Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (8 μέλη και 52 επισκέπτες)

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Αφραγκιές ε;; Μάματα! Σε καταλαβαίνω!
Ευτηχώς πληρώθηκα και θα πάω τη γιορτινή μου
βολτίτσα από Μεταξουργείο μεριά την Τετάρτη,
να δούμε κάνα μεγάλο βυζάκι, :boobies:
σε συνδιασμό με ωραίο και ψηλό τακουνάκι!! :dancing:
Ε ρε γλέντιαααα!!!!! :):):):)
Α ρε heellover τυχερέ καυλιάρη!Με λίγα λόγια θα κάνεις ανάσταση ε?
 

Επισκέπτης
heellower τι ορα θα κατεβεις μεταξι τιν τεταρτι??
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Απόγευμα Κυριακής κατέθεσα Φυλής 71 σε μια Ουγγαρέζα με μεγάλους βύζους(την είχα ξαναπάρει σε 2 χρόνια άλλες 3 φορές και Φυλής 65Β όπου ηταν η Λίζα,πρόσχαρη και υπομονετική αν κα ιέχει διπολβάρδια αυτό τον καιρό και τα`χει ψιλοπαίξει,εκανε 3 διαφορετικες στασεις παντως.3η φορα και αυτη στο ιδιο μαγαζι την ξαναπηρα
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Κυριακατικη περιπολια στην Φυλης, μεταξυ 12.00'-13.00'
Φυλης 59- κατω- πιπινι ξανθο οχι ομως εντυπωσιακο, στο πανω η Μιλανα,γνωστη νομιζω ηδη απο αναφορες.
Φυλης 71-πανω-Λαρα, ξανθο πιπινι, με tatoo ψηλα στον σβερκο, πολυ καλη εμφανησιακα.
Αχαρνων 86-το σπιτι αυτο λειτουργει παλι, ενα ΑΠΑΙΣΙΟ MILF με Ε 15 !!!!!!!
Φωκαιας 25-ο γνωστος "λαβυρινθος", Ελληνιδα MILF, οχι κακη.
Φυλης 104-αδιεξοδο.Στο γνωστο τραβελοσπιτο-μονον εγχειρισμενες- η Τανια, κοντη με σιλικονατους βυζους.Οι βαρδιες παντως, της πολυ καλης Αντζελας, ειναι Κυριακη,Δευτερα, Τριτη και Παρασκευη, απο 18.00' -24.00'.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Σήμερα μεσημέρι επιδρομή στην Φυλής.
Κατέθεσα στην Διδύμου 8 (το κάτω), όπου έφυγε η κακάχρηστη Μαρία (περίοδος) και την αναπλήρωσε η Σοφία. Κοντή, ξανθή με ωραίο βυζάκι.
Πολύ καλή περιποίηση. Θα είναι και αύριο.
 

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Την Παρασκευή έκανα μια βόλτα Φυλης μεταξύ 17.30 και 18.30. Δεν έπαιζε κανά ιδιάιτερα καλό κομμάτι, επίπεδο μέτριο. Τελικά κατέληξα στο 71 κάτω, ήταν μια Χριστίνα, ρωσιδα, πολυ ωραίο παιδί, 1.70 περίπου, 3αρι φυσικό βυζί, ωραίο σώμα, μελαχρινή, πολλά υποσχόμενη ;)  Μπαίνει στο δωμάτιο και δεν λέει ούτε λέξη. Μου φάνηκε πολύ τσαντισμένη, τη ρωτάω, μου λέει καλά είμαι. Στο χέρι κρατούσε το σωληνάριο με την κρέμα και ενα χαρτομαντηλο. Βαζει την καποτα χωρις καν να σηκωθει το εργαλειο και την σκουπίζει απεξω με το χαρτομαντηλο. Ξενέρωμα. Πιπα πολυ μετρια και συμμετοχή ελάχιστη. Αν και ωραίο παιδί, δεν θα ξαναπάω σίγουρα μαζί της. Προσοχή, μου είπε ότι αναπλήρωνε κάποια άλλη, άρα κανονικά δουλευει σε άλλο μαγαζί της φυλής....
 

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα ξημερωμα Κυριακή προς Δευτέρα Λεωνίδου για πρωκτικό σωλήνα Μαρθας αλλά ήταν κλειστό το ...μπουρδέλο (εδώ ταιριάζει). Πρεπει να φτιάξουμε μια τηλεφωνική υπηρεσία άμεσων πληροφοριών. Τριγυρνούσα με το αμάξι σαν λύκος αλλα τελικά δεν κατέθεσα πουθενά. Πως δεν βίασα κανα κάδο,απορώ
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Την Παρασκευή έκανα μια βόλτα Φυλης μεταξύ 17.30 και 18.30. Δεν έπαιζε κανά ιδιάιτερα καλό κομμάτι, επίπεδο μέτριο. Τελικά κατέληξα στο 71 κάτω, ήταν μια Χριστίνα, ρωσιδα, πολυ ωραίο παιδί, 1.70 περίπου, 3αρι φυσικό βυζί, ωραίο σώμα, μελαχρινή, πολλά υποσχόμενη ;)  Μπαίνει στο δωμάτιο και δεν λέει ούτε λέξη. Μου φάνηκε πολύ τσαντισμένη, τη ρωτάω, μου λέει καλά είμαι. Στο χέρι κρατούσε το σωληνάριο με την κρέμα και ενα χαρτομαντηλο. Βαζει την καποτα χωρις καν να σηκωθει το εργαλειο και την σκουπίζει απεξω με το χαρτομαντηλο. Ξενέρωμα. Πιπα πολυ μετρια και συμμετοχή ελάχιστη. Αν και ωραίο παιδί, δεν θα ξαναπάω σίγουρα μαζί της. Προσοχή, μου είπε ότι αναπλήρωνε κάποια άλλη, άρα κανονικά δουλευει σε άλλο μαγαζί της φυλής....

Εκεί δουλεύει.Την πέτυχα κι εγώ και όντως μετάνιωσα για τα 20?.Απαράδεκτη.
 

Επισκέπτης
φιλισιχοσ δεν κρατιεσαι καυλιαρετζο μου!!!!!χεχε!!!!
 

averel_dalton

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Κυριακατικη περιπολια στην Φυλης, μεταξυ 12.00'-13.00'
Φυλης 59- κατω- πιπινι ξανθο οχι ομως εντυπωσιακο, στο πανω η Μιλανα,γνωστη νομιζω ηδη απο αναφορες.
Φυλης 71-πανω-Λαρα, ξανθο πιπινι, με tatoo ψηλα στον σβερκο, πολυ καλη εμφανησιακα.


Αχαρνων 86-το σπιτι αυτο λειτουργει παλι, ενα ΑΠΑΙΣΙΟ MILF με Ε 15 !!!!!!!
Φωκαιας 25-ο γνωστος "λαβυρινθος", Ελληνιδα MILF, οχι κακη.
Φυλης 104-αδιεξοδο.Στο γνωστο τραβελοσπιτο-μονον εγχειρισμενες- η Τανια, κοντη με σιλικονατους βυζους.Οι βαρδιες παντως, της πολυ καλης Αντζελας, ειναι Κυριακη,Δευτερα, Τριτη και Παρασκευη, απο 18.00' -24.00'.


η τάνια το κοντό πότε παίζει???
 

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες αν ακούσετε το όνομα Σμαράγδα σο αντελόσπιτο ΜΑΚΡΙΑ. Η χειρότερη πουτάνα EVER .Λες και σου κάνει εμβόλιο είναι η πίπα της σας λέω ενδεικτικά!!!
 

Επισκέπτης
παιδια ερχετε ι ιμερισια ενιμεροσι για μπουρδελα σε λιγακι απο τον ιπερτατο θεο χιστι μαριοthmk!!!!μεγαλι του ι χαρι!!!!!απολαυστε τιν ενιμεροσι τισ καυλασ να χισουμε ολοι μαζι παρεα!!!!!σε περιμενουμε ολοι μαγελε καυλιαρι μαριε!!!!
 

Mariosthmk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
1
Πόντοι
0
Σήμερα μεσημεράκι μαζι με υπέρτατο χίστη Πιτσιλιστή πραγματοποιήσαμε μην αντεχοντας άλλο την ασθένεια της καύλας τσαρκα στα πουτανάκια της φυλής! ʼτιμες αυτές οι καύλες! Δεν μπορείς να τις δαμάσεις με τίποτα! Έτσι έχουμε την ακόλουθη μεσημεριανή ενημέρωση για μπουρδέλα στην Φυλής:

Φυλής 200 ->Γιάννα, ένα ξανθό κοντοπούτανο μέτριας κατάστασης
Φυλής 134 Β (ισόγειο)-> Έλντα, κοντοπούτανο
Φυλής 134 Α ->Κατερίνα, Ρουμάνα, κοκκαλιάρικο με τατού στην πλάτη
Φυλής 134 ->Ολγίσα, ωραίο κολαράκι για ξέσκισμα αλλά από φάτσα χάνει
Φυλής 109->ʼντζελα, Ελληνίδα, χοντρή
Μονής Προδρόμου 16(υπόγειο)->Ντάνια, από Λιθουανία, πολύ ψηλή, μέτριο γαμήσι
Φυλής 71(σκάλες)->Λάρα, Τσέχα. Αξίζει ένα πιτσιλισματάκι
Φυλής 71(ισόγειο)->Γκλόρια, νταρντανομωρό από Ρωσία
Φυλής 67(ισόγειο)->Ειρήνη, στητό στήθος
Φυλής 65(ισόγειο)->Λίζα, κοκκαλιάρικο ξανθό Ρωσιδάκι
Φυλής 65(σκάλες)->Τζένη, Όχι πολλά υποσχόμενα!
Φυλής 84(ισόγειο)->Φράνκα, χοντρούλα από Τσεχία με Τσατσά την Σόφη
Φυλής 84(σκάλες)->τίποτα το ιδιαίτερο
Φυλής 86(σκάλες)->Λίλη,Ρωσιδάκι, πολύ καλό, έκφυλο ξανθό
Φυλής 86(μπλε πόρτα)->μάπα το καρπούζι
Φυλής 59(Πάνω)->Αλίνα από Ουκρανία, τατού πάνω από τον κόλο με μελαμψό δέρμα. Εδώ κατάθεσα!!
Φυλής 59 (Κάτω)->Κορίνα, ξανθιά, ωραίο κολαράκι αλλά χάνει από φάτσα, αξιογάμητο αλλά μόνο για μια φορά
The End!!!
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Πολυ καλή δουλεια παιδια! Με στυλο και χαρτι μπήκατε μέσα? Τετοια αναφορα ειχαμε καιρο να δουμε!
 

Επισκέπτης
σιμερινι εκτακτι αναγκι πιτσιλισματος με μαριο!!!!πραγματοποιηθητε διοτι ο ιπερατοσ καυλαιρισ ολον τον εθνον μαριοσ δεν αντεχε λογο ιπερβολικισ δοσισ καυλας !!!τον σιναντισα στο δρομο.....και αρχισα να του λεο για πουτανιδια και μου λεει δεν αντεχο αλο παμε να χισο!!!!ιταν σε κρισιμι καταστασι και επρεπε να γινο ο καλοσ σαμαριτισ!!!!και να απαλακσο προσορινα το μαριο απο τιν βαρια ασθενεια!μερικεσ παρατιρισεισ πανο στιν ενιμεροσι του φιλου σεινεμπουρδελιαρι!!!
1)στι φιλισ 86 μαγκες ιταν ενα εκφιλο ξανθο γεματο καυλα!!!!βγικε στο σαλονι καυλομενι πολλα ιποσχομενι!!!!καυλοσα απιστευτα!ανεβενι και απο πανο ειπε ι τσατσα!!!
2)στι μονισ προδρομου στο 16 ιπογιο ειανι ι ντιανα οποσ ειπε και ο μαριος!τιν εχι παρι ο σινεμπουρδελιαρισ και φιλοσ γκομενιοσ..μετρια στο γαμισι ομοσ παιδια!
3)μαριε θελουμε περιγραφι απο τιν αλινα που πιτσιλισεσ!!!!ολα τα σχετικα!!!!μιν τα πο εγο!!!δε λεει!εσι που το εχισεσ πρεπει να τα πεις!!!!
επισισ σιγχαριτιρια σε ολυσ τουσ καυλκιαριδεσ σιναγονιστεσ γαι τισ ενιμεροσισ τουσ!!!!!ειστε ολοι φανταστικοι!!!
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
παιδες... κατι για ισπανικο τετοια ωρα απογευματακι ξερετε που παιζει?
μια επιλογη απο οτι διαβασα ειναι η διδυμου 18?

ευχαριστω
 

Επισκέπτης
το βραδι ο μαριοσ θα μασ περιγραψει το πιτσιλισμα του στο φιλισ 59 το επανο!!!!ιταν ενα στερι εκι ι αλινα απο ουκρανια!!!!!μελαμψο δερματακι και ορεο κολι!!!με τατου πανο απο το κολαρακι τισ!!καλο μορο αλλα......το βραδι ο μαριοσ θα πει τιν σινεχεια!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Όπως τα λέει ο φίλος ο Σαβάλας η Μάρθα βρέθηκε. Η Μάρθα'κωλούροΠολωνέζα΄δουλεύει στην Λεωνίδου 6 και πήγαμε με τον Σαβάλα ξημερώματα για μπήξιμο.Φυσικά και πήρα το πρόγραμμα των 25? με κωλούρι  ;) Ωραίο μπουκιτσί μέσα και μετά καπάκι στον λοκώ !!! Σκαμπιλάκια στα κωλομάγουλα και πολύ καλή συμμετοχή. Υπόψη το μπουρδέλο της Λεωνίδου 6 είναι ίσως το μόνο που έχει και στην είσοδο αυτοκόλλητο bourdela.gr (φανταστείτε τώρα γιατί χρονική περίοδο μιλάμε  :o :o)

2 ερωτησεις

1) Ειναι ακομα βρωμερο αυτο το μπουρδελο? Μεχρι στιγμης ειναι το πιο βρωμικο που εχω δει (ειχα παει Χριστουγεννα 2005 τελευταια φορα και δε ξαναπηγα γιατι βρωμαγε απιστευτα)

2) Το κουλουρι ειναι τελειως ξεχειλωμενο? Καταλαβαινεις διαφορα απο μουνι? Την εχω παρει 3-4 φορες αλλα αρκετα παλιοτερα και ηταν πηγαδι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom