Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 158 άτομα (17 μέλη και 141 επισκέπτες)

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
ναι κωστας συμφωνω στο 40 οταν ηταν εδινε κ λοκο νομιζω...στο 65 πανω κ κατω ηταν μελαχροινες-οχι πολυ κοντες νορμαλ.στο πανω δεν την εχω ξαναδει, κατω γνωστη αλλα δυστηχως δεν ξερω ονομα...
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
Αυτή που πήρες είναι με βαμμένα ξανθά μαλλιά και μογγολοειδή χαρακτηριστικά (Καζακστανή γάρ)? Αν ναι, είναι αυτή που είχα πει γιατί η περιγραφή με την γαργάρα και το μαντηλάκι με προτρέπει κατευθείαν σε αυτή. Και φυσικά είναι μίλφ.

η γνωστη βικυ απο αλκμενους...μιλφ
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακο αυτη πρεπει να ειναι, μου φανηκε καμια τριανταρια χρονων.( πολυ σκοταδι το δωματιο...)
 

Lust7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες να ακουτε τον aplo. :)
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
μηπως εχει παρει το ματι κανενος μια πιτσιρικα ολλανδεζα πρεπει να ητανε γεματουλα με μεγαλα φυσικα βυζια, πριν δυο χρονια ητανε στην κεραμεικου στο επανω και αργοτερα εμφανιστηκε στη λιοσιων-κοκκινομαλα,μπλε ματια,μετριο υψος ασπρο απαλο δερμα-
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
16
Ειπα σημερα που βρηκα ευκαιρια να τιμησω το πασχαλινο εθιμο με τσαρκα!
Κεραμικου-μεταξουργειο..ενα 60% κλειστα!!!
Της πουτανας απο αλβανους,πακιστανους και πρεζακια!Ελεος!
Φυλης!σχεδον ολα κλειστα!Οσα ειχαν απομεινει ειχαν καμια 10αρια ατομα μεσα στο περιμενε!
Καλα ρε πουστη εναν ιονιστη δε βαζουνε?Χωρια οτι οι μισοι ητο αλλοδαποι παλι.
Αχαρνων 85 στουντιακι μια ξανθια με 40-60 ευρω προγραμματα.Τιποτα το εξαιρετικο απο εμφανιση.
Τελος το μεγαλο ξενερωμα..
Αχαρνων και ιουλιανου σε ενα υπογειο οπως στριβεις.
Μπαινω μεσα αδειο!
Ωραια λεω!
Ακουω κατι οχ!
Ωραια λεω!Σφιχτο το γκομενακι!
Σκαει ο τσατσος κανει την παρουσιαση και βγαινει
μια γιαγια,χοντρη,με ασπρα μαλλια!!!!!
20 ευρω!
Επιτοπου μου πεσε και εριξα ακυρο για σημερα!
Η απολυτη παρακμη!Μονο καθημερινες ποτε ξανα αργιες!
 

Επισκέπτης
περιγράφεις το Ιουλιανού 71 της  Νανάς
Αλλα΄ με .. άσπρα μαλλιά ?
Δεν ήταν η  Νανά ? ποιά ήταν  η γιαγιά ? !
τι είπατε ?
Ja ..Ja....
>  Νein .... Νein  ..
 

Επισκέπτης
παιδες εχο να αναφερο πολλα κλιστα κοκινα σπιτια  αυτεσ τισ μερες!!!μεταξι τα μισα περιπου κλειστα....λιοσιον τα περισοτερα κλιστα!!!σχεδον ολα....!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
Φυλης σημερα πρωι...

59 κατω μιλανα-ρωσσια
59 πανω αλινα-ρωσσια
65 γνωστη ξανθια ψηλη,αδυνατη,μακρυ μαλλι μαλλον ρωσσια τπτ το ιδιαιτερο
71 κατω ολγα-ρωσσια(αυτη που παιζει κ στο 134 υπογειο)
71 πανω γιαννα-τσεχια
80 χριστινα-ρωσσια(οχι η μικρουλα)μπαζακι
84α ρουμανα μελαχροινη γεματουλα ψιλοκαινουργιο κομματι
στης αντελλας ρουμανα μελαχροινη ψηλη γνωστη κ απο τα 84 πανω τπτ το ιδιαιτερο
διπλα απο την αντελλα υπογειο κλαρα-αφρικα
κ στο καινουργιο της φωκαιας μια που την εχω ξαναδει κ στο 134 πανω μελαχροινη ετσι κ ετσι.
την ωρα που πηγα τα 134 ηταν ακομα κλειστα...
 

Επισκέπτης
ι αλινα ειναι ξενεροτι στο δοματιο!!δεν εχο προσοπικι εμπιρια αλλα απο εμπιρεια φιλου σινεμπουρδελιαρι!!!
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
σημερα το πρωι μετα τις 11 στην ρεμουνδου τιποτα το σπουδαιο και στα 3 μπουρδελα , εκτος για τους πιστους που ηταν η ολγα (εμενα μου θυμισε τσοντα των 80ς )
στο μεταξουργιο ολα ηταν μαυρα στην κυριολεξια . μονες εξαιρεσεις οι 2 ξανθουλες στην ιασωνος 19α πανω και κατω και στην κολωνου μια μελαχρινη σε αυτο με τις σκαλες διπλα απο της κατερινας .
τελικα πηγα σε μια μαυρη που με εφτιαξε στο αλεξανδρου 22 , που αν και στον προηγουμενο που ηταν , εκατσε 4 λεπτα σε εμενα εκατσε αρκετα και ηταν ιδιαιτερα θερμη
 

Επισκέπτης
καυλιαρι  κροταλια σιγχαριτιρια για τιν προινι εξορμισι καυλεμπορα!~!!!στιν ιασονοσ 19α στο πανο ιταν ι καρινα?ροτισεσ ονομα μιποσ φιλε???
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
δεν ρωτησα,ηταν μια ξανθουλα μακρια ισια μαλλια κοντουλα με μικρο βυζι και στρογγυλο κολαρακι
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πιτση  η αλινα ειναι οπως τα ακουσες, μετριοτατη.

στην ιασωνος 19 μαλλον το καρινακι θα ηταν.
εγω θα βγω αυριο απογευμα για πιτσιλισμα, προβλεπω ποδαροδρομο, γιατι τα καλα κοματια ειναι πρωι, οποτε το απογευμα θελει ψαξιμο, θα περασω και απο το 200, να μαθω νεα απο την ντανα. αντε καλη μου τυχη
 

Επισκέπτης
κοστα σιμφονο για τιν αλινα!!!
κοστακι στο 200 εγο εχο πετιχι σε απογευματινες βαρδιες ενα μορακι τιν χριστινα με οραια μπουτακια ξανθο!αξιογαμιτο !!αξιζει ενα πιτσιλισματακι!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ξερω ποια λες στο 200, αλλα μου δειχνει για ψηλη, και δε θελω να αλλαξω τις συνηθειες μου, δεν την εχω παρει ποτε, στο 200 ειμαι κολημενος με την ντανα
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
χριστος ανεστη παιδες!
μολις γυρισα απο ρεμουνδου 21 και ολγα!!
μια χαρα ηταν! οπως παντα!! παλι καλα που διαβασα απο ενα παληκαρι πιο πριν οτι δουλευει σημερα και προλαβα!!! στο μεταξυ ειχε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ! κανεις απο εσας? λολ

by the way kostasF16 μετα την ολγα το απογευμα ειναι ενα μελαχρινο κοντοπουτανο! ονομα δεν ξερω παντως ξερω οτι θα ειναι σημερα σιγουρα!! ετσι μου ειπε δηλαδη η ολγα και ο λουλης μεσα!!!

οποτε τσεκαρε το... νομιζω οτι απο αυτα που εχω διαβασει απο σενα εδω μεσα.. θα σου αρεσει! τουλαχιστον εμφανισιακα!! τωρα για κρεβατι λολ δεν ξερω!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θα τσεκαρω αυριο κρις , ευχαριστω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom