Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 219 άτομα (23 μέλη και 196 επισκέπτες)

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Φυλης 65.. Πρεπει να ειναι αυτο με τα πολυχρωμα αστερακια στο σαλονι και τα τεραστια βελη οταν ανεβαινεις τα σκαλια.  :o Εκει ειχα παρει ενα Σαββατο μια Μαρια ( Ελληνιδα μου ειχε πει οτι ειναι.. και απο περιποιηση ηταν καλη) Τωρα για την Ντεπυ λετε ή την Χριστινα? Μηπως ειναι το ιδιο προσωπο? Η κοντουλα μελαμψουλα που φερνει λιγο σε Τουρκαλα? Παρακαλω να διαλευκανθει το θεμα για τυχον παρεξηγησεις  :tickedoff:


Φιλε μου, η Ντεπυ δουλευε εκει πριν πολλά χρόνια.... τωρα ειναι το Χριστινακι! Απλα, σε πολλούς απο εμάς το ονομα και η αναμνηση απ το Ντεποσπιτι επεστρεψε..Ισως απο τοτε να εχει να επιδειξει κατι καλο το συγκεκριμενο σπίτι......

Καλημέρα σε όλους!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Φιλε μου, η Ντεπυ δουλευε εκει πριν πολλά χρόνια.... τωρα ειναι το Χριστινακι! Απλα, σε πολλούς απο εμάς το ονομα και η αναμνηση απ το Ντεποσπιτι επεστρεψε..Ισως απο τοτε να εχει να επιδειξει κατι καλο το συγκεκριμενο σπίτι......

Καλημέρα σε όλους!
Για μένα το δωμάτιο που πρωτοπήρα την Ντέπυ ,παραμένει και ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ άβατο για άλλες κοπέλες. Δεν θα ξαναμπω ποτέ σ'αυτό, τιμής ένεκεν για την πρώτη φορά που επισκέφτηκα κοπέλα του πληρωμένου έρωτα.
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Για μένα το δωμάτιο που πρωτοπήρα την Ντέπυ ,παραμένει και ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ άβατο για άλλες κοπέλες. Δεν θα ξαναμπω ποτέ σ'αυτό, τιμής ένεκεν για την πρώτη φορά που επισκέφτηκα κοπέλα του πληρωμένου έρωτα.


germaon......και εμενα η Ντεπυ ηταν η πρώτη επίσκεψη στο πληρωμένο ερωτα, οπως αναφερε και σε προηγούμε post!! εχεις απολυτο δικιο....  παραμείνει ΑΒΑΤΟ! τι θυμηθηκαμε ρε φιλε..Ντεποσπιτο....τρεχαμε με συγκοινωνιες, κρυα, βροχες...... ολα για τη Ντεπυ!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
germaon......και εμενα η Ντεπυ ηταν η πρώτη επίσκεψη στο πληρωμένο ερωτα, οπως αναφερε και σε προηγούμε post!! εχεις απολυτο δικιο....  παραμείνει ΑΒΑΤΟ! τι θυμηθηκαμε ρε φιλε..Ντεποσπιτο....τρεχαμε με συγκοινωνιες, κρυα, βροχες...... ολα για τη Ντεπυ!
Το δικό μου άβατο δωμάτιο είναι όπως μπαίνεις αριστερά στο βάθος.Το δωμάτιο ,δηλαδή που είναι ξεκομμένο από τα άλλα δυο κολλητά.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
γεια σου ρε πανο με τις σφαλιαρες σου...

λοιπον αυριο τιμαω το χριστινακι,  απογευμα δουλευει ε?

στο 65.  ντανα ειδε κανεις?
 

Επισκέπτης
ναι καυλιαρη απογευμα δουλευει το χριστινακι στο 65!αυτο το σπιτι που εφαπτεται με το βενζιναδικο ειναι!!!!ανεβενεις σκαλες!!! μουσικι το σπιτι παιζει παντα oriental!!!!ειναι εγκιηση το χριστινακι!καυλα ατελειοτη!!!!!απο τις καλιτερες που παιζεουν σε κοκκινα σπιτια!!!αν και δεν εχει στηθος!αλλα ειπαμε...ην τα θελουμε και ολα δικα μας!!!χεχε!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
γεια σου ρε πανο με τις σφαλιαρες σου...

λοιπον αυριο τιμαω το χριστινακι,  απογευμα δουλευει ε?

στο 65.   ντανα ειδε κανεις?

μεχρι αυριο θα την εχουμε ξεσκισει ...τρεχα σημερα
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστω τον scorpio που μου διαλευκανε το μυστηριο γυρω απο το σπιτι στο 65. Οποτε ειναι το Χριστινακι που φερνει σε Τουρκαλακι!!  :rolleyes:  Ωραια  :rolleyes: Φευγω για γηπεδο τωρα αλλα μετα αν χασουμε απο τους Τουρκους(που δεν προκειται)  θα την πληρωσει το Χριστινακι  :dancing:
 

Επισκέπτης
παιδια το χριστινακι οπιος το εχει παρει απο που σας εχει πει οτι ειναι?εμενα μου ειπε οτι ειναι απο μοσχα!!!!
 

Επισκέπτης
εχθες αργα το βραδυ  μια γριγορι βολτα απο λιοσιον.......μπαζοκατασταση!!!!μετα τελος μια βολτιτσα απο φωκαιας!!!ανοικτα ιταν το αντελοσπιτο και ακριβος το απεναντι!στο αντελοσπιτο ιταν ι μαριλενα!!!!ελλινιδα!τιν ειχα παρει παλιοτερα στιν φιλις!μετριο γαμισι!!!στο ακριβος απεναντι ιταν μια μαυρι ποθ τισ ελλειπε ακριβος ενα μεσαιο δοντι!!!!χχααχχααχαχαχ!!!πολι γελιο!!!!χαλιαααα!!!
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
ρε φιλε πιτσιλιιστη αφου δεν ειδες κατι αξιολογο στην λιοσιων γιατι δεν πηγες μια βολτα απο το σαμπρινακι στο στουντιο να αγιασεις? επειδή είναι μακρια? χεχεχεχεε
 

Επισκέπτης
καυλιαρι μου το εχω πιτσιλισει παλιοτερα το σαμπρινακι και εινια και γαμο τα μουνακια!!!!!!μοθνιτσοκινιγε καυλιαρι μου εσι!!!!!το εχεις δοκιμασει το εργαλιο????
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
ναι το δοκιμασα πριν λιγο καιρο...καλο. πολυ καλο.
 

Επισκέπτης
ωραιος ο μουνιτσοοκινιγος!!!!μεγας πιτσιλιστισ!!!
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Το δικό μου άβατο δωμάτιο είναι όπως μπαίνεις αριστερά στο βάθος.Το δωμάτιο ,δηλαδή που είναι ξεκομμένο από τα άλλα δυο κολλητά.
ρε παιδια η ντεπυ ηταν μια ξανθια με μακρια μαλλια?γιατι ειχα παρει μια ντεπυ πριν απο 10 χρονια σε αυτο το μπουρδελο και πρεπει να ηταν αυτη.
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Αυτήν την Ντέπυ λέει ο Germaon συναγωνιστή. Η κλασσική Ελληνίδα που δούλευε στο ρδέλο δίπλα στο βενζινάδικο  ;)
πω πω ρε φιλε,ακομη σχολειο πηγαινα τοτε,σε ευχαριστω πολυ για τηνενημερωση!
 

Επισκέπτης
παιδες που ειναι ι ιμερησια ενιμεροσι για μπουρδελα?
 

Επισκέπτης
ιμερισια ενιμερωση κοκκινων σπιτιων!!!! η βολτα πραγματοποιηθηκε με καυλιαρη φιλο και σινεμπουρδελιαρη mariosthmk!!!!!
1)κολονου 11 στο ιπογειο ειχε μια αραπινα!προσοπικα δε μου αρεσουν οι αραπινες..και επισισ δεν ιπαρχει και καμια ομορφι στο μεταξουργειο!
2)κολονου11 στο ισογειο ειχε ενα μπαζο παιδες!!!3)κολονου 11 στο πανο οροφο ειχε μια μαυρι κακασχιμι!!!μακρια!!!αηδιασαμε!
4)κολονου27β ειχε ενα ξανθο πολι αδινατο .οχι και τοσο καλο.καχεκτικο θα ελεγα!
5)κολονου 27α γκαμπριελα ...ασχιμι!!!μακρια και απο κει!
6)κολονου30 στο δευτερο σπιτι μετα τισ κατερινας ειχε ενα ξανθο ροσιδακι ...μετρια!!!αξιογαμιτο μαγκες!!!
7)κολονου στο τριτο σπιτι μετα τισ κατερινας ιταν η λενα...πολυ μετρια!!!
8)και στο σπιτι τις κολονου και λεονιδου γονια ιταν ι γνοστη σε ολους μασ σχεδον βαλεντινα!!επισισ στο πιο κατο στο κολονου47 ιταν ενα μιλφ απαισιο ροσιδα!!

9)ιασονος19α ηταν ι ελενη ρουμανα!!πολυ καλι κοπελα και σιζιτισιμι!απο εμφανισι ειναι παρα πολι καλι!!ξανθια με ορεο τριφερο κολαρακι για χισιμο!!!αξιζει!και σαν κρεβατι πολι καλι!!!τιν τιμισε ο φιλος μαριος για δευτερι φορα και ερωτευτικε!!!
10)ιασονος 20α ιταν μια μελαχρινι διμιτρα την οποια και πιτσιλισα!!!!μιν τιν δοκιμασετε δεν χανετε και τιποτα!!!παντως πολι καλι εντιποσι μου εχει κανει ι τσατσα στο σιγκεκριμενο σπιτι τιν οποια σιμπαθω παρα πολι οπος και εκεινι!εχουμε γινει φιλοι!κιρια ελευθερια να σαι παντα καλα!!!και χαρουμενι!!
11)ιασονος 20β ενα τραβελακι σαντρα με τιγκα σιλικονατο βιζι!μετρια ...
12)ιασονοσ 20 γ ι μαριαννα ...με πολι ορεο σοματακι αλλα απο φατσα πολι σκιλου ρε παιδακι μου!!!15 ευρα!
13)ιασονος 36 στο σπιτι με τιν μεγαλι αυλη ιταν ενα μπαζο μιλφ χονδρη!στελλα στο ονομα!
14)ιασονοσ 37 ισογειο μια χοντρη!
15)ιασονος 37 αυτο με τισ γκρι σκαλες ιταν ενα μπαζακι!
16)ιασονοσ 43παλι μπαζο δεν αξιζει
17)ιασονος46 μπαζο!
18)μεγαλου αλεξανδρου 17 μια μαυρι ασχιμι παλι και αυτι!
19)μεγαλου αλεξανδρου22 παλι μαυρι...χαλια τα πραματα!
 

Επισκέπτης
χθεσινι ιμερισια ενιμερωση κοκκινων σπιτιων(μεταμεσονιχτια βαρδια)!!!! η βολτα πραγματοποιηθηκε με καυλιαρη φιλο και σινεμπουρδελιαρη mariosthmk!!!!!
1)κολονου 11 στο ιπογειο ειχε μια αραπινα!προσοπικα δε μου αρεσουν οι αραπινες..και επισισ δεν ιπαρχει και καμια ομορφι στο μεταξουργειο!
2)κολονου11 στο ισογειο ειχε ενα μπαζο παιδες!!!3)κολονου 11 στο πανο οροφο ειχε μια μαυρι κακασχιμι!!!μακρια!!!αηδιασαμε!
4)κολονου27β ειχε ενα ξανθο πολι αδινατο .οχι και τοσο καλο.καχεκτικο θα ελεγα!
5)κολονου 27α γκαμπριελα ...ασχιμι!!!μακρια και απο κει!
6)κολονου30 στο δευτερο σπιτι μετα τισ κατερινας ειχε ενα ξανθο ροσιδακι ...μετρια!!!αξιογαμιτο μαγκες!!!
7)κολονου στο τριτο σπιτι μετα τισ κατερινας ιταν η λενα...πολυ μετρια!!!
8)και στο σπιτι τις κολονου και λεονιδου γονια ιταν ι γνοστη σε ολους μασ σχεδον βαλεντινα!!επισισ στο πιο κατο στο κολονου47 ιταν ενα μιλφ απαισιο ροσιδα!!

9)ιασονος19α ηταν ι ελενη ρουμανα!!πολυ καλι κοπελα και σιζιτισιμι!απο εμφανισι ειναι παρα πολι καλι!!ξανθια με ορεο τριφερο κολαρακι για χισιμο!!!αξιζει!και σαν κρεβατι πολι καλι!!!τιν τιμισε ο φιλος μαριος για δευτερι φορα και ερωτευτικε!!!
10)ιασονος 20α ιταν μια μελαχρινι διμιτρα την οποια και πιτσιλισα!!!!μιν τιν δοκιμασετε δεν χανετε και τιποτα!!!παντως πολι καλι εντιποσι μου εχει κανει ι τσατσα στο σιγκεκριμενο σπιτι τιν οποια σιμπαθω παρα πολι οπος και εκεινι!εχουμε γινει φιλοι!κιρια ελευθερια να σαι παντα καλα!!!και χαρουμενι!!
11)ιασονος 20β ενα τραβελακι σαντρα με τιγκα σιλικονατο βιζι!μετρια ...
12)ιασονοσ 20 γ ι μαριαννα ...με πολι ορεο σοματακι αλλα απο φατσα πολι σκιλου ρε παιδακι μου!!!15 ευρα!
13)ιασονος 36 στο σπιτι με τιν μεγαλι αυλη ιταν ενα μπαζο μιλφ χονδρη!στελλα στο ονομα!
14)ιασονοσ 37 ισογειο μια χοντρη!
15)ιασονος 37 αυτο με τισ γκρι σκαλες ιταν ενα μπαζακι!
16)ιασονοσ 43παλι μπαζο δεν αξιζει
17)ιασονος46 μπαζο!
18)μεγαλου αλεξανδρου 17 μια μαυρι ασχιμι παλι και αυτι!
19)μεγαλου αλεξανδρου22 παλι μαυρι...χαλια τα πραματα!
 

Επισκέπτης
καλιμερα σαβαλα μεγαλε χιστι!!!!τι κανεις???οσες φορες εχο παει εκει επικρατει μπαζοκαταστασι φιλε!δεν λεει!!!κολοκινθους παιζει ενα μπυρδελο με που ανεβαινεις σκαλες με ασπρι πορτα !εκει ειναι ι νινα που κανει ακαποτο!αλλα δε λεει και τιποτα ι γκομενα!σκατα!!!και δεν ξερει επισις να κανει πιπα!!!χεχε!!!!γεια σου καυλιαρη σαβαλα!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom