Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 221 άτομα (25 μέλη και 196 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ιασονοσ δεν εχει στουντιο καυλιαρη!!!μονο κοκκινα σπιτια!!!και τιμες απο 15εοσ 20!!!
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
ναι φιλε kostasf16....ντεποσπιτο......οπως ανεφερε ο συναγωνιστης, αυτό με τα αστερακια που ρωτησε κάποιος άλλος..... η ντεπυ, για εμενα ηταν.... το πρωτο κεφαλαιο στη μπουρδελοκαριερα μου!!  :dancing:


περιμενω να ακουστει και η γνωμη αλλων για το οριενταλ χριστινα!

επισης, φιλε, ναι πολυ σωστα, σχετικα με την ειρηνη ολα οσα γραφεις..και για τη καταγωγη....τωρα, με την ευρωπαική ένωση και τα νεα διαβατηρια μπορει να δηλωσε ιταλοελληνιδα....

παντως,  το Σοφακι ειναι σταθερη αξια για την ωρα.......

και πραγματι μετρια, αλλα....ζεστη......  ;)
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ ρε Savalas.. Το εκτιμώ πολύ  όταν κάποιοι με πολύχρονη πείρα και αμέτρητα χιλιόμετρα στις πιάτσες κοσμούν το forum (Ενας απο αυτους εισαι κι εσυ??)  :cheesy: .. και είναι πρόθυμοι να λύσουν τις απορίες μας..  ;)
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
scorpioking  στο 67 ειναι αλβανιδα η ειρηνη, δουλευει απο παλια στη φυλης, τωρα δηλωνει μιση ελληνιδα μιση ιταλιδα... λοιπον ειναι μετρια σε ολα της, πιπες σεξ κτλ. δεν ειναι κακη ομως, ζεστο μουνακι και υγρο, καλο δερμα ματια κτλ. την πηρα δυο φορες, την προτεινω για δοκιμη.
Την έχω πάρει κι εγώ 2-3 φορές.Όντως δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο αλλά είναι συμπαθητική κοπέλα και ευγενική πάντα.Α..κάτι άλλο..γιατί δεν κάνουμε κάτι σαν ανασκόπηση για ντέλα..π.χ. εβδομαδιαία..και να συνοψίζουμε λίγο τις εντυπώσεις όλων μας...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η κατερινα οπως πολυ σωστα ειπε και ο germaon δεν δουλευει.
η μιλάνα κατι ακούστηκε οτι την εκανε για στούντιο.
Το Σοφάκι λοιπόν και δεν πρόκειτε να φύγεις απογοητευμένος.

η μιλανα πηγε αριστοτελους 6 αλλα προφανως και αλλου!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Υπό αντίξοες συνθήκες , πήγα σήμερα να τσεκάρω το Χριστινάκι  στη Φ65. Ένας ερασιτέχνης θα κώλωνε αλλά ο επαγγελματίας δεν έχει πρόβλημα με βροχές. Αν σε καλεί το καθήκον ΘΑ ΠΑΣ. Σημειωτέον βαρέθηκα να κατηφορίσω για το μπάσκετ μετά. Λοιπόν το Χριστινάκι αξίζει 100% τα λεφτά του.. Στο δωμάτιο είναι ένα σούπερ πιπινάκι, όλο νάζι και διάθεση για παιχνιδια. Μπαίνει μέσα και μου λέει ,όλο χαμόγελο «Χα». Δεν ήθελε πολύ το μυαλό μου σε συνδυασμό με την Τουρκική(?) της καταγωγή, για να κάνει τον συνειρμό με τη σκηνή από τη Γιοροβίζιον 2003. Το «χα» της Σερτάμπ και το χορό της κοιλιάς που ακολούθησε . Α χ, ήμουν πολύ φτιαγμένος. Στο μυαλό μου γυρνούσαν αμανέδες, χανούμισες,  ναργιλέδες. Μέχρι και ο Μπουλάς γύρναγε στο μυαλό μου:
«Ψάχνω στων ονείρων μου τ?αδειο συρτάρι μήπως είναι εκεί
  Βρίσκω του Αλλαντίν το σκουριασμένο λυχνάρι κάνω μιαν ευχή
Στείλε μου Αλλαντίν ένα χαλί να πετάω με χρυσά φτερά
Χίλιες και μια νύχτες και φλουριά να μετράω
Σαν Αλή Μπαμπά»
Σαν Αλή Μπαμπά ένιωθα όταν με πίπωνε
Πολύ ανατολικόφατσα . Τουρκάλα δεν πρέπει να είναι , και γιατί το «Χριστίνα» δεν είναι το πιο συνηθισμένο όνομα στη Τουρκία και γιατί φορούσε σταυρουδάκι στο λαιμό. Πάντως έχει πολύ ανατολικά χαρακτηριστικά. Τη κόβω για Ρωσική ʼπω Ανατολή. Καλού κακού όμως για να βγάλω και τον εθνικό μου τσαμπουκά , όταν μου έπαιρνε πίπα ψιθύρισα το κλασικό: «Όσο νυχτώνει , η πούτσα μεγαλώνει, πάρ?τε Τούρκοι πίπα, απ?τον Κολοκοτρώνη»  Μπήκα μέσα της κανονικά και τέλειωσα. Όσο έκανε πίπα, μου χούφτωνε τα αρχίδια, λέγοντας «Μου αρέσει να πιάνω αρχίδια». Έτσι είπα άφοβα αυτό που τόσα χρόνια δίσταζα να πω σε γυναίκα λόγω τακτ. «Πιασε τα αρχίδια μου!!!» . Να και μια γυναίκα που δε θα παρεξηγηθεί αν της το πεις Θα ξαναπάω. «Είμαι Έλληνας πολίτης, μα στο σεξ ανατολίτης». Δεν γλείφει αρχίδια. Η περιποίηση της είναι ανώτερη γενικά από τη Φυλής Δεν είναι φυσικά Σόνια αλλά πολύ value for money. Αφήνει φιλάκια και γλειψίματα.  Όσο ήμουνα μέσα της με φίλαγε και με δάγκωνε στο λαιμό
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Υπό αντίξοες συνθήκες , πήγα σήμερα να τσεκάρω το Χριστινάκι  στη Φ65. Ένας ερασιτέχνης θα κώλωνε αλλά ο επαγγελματίας δεν έχει πρόβλημα με βροχές. Αν σε καλεί το καθήκον ΘΑ ΠΑΣ. Σημειωτέον βαρέθηκα να κατηφορίσω για το μπάσκετ μετά. Λοιπόν το Χριστινάκι αξίζει 100% τα λεφτά του.. Στο δωμάτιο είναι ένα σούπερ πιπινάκι, όλο νάζι και διάθεση για παιχνιδια. Μπαίνει μέσα και μου λέει ,όλο χαμόγελο «Χα». Δεν ήθελε πολύ το μυαλό μου σε συνδυασμό με την Τουρκική(?) της καταγωγή, για να κάνει τον συνειρμό με τη σκηνή από τη Γιοροβίζιον 2003. Το «χα» της Σερτάμπ και το χορό της κοιλιάς που ακολούθησε . Α χ, ήμουν πολύ φτιαγμένος. Στο μυαλό μου γυρνούσαν αμανέδες, χανούμισες,  ναργιλέδες. Μέχρι και ο Μπουλάς γύρναγε στο μυαλό μου:
«Ψάχνω στων ονείρων μου τ?αδειο συρτάρι μήπως είναι εκεί
  Βρίσκω του Αλλαντίν το σκουριασμένο λυχνάρι κάνω μιαν ευχή
Στείλε μου Αλλαντίν ένα χαλί να πετάω με χρυσά φτερά
Χίλιες και μια νύχτες και φλουριά να μετράω
Σαν Αλή Μπαμπά»
Σαν Αλή Μπαμπά ένιωθα όταν με πίπωνε
Πολύ ανατολικόφατσα . Τουρκάλα δεν πρέπει να είναι , και γιατί το «Χριστίνα» δεν είναι το πιο συνηθισμένο όνομα στη Τουρκία και γιατί φορούσε σταυρουδάκι στο λαιμό. Πάντως έχει πολύ ανατολικά χαρακτηριστικά. Τη κόβω για Ρωσική ʼπω Ανατολή. Καλού κακού όμως για να βγάλω και τον εθνικό μου τσαμπουκά , όταν μου έπαιρνε πίπα ψιθύρισα το κλασικό: «Όσο νυχτώνει , η πούτσα μεγαλώνει, πάρ?τε Τούρκοι πίπα, απ?τον Κολοκοτρώνη»  Μπήκα μέσα της κανονικά και τέλειωσα. Όσο έκανε πίπα, μου χούφτωνε τα αρχίδια, λέγοντας «Μου αρέσει να πιάνω αρχίδια». Έτσι είπα άφοβα αυτό που τόσα χρόνια δίσταζα να πω σε γυναίκα λόγω τακτ. «Πιασε τα αρχίδια μου!!!» . Να και μια γυναίκα που δε θα παρεξηγηθεί αν της το πεις Θα ξαναπάω. «Είμαι Έλληνας πολίτης, μα στο σεξ ανατολίτης». Δεν γλείφει αρχίδια. Η περιποίηση της είναι ανώτερη γενικά από τη Φυλής Δεν είναι φυσικά Σόνια αλλά πολύ value for money. Αφήνει φιλάκια και γλειψίματα.  Όσο ήμουνα μέσα της με φίλαγε και με δάγκωνε στο λαιμό
Την Χριστίνα την είχα προτείνει ΗΔΗ στο post μου της 16/3/07 (βλ.σελίδα 102),τώρα την ανακαλύψατε ρε αθεόφοβοι?? Ακούτε τον Γκομένιο!Τέλος πάντων πάλι καλά που αναγνωρίζεται η αξία του καλού 'αιδίου',χαχα! Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα των συναγωνιστών Scorpionking και Germaon,είναι ακριβώς έτσι,και η κοπέλλα ΑΞΙΖΕΙ.
Στα 'φρέσκα' νέα τώρα.Σημερινή βραδυνή περίπολος από Φυλής,μιάς και ο καλός 'μπουρδελιάρης' δεν σκιάζεται την βροχή!
Κατέθεσα στήν Ντανιέλα(Φυλής 71 κάτω).Είναι κορμάρα,περίπου 1,80 και κωλάρα,βυζάρες,κλπ.Στο δωμάτιο μέτρια πρός καλή πίπα(με κοίταγμα ματιών),και καλούτσικη συμμετοχή.Δέχεται χάδια,σφαλιαρίτσες στα πισινά,κλπ.Δεν τρελλάθηκα κιόλας αλλά για ΜΙΑ φορά καλή είναι.Γενικά 6,5-7/10 θάλεγα.
Φυλής 59 κάτω ήταν μια εντελώς αδιάφορη ξανθιά(ξένη) και πάνω ένα μέτριο ξανθούλι(με καλό κωλαράκι όμως), μάλλον ελληνίδα μου φάνηκε..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
gkomenie...ζητώ ταεπεινά συγνώμη που δεν ειχα παρατηρήσει το post για το χριστινάκι....εγω εκανα το τρελο scouting στις 17/3 και.... την καταθεση 3μερες μετα...οποτε...εχεις τα πνευματικά δικαιώματα της ανακάληψης!!!!  :dancing:

χαιρομαι πάντως, που δεν επαισα εξω στο αν το συστήσω....!!!

ευχαριστούμε και για τη σημερινή ενημέρωση....
....αντε και καλη μας....    :knockinb:  ....διασκέδαση!
 

Επισκέπτης
χαιρετο ολουσ τους καυλιαριδες !!!! σιμερινι τσαρκα παρεα με τι βροχουλα και επισησ με το φιλο dyson.....!θα σας πω μονο τα πουτανιδια που πιστευω πως αξιζουν με κριτιριο την εμφανιση!!! 1)στο 59 στο επανω ηταν ενα ξανθο με ωραιο κολαρακι!!!κορινα στο ονομα!! ...μου φανηκε καυλιαρικο!!!25 ευρο ζιταγε!!2)ι γνοστη αντελλα στο αντελοσπιτο με τιν κιτρινι πορτα!!!!φοβερο εργαλειο!!!αλλα απο κρεβατι εχω ακουσει τα χειροτερα!ξερουν οι περπατημενοι !!3)το54 που ειναι ι σοφια ιταν κλειστο κατα τις 10 που περασαμε με  τον καυλιαρη dyson!τελος το χριστινακι διπλα απο βενζιναδικο οπου και κατεθεσα ηταν αψογο με τελεια περιποιηση!!!ειδικα οταν την εσκιζεσ και σου χαιδευε τισ μπαλες!!!ολα τα λεφτα το χριστινακι!!!!
 

Dourios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώόλα τα αλανια του Forum. Είμαι καινούριος στην αθήνα κ ψάχνω για καλή περιποίηση έχετε να μου προτίνετε κάτι για απογευματινές ώρες
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Χαιρετώόλα τα αλανια του Forum. Είμαι καινούριος στην αθήνα κ ψάχνω για καλή περιποίηση έχετε να μου προτίνετε κάτι για απογευματινές ώρες
Φυλής 65 , το Χριστινάκι . Δίπλα σε ένα βενζινάδικο ανεβαίνεις τα σκαλιά. (πρόσεχε γιατί υπάρχουν 2 μπουρδέλα στο νούμερο 65. Εσύ θα πας σε αυτό που εφάπτεται του βενζινάδικου).
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Φυλης 65.. Πρεπει να ειναι αυτο με τα πολυχρωμα αστερακια στο σαλονι και τα τεραστια βελη οταν ανεβαινεις τα σκαλια.  :o Εκει ειχα παρει ενα Σαββατο μια Μαρια ( Ελληνιδα μου ειχε πει οτι ειναι.. και απο περιποιηση ηταν καλη) Τωρα για την Ντεπυ λετε ή την Χριστινα? Μηπως ειναι το ιδιο προσωπο? Η κοντουλα μελαμψουλα που φερνει λιγο σε Τουρκαλα? Παρακαλω να διαλευκανθει το θεμα για τυχον παρεξηγησεις  :tickedoff:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αυτή πήρε 20 αντί 18 επειδή σε κοίταζε στα μάτια???????????? ;)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ναι αλλά πήρες τα 2 ευρώ ρέστα από το 20ρικο ή τα άφησες σαν tip????? Ένα σουβλάκι είναι............χαχαχχα
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Πήρα σήμερα την Ζάνα. Καλό ότι κάνει ακάποτη πίπα αλλά μάγκες εγώ δεν τα γουστάρω τά δήθεν απλά και μόνο για να κρατήσω τον πελάτη με κα΄τι κα΄πως πιο αληθινό. Μαλακίες. ʼθλια. Απορώ πως μπήκα. Κλαίω τα λεφτά μου που γάμησα μια ντουλάπα και χαίρι δεν είδα.....
Αυτά απογοήτευση
 

Dourios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου Germaon σ'ευχαριστω......
Τσακαλια εμηνα αφωνος απο το χρηστινακι ηταν σχεδον τελεια, υστερουσε λιγο σε βυζι αλλα καταταλα εμηνα ευχαριστημενος... δεν περιμενα κατι τετοιο..
Εαν υπαρχει κατι καλυτερο, πολυ ευχαριστος να το δοκιμασω.
Ευχαριστω κ παλι.




 

Επισκέπτης
απιθανο το χριστινακι!!!!!!ενταηει δεν εχει στιθος αλλα μιν τα θελουμε και ολα δικα μας!!!!!!
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
Πρωϊνή έφοδος με στόχο την ανακάλυψη νέων ταλέντων. Με εφόδιο :huh:??? την κούραση της βραδυνής δουλειάς ξεκινάω από Αχαρνών 106. Ώρα 1130 και η τσατσά μου προλογίζει την Μάγδα. 30 το απλό-50 με 69 ή sex show ή αυταρχικό. Ζητάω κουλούρι χωρίς σουσάμι και φυσικά μου λέει πως δεν υπάρχει (στα reviews της Μάγδας άλλα είχα διαβάσει...τεσπα). Ρωτάω τι κάνει στο αυταρχικό, φοράει λέει strapon και μου κάνει ότι συνήθως της κάνουν. Η επιλογή είναι εύκολη. Την κουρτίνα 1 και κερδίζω απλό με 30 Ε. Η Μάγδα τώρα έχει μερικά κιλάκια παραπάνω αλλά σφιχτό κορμί, αδιάφορο στήθος, μισή-μισή Τουρκάλα-Ρωσίδα. Εμφανισιακά φέρνει σε Τουρκάλα. Πολύ φιλική, άνετη, καθόλου βιαστική, κουβεντούλα στο τέλος. ʼπαιχτη θέα από πίσω-λιγουρευόμουνα το κουλούρι που δεν έδινε, πείνασα και είπα να την κάνω για καμιά τυρόπιτα. Θα επιστρέψω άλλη μέρα να πάρω τους τόκους από την κατάθεση. Value for money.
Ανεβαίνω Φυλής αριστερά και λέω με το που τελειώσω την τυρόπιτα μπαίνω όπου είμαι. Τελειώνω έξω από το 134. ΜΑΛΑΚΙΑ που έτρωγα γρήγορα ή που πήρα την Φυλής αριστερά;;; Πάω στον όροφο, θα άνοιγε σε μισή ώρα με μια καινούργια λέει Ισπανίδα. Δεν την είδα και πάω δίπλα, 134 ισόγειο. Σοφία, Βουλγάρα. Ξανθιά, ψηλή, νεανικό στήθος, την είχα ξαναδεί την περασμένη βδομάδα χωρίς να καταθέσω. Λέω δεύτερη φορά να φύγω έτσι δεν πάει. 20 Ε απλό. Πολύ κεφάτη και ναζιάρα. Full ξυρισμένο, υγρό και ζεστό νίμου. Στο ιεραποστολικό το περνε λίγο αριστερά. Τώρα σασί έχει πάρει ή το γουστάρει διαγώνια δεν ξέρω. Τελικά αυτό που υπερίσχυσε ήταν η ανάμικτη μυρωδιά ιδρώτα με πατσουλί και είπα να πάω γι άλλα. Κρατάω γερά και αποφασίζω να αδειάσω το φορτίο μου στις βυζάρες της Όλγας. Κατεβαίνω Ρεμούνδου 21. Αμφιταλαντεύομαι μεταξύ Ντενίζας και Όλγας. Την Ντενίζα την τίμησα προχθές...and the winner is...μαμά Όλγα. Τα βυζιά της ακόμα τα σκέφτομαι  :jerking: γιατί πάνω βγαίνει μια μαύρη. Όχι δεν άρχισε solarium η Όλγα. Τζαμάικα μου λέει η τσατσά. Την κοιτάζω με βλέμα "μοιάζω για μαλάκας;" και διορθώνει, γαζέλα από Νιγηρία. 20 Ε. Καλό στήθος, ενδιαφέρουσα ρώγα, τυπικό τσιμπούκι, αδιάφορο γαμήσι. Ντενίζα συγγνώμη, έκανα λαλακία. Καταβεβλημένος από την κούραση τα 'ριξα στην μαύρη και πάω για νανάκια.
Συνοψίζοντας, μόνο την Μάγδα θα ξανατιμήσω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom