Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 131 άτομα (17 μέλη και 114 επισκέπτες)

Επισκέπτης
φιλαρακο διστιχος δε παιζει τιποτα απο λιοσιον...πολι σαβουρα!!!!πολλα μιλφ πολλεσ χοντρεσ και πολεσ ασχιμοφατσεσ!!!!αλλα εσι ξερεισ καλιτερα σιντροφε!λοιπον...ακου τιν καυλα σου!!!!!!!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Πω πω!!!  :dancing:Γκομένιε, μας τρελάνατε με τον πιτσιλιστή :2funny: :2funny: :2funny: RESPECT...Πάντα τέτοια λέμε!!!
:dancing: :dancing: :dancing:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
flesh μασ τρελανε το παλικαρι ο γκομενιοσ!!!!αυτοσ και ο βασοσ εχουν ποιον στο λογο τουσ!!!!τι καυλιαριδεσ αντδρες!!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
βωιθοια παναγηα μου!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Καλήσπέρα και καλό μήνα!Σήμερα ντελότσαρκα Φυλής κατα τις 22.00...

ΦΥΛΗΣ
40-Εκεί ήταν η γνωστή νταρντάνα με τα μαύρα μακριά μαλλιά...Εδώ την κάνουμε με ελαφρά...
54Α(πάνω)-Μια μαύρη ξανθιά ήταν μπάζο τελείως...η τσατσά εκεί πολύ πιεστική αλλά μην ενδώσετε!
54Β(κάτω)-Σοφία(αλβανίδα??)ξανθό κοντοπούανο έχουν ακουστεί καλές κριτικές...
59(πάνω)-Η Σάρα ήταν, μία καστανόξανθη μέτρια θα έλεγα αλλά με βλέμμα πολλά υποσχόμενο
59-(κάτω)-Ήταν μία κοκκινομάλλα...όμορφη σε φάτσα και με μια ωραία κωλάρα(για σκίσιμο)25 ευρώ όμως...
65Α(δίπλα από βενζινάδικο)-Εκεί δεν ήταν σήμερα η Χριστίνα(μελαμψό κοντοπούτανο)αλλά μία ξανθιά που κινείται γενικά στην μετριότητα...
65Β-Μιά ξανθιά αλλοδαπή γύρω στο 1.80.Σωματάκι καλό...από εμφάνιση εγκρίνεται...
66Δ-Εκεί ήταν μία αρκετά συμπαθητική με μαύρα ψιλοκατσαρά μαλλιά και στήθος ελαφρά κρεμαστό
67-Το 67 που δουλεύει συνήθως η Ειρήνη ήταν κλειστό για άγνωστο λόγο
71Α-Ήταν μία μελαμψούλα με μαύρα μαλλιά γύρω στο 1.70.Θα την χαρακτήριζα μιλφέιγ(μιλφ..πως λέγεται..)
71Β(με τα τούβλα φάτσα κάρτα)-Αυτό έχει πολύ φάση το ντέλο γιατί όποτε πάω είμαστε συνήθως 20 άτομα και περιμένουμε κάνα τέταρτο σε ένα χώρο μικρότερο απ το μπάνιο μου...τσάμπα ο κόπος τελικά..μια τσέχα ήταν με ταττού στο μπράτσο και μαύρα μαλλιά...άσχημη όμως
86Α(πάνω)-Εκεί ήταν μία ξανθιά με ωραίο βυζί(όχι τεράστιο αλλά στητό)την οποία δεν πρόλαβα να τη δω καλά γιατί βιαζόταν.Ο τσάτσος εκεί πέρα μου έκανε εντύπωση γιατί έμοιαζε με τον Μαρκαριάν!(τον θυμάστε??τι μαλάκα,μαλάκα είναι!)
99-Μια ξανθιά,αρκετά ψηλή(γύρω στο 1.83)με χάλια φάτσα όμως...μπορεί να ήταν και τρανς γιατί το συγκεκριμένο φέρνει κάτι τέτοια
134Α-Κλειστό ήταν...έκαναν κάτι έργα απ'έξω γι αυτό μάλλον
134Β-Πολύ κα(υ)λή περίπτωση,καστανόξανθη με ταττού στην πλάτη..ʼννα αν θύμαμαι την είχε πει ο συμπουρδελιάρης Γκομένιος...η τσατσ
ά πολύ ευγενική...Μπράβο

ΦΩΚΑΙΑΣ
19-Σ'αυτό δεν μπήκα γιατί μου την είχε σπάσει η τσατσά..την τελευταία φορά πάντως είχε τον Χούλκ..εεε...συγγνώμη την..Ούρσουλα ήθελα να πω...Μακριά!!
25Α(πάνω)-Εκεί είχε μία με πολύ καυλιάρικη φάτσα μαύρο μαλλί,καλό βυζί...(μια καστανόξανθη που είχε την Τρίτη ξέρετε που είναι??ήταν πολύ τούμπανο αυτή αλλά και η σημερινή δεν πάει πίσω)
25Β(αντελόσπιτο)-Και εκέι μία μαυρομάλλα πολύ συμπαθητική στη φάτσα και γενικά πολύ καλή
24(και Αχαρνών,Ο Λαβύρινθος)-Εκεί προτείνω να γίνει μια δοκιμασία με μπουρδελιάρηδες στο ποιος θα βρει πρώτος την είσοδο(κάτι σαν το fort boyard)με έπαθλο μια πουτάνα από άλλο μπουρδέλο γιατί αυτή δε λέει καθόλου εκεί πέρα...γάματα με κεφαλαία γράμματα...

ΔΙΔΥΜΟΥ
18-Μια καζακστανή(κάτι τέτοιο)ξανθό μιλφέιγ...καλό βυζί πάντως...
20-Μια καστανόξανθη με μαύρους κύκλους στα μάτια...παρουσιάστηκε μόνη της...γενικά δεν αξίζει από εμφάνιση

Δυστηχώς και πάλι δεν πήρα καμία γιατί δεν είχα μία και με τρώει η αγαμία!γι αυτό πάω να τραβήξω άλλη μία...Που θα πάει όμως μόλις πιάσω στο στοίχημα αρκετά θα πάω και θα γαμάω ότι κινείται εκεί πέρα!!!(και τον πιτσιλιστή θα περάσω!!)Μέχρι τότε όμως θα ακούω την μελωδία του Ρέμου στ'αυτιά μου...
'Μα είναι κάτι νύχτες μοναξιάς... :jerking: :jerking: :jerking: '
 

Επισκέπτης
gagstan σιγχαριτια για το αναλιτικο σου ρεπορταζ!!!!!να κανο μερικεσ παρατιρισεισ πανο σε αυτο!μου επιτρεπεις ετσι μεγαλε και τρισμεγιστε καυλιαρι!χεχε!
1 στο 40 ειναι ι ελλενι και ειναι μαλιστα πολι τρελι!οποτε παο ερχετε και με περνι αγκαλια περνι το κασκολ μου και το κανι φουστα...αχχαχααχχαχα επισισ με τραβαει στο δοματιο ...με το ζορι να τιν πιτσιλισο...χεχε!!!!εχει πλακα!γενικα τα κανι σε ολυσ αυτα ι καυλιαρα!απο εμφανισι ειναι μετρια προσ το χειροτερο..εχι σγουρα καστανα μαλια!
2)στο 86α στισ σκαλεσ στο τσατσα με τα γιαλια ειναι ι σελινα!παλια καραωαλα!!!!τσεχα ι καυλιαρα!οποτε παο με θιμαται εμενα και τιν παρεα μου και τισ πιανουμε το κολαρακι!!!μασ λεει...που ειστε εσεισ καυλιαιρδεσ?κανα πουτσο θα ριξετε?????γελιο!τιν εχει παρει ολι ι παρεα !
3)στο 99 ειναι ι καρμεν τρανσ,ξανθια
4)134β πολι σοστα οποσ ειπεσ ι αννα!αδινατι πολι...δεσ μασ αρεσε με τον γκομενιο!!
σιγχαριτια και παλι καυλιαρι μου για τιν εξοχοτατι ενιμεροσι!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
αν κ τα εγραψε ο γκανγκστα τα αναφερω κ εγω με ονοματα για οσους ισως γνωριζουν...
φυλης απογευμα..
στο 59 πανω σαρα-ρωσσια,κατω γκλορια ψιλο μιλφ-ρωσσια
στο 71 πανω η μια-ουγγαρια,κατω αλεξια-τσεχια
στο 134 το μονο ανοιχτο ηταν το υπογειο ηταν η ξενια-ρωσσια
στο 109 κατω η μαρια-ρωσσια
στο 25 στη φωκαιας η αντελλα-ρουμανια κ διπλα στο υπογειο η κλαρα-αφρικα
διδυμου 18 η γνωστη βικυ-ρωσσια απο αλκμενους
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ευχαριστώ παιδιά..!Πάντα στην υπηρεσία του bourdela.com!!!Πιτσιλιστή ποιος τη χάρη σου...ολόκληρο thread για σένα ανοίξανε!!ʼξιος!Πάντα τέτοιους πιτσιλοεπαίνους σου εύχομαι να χεις... καθώς και πολλά μουνιά στον πούτσο σας αξιότιμα μέλη του site!
 

Επισκέπτης
σε ευχαριστο πολι καυλεα μου!!!!!να σαι καλα!καλα πιτσιλισματα τον νεο μινα σου ευχομαι!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
εχει παρει κανεις τη γκλορια που ηταν σημερα στο 59κατω να μου πει εντυπωσεις??
 

Επισκέπτης
το ψιλομιλγ λες ετσι??γιατι ιπαρχει και αλι μια γκλορια στο 71 στο ισογειο!!!ειναι εκι που ειναι ι τσατσα που κανι τρελι διαφιμισι σε οπια κοπελα και αν εχι ..και ι ατακι τισ τσατσας...'το καλιτερο στοματικο τισ φιλισ'αχχααχχαχαχαχα
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
ναι το μιλφ το κοκκινομαλικο αλλα νομιζω οτι κατα διαστηματα εχει παιξει κ στο 71 που λες αλλα τοτε ηταν ξανθια...την εχεις παρει?εντυπωσεις??
 

Επισκέπτης
φιλε και σινεμπουρδελιρι απλε διστιχοσ δε το εχο πιτσιλισει το εργαλειο!!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Μου δίνετε 25 ευρά να το πιτσιλίσω εγώ??Προσφέρομαι!!
 

Επισκέπτης
χεχε!!!!!!!καλοοοοοο!!!!!!πρεπει να βρουμε εναν σπονσορα !!!φανταζεστε?καθε μερα θα πιτσιλαγαμε!!!πο ποοοοοοο!!!!!!!!αχ καυλες!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Μου δίνετε 25 ευρά να το πιτσιλίσω εγώ??Προσφέρομαι!!

Αφραγκιές ε;; Μάματα! Σε καταλαβαίνω!
Ευτηχώς πληρώθηκα και θα πάω τη γιορτινή μου
βολτίτσα από Μεταξουργείο μεριά την Τετάρτη,
να δούμε κάνα μεγάλο βυζάκι, :boobies:
σε συνδιασμό με ωραίο και ψηλό τακουνάκι!! :dancing:
Ε ρε γλέντιαααα!!!!! :):):):)
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
δεν ξερω αν το ειδατε ενημερωνω οτι ανοιξε νεο σπιτακι φρεσκαδουρα επι της φωκαιας...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom