Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 195 άτομα (26 μέλη και 169 επισκέπτες)

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
gsxr αν σιχενεσαι φιλις τοτε παρε το δρομο τον στουντιο!!!ειναι κιριλε τα περισσοτερα!!!και πολι καθαρα!ειδικα για το κεφαλινιας 75 ειναι πολι καθαρο!!!
Ok pitsilistis θα το έχω υπόψιν! Γιατί έγινες warned όμως εσύ;
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Συναγωνιστές...λίγο καθυστεριμένα...σας αναφερω χθεσινοβραδινο σκαναρισμα των φυλής, δυδίμου, ρεμούνδου, αλκαμένους (!!!!!!!!!) με το κολλητό μου, μετα απο...πολύ φαί και οινοποσία....η διαρκεια της εκδρομής..ηταν περίπου 2 ώρες...αναφερομαι σε οσα μας εκαναν κλικ, και ειναι αξια...επίσκεψης, κατα της αποψη μου πάτνα...
λοιπόν...
ΦΥΛΗΣ.........134α, το γνωστο μωρό που δουλεύει και στο 71 στις πρωινές βάρδιες, το οποίο διαθέτει σκουλαρικάκι στον αφαλό.καστανόξανθο, με πολύ όμορφο κορμί (20ευρώ)
84..το μονο που εμεινε ηταν το τατου στη πλάτη...κολησα με αυτό που πραγματικα δε θυμάμαι κάτι άλλο....(20 ευρώ)
65, ανεβένοντας τη σκάλα, διπλα απ το βενζινάδικο, εκει που εμενα καποτε ανοιξαν τα μπουρδελοκεφάλαια με τη καυτή τότε...Ντέπυ, μια ψιλο ασιατισα, κοντοπούτανο η οποια μασ χαμογέλασε πολυ πολυ γλυκα και με κοιταξε με ενα απιστευτα καυλιαρικο, πολλα υποχόμενο βλέμα, καποια στιγμη θα καταθέσω σιγουρα εκεί! (20 ευρώ)
στο 71 και πάλι με 20 ευρόπουλα ήταν μια πολύ χαμογελαστή ονόματη γκλόρια. νταρντάνα γυναίκα που εδινε την εντύπωση ότι..θα σε ξεζουμίσιε.Η  τσατσα?μα ποια αλλη?? η γνωστη μελαχροινη που συνεχώς φωνάζει, σε οποιον φευγει οτι..χάνει το καλύτερο σεξ της ζωής του..μιλάμε για τη τσατσα΄που πολύ εδω εχουμε πει κατα καιρούς...οτι θα θέλαμε παααρα πολυ να τη πάρουμε!!
Στο 59, πάνω, και με 25 τη τιμη, η ενα μαλχροινο milf.

ΦΩΚΑΙΑΣ
στο 25 πάνω, ενα ξανθούλι, εμοιαζε να βαριέται αλλα αυτο το σκουλαρικκι στον αφαλο, πολύ θα ήθελα να το γλύψω. ακριβώς δίπλα, αλλα με 25 ευρώ, μια αδύνατη, γυρω στο 1.70 μελαχροινη, πολύ ευδιαθετη και απίστευοτ κόλο...και μόνο που φανταζόμουν τη θέα να την εχω στα 4, ....φούντωσα.

ΔΙΔΥΜΟΥ
στο 18, η μελαχροινη milf Μαρινα που κάνει...ισπανικη και 69, με 20 ευρώ!!καυλιάρικο, αν και δε φωρούσε τισ...συνηθεις ζααρτιέρεσ της! Εδω καταθέσαμε και εγώ και ο κολητός..τη γούσταρα την ισπανική της και τη πήρα στα 4..υπέροχη θέα, αν και με ψιλοχάλασαν τα σπυράκια στη μέση, αλλα...αντέχει πο΄λυ σπρώξιμο!!!προσοχή όμως...βάζει πααααρα πολύ κρέμα!!
Διδύμου 20, μια νεόφερτη Μαρίνα
Διδύμου 8, πάνω, εκεί που τα πρωινά δρα η αγαπητή μου Μαρία, μια ψιλή όμορφη κοπέλίτσα που φόραγε...γκρι περούκα. 25 ευώ, με χάλασγε προσωπικά η περούκα, αλλα μου αρεσε που αυτοπαρουσιάστηκε, και ηταν πουλ΄χαμογελαστή και φιλικη..ηρθ ςκαι καθισε σανάμεσα μας σταυροπόδι για να μας μιλήσει!


Επιστ΄ρεφουμε Φυλής και στο 56, το χωρίς λόγια deep throat Σοφάκι, που ανάρωσε πλήρω αποτ η γρίπη!! ηταν πολ΄λυ πολ΄λυ ευδιάθετη τα είπα με και για 5 λεπτά στη κουζίνα.. ακόμα, μου είπε, δεν εμφανίστηκε αυ΄τος που της εστειλε λουλούδια με courier!!!

Αλκαμένους 117, μια αφιαφορη ξανθια, mature...25 ευρώ και ο χώρος μου εμαοιζε με...αδια ντισκοτέκ του '70....προσωπικά δεν έχω ξαναπάει...

Στροφή για Ρεμούνδου! Στο 21Α, ενα μελαχροινο ρωσακι κοντοπούτανο, που βγήκε χαμογελαστό με τισ μαυρες του μποτούλεσ και έσταζε...καύλα...μήπως ήταν η όλγα που αναφέρετε κατα καιρούς?????

>Ρεμούνδου 21Β, μια ξανθιά milf, με σκουλαρίκη στον αφαλο, αλλα φαινόταν να έχει ξενερώσει με την ίδια της τη ζωή....

και τέλος, στη Ρεμούνδου 20, ήταν μια ξανθούλα Μόνικα, όχι και τόσο αδιαφορη....


αυτα, ελπίζω να σας φανουν λίγο χρήσιμα τα γραφόμενα μου...!!

Γαμάτε γιατι χανόμαστε συναγωνιστές!!!
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
...ειχε πολύ χαβαλέ, αλλωστε, όλοι ξέρουμε τι γίνεται σε τετοιες τσάρκες και τι ατάκες πέφτουν όταν εισαι με κολλητό και δει ανθρωπο που ξέρεις...15 χρόνια....  :2funny: και ειχα και τη ευκαιρία να πάω αλκαμένους, ρεμούνδου, γιατι κινηθήκαμε με μηχανή!! αυτή η μελαχροινή κοντούλα είναι η γνωστή όλγα που γραφονται εδώ κατα καιρούς "ωραία" πράγματα?? ονόματα δεν καλοσυγράτησα, είχαμε πιεί..πολύ κρασάκι.... για να νυστάξουμε την αρραβωνιάρα του κολλητού!!!  :dancing:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Συναγωνιστές...λίγο καθυστεριμένα...σας αναφερω χθεσινοβραδινο σκαναρισμα των φυλής, δυδίμου, ρεμούνδου, αλκαμένους (!!!!!!!!!) με το κολλητό μου, μετα απο...πολύ φαί και οινοποσία....η διαρκεια της εκδρομής..ηταν περίπου 2 ώρες...αναφερομαι σε οσα μας εκαναν κλικ, και ειναι αξια...επίσκεψης, κατα της αποψη μου πάτνα...
λοιπόν...
ΦΥΛΗΣ.........134α, το γνωστο μωρό που δουλεύει και στο 71 στις πρωινές βάρδιες, το οποίο διαθέτει σκουλαρικάκι στον αφαλό.καστανόξανθο, με πολύ όμορφο κορμί (20ευρώ)
84..το μονο που εμεινε ηταν το τατου στη πλάτη...κολησα με αυτό που πραγματικα δε θυμάμαι κάτι άλλο....(20 ευρώ)
65, ανεβένοντας τη σκάλα, διπλα απ το βενζινάδικο, εκει που εμενα καποτε ανοιξαν τα μπουρδελοκεφάλαια με τη καυτή τότε...Ντέπυ, μια ψιλο ασιατισα, κοντοπούτανο η οποια μασ χαμογέλασε πολυ πολυ γλυκα και με κοιταξε με ενα απιστευτα καυλιαρικο, πολλα υποχόμενο βλέμα, καποια στιγμη θα καταθέσω σιγουρα εκεί! (20 ευρώ)
στο 71 και πάλι με 20 ευρόπουλα ήταν μια πολύ χαμογελαστή ονόματη γκλόρια. νταρντάνα γυναίκα που εδινε την εντύπωση ότι..θα σε ξεζουμίσιε.Η  τσατσα?μα ποια αλλη?? η γνωστη μελαχροινη που συνεχώς φωνάζει, σε οποιον φευγει οτι..χάνει το καλύτερο σεξ της ζωής του..μιλάμε για τη τσατσα΄που πολύ εδω εχουμε πει κατα καιρούς...οτι θα θέλαμε παααρα πολυ να τη πάρουμε!!
Στο 59, πάνω, και με 25 τη τιμη, η ενα μαλχροινο milf.

ΦΩΚΑΙΑΣ
στο 25 πάνω, ενα ξανθούλι, εμοιαζε να βαριέται αλλα αυτο το σκουλαρικκι στον αφαλο, πολύ θα ήθελα να το γλύψω. ακριβώς δίπλα, αλλα με 25 ευρώ, μια αδύνατη, γυρω στο 1.70 μελαχροινη, πολύ ευδιαθετη και απίστευοτ κόλο...και μόνο που φανταζόμουν τη θέα να την εχω στα 4, ....φούντωσα.

ΔΙΔΥΜΟΥ
στο 18, η μελαχροινη milf Μαρινα που κάνει...ισπανικη και 69, με 20 ευρώ!!καυλιάρικο, αν και δε φωρούσε τισ...συνηθεις ζααρτιέρεσ της! Εδω καταθέσαμε και εγώ και ο κολητός..τη γούσταρα την ισπανική της και τη πήρα στα 4..υπέροχη θέα, αν και με ψιλοχάλασαν τα σπυράκια στη μέση, αλλα...αντέχει πο΄λυ σπρώξιμο!!!προσοχή όμως...βάζει πααααρα πολύ κρέμα!!
Διδύμου 20, μια νεόφερτη Μαρίνα
Διδύμου 8, πάνω, εκεί που τα πρωινά δρα η αγαπητή μου Μαρία, μια ψιλή όμορφη κοπέλίτσα που φόραγε...γκρι περούκα. 25 ευώ, με χάλασγε προσωπικά η περούκα, αλλα μου αρεσε που αυτοπαρουσιάστηκε, και ηταν πουλ΄χαμογελαστή και φιλικη..ηρθ ςκαι καθισε σανάμεσα μας σταυροπόδι για να μας μιλήσει!


Επιστ΄ρεφουμε Φυλής και στο 56, το χωρίς λόγια deep throat Σοφάκι, που ανάρωσε πλήρω αποτ η γρίπη!! ηταν πολ΄λυ πολ΄λυ ευδιάθετη τα είπα με και για 5 λεπτά στη κουζίνα.. ακόμα, μου είπε, δεν εμφανίστηκε αυ΄τος που της εστειλε λουλούδια με courier!!!

Αλκαμένους 117, μια αφιαφορη ξανθια, mature...25 ευρώ και ο χώρος μου εμαοιζε με...αδια ντισκοτέκ του '70....προσωπικά δεν έχω ξαναπάει...

Στροφή για Ρεμούνδου! Στο 21Α, ενα μελαχροινο ρωσακι κοντοπούτανο, που βγήκε χαμογελαστό με τισ μαυρες του μποτούλεσ και έσταζε...καύλα...μήπως ήταν η όλγα που αναφέρετε κατα καιρούς?????

>Ρεμούνδου 21Β, μια ξανθιά milf, με σκουλαρίκη στον αφαλο, αλλα φαινόταν να έχει ξενερώσει με την ίδια της τη ζωή....

και τέλος, στη Ρεμούνδου 20, ήταν μια ξανθούλα Μόνικα, όχι και τόσο αδιαφορη....


αυτα, ελπίζω να σας φανουν λίγο χρήσιμα τα γραφόμενα μου...!!

Γαμάτε γιατι χανόμαστε συναγωνιστές!!!
στο φωκαιας 25 ισογειο εννοεις την αντελα?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
sorry παιδια, καποια μαλακια εκανα και βγηκε ετσι... ας το διορθωσει καποιος mod.
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
kostasf16, αν η περιγραφη μου ταιριαζει αυτή πρέπει να ηταν! δεν ρώτησα όνομα, σόρρυ φίλε...ήταν αδύνατη, 1,70, μελαχροινή με απιστευτο κορμί, καταπληκτικό κολαράκι, μαύρα εσώρουχα και μαύρες γόβες..τα ελληνικά της ηταν πιο καλά και απο τα δικά μου, δεν νομίζω να είναι λοιπόν αλλοδαπή και είχε πανέμορφα μάτια, που στο χαμηλό φως μέσα στο σπίτι φαινόντουσαν πολύ πολύ περίεργα...

ελπίζω να βοήθησα..
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Ρε παιδια μετα απο χτεσινη καταθεση στην Ντενιζα(την ελουσα κανονικα!!!) συνεχιζοντας την βολτα προς Φυλης,στο 59 κατω,ΦΟΒΕΡΟ μελαχρινο ονοματι Τζορτζια.Μιλαμε για πιτσιρικι ΤΟΥΜΠΑΝΟ,μελαχρινο,τρελο βυζι στητο φυσικο.Δεν την πηρα λογω του οτι κατεθεσα πριν.Ξερει κατι κανεις για αυτον τον ΜΟΥΝΑΡΟ???
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Συναγωνιστές...λίγο καθυστεριμένα...σας αναφερω χθεσινοβραδινο σκαναρισμα των φυλής, δυδίμου, ρεμούνδου, αλκαμένους (!!!!!!!!!) με το κολλητό μου, μετα απο...πολύ φαί και οινοποσία....η διαρκεια της εκδρομής..ηταν περίπου 2 ώρες...

Ό,τι πρέπει για να καούν τα λίπη...

Διδύμου 8, πάνω, εκεί που τα πρωινά δρα η αγαπητή μου Μαρία, μια ψιλή όμορφη κοπέλίτσα που φόραγε...γκρι περούκα.

Και γουστάρω τις ... γκριζομάλλες :dancing:
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Επιστρέφω μετά απο 2ωρη τσάρκα στην φυλής.... ΤΖΙΦΟΣ! Σάπιες όλες, και πολύς κόσμος για αναμονή... κυριακές απογεύματα είναι η χειρότερη ώρα για τσάρκα...τελοσπάντων, μετά απο 2 κουραστικές ώρες περπάτημα κατέθεσα στο 134Β σε μία Ξένια, καλό σώμα,συμπαθητική φάτσα, ωραία βυζάκια, και tattoo στην πλάτη. Πολύ καλό τσιμπουκάκι, τον έπαιρνε όλο μέσα, χωρίς γλείψιμο μπάλες όμως.. συμμετοχή πολύ μέτρια αφού μπήκε στραβωμένη μέσα στο δωμάτιο γιατί λέει τσακώθηκε με τον προηγούμενο πελάτη. 20 euroz το μαλλί,
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
....με το που το πέρνει πρέφα οτι τελιώνω σηκώνεται κ φευγει
εχει ήδη φτάσει στη πόρτα και ο πούτσος μου ακόμα ξερνάει φλόκια μόνος του....

χαχαχαχαχαχαχα κορυφαιο!
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
488
Πόντοι
26
Συναγωνιστες.. καλησπερα. Μηπως γνωριζει κανεις για την Ντενιζα το πρωι αν δουλευει και που??
 

demis42

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνηστέs ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ 166 πρωινη βαρδια,ιταλιδακι 24 ετων πολη καλο,το μονο που υστερη μικρο στηθοs,καλό γαμ-ση πολη καλη πι-α τελεια συμετοχή,χωροs ,για τά μπαζα.
 

minaras

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Το μεταξουργείο δεν το συμπάθησα ποτέ.Κάπου στο 1989 σε τσάρκα στο Μεταξουργείο με έναν φίλο,μας την έπεσαν 3 κωλόπαιδα να μας ληστέψουν.Φάγαμε και ρίξαμε πολύ ξύλο...Πήραν τα αρχίδια μας και φύγαμε τρέχωντας.Ευτυχώς κινητά δεν υπήρχαν.Από τότε εκεί κάτω δεν πάω.Όχι ότι στη Φυλής είναι παράδεισος αλλά όποιος καεί στο χυλό φυσάει και το γιαούρτι!!!!!
 

minaras

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Το μεταξουργείο δεν το συμπάθησα ποτέ.Κάπου στο 1989 σε τσάρκα στο Μεταξουργείο με έναν φίλο,μας την έπεσαν 3 κωλόπαιδα να μας ληστέψουν.Φάγαμε και ρίξαμε πολύ ξύλο...Πήραν τα αρχίδια μας και φύγαμε τρέχωντας.Ευτυχώς κινητά δεν υπήρχαν.Από τότε εκεί κάτω δεν πάω.Όχι ότι στη Φυλής είναι παράδεισος αλλά όποιος καεί στο χυλό φυσάει και το γιαούρτι!!!!!
τι να πω κι εγώ ο δίσμοιρος που στο σεισμό του σεπτεμβρίου 1999 της αθήνας μουγάσα στο πάνω της ιάσωνος 19 και πανω στο πισωκολλητό κόντεψα να πάθω ανακοπή. ΈΠΑΙΖΕ ΤΌΤΕ ένα κοκκινομάλλικο ουκρανάκι (όνομα δε θυμάμαι) εκείνη τη χρονίά μάλιστα η φυλής περνούσε τη μεγαλύτερη παρακμή της και μόνο το επάνω της Ιάσωνος μού΄κανε κλικ σε σημείο να το τιμάω επί 6 μέρες συνέχεια μετά τη δουλειά. Ε! τηνέβδομη μας πήρε και μας..κούνησε. Θυμάμαι το γνωστό τσάτσο πού χαμε γνωριστεί καιδούλευε από τότε εκεί (αυτός πού χε σπάσει χέρι ή πόδι και τό χε στο γύψο ενώ δούλευε πρίν κάτι χρόνια) κάθιδρο να  λέει ότι δεν ξανανεβαίνει εκεί πάνω. Εκείνο το αξέχαστο μεσημέρι που άφησα το σλιπ μου εκεί και ίσα που πρόλαβα να βάλω το τζίν μου χωρίς καν να βγάλω την καπότα έξω ο κόσμος χάνονταν και η τσαπού μου στεναχωριότανε που άφησε αχιστί εκείνο το ουκρανικό μωρό...
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Απόψε απογευμα φυλής 109, δεν ήταν η τενιζ αλλα μια ελληνιδα με γκριζα περουκα, 1.70 περιπου με μικρο βυζακι και γαμψη μυτη. Ειπα να δοκιμασω αλλα τι σκατ... φατσα και γαμισι.... ελεεινη πιπα.. και ουτε να σου κανει κλικ....λιγο να την παιξεις να σου σηκωθει και μετα σου λεει η μανταμ δεν μπορεις να με γαμισεις γιατι το επιασες με το χερι σου..... ανα χαθεις ελληνιδα μπαζο... μακρια απο ελληνιδες  οχι ολες εκτος απο Σοφια εξαιρετικη και μερικες... τη σημερινη δεν ξερω ονομα συναγωνιστες βοηθηστε να τη βαλουμε στο black list....
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
τι να πω κι εγώ ο δίσμοιρος που στο σεισμό του σεπτεμβρίου 1999 της αθήνας μουγάσα στο πάνω της ιάσωνος 19 και πανω στο πισωκολλητό κόντεψα να πάθω ανακοπή. ΈΠΑΙΖΕ ΤΌΤΕ ένα κοκκινομάλλικο ουκρανάκι (όνομα δε θυμάμαι) εκείνη τη χρονίά μάλιστα η φυλής περνούσε τη μεγαλύτερη παρακμή της και μόνο το επάνω της Ιάσωνος μού΄κανε κλικ σε σημείο να το τιμάω επί 6 μέρες συνέχεια μετά τη δουλειά. Ε! τηνέβδομη μας πήρε και μας..κούνησε. Θυμάμαι το γνωστό τσάτσο πού χαμε γνωριστεί καιδούλευε από τότε εκεί (αυτός πού χε σπάσει χέρι ή πόδι και τό χε στο γύψο ενώ δούλευε πρίν κάτι χρόνια) κάθιδρο να  λέει ότι δεν ξανανεβαίνει εκεί πάνω. Εκείνο το αξέχαστο μεσημέρι που άφησα το σλιπ μου εκεί και ίσα που πρόλαβα να βάλω το τζίν μου χωρίς καν να βγάλω την καπότα έξω ο κόσμος χάνονταν και η τσαπού μου στεναχωριότανε που άφησε αχιστί εκείνο το ουκρανικό μωρό...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Απίστευτο!!! Εσυ ρε φίλε έσπασες όλα τα ρεκόρ ατυχίας! Τι απίστευτη γκαντεμιά.Πάντως αν το σκεφτόσουν θετικά μπορούσες να την βάλεις να κάτσει επάνω,και τα υπόλοιπα θα τα έκανε ο σεισμός!!  :2funny: :2funny:

;)
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
τι να πω κι εγώ ο δίσμοιρος που στο σεισμό του σεπτεμβρίου 1999 της αθήνας μουγάσα στο πάνω της ιάσωνος 19 και πανω στο πισωκολλητό κόντεψα να πάθω ανακοπή. ΈΠΑΙΖΕ ΤΌΤΕ ένα κοκκινομάλλικο ουκρανάκι (όνομα δε θυμάμαι) εκείνη τη χρονίά μάλιστα η φυλής περνούσε τη μεγαλύτερη παρακμή της και μόνο το επάνω της Ιάσωνος μού΄κανε κλικ σε σημείο να το τιμάω επί 6 μέρες συνέχεια μετά τη δουλειά. Ε! τηνέβδομη μας πήρε και μας..κούνησε. Θυμάμαι το γνωστό τσάτσο πού χαμε γνωριστεί καιδούλευε από τότε εκεί (αυτός πού χε σπάσει χέρι ή πόδι και τό χε στο γύψο ενώ δούλευε πρίν κάτι χρόνια) κάθιδρο να  λέει ότι δεν ξανανεβαίνει εκεί πάνω. Εκείνο το αξέχαστο μεσημέρι που άφησα το σλιπ μου εκεί και ίσα που πρόλαβα να βάλω το τζίν μου χωρίς καν να βγάλω την καπότα έξω ο κόσμος χάνονταν και η τσαπού μου στεναχωριότανε που άφησε αχιστί εκείνο το ουκρανικό μωρό...
Επίσης μπορείς να υπερηφανεύεσαι και στις γκόμενες(όταν γαμάω γίνεται σεισμός και τέτοια)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom