Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 126 άτομα (15 μέλη και 111 επισκέπτες)

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
kokolongos κοντοπουτανιαρης κι εσυ?  ολο και πληθαινουμε τελικα, τραβα μια ταυλανδη να χορτασεις κοντες, εκει που νομιζα πως ημουν μονος στο σαιτ, φυτρωνουν σαν τα μανιταρια....
η κατια που χαθηκε?  παει καιρος πολυς....
τη μιρελα εχω παρα πολυ καιρο να την παρω, μηπως ειναι καιρος?  μαθαινω οτι βελτιωθηκε..  παραμενει τρελο μουνακι παντω
πιτσιλιστη εσυ που τσαρκαρεις συχνα εχε το νου σου για την ντανα στη φυλης 200, και ενημερωσε
 

Mariosthmk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
1
Πόντοι
0
Σήμερα φίλοι συνεμπουρδελιάρηδες πραγματοποιήσαμε με τον γνωστό σε όλους υπέρτατο καυλέα πιτσιλιστή την
προβλεπόμενη τσάρκα. Ακούστε λοιπόν πως έχει η βραδινή βάρδια 10:30 - 12:00  :

- Φυλής 200 Χριστίνα, ένα ξανθό μωρό με ωραία μπουτάκια,  αξιογάμητο 20ε
- Φυλής 54 (σκάλες) Βικτόρια, μπάζο ρωσιδάκι 20ε
- Φυλής 54 ακριβώς δίπλα, Σοφία, ξανθό κοκκαλιάρικο 20ε
- Φυλής 66Α Έλενα, ωράιο κολλαράκι, κατσαρομάλλα, μέτρια 20ε
- Φυλής 59(καινούργιο!!) - Μιλάνα (νο κομεντς)
- Φυλής 65 γωνιακό δίπλα από το βενζινάδικο: οριενταλ Χριστίνα 20ε, αξιογάμητο
- Φωκαίας 27 μαύρη μαυρίλα πλάκωσε
- Φωκαίας 25 Αντέλα "Κατέθεσε ο μεγάλος πιτσιλιστής" Ωραίο κολαράκι! 25ε
- Φωκαίας 25 (με σκάλες) ήταν η Χριστίνα, μέτρια, μελαχρινή με ωραία μπουτάκια
Φωκαίας 24 "Αγελαδίτσα της Φάγε" (Γνωστό και ως "λαβύρινθος")- Χοντρή 20ε
Φωκαίας 19 "Μαρία η ʼσχημη" 25ε

edit panosmpos: την περιγραφή σου για τα στούντιο την μετέφερα στο 'ημερήσια ενημέρωση για στούντιο'.
 

Επισκέπτης
παιδια σιμερα με το καυλιαρι το μαριο καναμε μια μικρι τσαρκουλα!!!!!!τα σχολια τα εγραψε ο τρισμεγιστο σ χιστισ και πουτσαρασ μαριοσ!!!!σιγχαριτιρια αγορι μου!!!μεγαλι ι καυλα σου!!!!θα ιθελα να πο ...ποσ για τι σοφια στο φιλις54 αν και ακουγα καλες κριτικεσ δε μας αρεσε τοσο πολι εμφανισιακα!κοκαλιαρικο το σοφακι!τορα απο κρεβατι δεν ξερο....παν τοσ εχο ακουσει τα καλιτερα απο διαφορουσ καυλιαριδεσ εδο μεσα!!!!ι αντελλα οπου και κατεθεσα ιταν χαμογελαστι αλλα με μετρια περιποιησι!!!!ξινιζε λιγακι στα φιλακια το πουτανιδιο!παντος ειναι  πολι πλασματενιο πουτανιδιο!παραδισενιο μουνακι!!!!ιγρο!!!!αλλα οπος ειπαμε μετρια περιποιησι!!!επισισ πριν μου βαλει το προφιλακτικ ο μου τον επαιζε!!!!χεχε!!!!!βεβεα δεν πιγαμε σε ολα γιατι δεν μας επερνε ο χρονος!αλλι φορα!!!επισισ να σιμπλιροσο οτι τι θεσι τισ σαρασ στο φιλισ 59 στο επανο τιν ειχε παρει ι μιλανα!!!καλα χισιματα σε ολους τους καυλιαριδες!~!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
τα ιδια κ τα ιδια στη φυλης εχει περασει καιρος που δεν εχουν ερθει καινουργια κομματια που να αξιζουν...ελπιζω τωρα που καλοκαιριαζει κατι να γινει...κλαψ
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά επειδή κι εγώ έκανα μια μίνι τσάρκα χθες απο Μεταξουργείο - Φυλής είδα ότι οι κοπέλες που άξιζαν ήταν στο Φυλής 200 μια ξανθούλα, στο 59 το πάνω η Μιλάνα, στο 71 το πάνω (αυτό με την τσατσά περουκίνι  :2funny: ) ήταν μια γνωστή φάτσα.. ίσως η Σάντυ. Στο 65 η Χριστίνα.  Όσο για το 54 βγήκε μια ξανθούλα μινιόν κοκαλιάρα με κάτι αυτάκια πεταχτά  :rolleyes: Πήγα να ρωτήσω την τσατσά αν είναι αυτή η Σοφία αλλά δεν μου απάντησε. Λοιπόν αυτή είναι η Σοφία με την έξτρα περιποίηση?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Για να ρισκάρει η ίδια για +20, κάτι δεν πάει καλά. Μήπως έχει λόγο που δεν την νοιάζει ιδιαίτερα? Μήπως κουβαλάει ήδη τίποτα...άσχημο?
Δεν μπορω να ξερω αν ειναι "φορτωμενη", το πιο πιθανο ειναι οτι λογω ηλικιας/εμφανισης τα ρισκαρει ολα. Μαλλον, το κυκλωμα, για να μην εχει οικονομικη ζημια, συνδυαζει MILF και "εξτρα", αλλωστε δεν ειναι τυχαιο οτι αυτα προσφερονται απο MILF σχεδον αποκλειστικα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
VASOS περιμενουμε με αγωνια την ανταποκριση σου :grin:
δεν ειναι και λίγο πράγμα να ριχνεις μαυρη πέτρα στα stip στα μασαζ και στα city tours
και να τρεχεις για πρώτη φορα μεσημεριατικα στο μεταξουργειο :2funny:

Καλη αρχη και σιδεροκέφαλος :grin:

λοιπον ανταποκριση απο το μετωπο.......

1)καλλεργη 33:τραγικο μιλφ(χεσε μεσα πολυχρονη)
2)κολωνου 32β(στης κατερινας):καλο μουνακι..
3)κολωνου 30(στη γωνια με λεωνιδου):πιο πολυ μου αρεσε ο τσατσος!
4)Ιασωνος 19 ισογειο:πολυ καλο μιλφage!ψηλο με τρομερα καμπυλατο κορμακι...ονομα μαρια 15 ευρω!σκετο κουκλι!
5)κεραμεικου:δεν σκασαμε λογω στραμπουληγματος του ετερου συναγωνιστη σε λακουβα του πεζοδρομου της ιασωνος!τσαντιλα και δρομο.............

αντε και δεχομαι και καλωσορισματα απο τους μεγαλους χιστες και καυλεες του σαιτ....!!!!!!!!!

VIVA ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ!STOUDIO ΘΑ ΑΝΑΣΤΕΝΑΞΕΤΕ τωρα που η ενημερωση στα ρδελακια των 15 ευρω θα γινει δυνατη με την μεγα προσθηκη μου!

ναι μαμα....ερχομαι...!φτου με φωναζει να φαω το κεχρι μου με το σπανακι!αντε παιδες τα λεμε......νενικηκαμεν καυλεες πιτσιλιστες και μαριε.....μεγα χιστες της σκληρης αθηνας!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Τελικά όλοι εκεί καταλήγουμε...Είναι η μοίρα μας!
Αντε Vaso,να πιάσουν και τόπο οι βιταμίνες(ξέρεις εσύ),εμείς μαζί σου!..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295

συναγωνιστες η Σαντυ ξερετε σε ποια μπουρδελα δουλευει και πότε?
 

Επισκέπτης
Στο μπουρδέλο της Κατερίνας (αυτηνής που της είχαμε κάνει τον κώλο ΝΑ όλοι μας) έπαιζε σήμερα μια ψηλή, αδύνατη (αρκετά) ρωσίδα. Ότι καλύτερο κυκλοφορούσε σήμερα το απόγευμα στο Μεταξουργείο.

20 ευρώ. Μπήκε στο δωμάτιο πριν προλάβω καν να βγάλω το μπουφάν μου! Τι διάολο, πίσω μου ήταν?  Γλύψιμο στα παπάρια από κάτω (καλά το ξεκίνησε λέω) για να "τεντωθεί" η πούτσα. Σε κάποια φάση αντιλαμβάνομαι να ανεβαίνει σιγά-σιγά προς τα άνω κι είναι έτοιμη να τον βάλει στο στόμα (ΧΩΡΙΣ καπότα). Ώπα λέω μέσα μου και την σταματάω. Φοράω την καπότα και της τον δίνω στο στόμα. Πιάνω το κεφάλι της και ΟΛΟ μέσα μέχρι τα παπάρια. Ζορίστηκε αλλά δεν έβγαλε κιχ, ούτε αγανάκτησε. Στα 4 μετά, πιάσιμο από τους ώμους της και κάρφωμα με δύναμη. Μου έρχεται η φαεινή ιδέα να τελειώσω με πίπα. Της το λέω και μου λέει "χωρίς καπότα, +5 ευρώ". ΟΚ λέω, πετάω την καπότα και της λέω να ξαπλώσει ανάσκελα να την χύσω χωρίς πίπα (ακάποτα δεν κάνω). Ανεβαίνω από πάνω και αρχίζω να τον παίζω μέσα στην μούρη της. Αυτή να κάνει προσπάθειες να μου γλύψει και το πουτσοκέφαλο (εννοείται ότι τα παπάρια τα έγλυφε συνέχεια). Την αποφεύγω πάλι διακριτικά και στο τέλος της τα πετάω όλα πάνω στην μούρη (στόμα, μάγουλα, κούτελο, λαιμό... όπου να 'ναι!). Η γυναίκα μου με περίοδο, έχω να γαμήσω 3 μέρες κι είχαν μαζευτεί πολλά "χοντράδια". Την πιτσίλισα λοιπόν για τα καλά (ακούς pitsilisti, υπέρτατε καβλιάγκουρα και βαρώνε όλων των πουτανάδικων?)  :dancing:

Στο τέλος της δίνω το χαρτί υγείας να σκουπίσει τα ψωλοχύματα και βγάζω πορτοφόλι να της δώσω τα "ρέστα". Διαπιστώνω ότι δεν έχω τάληρο και την ρωτάω αν έχει τάληρο και της δίνω το 10άρικο. Ναι, μου λέει, το παίρνει και φεύγει! Αρχίζω να ντύνομαι σκεφτόμενος ότι "πάει, το 'φαγε το τάληρο...". Κι όμως, μετά από 2 λεπτά σκάει μύτη στο δωμάτιο που ήμουν και μου αφήνει ένα τάληρο. Πάλι καλά, το είχα ξεγραμμένο!

Για 25 ευρώ λοιπόν, μια χαρούλα. Γαμάτο deepthroat, γαμήσι δυνατό και τα τρώει και στην μάπα! Όχι κι άσχημο deal.

A! Ξέχασα να πω ότι στο πισωκολλητό, κάνω σιγά-σιγά κίνηση να την "σπρώξω" από τον κώλο. Με το που τον ακουπάω όμως στην κωλοτρυπίδα της... μου ξεκαθαρίζει "όχι κώλο!".
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
kokolongos κατι θυμομουν με τις κοντες και τις μπουγατσες, αλλα ειχα ξεχασει οτι ησουν εσυ, ναι ναι κοντες κοντες  μονο κοντες, με κορυφη την κατια και το κωλαρακι της
 

Επισκέπτης
λιομα εγραψες αγορινα μου!!!!τι καυλιαρης εισαι εσι  ρεεεεε!!!!!πο ποο !!!με κανεις περιφανο μεγαλε και ιπερτατε  χιστι ολον των εθνον!!!!!σιγχαριτιρια για το πιτσιλισμα  σου!!!εισαι αξιος και γνισιος καυλιαρισ!!!!με κανεισ χαρουμενο!!!!!μπραβο αγορι μου μπραβο!!!!!εχισες παλι!!!!!!!respect!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Όταν σου έφερε τα ρέστα έπρεπε να της πεις κράτα τα να σε χύσω άλλη μια φορά!!!
 

Επισκέπτης
Λιομας, επεσα κατω απο τα γελια..εισαι αλλτρουιστης τελικά... :2funny:

Όχι μωρέ, δεν είναι θέμα αλτρουϊσμού, απλά είχα τόσο πράμα να ξεφορτώσω που την έχυσα μέχρι και στα μάτια! Να μην την βοηθήσω? Αφού δεν έβλεπε να βγει έξω!

Πάντως πέρα από την πλάκα, προσοχή λίγο γιατί φαίνεται "επικίνδυνη". Για να παίρνει σπέρμα τόσο εύκολα...! Εγώ την έχυσα από απόσταση!
 

Επισκέπτης
χαχαχαχα!!!!!στουντιαν καυλιαγκουρα!!!αλλο ενα ξεσκισμα νομιζο ποσ επρεπε!!!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.055
Πόντοι
12.056
ΧΕΧΕΧΕΧΕ....εγω σημερα ημουν ο τελευταιος στο Κατερινακι στην Κολωνου...στο τσακ την προλαβα .... :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
αλτεκ εχισες κατερινακι????και εγο θελο να το πιτσιιλισο το εργαλιο!!!πες μασ εντιποσεις ιπερτατε καυλεα!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom