Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 133 άτομα (12 μέλη και 121 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καταρχιν σας εθχαριστο ολουσ για τα καλα σας λογια!!!!σας εκτιμαω ολουσ τουσ καυλιαριδες!!!!γιατι ολοι πασχουμε απο τιν ιδια ασθενια αδερφια μου!απο τιν ασθενια τις καυλας!!!!!αχ δεν αντεχο αλλο!λοιπον πρεπει να πο οτι στον φιλο γομενιο οτι τιν εχο δει και εγο τιν σαρα στο φιλις 59 στο επανο!!!εινια ξανθια και εχει τρελο κολο ι τανα!!!αχ.....!!!!αλλα δεν τιν εχο πιτσιλισει ακομα!γαμοτο!οπιοσ τιν εχει παρει ας δοσει πλιροφοριες!!!!σας εθχαριστο ολυσ τουσ σιναδερφουσ χιστες!!!
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
για σου μεγαλε χτυστη της καυλας που εχεις πιτσιληση ολο το φορουμ!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
θα συμφωνίσω με τον προλαλισαντα οτι μακρια απο ελληνίδες σε μπουρδέλα ....!!! ασχημες εμπειρίες εκτός Τζίνας (παλια καλύμνου 36)!!!
όπως βέβαια και τον παλιοπουστα τσάτσο στο 109 φυλής...

αλλά δεν βρίσκομαι πάλι εδώ παρα μόνο να πληροφορίσω τον καβλωμένο μπουρδελιάρη που δεν θέλει να φάει τα ποδια του και στο τέλος το καβλί του πέφτοντας σε καμια καργιολα πουτάνα που δεν θελει να δώσει παρα μόνο να πάρει!!!  
πρωινη βάρδια Βικτωρια Φυλής 54 !!!! αδύνατη μικρό βυζάκι αλλα τρομερή ρόγα 3 πόντων σαν πιπιλα... την οποία γλύφεις όση ώρα θες πριν καν σου βάλει καπότα ... 20 ευρω... μικρο σε ηλικια 20 κατι...
τρεχατε.... :badair:




 

Επισκέπτης
σταζει απο καυλα το σαιτ!!!!!και ασπρο καυτο ιγρο ολων τον μπουρδελιαριδον!!!!!!!λοιπον τι λετε για τιν σαρα στο φιλισ 59 στο επανο?μου φενετε πολι καλι αλλα δεν εχο δοκιμασει!πολι ορεο μορο ξανθουλικο!!!με τελιο κολαρακι!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
καταρχιν σας εθχαριστο ολουσ για τα καλα σας λογια!!!!σας εκτιμαω ολουσ τουσ καυλιαριδες!!!!γιατι ολοι πασχουμε απο τιν ιδια ασθενια αδερφια μου!απο τιν ασθενια τις καυλας!!!!!αχ δεν αντεχο αλλο!λοιπον πρεπει να πο οτι στον φιλο γομενιο οτι τιν εχο δει και εγο τιν σαρα στο φιλις 59 στο επανο!!!εινια ξανθια και εχει τρελο κολο ι τανα!!!αχ.....!!!!αλλα δεν τιν εχο πιτσιλισει ακομα!γαμοτο!οπιοσ τιν εχει παρει ας δοσει πλιροφοριες!!!!σας εθχαριστο ολυσ τουσ σιναδερφουσ χιστες!!!
Τι έκανε λέει??? ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!! Ο τρισμέγιστος χίστης του Site ΔΕΝ έχει πάρει αυτόν τον μούναρο? Δεν το συζητάω φίλε πιτσιλιστή ΑΥΡΙΟ κιόλας να είσαι εκεί(απογευματινή βάρδια) για να την πιτσιλήσεις!!Μεγάλη παράλειψη αυτή αρχηγέ μου,γιατί μιλάμε για κορμάρα.Και μια συμβουλή:κάνε κι ένα ντουσάκι πριν βάλε και λίγο αρωματάκι,και θα με θυμηθείς!! Θα πείς το δεσπότη παναγιώτη!Αντε και περιμένουμε εντυπώσεις!!...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
φιλε μολις τιν ειδα τον ενστικτο του μπουρδελιαρι μου μιλισε απο μονο του!!!!!τα καταλαβαινο εγο τα πουτανιδια!!!λοιπον σιμφονο μαζι σου πος πρεπει να κανει τρελο κρεβατι!!!και ειναι σοματαρα το μορο!!!!!αχ..........
καυλες!!!και απο βαρδια ειναι απογευματινι!καπιος αλλος που τιν εχει παρει εκτοσ απο τον καυλιαρι γκομενιο??
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
πιτσιλιστη σε ζηλευω ρε φιλε!!!εισαι αξεπεραστος,μοναδικος,ενας,και κανενας αλλος,εισαι ο μεγας ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗΣ!!!!!!!RESPECT!!!
 

Επισκέπτης
σε ευχαριστο ρε φιλαρακι!σε ευχαριστο!παιδια πραγματικα το γουσταρο πολι το σαιτ αυτο!ειναι τελειο !μοναδικο!!!δεν εχο λογια!!!και επισισ και ολα τα παιδια ειναι γαματοι!και προπαντον γνισιοι καυλιαριδες!!!!σας παο ολους!!στο θεμα μας ομος!!!!!ασ μιλισουμε για πουτανες!!!!!!γουσταροοοοοοοο
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Καλησπέρα παιδιά...ντελότσαρκα σήμερα κατα τις 10 το βράδυ...ονόματα δυστηχώς δεν ξέρω μόνο περιγραφές θα δίνω

ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ρεμούνδου 20-τίποτα ιδιαίτερο,μια ξανθιά ασχημούλα
Ρεμούνδου 21(πάνω)-Μπράντυ,ξανθιά μαυρούλα με κάποια κιλά παραπάνω...
Ρεμούνδου 21(κάτω)-Ξανθιά γύρω στα 30 καλό βυζί(Ντενίζα μήπως??)
Αλκαμένους 113-Μια χοντρή καστανή,δεν έλεγε καθόλου!Μάλιστα στο τέλος όταν φεύγαμε όλοι, μας λέει 'δε δαγκώνω ρε παιδιά!' αλλά αν τη βλέπατε δε θα την πιστεύατε και τόσο...
Περγάμου 27Β-μία συμπαθητική μελαχρινούλα με καλό στήθος(γύρω στο 1.78 με 1.80 θα'ταν)
Περγάμου1(και αχαρνών)-Ξανθιά,όχι τίποτα το ιδιαίτερο...πράγμα δυσανάλογο με το χώρο που μου κανε εντύπωση(πολύ ωραίο σαλονάκι).ʼσχετο...

ΦΥΛΗΣ
40-Μία με φιάλες υγραερίου για πόδια!Μακριά!
54Β-Ξανθό κοντοπούτανο,πολύ συμπαθητική και φιλική(Σοφία ίσως??)
65Α-Ένα μελαμξό κοντοπούτανο,μαύρο μαλλί,συμπαθητική αρκετά στην φάτσα,θυμήζει εξωτικής προέλευσης(Χριστίνα μάλλον...)
65Β-Μία πολύ ψηλή ξανθιά(για μπάσκετ...)αλλοδαπή,από Ρωσία πιθανόν...πολύ όμορφη στο πρόσωπο και γενικά...καλή περίπτωση
66Δ-Μία Ελένα καστανόξανθη με συμπαθητικό βυζί γύρω στο 1.70
67-Σοφία,ελληνο-ιταλο-αλβανίδα(το τελευταίο κρατήστε)καστανή,πολύ συμπαθητική και ευγενική μέσα(από μια προηγούμενη φορά που είχα πάει)αρκετά καλή...
71Α-Εκεί συνήθως έβλεπα πολύ καλά πουτανάκια...αυτή τη φορά είχε ένα ξανθό...όχι κάτι το ιδιαίτερο από εμφάνιση.Αν έχετε προσέξει έχει και μια κάμερα στην είσοδο.
71Β-Μια ξανθιά γερμανίδα,πολύ μέτρια φάτσα, καλό σωματάκι
80-Σ'αυτό το ντέλο όποτε πάω βλέπω κάτι μπαζάκια.Η σημερινή μέρα δεν αποτελούσε εξαίρεση.Ήταν μία καστανή γεματούλα,τίποτα το σπουδαίο...
86Α-Μία με πολύ καλό βυζί,αρκετά μεγάλο, δεν τη λες και μουνάρα όμως...θα της τον έδινα πάντως...
134Α-Πολύ καλή περίπτωση,καστανή,πολύ όμορφη με ωραίο σώμα...ελληνίδα μάλλον
134Β-Δεν πρόλαβα να τη δω ολόκληρη,είδα μόνο ένα αρκετά μεγάλο ταττού που είχε πίσω στην πλάτη και μου κανε εντύπωση...από πίσω ήταν πολύ όμορφη πάντως!

ΦΩΚΑΙΑΣ
19-Μην μπείτε εκεί μετά το φαί γιατί μόλις δείτε την 'κουκλάρα' ,σύμφωνα με τα λεγόμενα της αγενέστατης τσατσάς,το πιο πιθανό είναι να το βγάλετε όλο!ΜΑΚΡΙΑ!
25Α-Είναι αυτό που ανεβαίνεις τα σκαλιά και μέσα έχει 2 κάμερες αν πρόλαβα να δω καλά.Εκεί μάγκες έπαθα την πλάκα μου μόλις την είδα...καστανόξανθη,νέα,γύρω στο 1.75 με πολύ μεγάλο βυζί και στη φάτσα ήταν τέλεια.Θεά...,δε ρώτησα όνομα γιατί είχα μείνει μαλάκας!Πρέπει να την πάρω αυτήν...
25Β-Αυτό που είναι κάτω.Μία μελαχροινή καλό βυζί πολύ συμπαθητικό πρόσωπο, αλλά σαν αυτή στο 25Α δεν ήταν!

ΔΙΔΥΜΟΥ
18-Ελένη,ρωσίδα μικρή από εμφάνιση έτσι κι έτσι...η τσατσά ευγενέστατη κατα τ'άλλα...
20-Μία μεγαλούτσικη(30άρα περίπου) ξανθιά με πολύ ωραίο στήθος...

Συνοπτικά,είχε κάποιες πολύ καλές εμφάνιση με καλύτερη αυτήν στο Φωκαίας 25Α.Δυστηχώς δεν πήρα καμία,γιατί δεν έχω μία και μ'έχει φάει η αγαμία!Γι'αυτό πάω να τραβήξω καμιά μαλακία...Αν ξέρετε ονόματα για τις παραπάνω δώστε τα φώτα σας...Ευχαριστώ
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ρε συ κάνα PDA είχες μαζί???????????
 

Επισκέπτης
στο περγαμου (δε θιμαμαι αριθμο)αυτο που ειναι πολι κοντα στιν αχαρνον...ειανι ι αγαπη!!!μια χονρη!!!!απο χορο φενετε πολι καλο!!!αλλα απο πουτανα χαλια!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Τι να κάνω ρε παιδιά...Λέτε ν'ανοίξω τραπεζικό λογαριασμό ζητώντας ελεημοσύνη από τα μέλη του site?Θα είναι για ιερό σκοπό...
 

Επισκέπτης
25b νομιζο ειναι ι αντελλα!αθτο με τιν κιτρινι πορτα!μοντελο αλλα στο κρεβατι επιπλο!!!παντος εμενα οταν ειχα παει τσαρκουλκα μολις βγικε εξο μου χαμογελασε!αλλα εχο ακουσει οτι δεν ειναι καλι μεσα!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
στο περγαμου (δε θιμαμαι αριθμο)αυτο που ειναι πολι κοντα στιν αχαρνον...ειανι ι αγαπη!!!μια χονρη!!!!απο χορο φενετε πολι καλο!!!αλλα απο πουτανα χαλια!!!
Πιτσιλιστή,μεγάλε χύστη,αυτό είναι αλήθεια.Θα πήγαινα εκεί μόνο και μόνο για να κάτσω σ'αυτό το συμπαθητικό σαλονάκι που θυμήζει lounge cafe!
 

Επισκέπτης
ναι οντος πολι ορεο σαλονι!!!!απο τα καλιτερα που εχο δει σε μπουρδελο!ειναι ανταξιο σαλονι με αυτα τον στουντιο!
 

louc

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
36
Πόντοι
0
'Ολοι ρεφενε για τον gangstaXZ. To αξίζει μετά απο τέτοια ανταπόκριση απο τον Αγ. Παντελεήμονα και περίχωρα ....

ΡΙΣΠΕΚΤ ....
 

Επισκέπτης
πολι καλος ο gangstaxz !!!μπραβο του για τιν ενιμεροσι!!!!αν και κριμα που δεν εχισες !!!!αλλα δε πειραζει!αλλι φορα!!!!αυτα τα ευρο μας εχουν φαει τι ζοι!!!!
 

Επισκέπτης
στιν διδιμου ειναι  μια που κανι ακαποτο με 25 ευρα!δεν ειναι ωραια ι γκομενα!!!το ονοματι ειναι αλεξανδρα!!!και παιζει προινα!!!για τους fun του ακαποτου!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πρεπει απο το σαιτ να δημιουργησουμε ταμειο αλληλοβοηθειας του απορου μπουρδελιαρη, δεν επιτρεπεται να μην μαμησει ο ανθρωπος μετα απο τετοια τσαρκα,
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom