Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (4 μέλη και 51 επισκέπτες)

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
στο περγαμου (δε θιμαμαι αριθμο)αυτο που ειναι πολι κοντα στιν αχαρνον...ειανι ι αγαπη!!!μια χονρη!!!!απο χορο φενετε πολι καλο!!!αλλα απο πουτανα χαλια!!!

Η Αγάπη με τα μεγάλα βυζιά, τα πολλά κιλά και τη συμπαθητική φατσούλα είναι στο Περγάμου 1 (& Aχαρνών)... παλιότερα δούλευε στα "σπίτια" Έλλης και Αλκιβιάδου... 
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
στιν διδιμου ειναι  μια που κανι ακαποτο με 25 ευρα!δεν ειναι ωραια ι γκομενα!!!το ονοματι ειναι αλεξανδρα!!!και παιζει προινα!!!για τους fun του ακαποτου!!!!

Σωστός φίλε μου...
η Αλεξάνδρα είναι παλιά καραβάνα... δούλευε παλιότερα στο ακοποτο-σπιτο (Αλκαμένους & Περγάμου)...  :thumbsup:
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
331
Like
182
Πόντοι
1
Kαλημερα παιδες.Χθες βραδυ γυρω στις 9.30 πηρα την Ειρηνη στην κολωνου.ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ.Νιμου πηγαδη ,πλεεις στην  κρεμα.Βιαστικη και πολυ ψευτικη.Το μαγαζι ειναι απεναντι απο την γνωστη Κατερινα.στο δωματιο μονο νερο και χαρτι,το σαπουνι τους ερχεται ακριβο.ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Η καλυτερη επιλογη για σημερα το πρωι,ποια ειναι???
Εκτος Ολγα ,Λαουρα,που εχω βαρεθει
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Η καλυτερη επιλογη για σημερα το πρωι,ποια ειναι???
Εκτος Ολγα ,Λαουρα,που εχω βαρεθει
Mεγαλειότατε Διδύμου 18(πάνω) είναι μια ψηλή , ξανθιά, αεράτη. Ναταλί EARLY MILF. Δεν παίρνει πρωτοβουλίες, αλλά δε λέει όχι σε ό,τι κι αν της πεις. Τσέχικη η καταγωγή της. Στήθος, στητό και πέτρα ! Θυμίζει στην αφή το βυζί του θρυλικού Μαρακίου (Ρούλα accent  :thumbsup:  ). Να πάς άφοβα .
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
pitsilisti μεγαλε μου καυλεα και χιστι τρομερε ενα θα σου πω!εισαι μεγαλος χιστις και πολυ γουσταρω που εισαι μελος εδω μεσα γιατι γουσταρεις να χινεις και να πιτσιλας ωραια κωλαρακια,στηθακια,ποδαρακια στις πιτσιλιστικες περιοχες της αθηνας!keep on xisin......my friend! :dancing:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ρεμούνδου 21(πάνω)-Μπράντυ,ξανθιά μαυρούλα με κάποια κιλά παραπάνω...
Τί είπες ρε τσαχπινομπουρδελιάρη χύστη? ΓΥΡΙΣΕ Η ΜΠΡΑΝΤΙ? Ουάου..... Βρήκα που θα καταθέσω την επόμενη φορά....
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Φανταστείτε σε λίγο , όλο το φόρουμ να μιλάει οπως ο pitsilistis  :grin: Να δεις για πότε φεύγουν οι γυναίκες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
γεια σου βαρονε τις καυλας βασο!!!!σε ευχαριστω βαρονε μου για τα καλα σου λογια!!!!τιμι μου!!!!παντα αξιος ο βασος!!!!και ενοιτε μεγας καυλιαρις!!!!!σε παο με χιλια βασο τσαχπινογαργαλιαρι !!!!!
 

Επισκέπτης
χεχε!thanks pano!!!θα περιμενετε τα καυλιαρικα σχολια μου!!!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Να δώσω τα συγχαρητήριά μου στους συμπολεμιστές Spermbob και gangstaxz για τις αναλυτικές ανταποκρίσεις που έγραψαν. Λοιπόν για τους λάτρες των Ασιατών μίλφ υπάρχει στον πεζόδρομο της διδύμου το απόγευμα μια Καζακστανή (με μογγόλικο πρόσωπο και βαμμένο ξανθό μαλλί) μίλφ που κάνει τρομερό γλύψιμο στην πίπα. Αξίζει να πάει κάποιος εκεί μόνο για την πίπα και το γλύψιμο στα διαρχί. Πήγε εξέχων μέλος του σάϊτ και την δοκίμασε. Εγώ σήμερα κατέθεσα στην Λεωνίδου στο 'δίπορτο'(νομίζω το νούμερο είναι 20). Έχει τον 1ο όροφο και το ισόγειο. Στο ισόγειο έπαιζε η 'Ίλια' Ρωσίδα, ξανθιά με μπλέ μάτια. Μέσα δυνατό μπουκιτσί και στο πισοκολλητό φάπες στα κωλομάγουλα.Τελείωμα πάλι με μπουκιτσί χωρίς να μου χαλάσει χατήρι.Το μείον είναι ότι δεν έγλυφε μπάλλες  :tickedoff: :tickedoff:  :grin:
συναγωνιστη μιλας για το μπουρδελο με το ασανσερ?
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Συναγωνιστες,,,,τιποτε ιδιαιτερο απο το αποψινο μινι scouting που να μου αφηνει διαθεση αναφορας...
ΑΛΛΑ...τιμησα αν και η αναμονη ηταν μεγαλη το Σοφάκι.....εγγύηση και για πρώτη φορά εμένα τουλάχιστον, με εγλυφε...παντου!παντου όμως!!!!!!οταν δε ανεβηκε απο πάνω...χτυπιόταν σα χταπόδι! είχε πολύ όρεξη!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ρε πανο γραψε υψος για την ιλια, και ωρες
 

Επισκέπτης
για το σοφακι στι φιλις λες καυλιαρι skorpio king???
 

louc

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
36
Πόντοι
0
Συναγωνιστες,,,,τιποτε ιδιαιτερο απο το αποψινο μινι scouting που να μου αφηνει διαθεση αναφορας...
ΑΛΛΑ...τιμησα αν και η αναμονη ηταν μεγαλη το Σοφάκι.....εγγύηση και για πρώτη φορά εμένα τουλάχιστον, με εγλυφε...παντου!παντου όμως!!!!!!οταν δε ανεβηκε απο πάνω...χτυπιόταν σα χταπόδι! είχε πολύ όρεξη!!

Που ειναι ακριβως αυτο το Σοφάκι ?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Καλησπέρα στους θρυλικούς μπουρδελιάρηδες!!!

λοιπον πριν κατα 3 ωρο πέρασα από Φυλής 134 α ( το μεσαίο) και ήταν μία καλιγραμμη χωρις βυζι την οποία περιμέναμε πολύ ώρα ακούγοντας βουγγητα . Η κοπέλα πρέπει να το πάει το γράμμα αλλα δεν μπήκα.
στο β (υπόγειο) έχει ένα μπουμπουκάκι με βυζια μάλλον φιαχτά με μεγάλο τατου στην πλάτη!! και τα δυο πρέπει να δοκιμαστουν ... στα απέναντι (109) δεν έπαιζε τίποτα άξιο προς κατάθεση ! 
:grin:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
στο 134 υπογειο ειναι καλο, σιλικονη βεβαια, απογευματα, το εχει δοκιμασει κανεις? ηταν παλια στη διδυμου το πρωτο κατεβαινοντας το πρωτο πανω
 

Επισκέπτης
το μπουρδελο με το ανσασερ για το οποιο λετε ειναι στιν ιασονοσ 20γ!!!εκει τελευτεα παιζει μια μαριαννα με πολι ορεο κολαρακι αλλα απο φατσα δεν λεει και πολα!!!!15 ευρο!κολαρακι για πιτσιλισμα ειχε ι καυλιαρα!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom