Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 236 άτομα (34 μέλη και 202 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
τι να πω κι εγώ ο δίσμοιρος που στο σεισμό του σεπτεμβρίου 1999 της αθήνας μουγάσα στο πάνω της ιάσωνος 19 και πανω στο πισωκολλητό κόντεψα να πάθω ανακοπή. ΈΠΑΙΖΕ ΤΌΤΕ ένα κοκκινομάλλικο ουκρανάκι (όνομα δε θυμάμαι) εκείνη τη χρονίά μάλιστα η φυλής περνούσε τη μεγαλύτερη παρακμή της και μόνο το επάνω της Ιάσωνος μού΄κανε κλικ σε σημείο να το τιμάω επί 6 μέρες συνέχεια μετά τη δουλειά. Ε! τηνέβδομη μας πήρε και μας..κούνησε. Θυμάμαι το γνωστό τσάτσο πού χαμε γνωριστεί καιδούλευε από τότε εκεί (αυτός πού χε σπάσει χέρι ή πόδι και τό χε στο γύψο ενώ δούλευε πρίν κάτι χρόνια) κάθιδρο να  λέει ότι δεν ξανανεβαίνει εκεί πάνω. Εκείνο το αξέχαστο μεσημέρι που άφησα το σλιπ μου εκεί και ίσα που πρόλαβα να βάλω το τζίν μου χωρίς καν να βγάλω την καπότα έξω ο κόσμος χάνονταν και η τσαπού μου στεναχωριότανε που άφησε αχιστί εκείνο το ουκρανικό μωρό...

Απίστευτο φίλε  :2funny:...Εγκελαδικό γαμήσι  :2funny:
 

minaras

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Απίστευτο φίλε  :2funny:...Εγκελαδικό γαμήσι  :2funny:
ούτε τα λεφτά μου(τότες..4 καφετιά) ξέχασα να πάρω από τον χονδρο(πλην συμπαθέστατο)ταάτσο στον χαμό. Αφού γύρω σε απόσταση 40-50μ υπήρχαν καταρέυσεις παλιών νεοκλασικών και πήγαινε η σκόνη αντάρα. Κάποιος ήταν και περισσότερο γκαντέμης αφού το νισάν αλμέρα του το πλάκωσαν μπάζα(όχι τα γνωστά μπάζα που κατά καιρούς δουλέυουν μεταξουργείο)που το χε ο κακομοίρης παρκάρει επί της κεραμεικού και μυλλέρου εκεί κοντά. Το μπουρδέλο αυτό τότε και όλα τα γειτονικά ταχα χαρακτηρίσει κιτρινοκόκκινα. Περνούσα ο έρμος μπας και με ξοφλήσουν με κανα πουτ το χρωστούμενο αλλά που. Μετά από καιρό ξανάνοιξε και αντί του κοκκινομάλλικου δούλευε ένα σούπερ μπάζο. Ο τσάτσος  αθέτησε το ανάθεμά του και ξανάτανε στο πόστο του. Αλήθεια δουλεύει ακόμα γιατί εδώ και 3 χρόνια την έχω κάνει πάτρα. ΌΤΑΝ μετά από 9μηνο σίγουρα τν ξανάδα εκεί πάλι και του τ θύμησα οτι μου χρωστάει ένα μαμίσι από τότε όταν με έβλεπε εέλεγε καλώσ τον.. κουνίστρα...
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Αφού γύρω σε απόσταση 40-50μ υπήρχαν καταρέυσεις παλιών νεοκλασικών και πήγαινε η σκόνη αντάρα. Κάποιος ήταν και περισσότερο γκαντέμης αφού το νισάν αλμέρα του το πλάκωσαν μπάζα(όχι τα γνωστά μπάζα που κατά καιρούς δουλέυουν μεταξουργείο)που το χε ο κακομοίρης παρκάρει επί της κεραμεικού και μυλλέρου εκεί κοντά. Το μπουρδέλο αυτό τότε και όλα τα γειτονικά ταχα χαρακτηρίσει κιτρινοκόκκινα.
Τουλάχιστον φίλε αν σε είχε πλακώσει κανένας τοίχος εκεί μέσα θα είχες εγκλωβιστεί με το πουτανάκι παρέα άρα...no problem!
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Aπογευμα φυλής στο 109 χθες, δεν ήταν η Ντενιζ ούτε ο γνωστός τσατσος αλλα μια ελληνιδα με γκριζα περουκα ισια μακριά, 1.70 περιπου με μικρο βυζακι και γαμψη μυτη και σκουρα επιδερμιδα. Ειπα να δοκιμασω αλλα τι σκατ... φατσα και γαμισι.... ελεεινη πιπα.. και ουτε να σου κανει κλικ....λιγ ο να την παιξεις να σου σηκωθει και μετα σου λεει η μανταμ δεν μπορεις να με γαμισεις γιατι το επιασες με το χερι σου..... ανα χαθεις ελληνιδα μπαζο... μακρια απο ελληνιδες  οχι ολες εκτος απο Σοφια εξαιρετικη και μερικες... τη σημερινη δεν ξερω ονομα συναγωνιστε ς βοηθηστε να τη βαλουμε στο black list....
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
αφου απ τις 9 το βραδυ που εσκασα σπιτι απ τη δουλεια ως και τις 2 το πρωι εβγαλα τα ματια μου στο μσν (σε καποια φαση μιλαγα σε 3 διαφορετικα παραθυρα)
κατα τις 2 κ 15 σκαει τηλεφωνο απ το κολλητο.
παμε?............. παμε του λεω :grin:
πινουμε κατι ουζα σε ενα ουζερι και κατεβαινουμε προς μεταξουργειο
αφου τη εβγαλα καθαρη απ το αλκοτεστ με ενα απλο προστιματάκι και γλύτωσα το αυτόφωρο και την αφαίρεση διπλώματος
(ενα παλικαρι που μας σταματησανε μαζι, του τα πήραν ολα, και το αμαξι με γερανο μαλιστα)
φτασαμε αισιως στον ναο της ακολασίας :grin:
κολοκυνθούς και κοσταντινουπόλεως οι κλασσικες βουλγάρες με τις ακάποτες πίπες
αχιλέως 40 milf χοντρη ομως κινεζα!!!!!!!!
στο πιο διπλανο αραπίνα που εδινε κώλο και έπαιρνε και παρτούζα (εψηνα τον κολλητο για το χαβαλέ αλλα δε γουσταρε :idiot:)
αχιλεως 51 η βικυ η βουλγάρα , και αυτη με λιγο ψηστηρι θα σας παρει παρτούζα.
καταθέσαμε τελικά στο μπουρδέλο στη μαραθώνος
(η μαραθώνος ειναι καθετη στην αχιλεως)
στη ρωσσιδα ψιλοmilf Μαρινα με κοντο ξανθο μαλλι και με αρκετα καλό σωμα για τα κυβικά της
εσκασε στο δωμάτιο και με καβάλησε τρίβωντας για αρκετη ωρα τη μουνάρα της πάνω στο πούτσο μου (ευτυχως ψιλοπρόσεξα κ δεν ειχαμε τοσο στενες και επικύνδινες επαφές)
αφου μου εγινε τούμπανο αρχισε μια αρκετα καλη πίπα επικεντρωμένη στο πουτσοκέφαλο
και μετα απο μόνη της ανέβηκε απο πάνω και κουνήθηκε ακούραστα μεχρι που γέμισα τη καπότα με τα χύσια μου.

Αν λες για το σπιτι που ειναι διπλα στης Κατερινας, περασα πριν μια εβδομαδα μετα τα μεσανυχτα και ειδα μια ψηλη νταρντανα ξανθια με πολυ φαρδιες πλατες και ωραιο προσωπο. Ειχε μεγαλα σιλικονατα βυζια και φαινοταν εντυπωσιακη. Δε μπηκα γιατι την εκανα για τρανς και δε γουσταρα.
Αν μιλαμε για την ιδια εσενα δε σου περασε απο το μυαλο οτι ειναι τρανς?
Το συγκεκριμενο σπιτι οπως και αυτο στην Ιασωνος 20Β ειναι τα μοναδικα στη περιοχη οπου εχω πετυχει αρκετες φορες εγχειρισμενα, οπου και δεν ψωνισα.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Aπογευμα φυλής στο 109 χθες, δεν ήταν η Ντενιζ ούτε ο γνωστός τσατσος αλλα μια ελληνιδα με γκριζα περουκα ισια μακριά, 1.70 περιπου με μικρο βυζακι και γαμψη μυτη και σκουρα επιδερμιδα. Ειπα να δοκιμασω αλλα τι σκατ... φατσα και γαμισι.... ελεεινη πιπα.. και ουτε να σου κανει κλικ....λιγ ο να την παιξεις να σου σηκωθει και μετα σου λεει η μανταμ δεν μπορεις να με γαμισεις γιατι το επιασες με το χερι σου..... ανα χαθεις ελληνιδα μπαζο... μακρια απο ελληνιδες  οχι ολες εκτος απο Σοφια εξαιρετικη και μερικες... τη σημερινη δεν ξερω ονομα συναγωνιστε ς βοηθηστε να τη βαλουμε στο black list....

Η Σοφια η κοντουλα στη Φυλης που μιλαει στον πληθυντικο (νουμερο 50κατι) ειναι Ελληνιδα? Ειναι γλυκα παντως.
Επισης καλη Ελληνιδα ειναι η Κατερινα στην Κολωνου.
 
OP
OP
C

coibra

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
Απο τη μεσημεριανη (13:30-14:30) κρουση που εκανα σημερα στη φυλης, δεν ηταν η Μιλανα ουτε στο 59 κατω ουτε στο 134 πανω, η Κατια στο 134 κατω δεν ηταν απο τις περιγραφες που εχω διαβασει. Επισης στη Φωκαιας στο 1ο οροφο δεν ηταν η Μιρελλα (αλλα μια Αννα οπως μου ειπε η τσατσα αν θυμαμαι καλα). Οποτε κατεληξα Διδυμου στη Μαρια την τρελλοκοτσιδου. ΕΓΓΥΗΣΗ :thumbsup:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
γιαυτο το σπίτι λεω,
το ξανθό τρανς με το ψιλοκατσαρο μαλλι το εχω δει και εγω ,αλλα η τελευταια φορα ηταν πριν πολλούς μήνες. Αυτη που πήρα ηταν 100% γυναίκα και δουλευει τη μεταμεσονυχτια βαρδια. Ισως το τραβέλι εσυ να το ειδες στην απογευματινή

Ισιο μαλι ξανθο, μετα τις 2 το βραδυ. Δεν εχω παει ποτε εκει πριν τα μεσανυχτα. ΠΡιν μια εβδομαδα.
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Aπογευμα φυλής στο 109 χθες, δεν ήταν η Ντενιζ ούτε ο γνωστός τσατσος αλλα μια ελληνιδα με γκριζα περουκα ισια μακριά, 1.70 περιπου με μικρο βυζακι και γαμψη μυτη και σκουρα επιδερμιδα. Ειπα να δοκιμασω αλλα τι σκατ... φατσα και γαμισι.... ελεεινη πιπα.. και ουτε να σου κανει κλικ....λιγ ο να την παιξεις να σου σηκωθει και μετα σου λεει η μανταμ δεν μπορεις να με γαμισεις γιατι το επιασες με το χερι σου..... ανα χαθεις ελληνιδα μπαζο... μακρια απο ελληνιδες  οχι ολες εκτος απο Σοφια εξαιρετικη και μερικες... τη σημερινη δεν ξερω ονομα συναγωνιστε ς βοηθηστε να τη βαλουμε στο black list....
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Aπογευμα φυλής στο 109 χθες, δεν ήταν η Ντενιζ ούτε ο γνωστός τσατσος αλλα μια ελληνιδα με γκριζα περουκα ισια μακριά, 1.70 περιπου με μικρο βυζακι και γαμψη μυτη και σκουρα επιδερμιδα. Ειπα να δοκιμασω αλλα τι σκατ... φατσα και γαμισι.... ελεεινη πιπα.. και ουτε να σου κανει κλικ....λιγ ο να την παιξεις να σου σηκωθει και μετα σου λεει η μανταμ δεν μπορεις να με γαμισεις γιατι το επιασες με το χερι σου..... ανα χαθεις ελληνιδα μπαζο... μακρια απο ελληνιδες  οχι ολες εκτος απο Σοφια εξαιρετικη και μερικες... τη σημερινη δεν ξερω ονομα συναγωνιστε ς βοηθηστε να τη βαλουμε στο black list....
αστα φιλε,αυτο το αρχιμπαζο το πηρα κι εγω την πρηγουμενη παρασκευη.η μαλακο η τσατσα μου ειπε οτι θα χασω και δελεαστηκα.αυτες οι ελληνιδες ουτε πουτανες δεν μπορουν να γινουν.ενα ελεεινο τσιμπουκι κια να φανταστεις εφυγε και δεν προλαβα να χυσω.να παει να γαμηθει και δεν ξαναπαω σε ελληνιδα.κομπλεξικες παλιοψωλες.καλα λεω ζητω η πρωην σοβιετικη ενωση,αρε γκορμπατσωφ τι εκανες με την περεστροικα σου...
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
"αυτες οι ελληνιδες ουτε πουτανες  δεν μπορουν να γινουν"
ΕΠΑΝΑΛΑΒΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ...
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
Απο τη μεσημεριανη (13:30-14:30) κρουση που εκανα σημερα στη φυλης, δεν ηταν η Μιλανα ουτε στο 59 κατω ουτε στο 134 πανω, η Κατια στο 134 κατω δεν ηταν απο τις περιγραφες που εχω διαβασει. Επισης στη Φωκαιας στο 1ο οροφο δεν ηταν η Μιρελλα (αλλα μια Αννα οπως μου ειπε η τσατσα αν θυμαμαι καλα). Οποτε κατεληξα Διδυμου στη Μαρια την τρελλοκοτσιδου. ΕΓΓΥΗΣΗ :thumbsup:
Η ΜΙΛΑΝΑ μου είπε πως μάλλον δεν ξανακατεβαίνει στο 59 ή 134.
Σάββατο πρωϊ-Κυριακή & Δευτέρα βράδυ παίζει στο studio της Αριστοτέλους 6 και κέντρο θα είναι στην Αχαρνών 106 με ΜΑΓΔΑ-ΣΑΡΑ-ΚΟΡΙΝΑ.
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
"αυτες οι ελληνιδες ουτε πουτανες  δεν μπορουν να γινουν"
ΕΠΑΝΑΛΑΒΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ...
ηθελα να ηξερα χωρις την περουκα πως σκατα θα εδειχνε η πατσαβουρα.ΟΠΟΤΕ "ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΟΥΤΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Η ΜΙΛΑΝΑ μου είπε πως μάλλον δεν ξανακατεβαίνει στο 59 ή 134.
Σάββατο πρωϊ-Κυριακή & Δευτέρα βράδυ παίζει στο studio της Αριστοτέλους 6 και κέντρο θα είναι στην Αχαρνών 106 με ΜΑΓΔΑ-ΣΑΡΑ-ΚΟΡΙΝΑ.
ετσι εεε? οποτε πηρε προαγωγη,κριμα γιατι 50 ευρω δεν γινεται να δωσω σε τετοιες δυσκολες εποχες.παντως θα ηθελα πολυ να την τιμησω μιας που ειμαι και καλλιθεωτης αλλα τα 50...δεν πειραζει(και μην με πει κανεις τσιγκουνι ε? :2funny:)
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
+1000 μπαζοελληνιδες κομπλεξικες σαν αυτη Φυλης 109 απογευμα, που βγαινουν με περουκες για να κρυψουν την ασχημια τους στο χαρακτηρα και στην συμπεριφορα!!! μακρια!!!!!!
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
+ 1.000 το ίδιο και για Αλβανίδες και φυσικά Μαύρες. Μην αρχίσουν διάφοροι να πετάγονται για 'ρατσισμό' και αηδίες. Εδώ κρίνουμε αυστηρά με σεξουαλικά κριτήρια το σέρβις των υπηρεσιών που προσφέρουν οι ιερόδουλες. Φυσικά υπάρχουν λαμπρές εξαιρέσεις αλλά εμείς μιλάμε για τον κανόνα που ισχύουν για αυτές.

Σωστος ο Πάνος.
Πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις , αλλά όντως έτσι είναι....
+100000
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom