Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 110 άτομα (11 μέλη και 99 επισκέπτες)

Επισκέπτης
liomas εννοεις ιασωνος και λεωνιδου μαλλον. τεσπα,

πιτσιλιστη αν πας ταυλανδη, τι θα κανεις? εκει ειναι οσο αντεχεις.... δεν πρεπει να χασεις τετοια φαση

Έχεις δίκιο, μπέρδεψα τις οδούς! Το διορθώνω και στο post μου.
 

Επισκέπτης
για πια λες κοστα????δεν καταλαβα!!!!διευκρινισε μου καυλιαρι μου!
 

Επισκέπτης
α ααααα σεχ τριπ στιν ταιλλανδι ενοις ρε κοστακι???φιγαμε!!!!!θα χινουμε ολοι μερα!!!!εχει κατι κοντοπουτανα εκει!!!αχ...
 

Επισκέπτης
παλιοτερα στο φιλισ 59 στο ισογιο ειχε ενα πολι καλο μουνακι τιν κελλυ!!!!φοβερο σομα με καλι περοιποιησι!τιν εχει παρει κανας σινεμπουρδελιαρις???25 ευρα ειχε!τορα δεν τιν εχο ξαναπετιχι αυτι!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Χθες το πρωι επηρεασμενος απο το  θρεντ  "κοντοπουτανα",και παρολο το σφιχτο προγραμμα που ειχα,ξεκλεψα ενα τεταρτακι για να βρω ενα...
Δοκιμασα να βρω την κατια στο 134 υπογειο αλλα δυστυχως το κοριτσι απουσιαζε παλι.Πρεπει να ειναι κοντα 20 μερες που δεν την εχω πετυχει :tickedoff:...
Δευτερη σταση στην μιρελλα στη φωκαιας 25 στον οροφο οπου περασα με ενα 20αρικο.Χαδια στην ψωλη και στα παπαρια στην αρχη μεχρι να γινει ντουρος πολυ καλο τσιμπουκι μετα και γαμησι στα 4 για να χουφτωνω αγρια την   απιστευτη κωλαρα της.


Το βραδυ επειτα απο πολυυυυυ ποτο στου ψυρρη περασα μια βολτα απο ιασωνος να δω την ελενιτσα στο 19...αρκετα ομορφο μωρο αλλα δεν μου εκανε κλικ και προσπερασα.
Δεν  συνεχισα την βολτα γιατι αρχισε να μιλαει το ποτο και επρεπε να μαζευτω σπιτι.
 

Επισκέπτης
κοκολαγνε πολι καλος φιλε!!!!!μπραβο πλανιταρχι τις καυλας για τιν ενιμεροσι τον κοντοπουτανον!!!!!ι ελενιτσα παντος κανι καλο γαμισακι και εχει απιστευτο κολαρακι!!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
κοκολαγνε πολι καλος φιλε!!!!!μπραβο πλανιταρχι τις καυλας για τιν ενιμεροσι τον κοντοπουτανον!!!!!ι ελενιτσα παντος κανι καλο γαμισακι και εχει απιστευτο κολαρακι!!!!

Καποια στιγμη θα την παρω και αυτη,θεμα χρονου ειναι.Απλα χθες μου βγηκε να το παιξω δυσκολος.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κοκολαγνε πολι καλος φιλε!!!!!μπραβο πλανιταρχι τις καυλας για τιν ενιμεροσι τον κοντοπουτανον!!!!!ι ελενιτσα παντος κανι καλο γαμισακι και εχει απιστευτο κολαρακι!!!!

ετσι μπραβο πιτσιλιστι μου.....ο κοκολογκος ειναι μεγαλος χιστις και αυτος απο τους πρωτεργατες των μπουρδελιαρηδων εδω μεσα.........να λες καλες κουβεντες στα αξια παληκαρια...ευγε σου!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Zαννα-αυτη που ηταν προσφατα στην Καλυμνου και παλιοτερα στην Ελλης-τωρα δουλευει στην Αριστοτελους 16Γ'. Απο 10.00' μεχρι 23.00' περιπου, Ε 20 για ακαποτη και +Ε 20 για ακαποτη, επισης, διεισδυση. Ανατολικο MILF, με καστανο/κοκκινα μαλλια, μετριοτατο εως απαραδεκτο, εξ'ου και οι "προσφορες".
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Zαννα+Ε 20 για ακαποτη, επισης, διεισδυση.

και γαμώ τις φάσεις μεγάλε μου...
μια που πας, μια που καταλήγεις στο τάφο, πρέπει να είναι ανάρπαστο το +20Ε ακαπ διεισδυση
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
και  ομως παιδια θα υπαρξουν μερικα ΚΡΙΑΡΙΑ που θα το τολμησουν
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
και γαμώ τις φάσεις μεγάλε μου...
μια που πας, μια που καταλήγεις στο τάφο, πρέπει να είναι ανάρπαστο το +20Ε ακαπ διεισδυση
Αναρπαστα ? Δεν ξερω, παντως στα δωματια-εχει δυο- δεν ηταν κανεις.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και  ομως παιδια θα υπαρξουν μερικα ΚΡΙΑΡΙΑ που θα το τολμησουν

δυστυχως ετσι ειναι....και συναμα με αυτο δεν ξερουν και πως μπορουν να θωρακισουν τον εαυτο τους.
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Ρε Σκορπιέ μπας και την δάγκωσες και μαρμάρωσε. Με τόσα που έχω ακούσει είπα να την τιμήσω σήμερα (7-μιση το απόγευμα). Είχε τσακωθεί με κάποιον, είχε βραχνιάσει (επειδή δεν είχε Halls με Vapor Action, τον ξεβούλωσε με το βαθύτατο deepthroat (σήμα κατατεθέν)) και πέραν της απόφραξης λάρυγγα, συμμετοχή μηδέν. Την ρώτησα αν κάνει τίποτα εχτρά (λοκό εννοούσα) μου είπε χαμογελώντας όχι προς μεγάλη μου απογοήτευση. Έβαλα γκολ (με πέναλτυ αλά Μπασινάς) και έτρεξα by car να προλάβω το ματς.
Α, πριν είχα σκοράρει στο Χριστινάκι (Φυλής 59), ακυρώθηκε ως οφσαίντ και πήγα παράταση στο Σοφάκι.

Λοιπά από την τσάρκα: Στο 54/56 πάνω η μαύρη εκτελούσε και χρέη τσατσάς (εκεί στο ʼφρικα την έχει πατήσει ελέφαντας στο πρόσωπο;)
Στο 69 πάνω μπάζο, το όνομα της δεν το ήξερε ούτε η τσατσά.
Στο 65 πάνω μια καλή μελαχροινή με ψηλές ασημί μπότες, καβλέ στήθος, Τζόρτζια (την ξέρει κανείς)
Ρε παιδιά στο 65 κάτω βγήκε μια Ειρήνη, πρέπει να διακτινίστηκε γιατί ίσα που πρόλαβα να την δω (ή τρόμαξε μόλις είδε την λαοθάλασσα), η εικόνα που μου έμεινε με έκανε λαλάκα, ακόμα με βρίζω που δεν την τίμησα. Κι ας μου έβγαινε έπιπλο. Ψηλή, βυζάρες χωρίς ζάρες, πάτος άπατος, ζαρτιέρες, γόβες στιλέτο, αν είχε κάνει ένα βήμα παραέξω θα την είχα ...πιτσιλήσει (που σε pitsilistis). Μήπως έκανα λαλακία, την ξέρει κανείς;;;

συναγωνιστη....admiralxxx....τι να πώ?? μηπως το ταλαιπωρήσαμε πολύ το Σοφάκι??? η να τη πείραξε το κεντρί μου?? παντως, αν πηγαίνεις συχνά, δεν θα χάσεις! επίσης, μη ξεχνάμε όπως εχει αναφερθει πολλές φορές εδώ, ότι και η χημεία παίζει το ρόλο της.....
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Ε 20 για ακαποτη και +Ε 20 για ακαποτη, επισης, διεισδυση.

Για να ρισκάρει η ίδια για +20, κάτι δεν πάει καλά. Μήπως έχει λόγο που δεν την νοιάζει ιδιαίτερα? Μήπως κουβαλάει ήδη τίποτα...άσχημο?
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Προτείνω να ανοίξουμε ένα νέο θρεντ, με ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ πουτάνες, για να ξέρουμε τι να αποφεύγουμε όσοι αγαπάμε τη ζωούλα μας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom