Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (6 μέλη και 81 επισκέπτες)

Επισκέπτης
φτιαξε με καυλιαρι λιομα!!!!σε πιο πθταναδικο λενε ρε σι???που κοντα ειναι το 19 α ???
 

Επισκέπτης
μπερδεθτικα τορα με τουσ αριθμουσ...ιασονασ απο πια μερια ειναι?απο τιν κατο μερια τισ λεονιδου προσ αχιλεοσ ι απο τιν πανο μερια τισ λεονιδου προσ οδο κεραμικου????
 

Επισκέπτης
μπερδεθτικα τορα με τουσ αριθμουσ...ιασονασ απο πια μερια ειναι?απο τιν κατο μερια τισ λεονιδου προσ αχιλεοσ ι απο τιν πανο μερια τισ λεονιδου προσ οδο κεραμικου????

Από την πάνω μεριά της Λεωνίδου προς Κεραμεικού.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
μπερδεθτικα τορα με τουσ αριθμουσ...ιασονασ απο πια μερια ειναι?απο τιν κατο μερια τισ λεονιδου προσ αχιλεοσ ι απο τιν πανο μερια τισ λεονιδου προσ οδο κεραμικου????
Ρε συναγωνιστή γιατί δεν μπαίνεις στο flash.gr - οδόραμα -βάζεις την οδό και στο βγάζει ΑΚΡΙΒΩΣ που είναι.Τόση ώρα που ποστάρεις τις ερωτήσεις θα το είχες βρεί από'κεί.Ετσι κάνω κι εγώ για τις οδούς που δέν ξέρω...
Α,και πάρε κι έναν ορθογράφο ρε Χίστι, έλεος!..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
ελα μεγαλε καυλεα!απλα μου τι σπαει να γραφο ελινικα και γιαυτο τα γραφο οπος να ναι!!!!!!!καυλιαριιιι!!!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Εντάξει ρε νταρντανοτσούτσουνε,πάσο! Αλλά δίνε και κανένα νέο,αλανιάρη μου καβλοσάλιαγκα,έτσι?..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Ρε συναγωνιστή γιατί δεν μπαίνεις στο flash.gr - οδόραμα -βάζεις την οδό και στο βγάζει ΑΚΡΙΒΩΣ που είναι.Τόση ώρα που ποστάρεις τις ερωτήσεις θα το είχες βρεί από'κεί.Ετσι κάνω κι εγώ για τις οδούς που δέν ξέρω...
Α,και πάρε κι έναν ορθογράφο ρε Χίστι, έλεος!..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

σωστος και πολυ χρησιμο...
 

Επισκέπτης
gomenie πιγαινε να χισεισ αλεξανδρα λιοσιον 303 σε βραδινι βαρδια!!!!!και μετα θα με θιμιθεις!!!!εκτοσ και αν  εχεισ προλαβει και το εχεις χισει!!!
 

Επισκέπτης
επισισ και στο απεναντι διλαδι στο λιοσιον 278 χισε σαμπρινα!!!!!φοβερο μουνι!!!οσοι το εχουν γαμησει ας γραψουν εντιποσεις!!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Οχι δεν την πρόλαβα,αλλά αφού την προτείνεις να την δούμε την κοπέλλα..Ρίξε όμως και τα υπόλοιπα ρε καυλέα,μέρες τιμή,κλπ,με το τσιγκέλι θα τα βγάζω ρε Pitsilisti?
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
καυλιαρετζο μου ι αλεξανδρα ειναι σινεχεια εκι λιοσιον 303αλλα ωραδινι βαρδια...με 30 ευρα χινεισ!!!χαδακια φιλακια στο σοματακι και ποδομαλακια αν γουσταρεισ!!!τορα οσο για τι σαμπρινα στοο 278 ειναι βραδια αλλα οχι παδα..εχι ασταθες βαρδια εκι...φερνει σινεχεια αλλεσ!!!!αλλα αν πετιχεισ ωραδι τι σαμπρινα δοκιμασε τι!!!!!ορεο μουνακι!μοντελακι!!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Thanx φιλε,να σου πω την αλήθεια δεν έχω και πολύ χρόνο τις πιο πολλές φορές κι αν τον ξόδευα σε αυτά όπως λές,δεν θα μου περίσσευε να γράψω για τα πιο ουσιαστικά πράγματα.Οπότε φυσικά και διαλέγω το δεύτερο! Καλή σου νύχτα..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Α,και για το ¨¨το λακονιζην εστι φιλοσοφειν¨¨ που είπες,απλώς εφαρμόζω αυτό που ζητάω κι απ'τις γυναίκες: Λίγα λόγια και πολύ Sex!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
παιδια εχτες περναγα για ασχετο λογο απο αγιο παντελεημονα και λεω δεν βλεπω τι μουνια εχει στη ρεμουνδου??? λοιπον η απορια μου ειναι η εξης εχτες οταν περασα απο το ντενιζοσπιτο η πορτα δεν ανοιγε και το φως σβηστο οποτε ξαφνικα ανοιγει η πορτα βγαινει ενας συναγωνιστης και μου λεει δουλευει η ντενιζα... οκ, λεω θα το κλεισανε και συνεχιζω να παω στην δουλεια μου.... το βραδυ με παιρνει φιλος τηλεφωνο και μου λεει 10.30 οτι γαμισε την ντενιζα δηλαδη αυτοι κλεισανε το μπουρδελο για λιγο και το ξανανοιξαν για ποιο λογο μηπως εχουν τιποτα παρανομο.... και αυτο εχει συμβει με εμενα μεσα που γαμησα και βγηκα απο το δωματιο και βλεπω σκοταδι και η τσατσα ξακλειδωνει με βγαζει εξω και μετα ξανακλειδωνει!!!!! προς τι ολο αυτο οποιος ξερει ας γραψει..... στο διπλα δουλευε μια μαυρη απογοητευση μαριζα νομιζω... και απεναντι η κλασικη ρωσιδα παγοκολονα με 25 ευρω....
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Για τη ντανα ισχύουν ακόμα όλα αυτα που είχαν υποθεί??δεν είχα προλαβει τότε να την επισκευτώ πραγμα που σκοπεύω να κάνω αυριο
 

JIMMY333

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
πηγα σημερα γυρο στις 19¨00 να βρω τη σονια αλλα δεν ηταν εκει 
και πηρα την τριστα στο 1 οροφο πολυ καλη!ξερει κανεις ποτε δουλευει η σονια?
 

deagt

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Εχει δοκιμασει κανεις τη Ξενια ρωσιδα 23χρονων στη φυλης 71 ?? Γλυκο προσωπακι καυλα σωμα καλη πιπα και καλη συμμετοχη. Θα ξαναπαω μιας και με εκανε τουρμπο!  :dancing: 7/10
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Εχει δοκιμασει κανεις τη Ξενια ρωσιδα 23χρονων στη φυλης 71 ?? Γλυκο προσωπακι καυλα σωμα καλη πιπα και καλη συμμετοχη. Θα ξαναπαω μιας και με εκανε τουρμπο!  :dancing: 7/10
Πιστεύω οτι λές την ξανθούλα στό κάτω μπουρδέλο.Την είχα δεί άλλα δεν μου γέμιζε πολύ το μάτι και δεν την πήρα.Είναι σίγουρα καλή ρε συνάδελφε? Γιατί το συγκεκριμένο ρδέλο δεν είναι και πολύ στα πάνω του εδώ και καιρό..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

deagt

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ηταν ξανθουλα εκτος αν εννοεις καστανοξανθη. Ειχε σκουλαρικακι στη μυτη πολυ γλυκια πολυ λεπτη με ενα μεγαλο τατουαζ στη πλατη και ενα μικρο στον καρπο. Μου ειπε οτι ηταν πρωτη μερα στο 71 και πριν ηταν στο 134. Εμενα μου εκανε γαντι παντως ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom