Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 284 άτομα (31 μέλη και 253 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αντε ρε καυλιαριδες!!!ξιπνιστε!!!!!τι κανετε????ασ μιλισουμε για πουτανες!!!!!!
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε πιτσιλιστή καλά τα λες.. να ξεχυθούμε στα μωρά αλλά δεν υπάρχει μια. No money..  :( Πλησιάζει και Μ.Εβδομάδα, εγω θα αποσυρθώ από το άθλημα για λίγο καιρό.  :)
 

Επισκέπτης
οντοσ φιλε!!!!no money no πιτσιλισμα!!!!και εγο θελο να φτιαξο τορα το εργαλειο μου(μιχανακι) οποτε οικονομιες!!!!!μου αρκει που χινετε εσεις καυλιαριδες!!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
καυλιαριδες τι θα κανετε σιμερα?που θα πιτσιλισετε???ακουω γνομες!!!!
το σκεφτομαι σε λιγο για μιλανα, αφου τσεκαρο προτα για ντανα, αν τελικα βγω μεταμεσονυκτια, θα παω στην πιο κοντη τη λολα στην κεραμεικου
 

Kostass

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
τελικα ειναι εκει η μιλανα σημερα το βραδυ? φυλης 59?
δεν την εχω παρει ποτε....
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
πιτσιλιστη ποσο χρονων εισαι?ασχετο αυτο και καλοπροαιρετο!!!

εγω παντως εντος 10 λεπτων ξεκιναω τσαρκα εχοντας μαζεψει μονο τις καλες πληροφοριες σας......
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Εγω σήμερα πιστιλιστή φίλε μου λέω να πάω στο Ειρηνάκι στην Ιάσωνος
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
σε ποια''σπίτια''παίζουν ωραία μουνιά σήμερα?απο το 71 και 134 στη Φυλής πέρασε κανείς?
 

Kostass

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
τρυφερε περιμενουμε πληροφοριες!
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Η Λόλα στην Κεραμεικού τι λέει? Αξίζει το πουτανίδιο? Πώς είναι εξωτερικά και πόσο παίρνει?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
κανα καλό after μπουρδέλο υπάρχει?πρέπει να τραβηχτούμε Μεταξουργείο όσοι δεν καταθέσαμε Φυλής?για να δω κώλους κουβάδες(βλ.Κατερίνα)και να μυρίζουν ούρα η κεντρικές τους είσοδοι?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μια Χριστίνα που δουλεύει Φραντζή την έχει πάρει κανείς σας μάγκες?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
H Saμπρινα ειναι με 40άρικο και μέχρι τι ώρα?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
πήγαινα εκεί πριν απο 10 χρόνια,τώρα εχουν γίνει ελεεινά.ευχαριστώ για το report.Φραντζή λέω να δω τι λέει μια Χριστίνα εκεί απόψε
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
πήρα τηλ και μου είπαν για μια Χριστίνα ξανθιά με μικρό στήθος.κανένας που να την''έστρωσε''?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
H Sabrina δίνει κώλο?την έχει δοκιμάσει κανείς?
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
Που σε ρε pitsilisti... Την πάτησα στην πρωινή μου τσάρκα, τα πήρα στο κρανίο γι αυτό και άργησε η ανταπόκρισή μου. Λοιπόν καυλιάρη Καρίνα γιόκ. Πήγα φορτσάτος Ιάσωνος 19Α πάνω κατά τις 1200. Χτυπάω πόρτα και βγαίνει ένας καράφλας μεσήλικας και εκνευρισμένος με αυστηρό ύφος μου δείχνει το φωτάκι (ήταν σβηστό)...πόρτα δηλ και το πουλί στο χέρι. Β' επιλογή ήταν Σόνια στη Λέλας Καραγιάννη καθώς είπα να κινηθώ εκτός Φυλής. Το κάτω κλειστό, στο πάνω μια Σιμόνα, Τσέχα είπε η τσατσά. Μου φάνηκε ψιλο μιλφέιγ, ξανθό, δεμένο σώμα. Δεν είχα χρόνο για πειραματισμούς με γκόμενες που δεν μου κάνουν κλικ με την πρώτη ματιά ή δεν έχω πληροφορίες από εδω μέσα. Έκανα και μια ώρα να παρκάρω. Στο δρόμο της επιστροφής λέω όπου βρω να παρκάρω θα πάω και στο κοντινότερο (για να μην γυρίσω σπίτι άχυστος). Παρκάρω Ρεμούνδου 5 μέτρα από το 21, άρα πάω στην μαμά Όλγα (την Ντενίζα την είχα πιτσιλίσει πρόσφατα). Δεν έχω παράπονο, με περιποιήθηκε αντάξια με την φήμη της και την τίμησα κι εγώ (πιτσίλισμα).
ΚΑΡΙΝΑ-ΣΟΦΙΑ αν νομίζετε πως την γλυτώσατε είστε βαθιά νυχτωμένες.
 

Επισκέπτης
oooooo o μεγαλος χιστισ admiral ξαναχτιπα!!!!!!!!χεχε!!!!πιτσιλισεσ ολγα καυλιαρι μου????πολι ωραια !!!!εχο ακουσει τα καλιτερα για αυτο το μιλφακι!!!!μπραβο ρε καυλιαρι για το πιτσιλισμα σου!!!!και εγο μολισ τορα μπικα!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Γεια σας καυλιαρηδες συναγωνιστες!!
Σημερα το βραδακι είχα την ψω...Εεεεεε την τιμή ήθελα να πω,να κάνω μίνι τσάρκα στη Φυλής με  τον Αρχικαυλιάρη,αχόρταγο μουνάκια, Pitsilisti!!
Γενικά είχε πολύ γέλιο,και πολύ κόσμο πρέπει να πώ απόψε(ιδίως οσο βράδυαζε νόμιζες οτι ήσουνα σε γήπεδο),χεχε..
Ακουλουθεί λεπτομερής αναφορά λοιπόν:
1)Αρχίσαμε από το 54 στο Σοφάκι,κλασσική πλέον(έγινε πολύ κοκκαλιάρα ή τώρα την πρόσεξα?) 20 ευρώ.
2) Φυλής 40 η παλιά ρουμάνα μελαχρινή που είχε ανακαλύψει ο panosmpos(respect) που δίνει κώλο με 20 ευρώ(τ'ακούς πάνο,ξαναγύρισε τρέχα).Τίποτα σπουδαίο εμφανισιακά αλλά έχει αυτό το δυνατό 'πλεονέκτημα',επίσης το ρδέλο είναι άθλιο..20 ή 25 ευρώ τώρα,δεν θυμάμαι ακριβώς.
3)Στο αμέσως διπλανό της Σοφίας(μου διαφεύγει το νούμερο),μια Μαύρη,δεν σχολιάζω κάν,φύγαμε όπως-όπως! 20 ευρώ.
4)Φυλής 66 η ελένη μια τρελιάρα ρωσσίδα καλούτσικη εμφανισιακά αλλά πολύ μαλακισμένη στο δωμάτιο(έχω ξαναγράψει γι'αυτή),την άρχισε στα γλυκόλογα ο πιτσιλιστής 'μωρό μου, καυλιάρα μου,θα χύσουμε,κλπ',και παραλίγο να τον βάλει στο δωμάτιο να τον βιάσει η τύπισσα,του τράβαγε τα μάγουλα,χαστουκάκια,κλπ,χαχα!! :2funny: 20 ευρώ.
5)Φωκαίας 25(πρίν απ΄της αντέλλας) ήταν ένα ψιλομέτριο μελαχρινό δεν θυμάμαι όνομα και δεν την έχω ξαναδεί,αλλά δεν έκατσε και πολύ ίσα που βγήκε και ξαναμπήκε,ύποπτα πράγματα..20 ευρώ.
6)Δίπλα η Αντέλλα(κίτρινη πόρτα με 2-3 σκαλάκια) γνωστή και μη εξαιρεταία ίσα που βγήκε και μπήκε κι αυτή,απο κει κι ύστερα κατάλαβε.25 ευρώ, λαοθάλασσα εκεί..
7)Απέναντι απ΄της αντέλλας(στο σπίτι που είναι σαν τον λαβύρινθο του μινώταυρου που λέει κι η περιγραφή)ένα μπάζο! Δεν ξέρω όνομα γιατί ούτε κάν ρωτήσαμε,φύγαμε όπως-όπως.Μπλιάχ..
8)Φυλής 59-επάνω  η Μιλάνα.Ξανθό πιπινάκι,ωραίο κομμάτι και μικρούλα φαίνεται,μάλλον θα την τιμήσουμε στο μέλλον.25 ευρώ.
9)φυλής 59-κάτω η Σάρα.Αααααχ,η αδυναμία μου.Κορμάρα η κοπέλα,τι κωλάρα είναι αυτή(πρέπει να τον φάμε αυτόν τον κώλο),25 ευρώ κι εδώ.
10)Απέναντι απ'το 59 ένα ψιλομπάζο ξανθιά,ανάξια αναφοράς.Λαοθάλασσα κι εδώ!
11)Φυλής 65 με τ'ανατολίτικο Soundtrack,ήταν μια καινούρια φάτσα.Πολύ καλό κομμάτι μπορώ να πώ,πουτανιάρικο μελαχρινό καλό κορμάκι μεν χαμηλοκώλα δε,δεν συγκράτησα όνομα ρε γαμώτο.25 ευρώ όμως,στα υπόψιν..
12)Δίπλα στο 65Β κι εκεί καινούριο κομμάτι.Λίζα,ξανθό και καλό κομμάτι κι αυτό.Ψιλή και ψιλονταρντάνα.20 ευρώ.
13)Στο 67 η ειρήνη μελαχρινή και γνωστή φάτσα δουλεύει κάμποσο καιρό εκεί(την έχει πάρει κανείς?).20 ευρώ..
14)Στο 84 απέναντι ήταν μια ξανθιά ψιλοκαλό κομμάτι φαινόταν καλό πόδι και βυζάρες απ΄οτι πρόλαβα να δώ γιατί πέρασε σφαίρα μέσα.Ξανθιά με κοτσίδες ήταν,δεν συγκράτησα όνομα,20 ευρώ..
15)Στο 86Α ήταν η Αννα μια ψηλή μελαχρίνή,με καυλιάρικη φάτσα,αλλά μάπα στο δωμάτιο.Μακριά! 20 ευρώ.
16)Στο 86Β ήταν η Σελίνα ένα ξανθό πιπινάκι αρκετά καλό κομμάτι,που την είχε πάρει παλιά ο μέγιστος πιτσιλιστής(ρωτήστε τον!!)
17)Στο 71 επάνω(η τσατσά βαριόταν που ζούσε)ήταν η Μια.Περίεργο μουνί με ψιλοανατολίτικα χαρακτηριστικά,σαν σχιστομάτα φαινότανε και με tatoo στην πλάτη.20 ευρώ.
18)71 κάτω,ήταν η γκλόρια που-ειλικρινά δεν τη θυμάμαι καθόλου(βοήθα πιτσιλιστή)- μάλλον δεν ήταν άξια αναφοράς.Εντωμεταξύ η τσατσά λές και έχει κασσέτα να παίζει κάθε φορα:'το τελειότερο στοματικο','απόψε σας έχω μια σεξοβόμβα',όλο τα ίδα λέει!!
19)Απέναντι στη Μονής προδρόμου ήταν η ντιάνα,ρωσσιδάκι,πιπίνι καλή φατσούλα,ψηλή,γενικά καλό κομμάτι,20 ευρώ.
20)Στο 99(ω,ναί, πήγαμε ΚΑΙ εκεί) η Κάρμεν.Τραβέλι αλλά καθόλου άσχημη για τραβέλλι.Υπό άλλες συνθήκες,ίσως να την έκανα τη 'θυσία'!!  :2funny: :2funny:
21)Στο φυλής 104(αδιέξοδο) είναι στούντιο βέβαια, αλλά το γράφω εδώ,ήταν ένα τραβέλι ΧΑΛΙΑ και μπάζο.Η οποία ξέφευγε απ΄τα όρια της νταρντάνας,ήταν χοντή θα έλεγα καλύτερα!Οι τιμές αρχίουν από 30 ευρώ το απλό και φτάνουν μέχρι 50 αν δεν κάνω λάθος.
22)Στο 109(πρώην Ντενίζας) η Μαρία από Λιθουανία.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ κομμάτι,την έχω βάλει ήδη στα υπόψιν,και καλά θα κάνετε να την τσεκάρετε καυλιάρηδες.Φορούσε και ψηλές διχτυωτές κάλτσες η πουτάνα  και στην μέση είχε αυτό που φοράνε η χανούμισσες -το οποίο δεν θυμάμαι πώς το λένε- όταν χορεύουν,με αυτά που είναι σαν νομίσματα και κάνουν θόρυβο.Αχχ,μας καύλωσε το μωρό.Φαίνεται Δύναμη στο κρεββάτι..
23)134 (το πρώτο που ανεβαίνεις τις σκάλες) ήταν η Ολγίσσα(??) έτσι τουλάχιστον μας την είπε ο τσάτσος.Η "Ολγίσα που γαμιέται στα ίσια",χαχα.ΕΔΩ ΟΜΩΣ ήταν το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ γέλιο όλης της βραδυάς!! Γιατί  ο τσάτσος ήταν ο πουτστροτσάτσος ο Χάρης(ο χοντρός) που ήταν στο 109(ντενίζα),οι περισσότεροι,ξέρετε για ποιόν μιλάω!Με αυτόν λοιπόν αρχίσαμε μια συζήτηση γύρω στο πεντάλεπτο(πιτσιλιστής-Χάρης!!),που ετσι και την περιγράψω δεν θα σας μείνει άντερο απ'το γέλιο,άλλα να το λέω κι άλλο να το βλέπατε.Επειδή όμως θα ξεφύγει το Post,θα το αφήσω πρός το παρόν και βλέπουμε,αν θέλουν οι συνάδελφοι εδώ μέσα το γράφω μετά,αν και ο καυλιάρης ο πιτσιλιστής μου είπε να το γράψω ΟΛΑ  :grin: (που να προλάβω ρε Χίστι)!!
24)Στο 134Α η Βίκυ,κι αυτή άρτι αφιχθείσα στη Φυλής.ΠΟΛΥ καλό κομμάτι κι αυτή,σωματάκι,κώλος καλός κι όλα αυτά με 20 ευρώ.Ψιλοκοκκινομάλλα(σκούρο κόκκινο) ήταν αν θυμάμαι καλά.Στα υπόψιν ΚΑΙ αυτή!
25)Στο 134Β(υπόγειο) η Αννα,ρωσσιδάκι Ξανθιά με tatto στήν πλάτη.Δεν θα έλεγα οτι ήταν τίποτα σπουδαίο.20 ευρώ.
26)Φυλής & Πιπίνου γωνία(η είσοδος από πιπίνου) ήταν ένα τραβέλι ΠΟΛΥ νταρντάνα (αλλά κι εδώ την έκανα την θυσία,γιατί ήταν καυλιάρα στη φάτσα  :grin:),η οποία κάτι μου θύμιζε αλλά δεν ξέρω τι,λές και την είχα δεί στην τηλεόραση,Τέσπα, 25 ευρώ εδώ το οποί γίνεται και 20 με παζάρια..
Τέλος(Ουφ),στο 200 η χριστίνα(sorry kostasf16) ,καλό κομμάτι εμφανησιακά,ξανθιά και καυλιάρα,με 20 ευρώ.
Πάντως το ελπιδοφόρο της βραδυάς ήταν οτι είχε αρκετά καλά καινούρια 'κομμάτια'!! Δεν έχετε παράπονο, ανέφερα τουλάχιστο 3-4 καλά,άντε μπάς και ξεκολλήσουμε απ'τα ίδια και τα ίδια..
Τελικά ο Πιτσιλιστής την έκανε λόγω 'υποχρεώσεων' κι εγώ αποφάσισα να καταθέσω,στην Ντιάνα(Μονής προδρόμου),οπότε ας πώ και γι'αυτήν:
Τσιμπούκι ψιλοκαλό,δεν είχε πρόβλημα σε αλλαγές στάσεων και μπάτσες στα πισινά(ακούς panosmpos?),αλλά κατα τ'άλλα συμμετοχή υποτυπώδης.Μέτρια πράγματα.
Το καλύτερο θα ήθελα να πώ ήταν η συμμετοχή του άρχοντα pitsilistι,τον οποίο περριτό να πώ οτι χαίρεσαι τον κάνεις παρέα,ένα παιδί μες'το χαμόγελο,πάντα ευδιάθετος και καυλιάρης!! :2funny: :2funny: :2funny:
Τέλος επιτέλους αυτής της extra-Large ενημέρωσης(έχυσα!!) γιατί έγραψα εγκυκλοπαίδια πάλι,καλό βράδυ,ότι ξέχασα και παρέλειψα ας το συμπληρώσεις εσύ pitsilisti,αλλά και να μην παρέλειψα θα γράψεις  έτσι κι αλλιώς.Α,νάτος μπαίιιιινειιιιιιιι!!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Γεια σας καυλιαρηδες συναγωνιστες!!
Σημερα το βραδακι είχα την ψω...Εεεεεε την τιμή ήθελα να πω,να κάνω μίνι τσάρκα στη Φυλής με  τον Αρχικαυλιάρη,αχόρταγο μουνάκια, Pitsilisti!!
Γενικά είχε πολύ γέλιο,και πολύ κόσμο πρέπει να πώ απόψε(ιδίως οσο βράδυαζε νόμιζες οτι ήσουνα σε γήπεδο),χεχε..
Ακουλουθεί λεπτομερής αναφορά λοιπόν:
1)Αρχίσαμε από το 54 στο Σοφάκι,κλασσική πλέον(έγινε πολύ κοκκαλιάρα ή τώρα την πρόσεξα?) 20 ευρώ.
2) Φυλής 40 η παλιά ρουμάνα μελαχρινή που είχε ανακαλύψει ο panosmpos(respect) που δίνει κώλο με 20 ευρώ(τ'ακούς πάνο,ξαναγύρισε τρέχα).Τίποτα σπουδαίο εμφανισιακά αλλά έχει αυτό το δυνατό 'πλεονέκτημα',επίσης το ρδέλο είναι άθλιο..20 ή 25 ευρώ τώρα,δεν θυμάμαι ακριβώς.
3)Στο αμέσως διπλανό της Σοφίας(μου διαφεύγει το νούμερο),μια Μαύρη,δεν σχολιάζω κάν,φύγαμε όπως-όπως! 20 ευρώ.
4)Φυλής 66 η ελένη μια τρελιάρα ρωσσίδα καλούτσικη εμφανισιακά αλλά πολύ μαλακισμένη στο δωμάτιο(έχω ξαναγράψει γι'αυτή),την άρχισε στα γλυκόλογα ο πιτσιλιστής 'μωρό μου, καυλιάρα μου,θα χύσουμε,κλπ',και παραλίγο να τον βάλει στο δωμάτιο να τον βιάσει η τύπισσα,του τράβαγε τα μάγουλα,χαστουκάκια,κλπ,χαχα!! :2funny: 20 ευρώ.
5)Φωκαίας 25(πρίν απ΄της αντέλλας) ήταν ένα ψιλομέτριο μελαχρινό δεν θυμάμαι όνομα και δεν την έχω ξαναδεί,αλλά δεν έκατσε και πολύ ίσα που βγήκε και ξαναμπήκε,ύποπτα πράγματα..20 ευρώ.
6)Δίπλα η Αντέλλα(κίτρινη πόρτα με 2-3 σκαλάκια) γνωστή και μη εξαιρεταία ίσα που βγήκε και μπήκε κι αυτή,απο κει κι ύστερα κατάλαβε.25 ευρώ, λαοθάλασσα εκεί..
7)Απέναντι απ΄της αντέλλας(στο σπίτι που είναι σαν τον λαβύρινθο του μινώταυρου που λέει κι η περιγραφή)ένα μπάζο! Δεν ξέρω όνομα γιατί ούτε κάν ρωτήσαμε,φύγαμε όπως-όπως.Μπλιάχ..
8)Φυλής 59-επάνω  η Μιλάνα.Ξανθό πιπινάκι,ωραίο κομμάτι και μικρούλα φαίνεται,μάλλον θα την τιμήσουμε στο μέλλον.25 ευρώ.
9)φυλής 59-κάτω η Σάρα.Αααααχ,η αδυναμία μου.Κορμάρα η κοπέλα,τι κωλάρα είναι αυτή(πρέπει να τον φάμε αυτόν τον κώλο),25 ευρώ κι εδώ.
10)Απέναντι απ'το 59 ένα ψιλομπάζο ξανθιά,ανάξια αναφοράς.Λαοθάλασσα κι εδώ!
11)Φυλής 65 με τ'ανατολίτικο Soundtrack,ήταν μια καινούρια φάτσα.Πολύ καλό κομμάτι μπορώ να πώ,πουτανιάρικο μελαχρινό καλό κορμάκι μεν χαμηλοκώλα δε,δεν συγκράτησα όνομα ρε γαμώτο.25 ευρώ όμως,στα υπόψιν..
12)Δίπλα στο 65Β κι εκεί καινούριο κομμάτι.Λίζα,ξανθό και καλό κομμάτι κι αυτό.Ψιλή και ψιλονταρντάνα.20 ευρώ.
13)Στο 67 η ειρήνη μελαχρινή και γνωστή φάτσα δουλεύει κάμποσο καιρό εκεί(την έχει πάρει κανείς?).20 ευρώ..
14)Στο 84 απέναντι ήταν μια ξανθιά ψιλοκαλό κομμάτι φαινόταν καλό πόδι και βυζάρες απ΄οτι πρόλαβα να δώ γιατί πέρασε σφαίρα μέσα.Ξανθιά με κοτσίδες ήταν,δεν συγκράτησα όνομα,20 ευρώ..
15)Στο 86Α ήταν η Αννα μια ψηλή μελαχρίνή,με καυλιάρικη φάτσα,αλλά μάπα στο δωμάτιο.Μακριά! 20 ευρώ.
16)Στο 86Β ήταν η Σελίνα ένα ξανθό πιπινάκι αρκετά καλό κομμάτι,που την είχε πάρει παλιά ο μέγιστος πιτσιλιστής(ρωτήστε τον!!)
17)Στο 71 επάνω(η τσατσά βαριόταν που ζούσε)ήταν η Μια.Περίεργο μουνί με ψιλοανατολίτικα χαρακτηριστικά,σαν σχιστομάτα φαινότανε και με tatoo στην πλάτη.20 ευρώ.
18)71 κάτω,ήταν η γκλόρια που-ειλικρινά δεν τη θυμάμαι καθόλου(βοήθα πιτσιλιστή)- μάλλον δεν ήταν άξια αναφοράς.Εντωμεταξύ η τσατσά λές και έχει κασσέτα να παίζει κάθε φορα:'το τελειότερο στοματικο','απόψε σας έχω μια σεξοβόμβα',όλο τα ίδα λέει!!
19)Απέναντι στη Μονής προδρόμου ήταν η ντιάνα,ρωσσιδάκι,πιπίνι καλή φατσούλα,ψηλή,γενικά καλό κομμάτι,20 ευρώ.
20)Στο 99(ω,ναί, πήγαμε ΚΑΙ εκεί) η Κάρμεν.Τραβέλι αλλά καθόλου άσχημη για τραβέλλι.Υπό άλλες συνθήκες,ίσως να την έκανα τη 'θυσία'!!  :2funny: :2funny:
21)Στο φυλής 104(αδιέξοδο) είναι στούντιο βέβαια, αλλά το γράφω εδώ,ήταν ένα τραβέλι ΧΑΛΙΑ και μπάζο.Η οποία ξέφευγε απ΄τα όρια της νταρντάνας,ήταν χοντή θα έλεγα καλύτερα!Οι τιμές αρχίουν από 30 ευρώ το απλό και φτάνουν μέχρι 50 αν δεν κάνω λάθος.
22)Στο 109(πρώην Ντενίζας) η Μαρία από Λιθουανία.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ κομμάτι,την έχω βάλει ήδη στα υπόψιν,και καλά θα κάνετε να την τσεκάρετε καυλιάρηδες.Φορούσε και ψηλές διχτυωτές κάλτσες η πουτάνα  και στην μέση είχε αυτό που φοράνε η χανούμισσες -το οποίο δεν θυμάμαι πώς το λένε- όταν χορεύουν,με αυτά που είναι σαν νομίσματα και κάνουν θόρυβο.Αχχ,μας καύλωσε το μωρό.Φαίνεται Δύναμη στο κρεββάτι..
23)134 (το πρώτο που ανεβαίνεις τις σκάλες) ήταν η Ολγίσσα(??) έτσι τουλάχιστον μας την είπε ο τσάτσος.Η "Ολγίσα που γαμιέται στα ίσια",χαχα.ΕΔΩ ΟΜΩΣ ήταν το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ γέλιο όλης της βραδυάς!! Γιατί   ο τσάτσος ήταν ο πουτστροτσάτσος ο Χάρης(ο χοντρός) που ήταν στο 109(ντενίζα),οι περισσότεροι,ξέρετε για ποιόν μιλάω!Με αυτόν λοιπόν αρχίσαμε μια συζήτηση γύρω στο πεντάλεπτο(πιτσιλιστής-Χάρης!!),που ετσι και την περιγράψω δεν θα σας μείνει άντερο απ'το γέλιο,άλλα να το λέω κι άλλο να το βλέπατε.Επειδή όμως θα ξεφύγει το Post,θα το αφήσω πρός το παρόν και βλέπουμε,αν θέλουν οι συνάδελφοι εδώ μέσα το γράφω μετά,αν και ο καυλιάρης ο πιτσιλιστής μου είπε να το γράψω ΟΛΑ  :grin: (που να προλάβω ρε Χίστι)!!
24)Στο 134Α η Βίκυ,κι αυτή άρτι αφιχθείσα στη Φυλής.ΠΟΛΥ καλό κομμάτι κι αυτή,σωματάκι,κώλος καλός κι όλα αυτά με 20 ευρώ.Ψιλοκοκκινομάλλα(σκούρο κόκκινο) ήταν αν θυμάμαι καλά.Στα υπόψιν ΚΑΙ αυτή!
25)Στο 134Β(υπόγειο) η Αννα,ρωσσιδάκι Ξανθιά με tatto στήν πλάτη.Δεν θα έλεγα οτι ήταν τίποτα σπουδαίο.20 ευρώ.
26)Φυλής & Πιπίνου γωνία(η είσοδος από πιπίνου) ήταν ένα τραβέλι ΠΟΛΥ νταρντάνα (αλλά κι εδώ την έκανα την θυσία,γιατί ήταν καυλιάρα στη φάτσα  :grin:),η οποία κάτι μου θύμιζε αλλά δεν ξέρω τι,λές και την είχα δεί στην τηλεόραση,Τέσπα, 25 ευρώ εδώ το οποί γίνεται και 20 με παζάρια..
Τέλος(Ουφ),στο 200 η χριστίνα(sorry kostasf16) ,καλό κομμάτι εμφανησιακά,ξανθιά και καυλιάρα,με 20 ευρώ.
Πάντως το ελπιδοφόρο της βραδυάς ήταν οτι είχε αρκετά καλά καινούρια 'κομμάτια'!! Δεν έχετε παράπονο, ανέφερα τουλάχιστο 3-4 καλά,άντε μπάς και ξεκολλήσουμε απ'τα ίδια και τα ίδια..
Τελικά ο Πιτσιλιστής την έκανε λόγω 'υποχρεώσεων' κι εγώ αποφάσισα να καταθέσω,στην Ντιάνα(Μονής προδρόμου),οπότε ας πώ και γι'αυτήν:
Τσιμπούκι ψιλοκαλό,δεν είχε πρόβλημα σε αλλαγές στάσεων και μπάτσες στα πισινά(ακούς panosmpos?),αλλά κατα τ'άλλα συμμετοχή υποτυπώδης.Μέτρια πράγματα.
Το καλύτερο θα ήθελα να πώ ήταν η συμμετοχή του άρχοντα pitsilistι,τον οποίο περριτό να πώ οτι χαίρεσαι τον κάνεις παρέα,ένα παιδί μες'το χαμόγελο,πάντα ευδιάθετος και καυλιάρης!! :2funny: :2funny: :2funny:
Τέλος επιτέλους αυτής της extra-Large ενημέρωσης(έχυσα!!) γιατί έγραψα εγκυκλοπαίδια πάλι,καλό βράδυ,ότι ξέχασα και παρέλειψα ας το συμπληρώσεις εσύ pitsilisti,αλλά και να μην παρέλειψα θα γράψεις  έτσι κι αλλιώς.Α,νάτος μπαίιιιινειιιιιιιι!!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ευγε αλανια...ζωγραφισατε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom