Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 110 άτομα (11 μέλη και 99 επισκέπτες)

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ΠΡΟΣΟΧΗ:Σε όσους αρέσουν οι κοντές,και υπάρχουν αρκετοί,ένα ωραίο μωράκι στο "200" μέχρι τις 24:00.Δεν είναι πάνω από 1,60 με τακούνια!Ωραίο παιδάκι.
[/quote
ειναι μαπα στο πηδημα, αδιαφορη πληρως, ασε που ειναι και29 χρονων
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μου δεν τη δοκίμασα.Οπότε βασίζομαι στα λόγια σου και στη γνώμη σου.Απλώς την είδα και σκέφτηκα ότι κάποιοι ίσως ενδιαφέρονται.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Ήταν περίπου 1,60-δεν έβγαλα μέτρο-με ξανθα μαλλιά.

Η Τσέχα που είδες είχε μαύρα μαλλιά με φράντζα;Αυτή την παρουσίασε ως Ισπανίδα.Εκτός αν άλλαξε κοπέλα κατα τη διάρκεια της βάρδιας.
H τσέχα που είδα χτες είχε ξανθά μαλλιά και φενόταινε ψιλομεγάλη ισως κοντά στα 30 μήπως ηταν η ντενιζ με αλλο όνομα ?
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Καλά,άλλαξαν κοπέλα μέσα σε 1,5 ώρα;Περίπου στις 19:00 είχα περάσει από εκεί και είχε την "Ισπανίδα"
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
η χριστινα κοντη ξανθια ειναι μαπα,

Δεν ξέρω αν υπάρχουν πολλές εκεί με το συνηθισμένο όνομα Χριστίνα,αλλά αυτή που δοκίμασα πριν 1,5 ώρα περίπου με κατσαρό ξανθό μαλλί κάτω από τον ώμο και ύψος περίπου 1,70,ήταν φιλότιμη.Αλλά οι απόψεις είναι υποκειμενικές.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
metz αλλη λεμε.  οσο για το 71 ισογειο ητσατσα οτι θελει λεει, ειναι τσεχα ,σαντρα τη λενε, κατω απο 30 και αρκετα καλη στο πηδημα
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Φυλής 65(στο γωνιακό που ανεβαίνεις τις σκάλες) πήρα σήμερα βραδάκι την Χριστίνα! Πιπίνι Ρωσιδάκι ψιλομικροκαμωμένο αλλά πολύ καλό στο δωμάτιο.Χειρίζεται καλά το 'εργαλείο', πιπίλισμα,γλείψιμο πάνω κάτω με κοίταγμα στα μάτια,κλπ.Ολες τις στάσεις,πολύ ευχάριστη και ΠΟΛΛΗ καλη συμμετοχή,"γαμησέ με,θέλω πούτσα",κλπ,σου πιάνει τον κώλο,γενικά πολύ καλή για το 20ευρω παιδιά,να πάτε! Βραδυνή βάρδια είναι..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Και από το ρόλο του αθώου μαθητή που πάει στην κυρία Όλγα για ιδιαίτερο, στο ρόλο του καθηγητή- σάτυρου που για να περάσει η μαθήτριά του το μάθημα , πρέπει να κάνει μια ...έξτρα προσπάθεια Στο ρόλο της μαθήτριας η Σοφία από Φυλής 54. Ο ρόλος της ταιριάζει γάντι, κοντοπούτανο, ξανθά μαλλάκια με κοτσίδες, αμήχανο χαμόγελο, κοιτάει κάτω , ευγενική , πάντα πληθυντικό... Τί άλλο να ζητήσει ο... καθηγητής ? Πολύ καλή στο δωμάτιο , όλες τις στάσεις και φυσικά η καλύτερη πίπα ever. Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΗ  ΠΙ-ΠΑ!  Όποιος δεν την έχει δοκιμάσει χάνει. Μόνο 20ευρώ. Και φυσικά ...πέρασε το μάθημα. Και με Α+
Πλέον τα κορίτσια περνάνε το μάθημα μόνο στο γραφείο του καθηγητή ? σάτυρου. Τρέμετε Αυτιάδες ? Παπαδάκηδες ? Τσιαμτσίκες ? Ευαγγελάτοι κλπ.  Για να περάσουν οι κόρες σας το μάθημα θα κάνουν έξτρα προσπάθεια στο γραφείο του καθηγητή-σάτυρου Μπου χαχαχαχαχαχαααααα!   
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
Στο ρόλο της μαθήτριας η Σοφία από Φυλής 54. Ο ρόλος της ταιριάζει γάντι, κοντοπούτανο, ξανθά μαλλάκια με κοτσίδες, αμήχανο χαμόγελο, κοιτάει κάτω , ευγενική , πάντα πληθυντικό... Τί άλλο να ζητήσει ο... καθηγητής ? Πολύ καλή στο δωμάτιο , όλες τις στάσεις και φυσικά η καλύτερη πίπα ever. Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΗ  ΠΙ-ΠΑ!  Όποιος δεν την έχει δοκιμάσει χάνει. Μόνο 20ευρώ. Και φυσικά ...πέρασε το μάθημα. Και με Α+

Την επισκέφτηκα χθες το απόγευμα (17:30) για μια ακόμα φορά... και φίλε germaon είναι όπως ακριβώς τα λες... ʼξιο το Σοφάκι, εκτιμάει και με το παραπάνω τα 20Ε που δίνεις για πάρτη της...  :thumbsup:
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
καλημέρα συναγωνιστές ... χτες κατά τις 11 το πρωί πέρασα από Ρεμούνδου 21Α γιανα δοκιμάσω λίγο από Όλγα καθώς είχα διαβάσει καλά λόγια στο site μας ... με υποδέχτηκε η τσατσά με τα γυαλάκια .. ευγενικότατα .. και περίμενα λίγο την Όλγα καθώς ήταν με πελάτη ... εμφανίστηκε σε στυλ 35άρας-40άρας ξανθιά με ένα μαύρο "κορμάκι" που αναδείκνυε τις βυζάρες της ...  Πέρασα με 20 ευρώ ... αλλά το γενικότερο αποτέλεμα μέτρι θα έλεγα ... αν και είναι πολύ ευγενική και συμμετοχική, πρόθυμη σε αλλαγές στάσεων, δίνει φιλάκια από στόμα μέχρι το εργαλείο ... μιλάει πολύ ... και επίσης δεν άφηνε να τις πιάσω ή να τις φιλήσω τα βυζιά .. για κάποιο λόγο μαλλον ποννούσαν και δεν ήθελε .. αν και τα έτριβε πάνω μου στο στήθος ... γενικά όπως είπα αν είναι ότνως συμμετοχική ... και με φοβερό στήθος ... δεν μου έκανε και ΤΗΝ τρομερή εντύπωση ...  για μια φορά καλά πήγε το 20άρικο ... αλλά δεν νομίζω να ξαναπήγαινα.
Καλά γαμήσια παίδες.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η ντανα ελειπε το απογευμα, αυριο πρωι αν τη δει κανεις ας ενημερωσει, μη κατεβαινω τζαμπα
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί δε ζητάς το τηλ/νο τους ώστε να ξέρεις ποια κοπέλα έχουν;Σε ένα φίλο μου που ήταν τακτικός πελάτης μιας κοπέλας το είχαν δώσει.Δε χάνεις τίποτα.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Γιατί δε ζητάς το τηλ/νο τους ώστε να ξέρεις ποια κοπέλα έχουν;Σε ένα φίλο μου που ήταν τακτικός πελάτης μιας κοπέλας το είχαν δώσει.Δε χάνεις τίποτα.
[/quote
δεν το δινουν
 

Επισκέπτης
gomenie τιν εχο δει αυτι τι χριστινα που γαμισες~!!!!ορεο μωρο!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
υψος ρε πανο, δωσε υψος στο λαο...
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Πρωινές Σαββατιάτικες καύλες.
Η διαδρομή: Φυλής 59 πάνω η Σάρα (καλή μου φάνηκε αλλλά δεν μπήκα)
Λέλας Καραγιάννη 35 Ισόγειο, θεόκλειστο
Φυλής 200 μία που δεν μου άρεσε (δεν άκουσα το όνομα Ντάνα)
Ρεμούνδου 21 πάνω η Όλγα και κάτω η περίφημη Ντενίζα στην οποία και κατέθεσα...(20?). Λοιπόν όταν γινόταν ο χαμός στο 109 είχα περάσει και εγώ αλλά επειδή υπολόγισα κάπου μία ώρα και αναμονή την είχα κάνει και δεν κάθησα.
Τώρα ήρεμα πήρα την Ντενίζα η οποία δεν είναι και τίποτα σπουδαίο από πλευράς ομορφιάς, αλλά σε φτιάχνει με τα ναζάκια της και την πολύ καλή εξυπηρέτηση (καλό γλύψιμο στις μπάλλες). Επίσης αν και φάνηκε να έχει κέφι δεν άκουσα τις περίφημες κραυγές που έβγαζε στ0 109 
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Η Σοφία στο 54 ξέρει κανείς αν δουλεύει σήμερα το απόγευμα ;
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πανο πηγα το πρωι να τη δω αλλα βρηκα καρινα και την τιμησα.... κουκλακι οπως παντα το καρινακι, στο κατω επαιζε βυζαρου ξεκωλο ψηλη, τρεξτε οι βυζολαγνοι, τα υπολοιπα στο μεταξουργειο τραγικα χαλια, πριν ειχα παει για ντανα αλλα ελειπε, η τσατσα ειπε οτι θα λειπει λιγες μερες για να φτιαξει τα χαρτια της, ακομα μια ρωσιδα στην ελλαδα μας, welcome dana. ηταν μια χριστινα ξανθια την ξερει κανεις?.  μετα πηγα για την κατια ,ελειπε κι αυτη. και μετα καρινα, αυτα. αν δειτε ντανα ενημερωστε
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Τη Χριστίνα την ξανθιά φίλε την "τέσταρα" προχθές.Ωραία κοπέλα και αρκετά καλή στο κρεβάτι.Μόνο μουνόχερο δεν αφήνει.Αλλά είναι καλή.Έχω γράψει γι'αυτήν.Μιλάω για μία περίπου στο 1,70 διότι μπορεί να παίζει και άλλη.Το "Χριστίνα" δεν είναι σπάνιο όνομα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom