Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 140 άτομα (14 μέλη και 126 επισκέπτες)

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Ρε Metz πόσο την έκανες ηλικιακά την κοπέλα δεν την πείρα σήμερα γιατι είχα δουλειά ?
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Την κάτια το κοντοπούτανο πότε,που και τι ώρες μπορώ να την πετύχω ;;;;;;;
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Εντοπήστηκε η Σοφία μας, στο γνωστό 56β. να πώ την αλήθεια, την επισκέφτηκα τη Παρασκευή 9 του μήνα λίγο ετα τισ 10... η απουσία της οφειλόταν σε.. κρυολόγημα....

για τις υπηρεσίες της.. δεν χρειαζονται σχόλια....το deep throat της ειναι πλεον γνωστο....

αξιοσημειωτο ηταν η πάααρα πολύ καλή της διάθεση και το γελιο που κάναμε... εκείνη τη μέρα, κάποιος της εστειλε 2 τριανταφυλλα....με courier και ηταν...χαρούμενη αλλα και πολυ πολυ περίεργη για την ταυτότητα του αποστολέα...

γιατι μυρίζομαι συναγωνιστή λάτρη των κτπτων???????
λατρεις της Σοφιας σπεύστε.....

:dancing:
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Κατέβηκα και σήμερα μήπως βρω ένα μωράκι που είχα πάρει την προηγούμενη Τρίτη στο 134 στον όροφο.Το αποτέλεσμα είναι,παρακμή.Ελάχιστες καλές σε όλα.Στο 134 ισόγειο ένα ξανθό με ένα τατουαζ στην πλάτη πάνω.Κάτι σαν αετό.Στο κάτω ένα ξανθό ωραίο κορμί με πολύχρωμο τατουάζ στην πλάτη και στο χέρι.Στον όροφο μια αδιάφορη.Στο "71" ισόγειο η μελαχρινή τσατσά,και η "Ισπανίδα" Μαρία.Στο επάνω η Σλοβένα Σάρα.Την παρουσίαζε η χοντρή τσατσά με τα πράσινα μαλλιά!Έλεγε ότι είναι νέα...Καλά μας έπεισε.Στο απέναντι στο στενό,ο Γκμοχ!Στα υπόλοιπα χάλια.Εκτός από το αριστερά το δεύτερο ισόγειο,που είχε ένα ωραίο Ελληνόπουλο.Τα υπόλοιπα ανάξια λόγου.
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
ΠΡΟΣΟΧΗ:Σε όσους αρέσουν οι κοντές,και υπάρχουν αρκετοί,ένα ωραίο μωράκι στο "200" μέχρι τις 24:00.Δεν είναι πάνω από 1,60 με τακούνια!Ωραίο παιδάκι.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Τέλικα πήγα στο 134 στον όροφο αλλά πέτυχα μια Σοφία ξανθιά με μικρό βυζάκι και ωραίο κώλο απο μάπα μου τα σκάτωσε και ετσι δεν μπήκα δεν πέτυχα την μικρή με τα μελαχροινά μαλλιά που μουπερίγραψες(Metz) μετα 134 ισόγειο μια ξανθιά μάλλον καινούργεια νομίζω αλλα κάπου την είχα ξαναδει δεν θυμάμαι καλλά μετα 134β η ξένια με τα σιλικονάτα βυζιά και tatoo στην πλάτη μετά 71β στην εύα έφερε ενα τσεχάκι ονόματι σάντρα είπε αυτα απο βραδυνή τσάρκα .
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
ΠΡΟΣΟΧΗ:Σε όσους αρέσουν οι κοντές,και υπάρχουν αρκετοί,ένα ωραίο μωράκι στο "200" μέχρι τις 24:00.Δεν είναι πάνω από 1,60 με τακούνια!Ωραίο παιδάκι.
Φίλε μου λες την Ντάνα απο την Ρωσία ειναι 20 χρ και ωραίο μουνι και στο κρεβάτι πολυ ήσυχη .
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε δεν ειναι η Ντάνα στο "200" την ξέρω την Ντάνα.Στο 71 το ισόγειο είχε την Ισπανίδα.Εκτός αν της άλλαξαν όνομα και εθνικότητα.Με την εύα ήταν.Η Σοφία στο επάνω 134 είναι μπουρούχα.
 

Επισκέπτης
παιδες επειδη δεν εχω δει ποτε την μιλενα σημερα (τεταρτη) επειδη τα ειδα ολα στην φυλης μπορει καποιος να μου πει σε ποιο ηταν για να καταλαβω ποια ειναι?????
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
achro1416> παιδες επειδη δεν εχω δει ποτε την μιλενα σημερα (τεταρτη) επειδη τα ειδα ολα στην φυλης μπορει καποιος να μου πει σε ποιο ηταν για να καταλαβω ποια ειναι?????

Εννοείς μία κοντούλα Μιλένα στην Φωκαίας (1ος όροφος);
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Ωχ!, μαλακία μου :(
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Την Κάτια το κοντοπούτανο πότε και που μπορώ να το πετύχω ;;;;
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Την Κάτια το κοντοπούτανο πότε και που μπορώ να το πετύχω ;;;;

η κατια ειναι στο  υπογειο στο 134 τα πρωινα
τις τελευταιες 10 μερες ομως δεν την εχω βρει εκει
μπορει το κοριτσι να ξεκουραζεται.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Φιλε δεν ειναι η Ντάνα στο "200" την ξέρω την Ντάνα.Στο 71 το ισόγειο είχε την Ισπανίδα.Εκτός αν της άλλαξαν όνομα και εθνικότητα.Με την εύα ήταν.Η Σοφία στο επάνω 134 είναι μπουρούχα.
Για να κάνε περιγραφή της κοπέλας ίσως την ψάχνω αυτην (''200'') .Εγω άκουσα την ευα να λεει οτι τώρα ανοιξε το μαγαζι της λεω γύρως στης 20:00 και έλεγε εχω ενα τσεχάκι που την λένε σαντρα ισπανίδα δεν άκουσα.Η σοφία ειμαι λίγο μπουρούχα αλλά εχει καλό κώλο . Ίσως η Ντάνα να είναι πρωηνή αλλα ποτέ δεν ξέρεις .
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα πήρα στο "200" μια Ρωσίδα ονόματι Χριστίνα.Ωραίο ξανθό μωράκι περίπου στα 23.Στο δωμάτιο πρόθυμη.Ωραίο στοματικό,ότι στάση ζήτησα,σφαλιαρίτσες στα κωλομέρια!Μόνο μουνόχερο δεν άφηνε,αλλά καλά κάνει αν το δεις ψύχραιμα!Γενικά μια τίμια κοπέλα.Στο τέλος μάλιστα μου ζήτησε συγγνώμη αν δεν ήταν τόσο καλή όσο περίμενα!Το 20αρικο δεν το έκλαψα.

Περιγραφή:~1,70,με λίγη κοιλίτσα,αλλά όχι τραγικά πράγματα,πολύ ωραίο κώλο,βυζί Όχι πολύ μεγάλο λίγο χαλαρό,ξυρισμένο μουνάκι με μικρά μουνόχειλα.Γενικά ωραία κοπέλα.
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Για να κάνε περιγραφή της κοπέλας ίσως την ψάχνω αυτην (''200'') .Εγω άκουσα την ευα να λεει οτι τώρα ανοιξε το μαγαζι της λεω γύρως στης 20:00 και έλεγε εχω ενα τσεχάκι που την λένε σαντρα ισπανίδα δεν άκουσα.Η σοφία ειμαι λίγο μπουρούχα αλλά εχει καλό κώλο . Ίσως η Ντάνα να είναι πρωηνή αλλα ποτέ δεν ξέρεις .

Ήταν περίπου 1,60-δεν έβγαλα μέτρο-με ξανθα μαλλιά.

Η Τσέχα που είδες είχε μαύρα μαλλιά με φράντζα;Αυτή την παρουσίασε ως Ισπανίδα.Εκτός αν άλλαξε κοπέλα κατα τη διάρκεια της βάρδιας.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
στο 71 ισογειο η τσεχα σαντρα, ψιλοκαλη, η ντανε χθες απογευμα ελειπε, η χριστινα κοντη ξανθια ειναι μαπα, αν εντοπιστει η ντανα ενημερωστε,  η κατερινα κολωνου αλλαξε χτενισμα? η περουκα φοραει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom