Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (4 μέλη και 91 επισκέπτες)

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Δεν ηταν ξανθουλα εκτος αν εννοεις καστανοξανθη. Ειχε σκουλαρικακι στη μυτη πολυ γλυκια πολυ λεπτη με ενα μεγαλο τατουαζ στη πλατη και ενα μικρο στον καρπο. Μου ειπε οτι ηταν πρωτη μερα στο 71 και πριν ηταν στο 134. Εμενα μου εκανε γαντι παντως ...
Α δεν λέμε την ίδια τότε,άκυρο..
;)
 

Επισκέπτης
το καινουριο το μπουρδελακι στο φιλισ 59 στον οροφο τι λεει ρε παιδια???ειχα περασει μεσιμεριανι βαρδια γιρο στισ 4 και ειχε ενα πολι οραιο μουνακι τιν σαρα!!!σα πορνοσταρ εμοιαζε!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
το καινουριο το μπουρδελακι στο φιλισ 59 στον οροφο τι λεει ρε παιδια???ειχα περασει μεσιμεριανι βαρδια γιρο στισ 4 και ειχε ενα πολι οραιο μουνακι τιν σαρα!!!σα πορνοσταρ εμοιαζε!!!

Υπαρχει και θρεντ για την Σαρα...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Εχει δοκιμασει κανεις τη Ξενια ρωσιδα 23χρονων στη φυλης 71 ?? Γλυκο προσωπακι καυλα σωμα καλη πιπα και καλη συμμετοχη. Θα ξαναπαω μιας και με εκανε τουρμπο!  :dancing: 7/10
Eιναι η γνωστη Ξενια που δουλευε πριν 2-3 χρονια στο 134 και ειχα τιμησει αρκετες φορες καθοτι πολυ ωραιο μουνι.Οι παλιοι θα τη θυμηθουν αν και οι αλλαγες που εχει πανω της,οπως το τεραστιο τατουαζ στη πλατη και το μικροτερο στο καρπο αλλα και τα πλαστικα βυζια με ξενερωσαν,παρολα αυτα τη τιμησα γιατι εξακολουθει να ειναι ενα πολυ ωραιο και συνεργασιμο μουνι
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Την πέτυχα πριν δυο βδομάδες στο 134β νομίζω ήταν συνεχόμενα δευτέρα μέχρι σάββατο που ξαναπήγα πάντος καλό μουνί αλλα σιλικόνη βυζί και ενα τεράστιο tatoo στην πλάτη .
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Πριν λίγη ώρα που πέρασα από τη Φυλής,τσέκαρα 4 μπουρδέλα μόνο.Στο 134 στο ισόγειο μια βυζαρού αρκετά ωραία αλλά σίγουρα >30 ετών.Στο υπόγειο μια ξανθιά με κοντά μαλλιά και ωραίο κώλο.Στον όροφο ένα συμπαθητικό μελαχροινό.Στο 71 ήταν ανοιχτό μόνο το ισόγειο όπου η τσατσά παρουσίασε μια γκόμενα ως "η τσέχα"που μάλλον είναι η Ντενίζα.Στο 80 μια μέτρια με ωραίο κορμί.Στο 59 στο ισόγειο ένα φοβερό μωρό με μακρύ ξανθό μαλλί,στο επάνω μια πολύ ωραία ξανθοκαστανή,με τατουάζ στη μέση.Δε δοκίμασα καμία επειδή τα 25? είναι πολλά για 5 λεπτά.
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
φωκαιας στον οροφο αννα πιο ομορφη πουτανιτσα δεν εχω ξαναδει αλλα μετρια στα υπολοιπα πολυ ομορφη ομως.
 

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
¨¨το λακονιζην,, το σκότωσες Λεωνίδα Σαβάλα με τα 300 ποστ!!!
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
καλο μεσημερι
χθες γυρω στις 19.45 πηγα ρεμουνδου 21α
ηταν μια μαυρη με σοκολατενιο κορμι ασπρα εσωρουχα δεν θυμαμαι ονομα αλλα δεν ηταν η μπρεντα
κορμι φοβερο... ωραια σκεφτομαι θα περασουμε καλα...
εμφανιση 9/10

παμε στο δωματιο... χωρις να κανει τιποτα.. πηγε να μου φορεσει καποτα... κατσε λιγο της λεω να παιξουμε... τζιφος... για να μην τα πολυλογω... της εβγαλα το σουτιεν... φοβερο στηθος οχι πολυ μεγαλο αλλα πολυ σφικτο...
αλλα και παλι με τετοια.. συμπεριφορα... δεν μου σηκωνοταν με τιποτα...
μια ισπανικη και τελος... αυτα...
κριμα γιατι τετοια κωλαρα πηγε χαμενη... εχει potential το κοριτσι παντως..

θα ξαναπαω.. αλλα τουλαχιστον θα ειμαι ηδη καυλωμενος.. ωστε να την εκμεταλλευτω πληρως..
αυτα δουλευει μετα την ολγα... ετσι μου ειπε ο λακης μεσα..


 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Δεν κατάλαβες φίλε.Αν ήταν 20? στο "59" θα έπαιρνα κάποια.Αλλά έχουν αποθρασυνθεί και σιγά σιγά αφού βρίσκουν κορόιδα θα το κάνουν 30?.Αν όμως φεύγουμε μόλις ακούμε τα 25? θα αναγκαστούν να τις ρίξουν τις τιμές.Σιγά τι νομίζουν ότι είναι;
 

Επισκέπτης
έχει δίκαιο ο Metz. και στην Αχαρνών 106 πήγαν να το γυρίσουν στο 50, και όταν είδαν ότι δεν περνάει κανείς ρίξαν την τιμή στα 30. όταν λένε 25 ας λέμε ακριβά είναι και να φεύγουμε. να δείτε τότε πως θα πέσουν οι τιμές!!!
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Πριν λίγη ώρα που πέρασα από τη Φυλής,τσέκαρα 4 μπουρδέλα μόνο.Στο 134 στο ισόγειο μια βυζαρού αρκετά ωραία αλλά σίγουρα >30 ετών.Στο υπόγειο μια ξανθιά με κοντά μαλλιά και ωραίο κώλο.Στον όροφο ένα συμπαθητικό μελαχροινό.Στο 71 ήταν ανοιχτό μόνο το ισόγειο όπου η τσατσά παρουσίασε μια γκόμενα ως "η τσέχα"που μάλλον είναι η Ντενίζα.Στο 80 μια μέτρια με ωραίο κορμί.Στο 59 στο ισόγειο ένα φοβερό μωρό με μακρύ ξανθό μαλλί,στο επάνω μια πολύ ωραία ξανθοκαστανή,με τατουάζ στη μέση.Δε δοκίμασα καμία επειδή τα 25€ είναι πολλά για 5 λεπτά.
Ρε φίλε περίγραψε την κοπέλα απο τον όροφο στο 134 την μελαχροινή δλδ πως είναι γενικα . Θέλω να την πάρω αύριο .
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
FULHS-SHMERA-APOGEUMA

134 upogeio-xenia-mia xara(service)
134 orofos-sofia-gnwsth k auth mpazaki-mia xara(service)
71  isogeio-new entry-gematoula-who knows(service)
71  orofos-klassikh gnwsth k apo 134 kalo vuzi, den leei polu-den exw mpei
59  katw-sara-mia xara(service)
59  panw-milana-mia xara(service)

DIDYMOU-TA 3 KATW APO AXARNWN

upogeio-viku-mia xara(service)-milf
dipla-marina-mia xara(service)-milf
paradipla-anastasia-mia xara(service)

Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε ελληνικούς χαρακτήρες και όχι μόνιμα κεφαλαία, όπως αναγράφεται και στους www.bourdela.com/index.php?option=com_smf&Itemid=168&topic=2.msg914#new]κανόνες του forum[/url].

Υπάρχει η δυνατότητα επεξεργασίας (Τροποποίηση), για να επεξεργαστείς το μήνυμά σου. Η δυνατότητα τροποποίησης θα ισχύει για 30 λεπτά από τη δημιουργία της δημοσίευσής σου.

Αν δεν επεξεργαστείς στο μήνυμά σου στην επόμενη μισή ώρα, θα αναγκαστώ να το διαγράψω.

Ευχαριστώ

 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αριστερό Alt+Shift?????????????
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
Φυλης-σημερα-απογευμα

134 υπογειο-ξενια-μια χαρα(service)
134 oροφος-σοφια-πσιλομπαζο-μια χαρα(service)
71  ισογειο-νεα μαλλον-γεματουλα-δεν ξερω(service)
71  oροφοσ-γνωστη κ απο 134-κοκκινομαλα,πσιλομπαζο-δεν ξερω(service)
59  κατω-σαρα-μια χαρα(service)
59  πανω-μιλανα-μια χαρα(service)

Διδυμου-τα 3 κατω απο αχαρνων

υπογειο      βικυ-μια χαρα(service)-milf
διπλα          μαρινα-μια χαρα(service)-milf
παραδιπλα  αναστασια-μια χαρα(service)

thx sonyp,αν μου πεις κ πως στελνω πμ(δεν μου εμφανιζονται τα γραμματα επαληθευσης)εισαι θεος...




 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Ρε φίλε περίγραψε την κοπέλα απο τον όροφο στο 134 την μελαχροινή δλδ πως είναι γενικα . Θέλω να την πάρω αύριο .

Η μελαχρινή στον όροφο έχει ύψος περίπου 1,70 έχει μαύρα κατσαρά μαλιά,βυζί σχετικά μικρό.Ωραία κοπελίτσα,αλλά έψαχνα άλλη εκεί.Αν την πάρεις ρώτα όνομα και πες μου.
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Φυλης-σημερα-απογευμα

134 υπογειο-ξενια-μια χαρα(service)
134 oροφος-σοφια-πσιλομπαζο-μια χαρα(service)
71  ισογειο-νεα μαλλον-γεματουλα-δεν ξερω(service)
71  oροφοσ-γνωστη κ απο 134-κοκκινομαλα,πσιλομπαζο-δεν ξερω(service)
59  κατω-σαρα-μια χαρα(service)
59  πανω-μιλανα-μια χαρα(service)

Διδυμου-τα 3 κατω απο αχαρνων

υπογειο      βικυ-μια χαρα(service)-milf
διπλα          μαρινα-μια χαρα(service)-milf
παραδιπλα  αναστασια-μια χαρα(service)

thx sonyp,αν μου πεις κ πως στελνω πμ(δεν μου εμφανιζονται τα γραμματα επαληθευσης)εισαι θεος...

Τις δοκίμασες όλες ρε θηρίο;

Πάντως στο "59" νομίζω πως έχεις κάνει λάθος.Στο επάνω ήταν η "Σάρα".Την παρουσίασε η τσατσά.Κάτω ήταν μια με κατσαρό μαλί,όνομα δεν ξέρω,κι έναν πουστότσατσο!Στο 71 με τη μπλε πόρτα ήταν η μελαχρινή τσατσά με μια Ισπανίδα όπως είπε ονόματι Μαρία.Πάντως όπως βγήκε στο σαλόνι και τη ρώτησα από πού είναι στα Ισπανικά,δεν απάντησε!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
ολες,αλλα οχι σημερα βεβαια...
οντως λαθος,σαρα-πανω μιλανα-κατω
στην κ καλα ισπανιδα εχεις μπει?λεει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom