Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 324 άτομα (44 μέλη και 280 επισκέπτες)

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
παιζει ακαποτο ναταλια διδυμου διπλα αλεξανδρα με 20 ευρω
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
καμμια ενημερωση για μιλανα?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
achro εχεις παθει πλακα με τη μιλανα?  εγω ψαχνω  ντανα κατια,  θα βγω σε λιγο για τσαρκα, μεταξι και φυλης. οποιος εχει νεα απο την απογευματινη βαρδια, μετα τις 5 , ας ενημερωσει.
ο savalas τετοια ωρα θα κανει extreme  μπουρδελοτσαρκες. τον κολωφαρδο, τον ζηλευω
 

Επισκέπτης
ρε κωστα αν την πετυχεις γραψε που ειναι...... την δευτερα γυρναω και θα πεσει μια τσαρκα απο τις αγαπημενες μου 16.00-19.00 για να πετυχω και τις 2 βαρδιες..... αντε γιατι τωρα που ειμαι επαρχια δεν την παλευω σας ακουω ολους που πατε φυλης και ζηλευω!!!!!!
 

Επισκέπτης
achro που τιν πιτσιλας τιν μιλανα ?σε πιο σπιτι ?εγο τιν  πετιχενο στο 59 (σκαλες)!απογευμα....
 

Επισκέπτης
εγω μεχρι τωρα την εχω παρει σε 4-5 διαφορετικα.. απο μπουρδελα δουλευει μονο στο 59 απο στουντιο δουλευει σε αρκετα... και γενικα σαρα+κορινα+μιλανα=εταιρια δουλευουν παντα μαζι... ρε συ πιτση... ενας φιλος εγραψε πως η μιλανα απο βριλλησου ειναι η γνωστη μιλανα απο φυλης... ισχυει ή οχι... απαντα!!!!!
 

Επισκέπτης
νομιζο πος δεν ιταν ι ιδια ρε γαμοτο....θα σε γελασο ομος!μπορει να κανο λαθος!πρεπει να το ελενξεισ εσι που εισαι fun τισ μιλανασ!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θα ενημερωσουμε για μιλανα,
 

Επισκέπτης
αυτι ι μιλανα που ειδαμε βριλισου ειχε λιγο κοιλιτσα...αλλα δεν νομιζο να ιταν ι ιδια με φιλις!δε βαζο και το χερι μου στι φοτια βεβεα....πρεπει να ροτισουμε τον γκομενιο αν θιμαται!που ειναι βαρονος στα ατιθασα και παιχνιδιιαρικα πορνιδια!μεγας πιτσιλιστις!!!!!
 

Επισκέπτης
ρε παιδια ελεως!!!!!!!! αποφασιστε ειναι αυτη ή οχι!!!!! καλα σε μια ωρα θα ξερω αν θα γυρισω αθηνα αυριο ή την δευτερα.... οταν γυρισω θα παω σαν υπνωτισμενος στην μιλανα θα την γαμησω και μετα θα αρχισω την τσαρκα.... οπως οταν γυρισει η ντενις θα μπω στο δωματιο χωρις να με δει στο σαλονι  θα την περιμενω στην πορτα και με το που μπει θα την βιασω!!!!!!!!!!!!!! γαμησι και ξυλο στην ντενις... που θα παει δεν θα γυρισει!!!!!!!!! γενικα η στεριση απο το ζωοδες σεξ της ντενις με εχει σημαδεψει......


achro i μιλανα εχι λιγο κοιλιτσα???
ειναι αναλογα μπορεις να πεις οτι εχει λιγο κοιλιτσα... οπως το βυζι στο σουτιεν φαινεται στητο και στο χερι ειναι φρουι-ζελε
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η μιλανα εχει χαλαρο αλλα αδυνατο σωμα, οταν ξαπλωνει στο πλαι πεταγεται η κοιλια, οταν ειναι ορθια δεν εχει κοιλια, το ιδιο και με το στηθος, δεν εχει χρονο για gym το κοριτσι εχουν τρελλαθει στο χρημα οι ατιμες,
 

Επισκέπτης
πιτσιλα καυλιαρι  achro!!!ελα αθηνα και πιτσιλα  με το καυτο σου σπερμα ολα τα πουτανιδια!!!δικτουσ τι σιμαινι πραγματικι ιδονι!ξεσκισε τα ολα τα ατιθασα πορνιδια μμε τι μακρια σου ξιφολονχι!!!!!!!!respect μεγα ξιφομαχε τις καυλας!!!!αδιστακτε χιστι!!!!! :) :) :) :)
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
πιτσιλα καυλιαρι  achro!!!ελα αθηνα και πιτσιλα  με το καυτο σου σπερμα ολα τα πουτανιδια!!!δικτουσ τι σιμαινι πραγματικι ιδονι!ξεσκισε τα ολα τα ατιθασα πορνιδια μμε τι μακρια σου ξιφολονχι!!!!!!!!respect μεγα ξιφομαχε τις καυλας!!!!αδιστακτε χιστι!!!!! :) :) :) :)
Pitsilisti έχεις πάρει τη Μελίνα από Ιππώνακτος? Χρησιμοποιείτε την ίδια φρασεολογία. Θα ήθελα να ακούσω διαλόγους. Φαντάζομαι..
Μελίνα : Χύσε με καβλιάρη
pitsilistis: Έγινε τσαχπινογαργαλιάρα μου
Μελίνα: Είσαι μεγάλος γαμιάς
pitsilistis: Ναι μπουρδελοχυσιάρα μου  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
germaon οραιος ρε καυλιαρι !με εκανες και γελασα!!!αχχαχαχαχα!!!!δεν το εχο πιτσιλισι αυτο το πορνιδιο!!!!!
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Αν γουστάρεις τα τραβελοειδή, είναι ιδανική... Δεν ξέρω αν είναι, πάντως μοιάζει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom