Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 196 άτομα (25 μέλη και 171 επισκέπτες)

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Η Καρίνα (καράβι είναι;) σε ποιο δουλεύει και πώς είναι εμφανισιακά;
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εννοεις καρινα καραβιου? πες το κι ετσι, και τα δυο σερνουν καραβι...
το καρινακι ειναι τελειο πιπινι, κοντο ξανθο γλυκο υπομονετικο, παντα πρωι ιασωνος 19α πανω, να πας
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Το μεταξουργείο δεν το συμπάθησα ποτέ.Κάπου στο 1989 σε τσάρκα στο Μεταξουργείο με έναν φίλο,μας την έπεσαν 3 κωλόπαιδα να μας ληστέψουν.Φάγαμε και ρίξαμε πολύ ξύλο...Πήραν τα αρχίδια μας και φύγαμε τρέχωντας.Ευτυχώς κινητά δεν υπήρχαν.Από τότε εκεί κάτω δεν πάω.Όχι ότι στη Φυλής είναι παράδεισος αλλά όποιος καεί στο χυλό φυσάει και το γιαούρτι!!!!!
 

Επισκέπτης
ι κατια σε πιο πουταναδικο ειναι ρε παιδια???
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
134 υπόγειο.Αλλά δεν ξέρω πώς είναι εμφανισιακά και δεν την έχω βρει.

Εκεί παίζει μια ωραία κοπέλα με έγχρωμο τατουάζ στην πλάτη.
 

Επισκέπτης
σε πια περιοχι καυλιαρι μετζ???φιλισ να φανταστω?
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Την Κάτια θα την βρεις της περισσότερες φορές(πρωινή βάρδια) όπως είπε ο Metz στο υπόγειο του 134 αλλα ούτε εγω δεν την έχω πάρει . Metz η κοπέλα με το έγχρωμο tatoo ειναι η Ξένια το κάλο μουνί του 134β και με σιλικονάτο βυζί και την ρώγα κάβλα(την πετυχένω πάντα βραδυνή βάρδια).
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η κατια ειναι πολυ καλο κοντοπουτανο, φυλης134 υπογειο
 

Επισκέπτης
ναι οντος κανε μια περιγραφι σχετικα με service!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
λοιπον κοντη ξανθια τελειο δερμα  προσωπο 9/10 .καθαρη ιεραποστολικο καλο, πισοκωλητο αψογο, γιατι εχει τελειο κωλαρακι, εξτρα δεν κανει, πιπα για μενα 8/10.  ψηλοτακουνα παντα, πως σας ξεφυγε? ρε πιτσιλιστη τι κανεις?  αντε πιτσιλα τη,  βαλε το injection.
να της φερθειτε καλα ομως, δεν ειναι σαν το σιχαμα τη ντενισα
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Πρωινή βόλτα από Φυλής:Πήρα μια μαρία στο 66Α.Μακρύ μαλλί καστανό.Οσο καλή και κεφάτη είναι έξω απ'το δωμάτιο τόσο ξενέρωτη είναι μέσα.Δεν σ'αφήνει να τις πιάσεις ούτε το βυζί,η μαλάκω! Μια στάση και πολλή είναι.Ξενέρωσα,μακριά από δαύτη συνάδελφοι..
Παρεπιπτώντος στο 71 κάτω έπαιζε αυτή η ξανθιά τσέχα,την οποία έχω βάλει στο μάτι.Την έχει πάρει κανείς?
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
KOSTASF16 >> Και τι ώρες τη βρίσκουμε ;

------

Σήμερα κατα της 17.30 πήρα τη Σοφία στο 54, πολύ μου άρεσαν οι κοτσίδες που οταν την είχα στα 4 της κρατούσα τις κοτσίδες και ίππευα.......αλλά πολυ πάρα πολύ κρέμα....Μετά απο κανα 5λεπτο που γάμαγα δεν ένιωθα τίποτα
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
ʼκυρη ερώτηση, μην με κράξετε :cheesy:
Tα μπουρδέλα στο μεταξουργείο που είναι ακριβώς; Δέν έχω πάει ποτέ... αλλά της φυλής τα μπουρδέλα τα καρασιχαίνομαι, μεταξουργείο θα φρικάρω τελείως; Επίσης αν μπορέι κάποιος να μου διευκρινίσει ποιά είναι τα καλά.... αυτό το κατερινάκι το διαβάζω συνέχεια
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ʼκυρη ερώτηση, μην με κράξετε :cheesy:
Tα μπουρδέλα στο μεταξουργείο που είναι ακριβώς; Δέν έχω πάει ποτέ... αλλά της φυλής τα μπουρδέλα τα καρασιχαίνομαι, μεταξουργείο θα φρικάρω τελείως; Επίσης αν μπορέι κάποιος να μου διευκρινίσει ποιά είναι τα καλά.... αυτό το κατερινάκι το διαβάζω συνέχεια

..παληκαρι αν εχεις προβλημα στη φυλης, καλλιτερα παρε κανενα cg και ξεχνα το μεταξουργειο ή πηγαινε να παρεις το κατερινακι στη βριλησου..
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ρε πανο κανε μια "ημερησια ενημερωση για κοντες" να σωθουμε..

οποιος εντοπισει την ντανα ενημερωνει..
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες ευχαριστώ για την άμεση απάντηση
 

Επισκέπτης
gsxr αν σιχενεσαι φιλις τοτε παρε το δρομο τον στουντιο!!!ειναι κιριλε τα περισσοτερα!!!και πολι καθαρα!ειδικα για το κεφαλινιας 75 ειναι πολι καθαρο!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom