Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 141 άτομα (9 μέλη και 132 επισκέπτες)

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Καταδρομη, Δευτερα, γυρω στις 20.45', στο Φυλης 104-αδιεξοδο, για την Αντζελα. Τελειο σωμα, καλος βυζος και εξαιρετικη "μετατροπη".Ηταν εκει ευτυχως, μετα απο αναμονη τριων πελατων (απο τους οποιους, ο ενας προφανως πηρε το αυταρχικο, αφου η Α μπηκε με κοκκινη εργαλειοθηκη μεσα) περασα και οπως παντα ηταν πολυ καλη. Ε 30 το κουλουρι και Ε 40 περισσοτερη ωρα και αυταρχικο.Οι βαρδιες της ειναι Κυριακη/Δευτερα/Τριτη/Παρασκευη βραδυ (17.00'-24.00').Κυκλοφορει επισης εκει Κυριακη πρωι/Τεταρτη & Πεμπτη απογευμα η Τανια, κοντη, μαυρο μαλλι, με σιλικονατο βυζι και "λογχη". Θα ξαναπερασω Τεταρτη για επιτοπιο ελεγχο της Τ., λιγο πριν τον εκκλησιασμο μου στον Αγιο Παντελεημονα.
 

Επισκέπτης
πανο δεν τιν εχο δοκιμασει ποτε τιν μαρθα!δε μου αρεσε οποτε δε τιν ειχα πιτσιλισει ποτε.λοιπον...παλιοτερα πρινκαναδιοχρονιαοταν ιταν ι μαρθα  στο109στι φιλισ  ειχαμε  παι τσαρκα περιπου10 ατομα!μεγαλι παρεα απο αναστατομενουσ καυλιαριδεσ!!!!ειχαμε αναστατοσι  ολι τιν φιλισ...τοτε δεν ιξερα  για το σαιτ βεβεα.ε λοιπο ειχαμε μπι στο  109  του χαρι και 10 ατομα μεσα στο σπιτι να φανταστειτε  γινοταν  χαμοσ!καιολοι νακανουμε  φασαρια!!!ε τα περνι  και ο χαρισ  καιαρχισε να μασ κινιγαει  ...εμισ τρεχαμε προσ  τιν εκσοδο ..και ο χαρισ  φοναζε...οποιον πιασο θα τον γαμισο!!!και  εμισ οπου φιγι φιγι!!!χεχε!!!μπουχαχαχαχα!!!
 

Επισκέπτης
ναι  φιλε!αλο  να στο λεο  και αλο να το  βλεπισ...!!!!μπουχαχαχαχα!!!!!τρελι  φασι!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
απλε το βραδι   ο  σατανασ  τισ  καυλας  mariosthmk  θα κανει αναλιτικο  review τισ αλινας!!!περιμεντε  ενιμεροσι   του   μεγαλου   χιστι!!!!
για την αλινα εχουν γραφτει πολλα, οι παλιοι ξερουν, μια φορα την πηρα, κατω του μετριου, βιαστικη και αποτομη και νιμου πηγαδι, ομορφη ομως.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πανο να σε ροτισο κατι ρε φιλε???ι μαρθα που λεσ στιν λεονιδου6 εχει καμια σχεσι με τιν μαρθα που ιταν πριν μερικουσ μινεσ στο ιασονοσ 37 με τις γκρι σκαλες??ι μαρθα που λεο εγο ειναι ξανθια!ι δικια σου?χεχε!!!

ειναι τραβελοφατσα η μαρθα, δεν θα της εδινα ουτε "κουραγιο"
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θυμισε μου τις ταυλανδεζες βραδιατικα πανουλη, να μη μπορω να κοιμηθω.....
20 μεινανε και ξημερωνει.. θα λυσαξω.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστές!!
Ρε καυλιάρη πιτσιλιστή(respect) γιατί δεν με ρώταγες για την Αλίνα,αφού ξέρεις οτι το τιμάω συχνά-πυκνά το συγκεκριμένο σπίτι.Λοιπόν την είχα πάρει απ'τον χειμώνα ήδη, πρίν μπεί το 2007,και τις πρώτες φορές ηταν πραγματικά πολύ καλή.Μετά όμως όσο πέρναγε ο καιρός άρχισαν να πέφτει η ποιότητα των 'υπηρεσιών' της και μάλιστα κατακόρυφα! Μπορεί να είναι κορμάρα και μούναρος αλλά την έχει δεί πολύ πλέον, και είναι πολύ ξεπέτα.Και ποοοοολύ πολύ κρέμα ρε πούστη μου! Α,να χαθεί το τσόκαρο(χρησιμοποιώ το λεξιλόγιο του Χάρη!),και μάλιστα είχα πεί και καλά λόγια στον Kostaf16 τότε,ελπίζω να μην τον έκαψα τον άνθρωπο!Γιατί απ'οτι είδα έκανε και post περί αυτού..
Πάντως υπάρχει κοπέλλα που δίνει κώλο ΑΥΤΗ την περίοδο.Αν θυμάστε στην προ ημερών εξόρμηση με τον πιτσιλιστή είχα αναφέρει την Ρουμάνα στο Φυλής 40(άθλιο,αλλά...) την οποία για να αποδίδουμε και του Καίσαρως τω Καίσαρι,είχε ανακαλύψει ο PANOSMPOS(respect) έτσι? Οπότε λοιπόν μην γκρινιάζετε,γιατί υπάρχει και δεν είναι και του πεταματού..
Παρεπιμπτώντος ρε Panosmpos(μας δείχνεις και τις φωτό) ΕΙΝΑΙ δυνατόν να πάω στη Λεωνίδου 6 μετά απ'αυτό που είδα????
.
.
.
.
ΚΟΥΡΤΊΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ??????
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
καλος το γκομενιο!!!!!τι κανεισ εσι καυλιαρι μου???ελπιζο να διαβεσςσ τι σιμερινι ενιμεροσι του φιλου μαριου!!!ιταν εκτακτο βασικα!καυλιαρι ψιλε εχεισ δικιο τελικα...δεν ειναι και τοσο καλι σε ιπιρεσιεσ ι αλινα!!!σιμφονο απολιτα με τιν καυλιαρικι περιγραφι σου!!!εισαι σοστοσ!!!!!ξερεισ εσι....!!!α σιμερα ιταν ι δικια σου εκι στι μονισ προδρομου ι ντιανα!!!ιταν και ο τσατσοσ ο κιριοσ βαγγελισ που κανανε ενα διαλογο γνοριμιας!!!!αχχαχαχαχαχα!!!!που λεσ ειναι απο λιθουανια ι ντιανα!!!τορα που τιν ξαναειδα ειναι πολι αλογο ρε φιλε!!!!ψιλι καυλιαρα!!!!
 

Επισκέπτης
καλος το γκομενιο!!!!!τι κανεισ εσι καυλιαρι μου???ελπιζο να διαβεσςσ τι σιμερινι ενιμεροσι του φιλου μαριου!!!ιταν εκτακτο βασικα!καυλιαρι ψιλε εχεισ δικιο τελικα...δεν ειναι και τοσο καλι σε ιπιρεσιεσ ι αλινα!!!σιμφονο απολιτα με τιν καυλιαρικι περιγραφι σου!!!εισαι σοστοσ!!!!!ξερεισ εσι....!!!α σιμερα ιταν ι δικια σου εκι στι μονισ προδρομου ι ντιανα!!!ιταν και ο τσατσοσ ο κιριοσ βαγγελισ που κανανε ενα διαλογο γνοριμιας!!!!αχχαχαχαχαχα!!!!που λεσ ειναι απο λιθουανια ι ντιανα!!!τορα που τιν ξαναειδα ειναι πολι αλογο ρε φιλε!!!!ψιλι καυλιαρα!!!!
η ντιανα ή νταιανα απο λιθουανια την ειχα παρει οταν ειχε προτοερθει χωματιανου στην λιοσιων δεν μου ειπε τιποτα!!!! εχει βελτιωθει καθολου???
 

Επισκέπτης
σιμφονα με τιν κρισι του μεγαλου αρχοντα καυλιαρι γκομενιου δε λεει και πολλα απο κρεβατι το πουτανιδιο!!!!
 

Επισκέπτης
γκομενιε περιγραψε μασ αναλιτικα το πιτσιλισμα σου στι ντιανα!!!!!το εχουμε αναγκι!χαχα!!!!
 

Επισκέπτης
εγω να φανταστεις τοτε ξεκαβλωσα οπως γαμουσα και μου επεσε μες το μουνι της!!!!!! δεν λεει τιποτα... και δεν ειναι απο εκεινες που σιγα σιγα της γνωριζεις και σου κανουν αλλα!!!! αλλα πολλες απο αυτες οταν βγουν στο σαλονι κανουν τις τσαχπινες για να πετυχουν κανα πελατη αλλα απο κοκο τιποτα!!! βεβαια απιφυλασομαι καθως μπορει να εχει αλλαξει....
 

Επισκέπτης
δεν εχει αλλαξει καυλιαρη achro!ο γκομενιοσ που τιν πιτσιλισε  μανιοδοσ δεν του αφισε τισ καλιτερεσ εντιποσεισ!!!!οταν βγαινει εξο το πουτανακι βλεπεις μια κοπελαρα αποφασιστικι ετοιμι να σε κανι να αναστεναξεισ!!!βγαινει με εναν αερα ατελιοτισ καυλασ αλλα ...διστιχοσ ολα αυτα ειναι οφθαλμαπατι!!!
 

Επισκέπτης
παντως μια συμβουλη ρε παιδια μετα την ντενις βλεπω οτι εχω γινει μονογαμηκος (στα μπουρδελα)... τωρα ας πουμε καταθετω μονο μιλανα.. πριν κατεθετα μονο ντενις αλλα σε ΚΑΜΙΑ αλλη.... αφου το σαββατο εκανα τσαρκα μετα απο 1.5 μηνα!!!!!!!! βεβαια η στουντιοτσαρκα δεν κοβετε αλλα φυλης ας πουμε παω μονο αφου καταθεσω και μονο για να γραψω τιποτα εδω και να μενω ενημερος!!!!!
 

Επισκέπτης
εισαι αισθιματιας καυλιαρισ εσι αγορι μου !!!!!χεχε!!!!!ε δοκιμασε κανα αλο πουτανακι ρε αρχοντα!!!!πρεπει να εχει ποικιλια το εργαλιο σου!!!!να γευετε καινουρια νουνακια!!!!!τι θα λες αυριο στα παιδια σου ?οτι γαμουσεσ σινεχεια τισ ιδιες πουτανεσ???για σκεψου το!!!!σε θελο δραστιριο καυλιαρι!!!!αντε αντε!!!!
 

Επισκέπτης
ναι αλλα φιλε πλεων το συμβατικο γαμησι μπουρδελου δεν μου κανει εντυπωση θελω πολυ παραπανω για να φτιαχτω οποτε κανω μπουρδελοσχεσεις αλλα διαβασε καποιους σκοπους που θελω να πετυχω με αυτες στο ποστ μου στο "Πουτάνες απο μπουρδέλα που..."
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Η ρουμάνα σήμερα στο 40 δουλεύει πρωί η απόγευμα ;
 

Επισκέπτης
απογευμα εχω την εντυπωση αλλα δεν λεει παρα το κουλουρι.... για εμενα δεν ξερω τι λενε οι αλλοι..... ασε που την αλλη φορα μου λεει "οχι κωλο ποναω" τι λες μωρη γαμημενη σκατοπουτανα τοτε γιατι διαφημιζεις κωλαρακι.... σκατο μπαζολα.... ασε που πριν κανα μηνα την ειχαν σαπισει στο ξυλο και δουλευε λιγες βαρδιες τουμπανο απο το ξυλο!!!!!!!
 

Επισκέπτης
ι ρουμανα ειναι στο φιλισ 40 και δινει κολαρακι οπος ειπε ο φιλοσ γκομενιος!!!δουλευι απογευματινεσ βαρδιες!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom