Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 218 άτομα (20 μέλη και 198 επισκέπτες)

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Απόψε ετοιμάζω έφοδο στην Κολοκυνθούς , να τσεκάρω την Λεϊλά που πήρε ο Πάνος προχθές. Τουρκάλα λέει.Τί χαρακτηριστικά είχε? Σχιστομάτα? Μελαμψή?  Πολύ Τουρκία ρε παιδί μου....
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Απόψε ετοιμάζω έφοδο στην Κολοκυνθούς , να τσεκάρω την Λεϊλά που πήρε ο Πάνος προχθές. Τουρκάλα λέει.Τί χαρακτηριστικά είχε? Σχιστομάτα? Μελαμψή?  Πολύ Τουρκία ρε παιδί μου....

Στη κολοκυνθούς σε πιο σημείο είναι αυτή ;;;
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
9)ιασονος19α ηταν ι ελενη ρουμανα!!πολυ καλι κοπελα και σιζιτισιμι!απο εμφανισι ειναι παρα πολι καλι!!ξανθια με ορεο τριφερο κολαρακι για χισιμο!!!αξιζει!και σαν κρεβατι πολι καλι!!!τιν τιμισε ο φιλος μαριος για δευτερι φορα και ερωτευτικε!!!

12)ιασονοσ 20 γ ι μαριαννα ...με πολι ορεο σοματακι αλλα απο φατσα πολι σκιλου ρε παιδακι μου!!!15 ευρα!

11)ιασονος 20β ενα τραβελακι σαντρα με τιγκα σιλικονατο βιζι!μετρια ...




9) το πήρα χτες...ΑΞΙΟ.ΑΞΙΟ.ΑΞΙΟ

12) το πηρα χτες....ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ ΜΑΚΡΙΑ... Η ΤΣΑΤΣΑ
ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ

11) Η ΣΑΝΤΡΑ ειναι τραβελι????????δεν την πηρα...απλα ρωταω γιατι δεν μου φανηκε..ειναι οντως?


 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Το κοντοπούτανο με τις High heel μπότες το πήρα και εγώ .Ελένη απο ρουμανία. Της έβγαλα την παναγία και δεν είπε όχι σε κάτι αντίθετα έδειχνε να γουστάρει. Ισως οτι καλύτερο παίζει στο Μεταξουργείο.
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΥΤΗ η Σαντρα ειναι τραβελακι η οχι?
 

Mariosthmk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
1
Πόντοι
0
Γεια σου φίλε πιτσιλιστή και αγαπητοί φίλοι συνεμπουρδελιάρηδες! Όπως σας ενημέρωσε ο πιτσιλιστής εχτές ξεχυθήκαμε στους δρόμους με τα κόκκινα σπιτάκια και κάναμε έρευνα για να μπορέσουμε να σας ενημερώσουμε όσο μπορούμε για την κατάσταση που επικρατεί! Όσο για την Ελενίτσα που τίμησα ιδεόντως στην Ιάσωνος 19Α είναι η δεύτερη φορά και έμεινα ευχαριστημένος! Πολύ ομιλητική, εμφανίσιμη με μικρό στήθος και σφιχτό ωραίο κωλαράκι αν και κοντοπούτανο! Να 'ναι καλά! Να μας κάνει καλά όταν είμαστε άρρωστοι από καύλες!
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
ωραια ρε Μαριε μπορεις να μου πεις αμα αυτη η γαμημενη η  σαντρα ειναι τραβελ  η οχι???????????????????????
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Το κοντοπούτανο με τις High heel μπότες το πήρα και εγώ .Ελένη απο ρουμανία. Της έβγαλα την παναγία και δεν είπε όχι σε κάτι αντίθετα έδειχνε να γουστάρει. Ισως οτι καλύτερο παίζει στο Μεταξουργείο.

Που είναι αυτή;;;
Ρε σεις, όταν γράφετε για Μεταξουργείο, γιατί δεν το γράφετε στο τόπικ του Μεταξουργείου;;
 

Επισκέπτης
για τιν ελενι στο 19α ισογιο ιασονοσ λετε καυλιαριδες????αν λετε για αυτιν πραγματι ειναι πολι καλι!!!!!
 

Επισκέπτης
καυλιαρι μου μαριε πολι καλο το ποστ σου!!!!αξιος καυλιαρησ και φιλος μου!!!!!να σαι καλα!!!!λοιπον ι ελενιτσα ειναι πολι καλι !!!να τι δοκιμασετε!!!!και επισισ ι σαντρα δεν ειναι γιναικα...ειναι ι τρανσ ι τραβελι!!!οι περπατιμενοι εδο μεσα πιστευω πως μπορουν να ξεχορισουν τα τρανσ!!!!και ασ ειναι και καλι μετατροπι!
 

Επισκέπτης
ελενιτσα ροθμανα στο ιασονος 19α στο ισογειο!!!!καλο γαμισι και αξιζει τα λεφτα τισ!!!20 ευρα!οπος ειπε ο καυλεας μπουρδελιαρισ μαριος ωραιο κολαρακι αλλα απο στιθος τιποτα!!!χαμογελαστι με καλι διαθεσι οστε να χισεισ στο δοματιο!!!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ελενιτσα ροθμανα στο ιασονος 19α στο ισογειο!!!!καλο γαμισι και αξιζει τα λεφτα τισ!!!20 ευρα!οπος ειπε ο καυλεας μπουρδελιαρισ μαριος ωραιο κολαρακι αλλα απο στιθος τιποτα!!!χαμογελαστι με καλι διαθεσι οστε να χισεισ στο δοματιο!!!!!

Έβαλες πάλι την ... πιτσιλιά σου :thumbsup: :dancing:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μετα απο αυτο το πιτσιλισμα στο πληκτρολογιο σου και το μεγα χισιμο που εριξες στην ημερησια ενημερωση,μεγαλε χιστι και μιστι προτεινω να σε δουν οι μοντ πιο καθαρα,με καλυτερη διαγνωση για το χιστικο ποιον σουτ και να σε κανουν αντι για warned ΤΙΜΗΜΕΝΟ!Συμφωνειτε ρε παιδες και μοντς?ειναι μεγαλος χιστις και το εννοει!αξιος για μενα!ΤΙΜΗΜΕΝΟΣ ΡΕ!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Vaso, το site με τα avatars το είδες;Όσο για το δικό μου με υτό έμαθα ... ιππασία :dancing:
 

Επισκέπτης
βασο με σιγκινεις με τα ωραια σου λογια!!!!θα κλαψω ρε μπαγασακο γαμοτο σου!χαχα!!!!!λοιπον για μενα εισαι ο βαρονος τισ καυλας!!!!!σινεχισε το καλο σου εργο βαρονε μου!!!οσο για σενα flesh  εισαι απο τουσ μεγαλιτερουσ καυλιαριδες του σαιτ και σου αξιζουν και σενα σιγχαριτιρια!σιχεχιστε το πιτσιλισμα μαγκες μου!!!να ειστε ολοι καλα!!!!!!και να θιμαστε !!!ι καυλα μας ενονει!!!!μιν το ξεχνατε!!!!ειμαστε ολοι μια οικογενεια!!!!χαχαχα!!!!
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνώ απόλυτα με τον vaso, o pitsilistis είναι μέγας χύστης και καλό παιδί, πάντα πρόθυμος να ενημερώσει και να σε βοηθήσει όσο το περισσότερο δυνατόν. Ψηφίζω να φύγει αποκεί αμέσως αυτό το "warned"!
 

Επισκέπτης
σε ευχαριστο καυλιαρι φιλε και σινεμπουρδελιαρη gsxr!!!!! παρεπιπτοντος εχεις και γαμο τα εργαλεια!το αγαπιμενο μου απο  stret κατιγορια!!!ολα τα gsxr ta goustaro!!!σπιρτα ειναι τα ατιμα!!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Χθες ξαναπήρα την Ελενίτσα στην Ιάσωνος.Πρέπει να γάμαγα κανα 10λεπτο σε οτι στάση ήθελα.Αξίζει με το παραπάνο τα 20? το κοντοπούτανο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom