Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 137 άτομα (10 μέλη και 127 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Χθες ξαναπήρα την Ελενίτσα στην Ιάσωνος.Πρέπει να γάμαγα κανα 10λεπτο σε οτι στάση ήθελα.Αξίζει με το παραπάνο τα 20? το κοντοπούτανο

τι ωρες ειναι εκει μαστερ,και αν μπορεις δωσε μια λεπτομερη περιγραφη
Ευχαριστω.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Εγώ πήγα γύρω στις 2 το βράδυ και την προιγούμενη φορά που είχα πάει πάλι τέτοια ώρα την είχα πετύχει. βγαίνει με μπότες ως το γόνατο με τακούνι είναι κοντούλα και οχι πάνω απο 27 πιστεύω.Ξανθό μακρί μαλλάκι με ανταύγειες.Συνήθως βγαίνει μόνη της στο σαλόνι και λεει καλησπέρα κτλ. Χθες αφού τυην πήδηξα μου λέει έχεις ξαναέρθει ; της λέω άλλη 1 φορά ...καλα σε θυμάμαι απαντάει...Μαλλον θα σου γίνω συχνός πελάτης της λέω...Μη κάνεις τέτοια δεν αξίζει να έρχεσαι συνέχεια σε τέτοια...μια φορά στο τόσο καλά είναι αλλά πρόσεχε μη σου γίνει και συνήθεια.....Δεν απάντησα κάτι χαμογέλασα και έφυγε...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
σε ευχαριστω...θα παω να τσεκαρω
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μαλλον θα τσεκαρω κι εγω σημερα την ελενιτσα στην ιασωνος, μετα τις 11 το βραδυ , σωστα?
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Χεχεχε άκουσες για κοντοπούτανο εσυ ε ;;; χαχαχα

Νομίζω οτι πιάνει δουλειά 12.00-12.30 αν δεν κάνω λάθος
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ναι ρε masterc  εδω κανω χιλιαδες μιλια για κοντες...

το 27 χρονων με χαλασε λιγο, αλλα θα τσεκαρω
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Καλά μη το πάρεις το 27 οτι έτσι είναι κιολας...Δεν ξέρω μπορεί να κάνω λάθος και να είναι αρκετά μικρότερη.

Ο άρχοντας PITSILISTIS τι λέει για την ηλικία της που την έχει πιτσιλίσει κιόλας ;
 

Mariosthmk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
1
Πόντοι
0

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Σαν λάτρης των cult και underground καταστάσεων και με την ευκαιρία μιας υποχρέωσης που είχα στην ευρύτερη περιοχή, είπα να κάνω μια βόλτα στα μαγαζιά της Λιοσίων και των πέριξ δρόμων (Αδάνων, Προύσης, Τροφωνίου κτλ.)

Έκανα την βόλτα μου από τις 19:00 έως και τις 21:00.
Η πρώτη παρατήρηση που έχω είναι ότι υπήρχε πολύ μαυρίλα (κυριολεκτικά και μεταφορικά !). 6 στα 10 μπουρδέλα της  περιοχής είχαν μαύρες (ομολογώ υπήρχε πλήρης γκάμα: μέτριες, άσχημες και 1-2 αρκετά καλές για όσους αρέσκονται στις μαυρούλες).
Κατά τα άλλα η κατάσταση χάλια όπως το περίμενα.
Η μόνη που μου έκανε κούκου ήταν μια milf στο τελευταίο από τα 3 μπουρδέλα της Τροφωνίου η οποία φαινότανε πολύ καυλιάρα. Δεν πέρασα όμως γιατί μου είχε φύγει η διάθεση από αυτά που είχα δει στα προηγούμενα μαγαζιά και την κατρουλήλα που είχα μυρίσει.
Υποσχέθηκα πάντως στον εαυτό ότι μέσα στην εβδομάδα θα πάω να δοκιμάσω.

Επίσης μου φαίνεται ότι το θρυλικό μπουρδέλο της Παιωνίου (αυτό με τον σκύλο !!)  πρέπει να έχει κλείσει γιατί έχω περάσει από εκεί 2-3 φορές το τελευταίο μήνα και είναι κλειστό.

Α, και κάνα δύο παράδοξα που με έκαναν και γέλασα:
Στο πρώτο μπουρδέλο της Ιουλιανού όπως στρίβουμε από Λιοσίων αντί για τασάκια είχε βάλει άδειες κονσέρβες Rio Mare  :dancing:
Επίσης στο μπουρδέλο της Προύσης ήμασταν 2-3 και περιμέναμε και μόλις βγήκε η πουτάνα (μαυρούλα) σηκωθήκαμε να φύγουμε όλοι. Οπότε ο τσάτσος λέει: Που πάτε ρε παιδιά ? Κανένας δεν θα την πάρει ?? Και πως θα ζήσει η κοπέλα ?? Πουτάνα θα γίνει ???
  :2funny: :2funny:
 

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1
[quote author=SpermBob
και μόλις βγήκε η πουτάνα (μαυρούλα) σηκωθήκαμε να φύγουμε όλοι. Οπότε ο τσάτσος λέει: Που πάτε ρε παιδιά ? Κανένας δεν θα την πάρει ?? Και πως θα ζήσει η κοπέλα ?? Πουτάνα θα γίνει ???
[/quote]

Ωραιος  Bob,  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
kokolagne ι ελενιτσα ειναι εκι μεταμεσονιχτιες βαρδιες!αισονος 19 α στο ισογειο!!ειναι μια τσατσα εκι ι κιρια κουλα μια χοδρι!!!αξιζει οπος ειπε ο καyλαιρις master!!λοιπον τορα απο ιλικια δεν ρορτισα ποσο ειναι αλλα γιρο στα 25 τιν κανο...μπορει και γιλο παραπανο...μνεχρι 28 τιν κοβο..παραπανο δε νομιζο!!!
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
α ρε μεγαλε πιτσιλιστη ειδες τελικα εκτιμησαν οι moderator το εργο σου κ το εβγαλαν το warned!!!εισαι παντως ρε συ ο αρχοντας της ορθογραφιας ρε μπαγασα
 

Επισκέπτης
σε ευχαριστο megatoine καυλιαρετζο!!!!απλα εχω ξαναπει οτι δεν μπορο να γραφο ελινικα.μοθ τι σπαει!!!αλλα τι να κανουμε δε γινετε αλλιος!!!καλα που μου το ειπες οτι μου εβγαλαν το warned γιατι απο τιν πολι καυλα δεν το ειχα δει!!!!αλιθεια!!!!αχαχχαχαχαχα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο πιτσιλιστης σε κανα μηνακι θα γινει mod
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Ρε αδέρφια, κάτι σε κοντό αλλά νωρίς σήμερα το απογευματάκι ξέρει κανείς αν παίζει???
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ρε αδέρφια, κάτι σε κοντό αλλά νωρίς σήμερα το απογευματάκι ξέρει κανείς αν παίζει???

στο 65 της φυλης ειναι η χριστινα...2-3 σελιδες πισω θα βρεις και αναλυτικες περιγραφες.στον οροφο διπλα στο βενζιναδικο μετα τις 5
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Σαν λάτρης των cult και underground καταστάσεων και με την ευκαιρία μιας υποχρέωσης που είχα στην ευρύτερη περιοχή, είπα να κάνω μια βόλτα στα μαγαζιά της Λιοσίων και των πέριξ δρόμων (Αδάνων, Προύσης, Τροφωνίου κτλ.)

Έκανα την βόλτα μου από τις 19:00 έως και τις 21:00.
Η πρώτη παρατήρηση που έχω είναι ότι υπήρχε πολύ μαυρίλα (κυριολεκτικά και μεταφορικά !). 6 στα 10 μπουρδέλα της  περιοχής είχαν μαύρες (ομολογώ υπήρχε πλήρης γκάμα: μέτριες, άσχημες και 1-2 αρκετά καλές για όσους αρέσκονται στις μαυρούλες).
Κατά τα άλλα η κατάσταση χάλια όπως το περίμενα.
Η μόνη που μου έκανε κούκου ήταν μια milf στο τελευταίο από τα 3 μπουρδέλα της Τροφωνίου η οποία φαινότανε πολύ καυλιάρα. Δεν πέρασα όμως γιατί μου είχε φύγει η διάθεση από αυτά που είχα δει στα προηγούμενα μαγαζιά και την κατρουλήλα που είχα μυρίσει.
Υποσχέθηκα πάντως στον εαυτό ότι μέσα στην εβδομάδα θα πάω να δοκιμάσω.

Επίσης μου φαίνεται ότι το θρυλικό μπουρδέλο της Παιωνίου (αυτό με τον σκύλο !!)  πρέπει να έχει κλείσει γιατί έχω περάσει από εκεί 2-3 φορές το τελευταίο μήνα και είναι κλειστό.

Α, και κάνα δύο παράδοξα που με έκαναν και γέλασα:
Στο πρώτο μπουρδέλο της Ιουλιανού όπως στρίβουμε από Λιοσίων αντί για τασάκια είχε βάλει άδειες κονσέρβες Rio Mare  :dancing:
Επίσης στο μπουρδέλο της Προύσης ήμασταν 2-3 και περιμέναμε και μόλις βγήκε η πουτάνα (μαυρούλα) σηκωθήκαμε να φύγουμε όλοι. Οπότε ο τσάτσος λέει: Που πάτε ρε παιδιά ? Κανένας δεν θα την πάρει ?? Και πως θα ζήσει η κοπέλα ?? Πουτάνα θα γίνει ???
  :2funny: :2funny:

Aπλά άξιος....πολύ καλη ενημέρωση με χιούμορ!
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
σε ευχαριστο megatoine καυλιαρετζο!!!!απλα εχω ξαναπει οτι δεν μπορο να γραφο ελινικα.μοθ τι σπαει!!!αλλα τι να κανουμε δε γινετε αλλιος!!!καλα που μου το ειπες οτι μου εβγαλαν το warned γιατι απο τιν πολι καυλα δεν το ειχα δει!!!!αλιθεια!!!!αχαχχαχαχαχα
πιτσιλιστη εισαι παμμεγιστος και υπερτατος!!!!!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
ειναι μια τσατσα εκι ι κιρια κουλα μια χοδρι!!!
Αχαχα,έγραψες ρε Χίστη με το 'χοδρή',γαμήθηκα στο γέλιο!!
Αξιος!! Αλλά με τα ελληνικά που γράφεις θα μας πάνε μέσα για εξύβριση!!(ξέρω τα ελληνικά)..
Λοιπόν βραδυνή ενημέρωση:
Καλύμνου 36 η Νανά που κάνει ακάποτο και πρέπει να είναι μπάζο θαρρώ,έκανε και δέκα ώρες να βγεί απ'το δωμάτιο..
Στην φυλής 134(υπόγειο) μιά ξανθούλα ξένη με ταταουάζ στην πλάτη.Πέρα απ΄το καλό βυζί( ωραία ρώγα) και κωλαράκι,μάλλον μέτρια πράγματα..
Δίπλα στο ισόγειο μία ελληνίδα καστανή μέτριας εμφάνισης,αλλά και μόνο που είναι ελληνίδα,δρόμοοοοο..
Επάνω ένα ψιλομπάζο και ψιλονταρντάνα,ήταν και ο χοντρός πουστροτσάτσος του 109,άρχισε να μου λέει 'θα σε γλύψει καλα',κλπ,20 ευρώ.Πρίν καλά-καλά τελειώσει είχα φύγει..
Γενικά τίποτα αξιο αναφοράς και κατέληξα στο 59,όπου κάτω ήταν ένα ξανθό αλλοδαπό με μέτρια φατσούλα αλλά πολύ καλό πεταχτό κωλαράκι(για τους λάτρεις).Τελικά κατέθεσα στο 59 επάνω όμως,στή Σάρα που είναι σταθερή αξία,ήταν και στα κέφια της και έδωσε ρέστα..
Παρεπιμπτώντος πρέπει να πώ οτι το επάνω μπουρδέλο είναι πολύ πιο καθαρός και πιο καινούριος χώρος απ'το κάτω,πραγματικά μου έκανε εντύπωση!Πιστεύω οτι πλησιάζει σχεδόν το Στούντιο,πραγματικά είναι απ'τους καλύτερους στη φυλής.Για κοπέλες δεν ξέρω γιατί μόνο τη Σάρα έχω πάρει στο συγκεκριμένο,ίδωμεν στο μέλλον...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom