Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 217 άτομα (21 μέλη και 196 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αναμονη για σαβαλα!!που ξερει να ερχεται στα μαγαζια των φιλων του αλλα και να χτυπαει τατουαζ!!οχι σαν μερικους μερικους προδοτες.....παλιολουμπινα!!χαχαχαχα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Ρε κοπέλια, με τόσο περπάτημα στη Φυλής, δεν κουράζεστε ή βαριέστε;;
Και που παρκάρετε;;;; :2funny: :2funny:
την μπουρδελοτσαρκα την εκλαμβανουμε και ως γυμναστικη,  step διαδρομο κοιλιακους ασκησεις προσαγωγων και τελος πιτσιλισμα
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
λιπον σιμερα με ενα φιλαρακι καναμε τεραστια βολτα σχεδον σε ολα τα μπουρδελα και στουντιο τισ αθινας απογοιτευτικαμε πολι το επιπεδο εχι πεσι εστιτα ιδικα φιλις ιταν για να βαλις τα κλαματα ο φιλος μου τελικα πιδικσε στι βριλισου 46 νομιζο μια ροσιδα μαυρομαλα αδινατι με τατουαζ πολι καλι το μετανιοσα που δεν μπικα εντομετακσι ι ορα ιχε παι 2 και κσανακατιφορισαμε για μετακσουργιο, εκι εγινε ι μεγαλι εκπλικσι καλα μουνια τελικα κατελικσα στο κολονου 29 το προτο απο τα διο μεγαλα οχι αυτο που ανεβενις τις σκαλες το αλο ιταν μια μουναρα μαυρομαλα ισιο μαλι μποτες τατουαζ πανο απο το κολο και μιδεν βιζι ,τι το ιθελα και μπικα το χιροτερο γαμισι τις ζοις μου κσενεροτι μεχρι αιδιας μου σουβλισε τα αρχιδια με τισ κσιριζμενες τριχες απο το μουνι τισ μιλαμε γαμουσα και χοροπιδαγα στο πονο σαν να μου καρφονοντε ενεσις μετα μου τον επεκσε και καπια στιγμι μου λει αντε πιαστικε το χερι μου,αιδια σκετι τι αλο να πο
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
hantok συμβαινουν αυτα, μαυρη λιστα κατευθειαν
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Επισκεψη αστραπη χθες το βραδυ σε λιοσιων και φυλης.
Αρχισα απο λιοσιων 278 κατα τις 9 γυρευοντας την αδυναμια μου την σαμπρινα αλλα τζιφος.Εκει λοιπον ηταν η βικυ μια ξανθια ρωσιδοφατσα αρκετα καβλιαρα και εκφυλη με υψος κοντα  στο 1,70 και πολυ καλο κορμι αλλα με μικρο στηθος.δεν περασα
Στην συνεχεια πηγα φυλης
Μονης προδρομου στο υπογειο ενα ψηλο καστανο με καλο κορμι και συμπαθητικη γενικα,στα θετικα οτι εκανε 10 λεπτα με το ρολοι στο δωματιο που ηταν πριν βγει στο σαλονι και η τσατσα δεν χτυπησε πορτα,υμνουμε τα αυτονοητα δηλαδη αλλα τι να κανεις.
Στο 65 της φυλης δυστυχως δεν ηταν η χριστινα να την δοκιμασω αλλα ενα αλλο αρκετα ομορφο μελαχροινο με καλο σωμα. Φαινοταν ομως  να ειναι ελληνιδα και προσπερασα.
Στο 134 κατω μετρια και αδιφορα τα πραγματα.
Στον οροφο στο 134 μια ξανθια ψιλο νταρντανα για τα δεδομενα μου.
Στο 109 ενα καστανο με καλο σωμα αλλα που μου φαινεται πολυ ψυχρη.μερικες φορες δουλευει και στην μονης προδρομου αλλα και αλλες στο 67 της φυλης.
Στο 134 στο ισογειο ηταν ενα καστανο που παρολο που μου θυμιζε ενα συμαθητη μου απο το δημοτικο στην μουρη ειχε ενα πολυ καλο αδυνατο σωματακι και πολυ καλοσχηματισμενο,σχεδον 2αρι,βυζακι που ταλαντευοταν καβλιαρικα καθως περπατουσε.Καβλωσα με λιγα λογια και ειπα να δωσω το 20αρικο για να δοκιμασω το νεουδι.
Εκεινη την ωρα χτυπαει το τηλεφωνο και πιανει κοκκινος συναγερμος καθως ηταν η κοπελα μου για να μου θυμισει το ραντεβου μας σε μιση ωρα.Το εφερα απο εδω το εφερα απο εκει αλλα δεν προλαβαινα και εφυγα απραγος.

Γαμωτο :headbang: :headbang:
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
Φυλης σημερα απογευμα...

59 πανω giorgia-brasil
59 κατω milana-russia
71 κατω daniella-chech
71 πανω lara-germany
80 magda-russia
134 υπογειο olga-russia
134 μεσαιο δεν θυμαμαι ονομα καινουργια νομιζω αδυνατη ετσι κ ετσι
134 πανω μελαχροινη-spain,την εχς δει κ στο 59
αγκυρας 12 anastasia-moldavia
109 maria-russia,μπαζο
66 elena-boulgaria
κ στο καινουργιο της φωκαιας angela-russia,η γνωστη νταρντανα
 

Επισκέπτης
χαιρετο ολα τουσ μεγαλουσ πιτσιλιστες του forym!!!τι κανετε ρε θιρια?κανα καινουριο πουτανακι πιτσιλισατε?εγο ιμουν εκτοσ αθηνον αλλα τορα επεστρεψα ανανεομενος με περισοτερεσ καυλες!!!!!!
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
χαιρετο ολα τουσ μεγαλουσ πιτσιλιστες του forym!!!τι κανετε ρε θιρια?κανα καινουριο πουτανακι πιτσιλισατε?εγο ιμουν εκτοσ αθηνον αλλα τορα επεστρεψα ανανεομενος με περισοτερεσ καυλες!!!!!!

Είναι ο καθαρός αέρας!
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Τί έγινε ρε μεγάλε, την πιτσίλισες την Κατερίνα?
 

Επισκέπτης
xaxaxa οντοσ το καθαρο περιβαλον αναζοογονει τις καυλες!!! οχι ακομα καυλεα !δεν τιν εχο πιτσιλισει!!!!!θα τιν πιτσιλισο ομοσ....!!!εχο αλι στο προγραμα τορα!!!!!ενα πουτανιδιο που μου τρελανε το εργαλιο μου οταν το ειδα!!!!αχ............
 

Επισκέπτης
μου αναστατοσε το εργαλιο ενα πουτανιδιπο στιν φιλισ86 στο επανο σκαλες!!!!βγικε που λεσ στο σαλονι με εναν αερα γεματο καυλα και διναμισμο!!ενα ξανθο ροσιδακι εν ονοματι λιλι!!!!πολι εκφιλο το εργαλειο μου φανικε!!!!αν τιν ξερει κανεισ αν δοσει πλιροφοριες!ειναι πρινες βαρδιες!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
ρωσιδα ξανθια νταρντανα πιτσιλιστη?αν ειναι αυτη προτεινετε για μια φορα χαλλλλαρα...
 

Επισκέπτης
οχι οχι νταρντανα....ειναι ενα ξανθο κοντουλινο σχετικα εκφιλο πλασματακι!!!αχ καυλα!!!!!!!!!!!!!!ατιμι ασθενεια!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Καλησπέρα παίδες...mini tour Φυλής σήμερα γύρω στις 8(λόγω ch.league)τα πράγματα είναι όπως τα παρουσίασε ο aplos2, να προσθέσω όμως κάποιες λεπτομέρειες...

Στο 59 πάνω η κοπέλα(giorgia όπως είπε ο απλός) είναι μια μελαμψούλα γύρω στο 1.75 με μαύρα μακριά μαλλιά και γενικά ωραία σε εμφάνιση

Στο 71Β (κάτω)που ήταν η ντανιέλλα(τπτ το ιδιαίτερο) εντύπωση εκεί μου έκανε η τσατσά!Αυτή δεν έπρεπε να δουλεύει σε μπουρδέλα... αλλά σε πολυεθνική εταιρία στο τμήμα προώθησης προιόντων!!Τέτοια διαφήμιση πια για πουτάνα δεν είχα ξανακούσει!

Στο 86Α,το μπουρδέλο του τσάτσου Μαρκαριάν(τι μαλάκα,μαλάκα...του μοιάζει λίγο)έπαιζε ένα ξανθό αρκετά καλό αλλά βγήκε γρήγορα και δεν πρόλαβα να την δω καλά...

Τελικά μετά από πολυυυυυυυυυυυ καιρό κατέθεσα στην Σοφία(Φυλής 54Β το κάτω)για πρώτη φορά.Μικρόσωμη αρκετά,ξανθιά, γενικά... τέλεια!...Αλήθεια,είναι τόσο γλυκειά η το παίζει έτσι για να ψαρώσει πελάτες??Σε κάθε περίπτωση εγώ την γούσταρα πάααααρα πολύ..είναι και πολύ ευγενική..σίγουρα θα ξαναπάω μόνο για αυτήν.Δυστηχώς ο ΜΑΛΑΚΑΣ(εγώ δλδ)τέλειωσα πολύ γρήγορα και δε το ευχαριστήθηκα(έπρεπε να τραβήξω καμία απ το σπίτι.. μου φαίνεται).

Τέλος στο 71Α(δεν πρέπει να ταν αυτή που λες chris1971) ήταν μία ξανθιά στο 1.70 περίπου με ψιλομέτρια φάτσα και στο 65Α μη κάνετε τον κόπο και δείτε αυτό το 'αστέρι' σύμφωνα πάντα με την τσατσά γιατί πραγματικά δεν αξίζει...

Αυτά λοιπόν... άμα βοήθησα έστω και λίγο και θέλετε να μου το ξεχρεώσετε...δανείστε με κάνα 60άρι να το φάω όλο στη Σοφία γιατί είμα πάλι ταπί!!!
 

Επισκέπτης
gangsta  σιγχαριτιρια για τι μικρι σου ενιμεροσι!!!οσο για το κοκινο σπιτι του μαρκαγιαν εκει δουλευι ι σελινα μια ξανθια τσεχα!!!παλια καραβανα στι φιλισ και στο σπιτι του μαρκαγιαν!!!! τιν εχι παρι ολι ι καυλοπαρεα μου και μαλιστα απο πολλεσ φορες!!!ειδικα ο καυλεασ mariosthmk(σινεμπουρδελιαρισ)  τιν ειχε πιτσιλισει τοσεσ πολλεσ φορεσ που τιν ειχε κανι γκομενα του!!!χεχε!!!λοιπον για ενα φεγγαρι στο κοκινο εκινο σπιτι πριν απο τον μαρκαγιαν ιταν μια τσατσα ι τζενι πολι γρια!!!ε λοιπον αυτη μασειχε μαθει!και οποτε πιγαιναμε μπεναμε μεσα κ φοναζαηρθανοι καυλιαριδεσ απο τιν(ταδεπεριοχι)και ετσι μασ ειχε μαθει και μασ κινιγουσε να μασ πιασει τα καυλια!!!ειχε πολι γελιο ι φασι!ι κολογρια κιρια τζενι μασ κινιγουσε να μασ πιασει τα καυλια!!!χαχαχα!!!και τισ ελεγα...κιρια τζενι καυλιαρα πιαστε το πουλι του (ταδε) να δειτε ποσο καυλομενος ειναι σιμερα!!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
gangsta  σιγχαριτιρια για τι μικρι σου ενιμεροσι!!!οσο για το κοκινο σπιτι του μαρκαγιαν εκει δουλευι ι σελινα μια ξανθια τσεχα!!!παλια καραβανα στι φιλισ και στο σπιτι του μαρκαγιαν!!!! τιν εχι παρι ολι ι καυλοπαρεα μου και μαλιστα απο πολλεσ φορες!!!ειδικα ο καυλεασ mariosthmk(σινεμπουρδελιαρισ)  τιν ειχε πιτσιλισει τοσεσ πολλεσ φορεσ που τιν ειχε κανι γκομενα του!!!χεχε!!!λοιπον για ενα φεγγαρι στο κοκινο εκινο σπιτι πριν απο τον μαρκαγιαν ιταν μια τσατσα ι τζενι πολι γρια!!!ε λοιπον αυτη μασειχε μαθει!και οποτε πιγαιναμε μπεναμε μεσα κ φοναζαηρθανοι καυλιαριδεσ απο τιν(ταδεπεριοχι)και ετσι μασ ειχε μαθει και μασ κινιγουσε να μασ πιασει τα καυλια!!!ειχε πολι γελιο ι φασι!ι κολογρια κιρια τζενι μασ κινιγουσε να μασ πιασει τα καυλια!!!χαχαχα!!!και τισ ελεγα...κιρια τζενι καυλιαρα πιαστε το πουλι του (ταδε) να δειτε ποσο καυλομενος ειναι σιμερα!!!!
χαχααχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!Απίστευτη η τσατσά πραγματικά!!!!Σας κυνηγούσε αυτή με στο μπουρδέλο και εσείς τρέχατε??χαχαχα!!!!Ωραίος.....Σήμερα πιτσίλησες καμία άρχοντα???Η Σελίνα τόσο καλή είναι και την πιτσιλάγατε όλοι??καλύτερη από Σοφία??
 

Επισκέπτης
ναι μασ κινιγουσε μεσα στο μπουρδελο και μασ επιανε τα καυλια!!!και εγο τιν μπριζονα!!!τισ ελεγα πιαστο το καυλι του (ταδε) πιαστο καυλιαρα τζενι!!!!και μασ κινιγουσε μεσα στο σπιτι!!!!αχχααχχαχααχχα!!!!παλιεσ καλεσ εποχες!!!!!σιμερα δεν εχισα φιλε διοτι μολισ γιρισα απο μια εκδρομουλα!!!εσι εχισεσ σιφακι ετσι???οσο για τιν σελινα κανι ενα τιπιτο γαμισι...αλλα σε λεει και καυλιαρι μεσα στο δοματιο!!!αχχαχαχαχαχα εμεισ τισ το διδαξαμε!!!!εχεχχεχεχε!!!!για τρελα γελια μιλαμε!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
οχι δεν ειναι η γνωστη λαρα...οσο για τη giorgia στο 59 μακρυα παιδια απαραδεκτο γαμησι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom