Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 293 άτομα (35 μέλη και 258 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αχαχχαχααχαχαχχα με εκανες και γελασα ρε φιλε!!!!!εισαι ωραιος!!!!!!!!να σαι καλα ρε καυλιαρι γκομενιε!!!!!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
πιτσιλιστηηηηη?
ποιο πιτσιλισες σημερα?
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Σημερα κατα τις 12.Διδυμου 20,στης Αντζελας.Σοφη,ΜΠΑΖΟ,με καλο και αργο ΑΚΑΠΟΤΟ για τους fan και γενικα πολυ καλο γαμησι.20 λεπτα στο δωματιο!!!
 

Επισκέπτης
βασιλια τισ καυλασ δεν εχισα σιμερα και ειμαι πολι αναστατομενοσ!!!ξεχιλιζο απο καυλα!!!!χεχε!!!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
πηγαινε τωρα!!!!! πιτσιλα τες λεμεεεεεε.Πηρες Μιλανα στο 59 πανω?
 

Επισκέπτης
δεν τιν πιρα αλλα τιν ειδα!!!!!μετρια μου φανικε απο ενφανισι!!!το εχεις χισι καυλεα βασιλια??θελο να μου πεις εντιποσεισ αν το εχεις πιτσιλισει!!!
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
δεν τιν πιρα αλλα τιν ειδα!!!!!μετρια μου φανικε απο ενφανισι!!!το εχεις χισι καυλεα βασιλια??θελο να μου πεις εντιποσεισ αν το εχεις πιτσιλισει!!!
είναι πολύ καυλιάρικο πουτανίδιο, σπεσιαλιτέ το μπαλλακογλύψιμο, παίζει να την πιτσιλίσω με το ξημέρωμα (κατά της 12 το πρωί).
 

Επισκέπτης
admiral θα περιμενο εντιποσεις καυλεα μου....!!!!!!!!!τιν εχεισ ξαναπαρει ι προτι φορα θα ειναι αυριο??
 

Επισκέπτης
αντμιραλ προι δε βγενο !σινιθος βραδι!!!αλλα εχο ακουσει για τα προινα για ενα κοντοπουτανο στιν ιασονος 19α στο επανο !!!καρινα τιν λενε!!!απο καυλιαριδες εδο μεσα εχο ακουσει καλα πραματα!!!
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
admiral θα περιμενο εντιποσεις καυλεα μου....!!!!!!!!!τιν εχεισ ξαναπαρει ι προτι φορα θα ειναι αυριο??
Την έχω πιτσιλίσει πριν μια βδομάδα στην Αριστοτέλους 6 (studio). Παίζει και στο 59 πάνω. Υποσχέθηκα στον εαυτό μου οτι θα την ξαναπάρω σύντομα. Σχετικές ανταποκρίσεις για το πουτανίδιον στο www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,5712.30]http://www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,5712.30[/url]
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
αντμιραλ προι δε βγενο !σινιθος βραδι!!!αλλα εχο ακουσει για τα προινα για ενα κοντοπουτανο στιν ιασονος 19α στο επανο !!!καρινα τιν λενε!!!απο καυλιαριδες εδο μεσα εχο ακουσει καλα πραματα!!!
Για την Καρίνα το έχω στα υπόψη. Αν δουλεύει σήμερα το πρωι.
 

Επισκέπτης
ναι δουλευει τα προινα!!!επισισ κανε μια βολτα απο φιλισ...παιζουν τρελα μουνια τισ προινες βαρδιες!!!!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Την Μιλανα την πηρα εγω χτες στο 59 πανω.Γαμω τα μουνακια ειναι,18=20 ετων.Γλυφει ΠΑΝΤΟΥ και φωναζει στο γαμησι.ΚΑΛΟΟΟΟΟΟ.
 

Επισκέπτης
καυλιαρι βασιλια ωραιος ρε φιλε για τιν ενιμεροσι τισ μιλανας!!!να σαι καλα βαλισια τις καυλας!!!καλα πιτσιλισματα!!!
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Ξεκίνησα χτες το μεσημεράκι για Ντενίζα, Ρεμούνδου...
Στην αρχή έκανα λάθος και ανέβηκα "πάνω", στην Όλγα.... :jerking: :jerking:
Ευτυχώς δεν μπήκα, και πήγα δίπλα στο "κάτω"... αλλά ή Ντενίζα δεν ήταν εκεί, ήταν μιά άλλη άσχετη, γμτ...
Τελικά βρέθηκα Φυλής (95 νομίζω), δίπλα στο Βενζινάδικο, μια και είχα ακούσει για ένα καλό κοντοπούτανο...
Πλήρης απογοήτευση η ΑΝΤΡΙΑΝΑ (και καλά Ρωσοπόντια), χάλια μαύρα, έφτασα σε σημείο να κλαίω το 20ρικο... και όπως λέει ο λαός "αν πετύχει η μαλακία, τύφλα να'χει το γαμήσι".
Για τέτοια απογοήτευση μιλάμε....Ουστ ξενέρωτες καραπουτανάρες γμτ τους μαλάκες που πάνε και δίνουν τα λεφτά τους....
Sorry αλλά είμαι φουλ εκνευρισμένος....
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Πρεπει κατευθειαν καποιος που τρωει "πακετο" να αναφερει εδω ωστε να μπαινουν Black list περιπτωσεις σαν την δικη σου.Μην ανησυχεις φιλε,ολοι τα εχοθμε παθει αυτα,απο εδω μεσα ομως μπορουμε να διωξουμε τις ΦΟΛΕΣ !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom