Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (7 μέλη και 52 επισκέπτες)

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
ΝΑΙ μπράβο πιτσιλιστή..... ώραίο γκομενάκι αυτό αν και η φάτσα είναι λίγο άλλα ντι άλλον... Και το ασανσέρ δίνει άλλη φάση στο μπουρδελάκι.............
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
το μπουρδελο με το ανσασερ για το οποιο λετε ειναι στιν ιασονοσ 20γ!!!εκει τελευτεα παιζει μια μαριαννα με πολι ορεο κολαρακι αλλα απο φατσα δεν λεει και πολα!!!!15 ευρο!κολαρακι για πιτσιλισμα ειχε ι καυλιαρα!!!!

Καλά ρε θηρίο, 18 ώρες την ημέρα είσαι στα ρδελα και άλλες 6 στο site! Πότε προλαβαίνεις?
 

Επισκέπτης
ναι οντοσ εχει πλακα!!!!λοιπον καυλιαριδες σε αυτο το πουταναδικο ειχα πιτσιλισει ενα μορο αξεχαστο!!!!!μια μεξικανα ι οποια τορα εχει χαθει!απιστευτος κολος....τουρλοτος!τουμπανο!!!!ι γιναικα θα μου μεινι αξεχαστι!ειναι το καλιτερο πουτανακι που εχο γαμισει στι ζοι μου!!!τετοια πιπα.....δε μμου εχουν ξαναπαρει!!!!αλλα κριμα γιατι χαθηκε ...
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
ναι οντοσ εχει πλακα!!!!λοιπον καυλιαριδες σε αυτο το πουταναδικο ειχα πιτσιλισει ενα μορο αξεχαστο!!!!!μια μεξικανα ι οποια τορα εχει χαθει!απιστευτος κολος....τουρλοτος!τουμπανο!!!!ι γιναικα θα μου μεινι αξεχαστι!ειναι το καλιτερο πουτανακι που εχο γαμισει στι ζοι μου!!!τετοια πιπα.....δε μμου εχουν ξαναπαρει!!!!αλλα κριμα γιατι χαθηκε ...

Τελικά πρέπει να είσαι σε κατάσταση...μόνιμης καύλας!!!
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
...τιμησα αν και η αναμονη ηταν μεγαλη το Σοφάκι.....εγγύηση και για πρώτη φορά εμένα τουλάχιστον, με εγλυφε...παντου!παντου όμως!!!!!!οταν δε ανεβηκε απο πάνω...χτυπιόταν σα χταπόδι! είχε πολύ όρεξη!!
Ρε Σκορπιέ μπας και την δάγκωσες και μαρμάρωσε. Με τόσα που έχω ακούσει είπα να την τιμήσω σήμερα (7-μιση το απόγευμα). Είχε τσακωθεί με κάποιον, είχε βραχνιάσει (επειδή δεν είχε Halls με Vapor Action, τον ξεβούλωσε με το βαθύτατο deepthroat (σήμα κατατεθέν)) και πέραν της απόφραξης λάρυγγα, συμμετοχή μηδέν. Την ρώτησα αν κάνει τίποτα εχτρά (λοκό εννοούσα) μου είπε χαμογελώντας όχι προς μεγάλη μου απογοήτευση. Έβαλα γκολ (με πέναλτυ αλά Μπασινάς) και έτρεξα by car να προλάβω το ματς.
Α, πριν είχα σκοράρει στο Χριστινάκι (Φυλής 59), ακυρώθηκε ως οφσαίντ και πήγα παράταση στο Σοφάκι.

Λοιπά από την τσάρκα: Στο 54/56 πάνω η μαύρη εκτελούσε και χρέη τσατσάς (εκεί στο ʼφρικα την έχει πατήσει ελέφαντας στο πρόσωπο;)
Στο 69 πάνω μπάζο, το όνομα της δεν το ήξερε ούτε η τσατσά.
Στο 65 πάνω μια καλή μελαχροινή με ψηλές ασημί μπότες, καβλέ στήθος, Τζόρτζια (την ξέρει κανείς)
Ρε παιδιά στο 65 κάτω βγήκε μια Ειρήνη, πρέπει να διακτινίστηκε γιατί ίσα που πρόλαβα να την δω (ή τρόμαξε μόλις είδε την λαοθάλασσα), η εικόνα που μου έμεινε με έκανε λαλάκα, ακόμα με βρίζω που δεν την τίμησα. Κι ας μου έβγαινε έπιπλο. Ψηλή, βυζάρες χωρίς ζάρες, πάτος άπατος, ζαρτιέρες, γόβες στιλέτο, αν είχε κάνει ένα βήμα παραέξω θα την είχα ...πιτσιλήσει (που σε pitsilistis). Μήπως έκανα λαλακία, την ξέρει κανείς;;;
 

Επισκέπτης
καλος το καυλιαρι admiral!!!!που εισαι ρε χαμενε????πιγες τσαρκα χορις εμενα??ντροπι σου!!!!χεχε!!!!νομιζο ποσ στο 65 ειναι το χριστινακι ρε παιδια και οχι ι τζοργια που λεει ο φιλος και καυλιαρης admiral!!!ι σοφια ειναι στο 54 ρε μαγκες??με τροσες πουτανεσ εχο χασει το μπουσουλα!!!admiral για παμε να πιτσιλισουμε το καυλιαρικο το  ειρινακι οπος λες!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
savala μαλλον ι ανοιξη επιρεαζει τισ καυλες!!!!χαχα!!!χιστεεεεεεεεεεεεεε!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ρε πιτσιλιστη, δε χαλαρωνεις ποτε?  ποσο χρονων εισαι?
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
7
Like
331
Πόντοι
21
O Pitsilistis μαλλον ειναι κλωνος του Χρυσαργου....
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
savala μαλλον ι ανοιξη επιρεαζει τισ καυλες!!!!χαχα!!!χιστεεεεεεεεεεεεεε!!!
Καυλιάρη πιτσιλιστή, το Χριστινάκι ήταν στο ρδέλο με τα βέλη, το πιτσιλέ βάψιμο (μπας και πιτσιλάς ροζ-φούξια), και τους αμανέδες. Επείδή τα ματάκια μου έιχαν τους βύζους της Ειρήνης, μήπως στην ενημέρωσή μου έκανα λάθος το νούμερο ή μάμησα άλλο Χριστινάκι...την πανακώλα μου.
Καυλιάρη να μάθουμε το ωράριο της να κάνουμε οργανωμένο συνπιτσίλισμα.
 

Επισκέπτης
κοστακι ειμαι 20 χρονια καυλιαρης!!!!!και πασχο απο τιν ασθενεια τις καυλας!σοωαρι αςθενεια......ακομα δεν εχει  βρεθει θεραπεια!θεραπευετε μονο προσορινα και μετα παλι τα ιδια!!!!!!πιστευο πος ολα τα μελοι πασχουν απο τιν ιδια ασθενεια!!!αλλοστε γιαυτο κιολας, ι καυλα μας ενονει και ειμαστε ολοι εδο μαζι!!!!
 

Επισκέπτης
savala μαλλον ι ανοιξη επιρεαζει τισ καυλες!!!!χαχα!!!χιστεεεεεεεεεεεεεε!!!

Μεγάλε pitsilisti και καβλερέ τύπε, προχώρα ακάθεκτος! Μην μασσάς από τις πολλές πουτάνες, the morer the better! Έχω να σου δώσω κι ένα hint (και στους υπόλοιπους βέβαια):

Πέρασα χθες αστραπή από Μεταξουργείο και στην Ιάσωνος με Λεωνίδου γωνία, στο μπουρδέλο που κατεβαίνεις κάτι σκαλάκια, είχε ένα μαυράκι διαφορετικό από τα άλλα που έχουμε συνηθίσει. Αδύνατο με φοβερό κορμί κι ένα κωλαράκι Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο! Μικρό, ολοστρόγγυλο και ψηλοκάβαλο! Βασικά δεν είναι μαύρη-μαύρη, είναι ψιλομιγάδα. Έπαθα νήλα όμως, ακούστε:

Μπαίνω μέσα κι ως συνήθως βάζω την δική μου καπότα (πάντα). Μετά από 2-3 λεπτά μπαίνει μέσα το πουτανάκι και κοιτάει την πούτσα μου με περιέργεια! Λέω κι εγώ τι γίνεται ρε πούστη μου, τι έπαθε η ψωλή μου! Κοιτάω κάτω όλα φυσιολογικά! Η πουτανίτσα λοιπόν είχε κολλήσει με το γεγονός ότι φορούσα καπότα ήδη.
"Βγάλτη, έχω την δικιά μου", λέει.
"Δεν θα 'σαι με τα καλά σου", της λέω.
"Όχι βγάλτη, μόνο με την δικιά μου".
Επειδή δεν είχα πολύ χρόνο κι είχα αρχίσει και να φορτώνω, της λέω:
"Από πάνω βάλε όσες θες δικιές σου. Αυτή ΔΕΝ βγαίνει".
Παίρνει λοιπόν αυτό το απαθές-ηλίθιο-γυναικείο ύφος, πετάει την καπότα που κρατούσε στο καλάθι των αχρήστων και μου λέει:
"ΟΚ, τότε ας μην κάνουμε τίποτα".
Βγάζω κι εγώ την δική μου, την πετάω και της λέω:
"ΟΚ, κανένα πρόβλημα" και αρχίζω να ντύνομαι.
Αρχίζει να μου σπάει τον πούτσο τότε "γιατί, πρώτη φορά το συναντώ αυτό, τι σε έπιασε" και τα συναφή. Προσπαθώ να κουλάρω και να της εξηγήσω ήρεμα και ωραία:
"Κοίτα να δεις μωρό μου, εγώ ΠΑΝΤΑ φέρνω τις δικιές μου καπότες και ορίστε και το κουτί και δες και την ημερομηνία λήξης".
"ΟΚ", μου λέει, "μπορώ να φέρω κι εγώ μία που να μην την έχω ανοίξει", και φεύγει τρέχοντας έξω από το δωμάτιο. Εγώ συνεχίζω να ντύνομαι πάραυτα! Μπαίνει μέσα με μια σφραγισμένη καπότα και γεμάτη καμάρι μου λέει:
"Ορίστε, σφραγισμένη. Θέλεις?"
"Για να μην το κουράζουμε πολύ", της λέω, "ξέχνα το. Αν εσύ θέλεις βάζω την δικιά μου και βάλε από πάνω και αυτή".
Αυτή συνεχίζει να μου σπάει τα παπάρια.
"Μα τι είναι αυτά που λες, ξέρεις πόσους παίρνω κάθε μέρα? Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με αυτές τις καπότες".
"Μα ακριβώς επειδή παίρνεις ΤΟΣΟΥΣ κάθε μέρα, γι' αυτό και δεν υπάρχει περίπτωση να μην βάλω την δικιά μου".
Κάπου εκεί το έπιασε το νόημα και σηκώθηκε κι έφυγε (έβαζα τα παπούτσια εκείνη την ώρα).

Βγαίνω λοιπόν έξω, πάω στην τσατσά, μου δίνει πίσω το 15άρι κοιτώντας με απορημένη και την κάνω. Κρίμα γιατί αυτό το μιγαδάκι ΠΟΛΥ ήθελα να το ξεσκίσω και να το πιτσιλήσω! Αν δεν έχεις τα δικά μου "κολλήματα" πήγαινε να την ξεσκίσεις και να της πεις "πάρε την ψωλάρα μου από μένα και από τον τύπο που του έπρηξες τον πέουλα με την δικιά του καπότα!". Και μετά πες μας τι γαμήσι κάνει το πορνίδιο!
 

Επισκέπτης
admiral το χριστινακι ειναι στο μπουρδελο που ειναι διπλα στο βενζιναδικο!εφαπτετε το μπουρδελο στο βενζιναδικο!!!και ανεβαινεις σκαλες!!!επισισ παιζει παντα οριενταλ μουσικι!!!!!παμε να πιτσιλισουμε τιν ειρινι οπος λες και εσι!!!
 

Επισκέπτης
lioma σε ευχαριστο αρχοντα τις καυλας και τρισμεγιστε χιστι !!!! σινεχιζο ακαθεκτος γεματος απο καυλα!!!!λοιπον εθχαριστις να το ξεσκιζα το μαυρακι για παρτι σου αλλα ....διστιχος δε γαμαο μαυρες!!!!ειναι ενα κολιμα...!
 

Επισκέπτης
Παρατηρω τις τελευταιες 1-2 εβδομαδες οτι στα thread  ημερησια ενημερωση για μπουρδέλα και για στουντιο γινεται της πουτανας. Η μια κριτική πισω απ την άλλη.Πραγματικό μακελειο :grin:
Τι εγινε ρε παιδιά? Μας πειραξε η ανοιξη? :2funny:
Mπραβο σε ολους τους συναγωνιστες, συνεχιστε τη καλή δουλεια :thumbsup:

Καιρός δεν ήταν γαμώ την πουτάνα μου? Είχαμε πήξει στην μαλακία με τα οπαδικά, τα πολιτικά, τα κοινωνικά κι όλες αυτές τις παπαριές!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
liomas εννοεις ιασωνος και λεωνιδου μαλλον. τεσπα,

πιτσιλιστη αν πας ταυλανδη, τι θα κανεις? εκει ειναι οσο αντεχεις.... δεν πρεπει να χασεις τετοια φαση
 

Επισκέπτης
ελα ντε!πες τα ρε λιομα πλανιταρχι τις καυλασ!!!!!!υπαρχει καλιτερο θεμα απο πουτανακια?????χαχαχαχχα!!!
 

Επισκέπτης
lioma σε ευχαριστο αρχοντα τις καυλας και τρισμεγιστε χιστι !!!! σινεχιζο ακαθεκτος γεματος απο καυλα!!!!λοιπον εθχαριστις να το ξεσκιζα το μαυρακι για παρτι σου αλλα ....διστιχος δε γαμαο μαυρες!!!!ειναι ενα κολιμα...!

Γιατί ρε συ? Εξάλλου, όπως σου είπα, δεν πρόκειται για μαύρη-μαύρη. Φαντάσου τον Michael Jackson λίγο πριν γίνει σαν αλεύρι. Σαν την Whitney Houston... κάπως έτσι. Ελαφρύ σοκολατί. Τέσπα, ο καθένας με τα κολλήματά του θα μου πεις. Πάντως αν έβλεπες το πατουρίδι της ίσως άλλαζες γνώμη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom