σημερα πρωι...δεν πηγα σε πολλα καθοτι βιαζομουν

59 πανω μαγδα-ρωσσια αν κ σημερα την λεγανε κορινα λολ, η γνωστη χοντρη απο το 80 κ παλιοτερα 134 υπογειο
59 κατω μαλλον καινουργια μελαχροινη καλο νιμου,αν κ υποψιαζομαι οτι ειναι αυτη που παρουσιαζοταν με γυαλακι στο 134 πανω συνηθως
71 κατω ηταν η ελντα-μαλλον αλβανιδα
134 υπογειο ολγα-ρωσσια
134 ισογειο κατερινα-ρουμανια
134 πανω η γνωστη μουναρα ρωσσιδα πανυψηλη ξανθια με 25 εχει παιξει κ στο 59 αλλα κ παλιοτερα 134 υπογειο(δουλευει κ σε στουντιο,δυστηχως ολο ξεχναω το ονομα της)
κ στο καινουργιο της φωκαιας αυτη που ηταν κ χτες τπτ το ιδιαιτερο μελαχροινη ρωσσιδα...
 

Επισκέπτης
134 πανω η γνωστη μουναρα ρωσσιδα πανυψηλη ξανθια με 25 εχει παιξει κ στο 59 αλλα κ παλιοτερα 134 υπογειο(δουλευει κ σε στουντιο,δυστηχως ολο ξεχναω το ονομα της)
κ στο καινουργιο της φωκαιας αυτη που ηταν κ χτες τπτ το ιδιαιτερο μελαχροινη ρωσσιδα...
Φυλης σημερα πρωι...δεν πηγα σε πολλα καθοτι βιαζομουν

59 πανω μαγδα-ρωσσια αν κ σημερα την λεγανε κορινα λολ, η γνωστη χοντρη απο το 80 κ παλιοτερα 134 υπογειο
59 κατω μαλλον καινουργια μελαχροινη καλο νιμου,αν κ υποψιαζομαι οτι ειναι αυτη που παρουσιαζοταν με γυαλακι στο 134 πανω συνηθως
71 κατω ηταν η ελντα-μαλλον αλβανιδα
134 υπογειο ολγα-ρωσσια
134 ισογειο κατερινα-ρουμανια
134 πανω η γνωστη μουναρα ρωσσιδα πανυψηλη ξανθια με 25 εχει παιξει κ στο 59 αλλα κ παλιοτερα 134 υπογειο(δουλευει κ σε στουντιο,δυστηχως ολο ξεχναω το ονομα της)
κ στο καινουργιο της φωκαιας αυτη που ηταν κ χτες τπτ το ιδιαιτερο μελαχροινη ρωσσιδα...
μηπως λες την μιλανα?? απαντα γρηγορα!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
λολ οχι,η μιλανα δεν ειναι πανυψηλη κ δεν ηταν πρωι φυλης ισως το απογευμα...
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Σάρα λέγεται.Είναι το ίδιο πρόσωπο Μιλάνα-Σάρα.Κάποτε είχε 20? αλλά μάλλον γλυκάθηκε και το ανέβασε στα 25?....25 να είναι οι ώρες της!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
αλλη η σαρα αλλη η μιλανα αλλη αυτη που ειναι σημερα.τις ξερω καλα.trust me...
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Η Σάρα από το 134Α είναι η Μιλάνα του 59.Την έχω πάρει και στα 2.Και διαβάζοντας για Μιλάνα εδώ πήγα στο 59 κι μόλις μπήκε στο δωμάτιο της είπα "γεια σου Σάρα" και γέλαγε.Αλλάζουν ονόματα για να κρατούν το ενδιαφέρον μου είπε!!!!
 

Επισκέπτης
φιλε απλε, αυτη που ειδες στο 134 πανω ειχε 2 τατουαζ στην πλατη πανω απο τον κωλο???
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
'Οχι φίλε.. Η Σάρα και η Μιλάνα είναι διαφορετικά πρόσωπα. Θα σου πω για την Σάρα που την έχω πάρει. Είναι από Σλοβενία και έπαιζε κάποτε στο 71 το πάνω. Μέτρια στο κρεβάτι. Ξανθιά κι αυτή όπως η Μιλάνα.. αλλά καμιά σχέση γενικά..  :dancing:
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
η σαρα ειναι κανα χρονο φυλης εχει δουλεψει με 20 κ 25 στα 71 κατω,59 πανω κ κατω,134 πανω κ πρωτοξεκινησε στο 134 υπογειο.
η μιλανα ειναι περιπου απο το καλοκαιρι κ εχει δουλεψει επισης με 20 κ 25 στα 59 πανω/κατω κ ξεκινησε στο 134 πανω
κ τις δυο τις εχω παρει 7/8 φορες παντα με το αρχικο τους ονομα.
anyway...
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Όπα!Έγραψες πανύψηλη.Τώρα το πρόσεξα.Οπότε δεν είναι η Σάρα-Μιλάνα που λέω.Αυτή είναι περίπου 1,70.Μάλλον θα ήταν αυτή που είδα κι εχθές.Με τον πουστρότσατσο.
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
'Οχι φίλε.. Η Σάρα και η Μιλάνα είναι διαφορετικά πρόσωπα. Θα σου πω για την Σάρα που την έχω πάρει. Είναι από Σλοβενία και έπαιζε κάποτε στο 71 το πάνω. Μέτρια στο κρεβάτι. Ξανθιά κι αυτή όπως η Μιλάνα.. αλλά καμιά σχέση γενικά..  :dancing:


αλλη η σαρα απο σλοβενια αλλη η σαρα η ρωσσιδα που εχει πλεον 25,η σλοβενα εχει καλο βυζο ενω η ρωσσιδα μικρο κ ειναι πιο ψηλη...
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Στο 134 "έπαιζαν" δύο γκόμενες με το όνομα Σάρα.Η Σλοβένα στο ισόγειο(και στο 71 κάτω και επάνω) και η Ρωσίδα στο επάνω.Δεν είναι σπάνιο όνομα.Η Σλοβένα είναι όντως ψυχρή και δεν αφήνει μουνόχερα.Η Ρωσίδα όμως αφήνει και στήνεται φοβερά στα 4.
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
φιλε απλε, αυτη που ειδες στο 134 πανω ειχε 2 τατουαζ στην πλατη πανω απο τον κωλο???

οχι δεν νομιζω,σχεδον σιγουρα δλδ.για να μην μπερδευεσαι ειναι η πιο ψηλη γκομενα (μακρυμαλλα ξανθια) που παιζει φυλης τους τελευταιους 6μηνες,παντως δεν ειναι πολυ συχνα,τα extra της πρεπει να κανει
 

Επισκέπτης
Ωχ  .....με Σάρα 1,  Σάρα 2 κλπ - τι μπέρδεμα ... !
¨ολες Σάρες είναι ---- /    χάθηκε τώρα  μέρες πο'υταν
να τις ονομάσουν  κάπως Ραχήλ. Ρεβέκκα, Ιουδήθ,  Βηθεσδά  (Βυθες-δα)
να ξεμπερδευτούμε ...
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Τα μπούτια μας τα μπλέξαμε
με Σάρα και Μιλάνα,
στη Νικολούλη τρέξαμε
να βρούμε την πουτάνα!

Μια Σάρα πάντως που είχα δει τελευταία φορά στο 59 πάνω (στο καινούργιο) ήταν η Ρωσίδα.Απο εμφάνιση καλή...
 

Επισκέπτης
Αν βγήτ' απ' τα δωμάτια
και πιάσ' τε τις αλάνες
θα δείτε UFO, ATIA
κι όχι Σάρες, Μιλάνες...
----
(Δημώδες -Τσάμικο)
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Και στο κρεβάτι είναι καλή.Το στήσιμο στα 4 είναι ότι καλύτερο έχω δε σε πόρνη.Σου έρχεται να σκύψεις και να φας το μουνάκι της lol.Και χέρι άνετα.Όχι σαν κάποιες άλλες που νομίζεις πως είναι από κρύσταλο βοημίας και φοβούνται μη σπάσουν...
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Παιδιά έκανα τσάρκα στη φύλη σήμερα...Τα πράγματα κυμαίνονται σε μέτρια επίπεδα!!Ένα νέο που αφορά μερικούς είναι άρρωστη η Αλίνα.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
οποιος κανει πρωτος τσαρκα στη φυλης τωρα το απογευμα, ας ενημερωσει, θα βγω αργοτερα, να εχω μια ιδεα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom