Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (7 μέλη και 66 επισκέπτες)

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
ο τυποσ ειχε καλο αμαξι μουσι και δεν του φαινοταν.εκανα μαλ....επρεπε να κατσω να ακουσω τι ηθελε ακριβως

Τι να ακουσεις ρε φιλε? Πουστης θα ηταν. Τωρα αν εσυ δεν εχεις προβλήμα αυτο ειναι αλλο θεμα.
 

Επισκέπτης
πανο να σε ροτισο κατι ρε φιλε???ι μαρθα που λεσ στιν λεονιδου6 εχει καμια σχεσι με τιν μαρθα που ιταν πριν μερικουσ μινεσ στο ιασονοσ 37 με τις γκρι σκαλες??ι μαρθα που λεο εγο ειναι ξανθια!ι δικια σου?χεχε!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
Πιτσιλιστη στο καινουργιο σπιτακι στη φωκαιας πηγες?ποια ηταν?οσο για τη μαρθα ρε παιδια η γνωμη μου ειναι οτι δεν αξιζει μπαζο αβυζη κ λοκο πηγαδι...
 

Επισκέπτης
απλε σιμερα πιγα φιλισ το μεσιμερι αλλα δεν πιγα στα πουταναδικα τισ φοκαιασ!!!!!που ανοιξε καινουριο σπιτι στιν φοκεας ρε καυλιαριδεσ????δοστε τα φοτα σασ!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
ειναι το πρωτο δελο που συναντας μολις στριψεις απο φυλης για φωκαιας...χωρος φρεσκαδουρα,χτες ηταν η ελντα εκει που παιζει συνηθως στο 134 υπογειο-μπαζακι με λαρακω αλλα φιλος που τη δοκιμασε μου ειπε οτι δεν γαμησε γιατι δεν μπορεσε να του βαλει καν τη καποτα...τα συμπερασματα δικα σας...επιφυλασσομαι αν κ δεν νομιζω να την παρω,παντως εχει καλα ηχητικα εφε...dolby surround
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Στο καινούργιο μπουρδέλο Φωκαίας Αλβανέζα σκουρόχρωμη από Solarium. Μεγάλο βυζί μικρο κολαρακι αλλα προσοχή  ξεπέτα μεγάλη. Συμμετοχή μηδέν. Συμπέρασμα όπου αλβανέζα, ελληνίδα, μαύρη να την κανετε με ελαφρά. ΥΓ. Η τσατσά ρωσίδα την συστήνει ως Ιταλίδα

Απόγευμα Δευτέρα επίσκεψη...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
την ειδα και παραλιγο να περασω συναγωνιστη!!!ειναι αυτη που φορουσε μποτες ε;
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αυτη, το νου σας....
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
πανο να σε ροτισο κατι ρε φιλε???ι μαρθα που λεσ στιν λεονιδου6 εχει καμια σχεσι με τιν μαρθα που ιταν πριν μερικουσ μινεσ στο ιασονοσ 37 με τις γκρι σκαλες??ι μαρθα που λεο εγο ειναι ξανθια!ι δικια σου?χεχε!!!

Αλλη ειναι. Αυτη η Μαρθα ηταν μηνες στη Κολωνου και παλιοτερα φυλης. Δινει παντα κωλο με 25.
 

Επισκέπτης
aple ι ελντα προσοπικα δε μου αρεσε εμφανισιακα!δε λεει καιτιποτατο πουτανακι!!!χεχε!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Πιτσιλιστη στο καινουργιο σπιτακι στη φωκαιας πηγες?ποια ηταν?οσο για τη μαρθα ρε παιδια η γνωμη μου ειναι οτι δεν αξιζει μπαζο αβυζη κ λοκο πηγαδι...

Δεν ειναι τοσο μπαζο αλλα μιλαμε ο κωλος της ειναι τελειως πηγαδι. Και πιπα χαλια
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Παίδες να μην είμαστε αχάριστοι και να τιμάμε το 'κωλούρι' που τρώμε. Εάν κάποιος βρει αν όχι καλύτερη απο την Μάρθα μια αντίστοιχη λεπτωκαμωμένη κοπέλα με μετριογλυκό πρόσωπο να δίνει με 25 ? πρωκτικό, ας το πει εδώ να εισηγηθούμε όλοι να τον κάνουμε ΤΙΜΗΜΕΝΟ. Δεν είπα ότι η Μάρθα είναι κάτι θεαματικό και μετά απο αυτήν το χάος η ότι αν σου πάρει πιπα θα χάσει κάποιος το φώς του αλλά όταν είσαι κομάτια μετά απο ξύδια σε στρίπ και κάνεις scout στο Μεταξουργίο είναι value for money. Αυτά  :)

Αυτη στη Κεραμεικου αργα το βραδυ ειναι καλυτερη. Πιο στενος κωλος και εμφανιση οκ.
 

Επισκέπτης
δυο κωλοι ολοι κι ολοι...αποτι καταλαβα παιζουν μονο
 

Επισκέπτης
παο προσφατα  στιν κεραμικου  13 στο ισογιο και λεο στο τσατσο ...τι  λολαα εχετε σιμερα??? και  μου λεει ο βλακασ...τι λεσ ρεφιλε? αυτι  μετο  κολο  σταματισε!!!αχαχαχαχαχαχ!πολι  γελιο  ο  καυλεασ!!!
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
συμφωνω για την ελντα πιτσιλιστη μπαζακι μονο το λοκο τησ κατι μου κανει...δεν νομιζω να την τιμησω...περιμενω το review απο αλινα γιατι το γουσταρω πολυ το μωρο...αν κ φιλος μου εχει πει οτι ειναι καλη στο δωματιο αλλα εχει νιμου πολυ πηγαδι κ γι αυτο δεν την εχω δοκιμασει ακομα...
 

Επισκέπτης
μια ερωτηση ρε παιδια. αυτη η μαρια milf που ηταν στο σπιτι  που ειναι και η ζανα (αν θυμαμαι καλα περγαμου και κατι) ξερει κανεις αν δουλευει σε καποιο  αλλο σπιτι?
 

Επισκέπτης
απλε το βραδι  ο  σατανασ  τισ  καυλας  mariosthmk  θα κανει αναλιτικο  review τισ αλινας!!!περιμεντε  ενιμεροσι  του  μεγαλου  χιστι!!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
απλε το βραδι  ο  σατανασ  τισ  καυλας  mariosthmk  θα κανει αναλιτικο  review τισ αλινας!!!περιμεντε  ενιμεροσι  του  μεγαλου  χιστι!!!!

ʼντε επιτέλους! Περιμένω να ακούσω!
 

Επισκέπτης
panompos μεγαλε χιστι  και  αρχοντα  του  foroym (respect)  θιμιθικα τιν  μαρθα  που  πιρεσ  στι  λεονιδου6!!!ιταν  καποτε  φιλισ  109 !μια  πολι  αδινατι!!!και με  πυστι  το  χαρι  για  τσατσο!!!!λοιπον  θα  σασ  πο  ιστορια  απο  εκι οταν  παο σπιτι  γιατι  τορα  μπενο  απο  αλο ιπολογιστι!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom