Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 290 άτομα (35 μέλη και 255 επισκέπτες)

Επισκέπτης
χαιρετο ολουσ τουσ καυλιαριδες!!!!!!!λοιπον πραγματικα σιμερα ειχαμε ενα πολι καυλιαρικο απογευμα με τον μεγαλο αρχοντα τισ καυλας gomenio(respect το παλικαρι)απο τα πιο καλοσινατα και απιστευτα ατομα που εχο γνορισει !!μεγαλοσ πιτσιλιστισ και αυτος!!!!δε κρατιοατανε!!!λοιπον πρεπει να προσθεσο στο νουμερο 18 τισ ενιμεροσισ του gomenioy για τιν γλορια στο φιλισ 71 το ισογειο!!!!ιταν ετσι νταρντανα μετριας εμφανισισ!!!αξιζει για μια φορα!!!!κατα τα αλλα ιταν απιθανι ενιμεροσι με πολι πιτσιλισμα και σασπενσ!!!!!τελικα ο καυλιαρισ εχισε τιν ντιανα!gomenia γελασα πολι με τιν ενιμεροσι σου ρε φιλε!!!!!μαλλον σιγραφεασ επρεπε να γινισ και οχι αυτο που εισαι τορα!!!!!τα λεσ πολι οραια με πολι χιουμορ ιπερτατε καυλιαρι!!!!!!ποθ να σασ πο τιν ιστορια με το χαρι !!!!ειχε πολι γελιο.....να δειτε τι μασ εκανα ι πουτανα του χαρι.......!!!φοβερι ενιμεροσι!!!!!!σιγχαριτια στο φιλο gomeniooooo!!!!!!!!!!να σαι καλα ρε ψηλε!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
H Liza απο το 65 είναι πρωινές ώρες εκεί,την πήρα 2 φορές πρόσχαρη και κυριλέ  στο μαμήσι.Στο 71 το σχιστομάτικο που λές ήταν μελαχροινό με μεγάλους βύζους man?
 

Επισκέπτης
δεν τιν θιμαμε αυτι ρε γαμοτο!παντος ειχε τατου στιν πλατι !απο εμφανισι μετρια ιταν!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Τί κάνατε ρε θηρία; Respect λέμε!!! :dancing:
Γκομένιε γρήγορα το διάλογο με πουστρότσατσο και πιτσιλιστή!!!!! :boobies:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
κυριακή τι ώρα ανοίγουν?καθημερινές πάντως 2 φορές ήμουν 12 η ώρα στις πόρτες και πολλα ήταν κλειστά.ανοιχτά λίγα εκείνη την ώρα.κυριακάτικα έχει ξεκινήσει κανείς από νωρίς το ''ξεμπούκωμα''?
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Γράφετε ρε καρακαβλέουρες!!!! ΕΥΓΕ!

έτσι μου ρχεται να ξαναρχίσω τα μπουρδέλα μετά από χρόνια!!!

respect σε πιτσιλιστι και γκομενιο!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
με προλαβε ο gomenios...  με γλυτωσε απο το γραψιμο.

εγω πηρα την μιλανα, και συγνωμη αλλα το ξαναμετανιωσα, ηταν δευτερη φορα, παλια την πηρα στο 134, λοιπον, απορω με τη συμπεριφορα της, αλλα διαβαζω εδω, μονο σε εμενα το κανει αυτο?  ηρθε νευριασμενη βιαστικη και αποτομη, οπως την προηγουμενη φορα, λιγο εγλειψε ρωγες, μονο αυτο, απο σωμα στο κρεβατι ειναι πολυ χαλαρη, και λεει την κασετα "μιλανα ουκρανια 18 χρονων,   ισα που τελειωσα, στα 4 ηταν καλη,  τελευταια φορα.  την "ειδε" και αυτη?  μηπως ψωνιζονται με το σαιτ?.
η ντανα αφαντη, και το χριστινακι στο 65. τα υπολοιπα τα ειπε ο γκομενιος,   στο 67 η ειρηνη αλβανις, παχυνε και αλλο, μετρια ειναι, τσεκαρισμενη απο παλια...
η βικυ στο 134 κορμαρα και καλο πηδημα, στη φατσα χανει....την τσεκαρα παλια,  στο 84 με κοτσιδες ειναι η τσεχα, πολλα χρονια εκει, θα παρει συνταξη, καλη απο οσο θυμαμαι, πανε πολλα χρονια..
απογοητευτηκα με τη μιλανα, αφου την ηξερα...
παντως στην ελλαδα χρυσοπληρωνουμε τα χαζοπηδηματα, γι αυτο βουρ στο εξωτερικο, ανατολικα...καταλαβατε
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
agapiti filathloi tou spor autou makria apo to 109 kai  tin maria mia albaneza pou olo gelaei.piga simera kata tis 7.bgenei h tsatsa olo xamogelo kai leei tis gnostes mpourdes kai sto telos petaei me ufos DEN BIAZETAI STO DWMATIO kai ekei tin patisa.oxi mono biazetai alla den kanei kai kamia swsti stasi.Tin pira sta 4 kai mono pou den strabopsoliasa eleos MAKRIA MAKRIA POTE XANA.Sto forum tin perigrafei kapios oti forage duktiotes kaltses kai ena pragma stin mesi san tis xanoumises.MAKRIAAAAAAAAAAAAAAA
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Που σε ρε pitsilisti... Την πάτησα στην πρωινή μου τσάρκα, τα πήρα στο κρανίο γι αυτό και άργησε η ανταπόκρισή μου. Λοιπόν καυλιάρη Καρίνα γιόκ. Πήγα φορτσάτος Ιάσωνος 19Α πάνω κατά τις 1200. Χτυπάω πόρτα και βγαίνει ένας καράφλας μεσήλικας και εκνευρισμένος με αυστηρό ύφος μου δείχνει το φωτάκι (ήταν σβηστό)...πόρτα δηλ και το πουλί στο χέρι. Β' επιλογή ήταν Σόνια στη Λέλας Καραγιάννη καθώς είπα να κινηθώ εκτός Φυλής. Το κάτω κλειστό, στο πάνω μια Σιμόνα, Τσέχα είπε η τσατσά. Μου φάνηκε ψιλο μιλφέιγ, ξανθό, δεμένο σώμα. Δεν είχα χρόνο για πειραματισμούς με γκόμενες που δεν μου κάνουν κλικ με την πρώτη ματιά ή δεν έχω πληροφορίες από εδω μέσα. Έκανα και μια ώρα να παρκάρω. Στο δρόμο της επιστροφής λέω όπου βρω να παρκάρω θα πάω και στο κοντινότερο (για να μην γυρίσω σπίτι άχυστος). Παρκάρω Ρεμούνδου 5 μέτρα από το 21, άρα πάω στην μαμά Όλγα (την Ντενίζα την είχα πιτσιλίσει πρόσφατα). Δεν έχω παράπονο, με περιποιήθηκε αντάξια με την φήμη της και την τίμησα κι εγώ (πιτσίλισμα).
ΚΑΡΙΝΑ-ΣΟΦΙΑ αν νομίζετε πως την γλυτώσατε είστε βαθιά νυχτωμένες.
εκεινη την ωρα κλεινουν για λιγο για φαγητο, μηπως το καρινακι ετρωγε?  μικρο παιδι ειναι, κολατσισε λιγο
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Φίλε πιτσιλιστή καλά τα λες.. να ξεχυθούμε στα μωρά αλλά δεν υπάρχει μια. No money..  :( Πλησιάζει και Μ.Εβδομάδα, εγω θα αποσυρθώ από το άθλημα για λίγο καιρό.  :)

Και που κολλάει η Μ. βδομάδα;;
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
makria apo tin maria den einai apo lithouania alla apo ALBANIA olo gelaei.piga simera kata tis 7.bgenei h tsatsa olo xamogelo kai leei tis gnostes mpourdes kai sto telos petaei me ufos DEN BIAZETAI STO DWMATIO kai ekei tin patisa.oxi mono biazetai alla den kanei kai kamia swsti stasi.Tin pira sta 4 kai mono pou den strabopsoliasa eleos MAKRIA MAKRIA POTE XANA.Sto forum tin perigrafei kapios oti forage duktiotes kaltses kai ena pragma stin mesi san tis xanoumises.MAKRIAAAAAAAAAAAAAAA katelixa na pliroso 20 europoulakia kai katelixa na meino me to europoulo sto xeri
:headbang:
 

Επισκέπτης
θα προσπαθισο να γραψο οτι θιμαμαι!!λοιπον.....μπαινουμε μεσα με γκομενιο.....καλισπεριζο το χαρι...γεια σασ τι κανετε?ποσ ειστε???.....μου απανταει ο χαρισ.......γεια σου καλα ειμαστε καυλονουμε !(ντομεταξι ο αλοσ πουστισ ο νικος καθοτανε μεσα)..μονο ο χαρισ ειχε βγι στο σαλονι!!αυτα ειναι του απανταο!!ετσι ετσι να καυλονεισ σινεχος!!!αρχισε να μου μιλαι ο χαρις..εντομεταξι ειχε αναψει αυτοσ και ολο και πλισιαζε!!!χααχαχχααχαχ!!!!αρχισα να του λεο ποσ ειμαστε αρροστοι απο τιν ασθνεια τις καυλασ!!!!!
χαρισ-αγορι μου αυτι ι ασθενεια δε θα σου φιγι ποτε ..μονο ενασ τροπος ιπαρχει...
πιτσιλιστισ-πεσ τον μου μεγαλε καυλιαρι χαρη
χαρισ-αν σε βαλο εγο στο δοματιο και σε γλιψο θα σου φιγει
πιτσιλιστισ-αχ τετια μου λεσ και τρελένομαι!καυλιαρετζο χαρι!!!
πιτσιλιστισ-ο αλοσ ο φιλοσ σου πιοσ ειναι ?ποσ τον λενε?
χαρισ-ειναι ο ποθστισ ο νικοσ
πιτσιλιστισ -φενετα και αυτοσ καυλιαρισ!!!!
χαρισ-
τι ζοδιο εισαι?
πιτσιλιστισ-για μαδεπσε τσαχπινογαργαλιαρι μου
χαρισ-για σκορπιο σε κανο
πιτσιλιστισ-μπα επεσες εξο καυλιαρι αντρα!
λοιπον ειμαι διδιμος
χαρισ-μμμμ αυτοθασουελεγα στο τελοσ μορο μου
ειμαι και εγο διδιμοσ!!!!
πιτσιλιστισ-εμεισ οι διδιμοι ειματσε πολικαυλιαριδεσ και θελουμε σινεχια να χινουμε!!!
τεσπα...μιν τα πολιλογο βγαινι ι πουτανα του χαρι!
αρχισε να κοιται για μερικα δεθτερολεπτα τον γκομενιο!ξαφνικα αρχισε να του χαιδευει το καυλι!!!!αχαχχαχαχαανεωιβε πανο του!ο καυλιαρισ επιανε κολαρακι!!!!!αχαχχααχ!
μετα ερχετε σε μενα.....
ο χαρισ πλισιαζει κοντα μοθ και με ειχε πιασει απο το σβερκο....
ι πουτανα τοθ μου ξεκουμπονι το φερμουαρ και αρχιζι να μου το τριβει!ο χαρισ πραγματικα ειχε καυλοσει!δεν αντεχε αλο!σοωαρα μιλαο...αφου φοβιθικα μι με πιτσιλισι για μια στιγμι!με ειχε πιασει απο το σβερκο....ι πουτανα εκι στο καυλι μου!αχαχαχαχχα!!παι να βαλι χερι ο χαρισ αλλα του το περνο με τροπο και του το κοβο μαχαιρι.....
αχαχχαχαχαχαχα!!!!!μετα σταματισαν ολα....οταν ειπα στο γκομενιο με τροπο να φιγουμε......πιτσιλιστισ-λοιπον καυλιαρι χαρι κανουμε μια βολτα..να βγαλουμε και λεφτα απο τιν τραπεζα και ισος ξαναρθουμε!!!χαρικα μεγαλε χιστι χαρι!!!!καλα χισιματα!!!!!θα τα ξαναπουμε!!!

χαρισ-ενταξει καυλιαρι μου να ξαναερθετε γιατι χανετε!κατι τετια ελεγε!!!!
αυτα εν ολιγοις!!!ουφ!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτη στο 109 δειχνει φολα, η ντανα φτιαχνει τα χαρτια της ειπε η τσατσα,  χαθηκε και η κατια,μεγαλες απωλειες αυτο το μηνα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
καλή η πλάκα αλλά σε στράκια αν τους δώσεις ''αέρα''θα στην πέσουν καμιά ώρα σοβαρά και θα τρέχεις και δε θα φτάνεις man.παίρνουν στα σοβαρά ότι εσύ τους λες και εννοείς για πλάκα βέβαια
 

Επισκέπτης
παιδες παο κεραμικο με καυλιαρι skido και marios thmk!!!!!!ευπροσδεκτοι ολοι!!!!axxaxaxaxa
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
παίζει κανα νιμού της προκοπής τέτοια ώρα?πολύ πακιστάνι σαν Νέο Δελχί είναι εκεί κατι ώρες...
 

Επισκέπτης
ναι αμε καυλαιρι μου!!!!!ελενιτσα ιασονος 19α!!!!!!!καντοπουτανα με τα ολα του!!!!!και επισισ ιασονοσ 20α μαρινα!!!!!!πολι καλι!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
μέχρι τι ώρα?κυριακή ειναι ανοιχτα 3 το μεσημερι ή ξεκινάνε απόγευμα όλες τα μαμήσια ? :rolleyes:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Pitsilisti σε βλέπω να πηγαίνεις τοίχο τοίχο την επόμενη φορά!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom