Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 235 άτομα (25 μέλη και 210 επισκέπτες)

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Ναι έτσι πιστεύω κ εγώ τα γερόντια έχουν τα στέκια τους κ ενα από αυτά ειναι κ το δίδυμου 27.
Αλλά τόση μπόχα....
δεν μπορουν να πλυνουν κάνα ρούχο, η έστω να τα βγάλουν στην βροχή.....
κοίτα, οι πικεροειδείς τύποι όταν πεθάνει η γριά μάνα, καταλήγουν μοναχικοί παραμελημένοι και το σπίτι αχούρι..
Και είναι πολλοί..
 

Kaularxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2022
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Κωλαρα μεγαλη που εχει; χοντρουλα να ναι κοντη!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Δεν θα ανεβάσω κριτική θα το γράψω εδώ :Πέρασμα με κορινα φυλής 65β , πολύ καλό μινιόν κοντοπουτανο με πολύ μικρό κολαρακι πραγματικα μου έκανε εντύπωση το μικρό κωλαρακι της …αν και φαγωμένο το δεξι κολομερι έλειπε πραγματικα κοματι μου είπε πως μικρή την δάγκωσε άλογο κτλ !!! Στα του αγώνα καλό ελεύθερο στοματικό χωρίς καθόλου δόντι, ωραίο στήσιμο στα 4 χωρίς να κλέβει και μετά στην κανονική στάση όπου άρπαξα τα μικρά βυζακια και τα ξεχείλωσα μετά από προτροπή της …..(και έχυσα )φιλία δεν επεσαν αν και το προσπάθησε!! Πολύ καλή επιλογή ειδικά για προταριδες !! Είναι καινούργια τύποι μου ; Δεν την ρώτησα … Το μόνο που είπε πως έχει 2 γιούς είναι χωρισμένη και είναι από Ρουμανία είναι εμβολιασμένη με 4 εμβόλια παρακαλώ και έχει Πέραση κορονοιο 5 φορές πολυ ήπια και δεν κολαει με τίποτα πλέον (χαχαχα) !! Είδα και την αναμπελα στο σαλόνι του 86 με ζαρτιέρες που φορούσε … πέρασα μόνο για την πίπα της μιας και μου είπε πως κάνει ακαποτο τσιμπουκι με χυσιμο στο στόμα με + 10 ευρο !! Με τσιμπουκωσε στα όρθια μετά από προτροπή μου και έχυσα γαμωντας την στο στόμα …. Τα κατάπιε όλα προς μεγάλη μου έκπληξη !!!αυτα
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
κοίτα, οι πικεροειδείς τύποι όταν πεθάνει η γριά μάνα, καταλήγουν μοναχικοί παραμελημένοι και το σπίτι αχούρι..
Και είναι πολλοί..
Ποσο δυσκολο να πεταξεις τα ρουχα στο πλυντηριο και να κανεις ενα μπανιο καθε μερα?Κιβας ειναι το σπιτι αχουρι κατα τ αλλα.
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
Καλημερα καποιος σε διπλανό σαιτ ανέφερε οτι η Μιλένα δίδυμου 27 θα λείψει μεχρι τελος του μηνα.. δεν ξερω κατα ποσο ισχυει παντως θα ερθω αθηνα αυριο και ελεγα να την δοκιμασω και την συγκεκριμενη..
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
935
Πόντοι
361
Δεν θα ανεβάσω κριτική θα το γράψω εδώ :Πέρασμα με κορινα φυλής 65β , πολύ καλό μινιόν κοντοπουτανο με πολύ μικρό κολαρακι πραγματικα μου έκανε εντύπωση το μικρό κωλαρακι της …αν και φαγωμένο το δεξι κολομερι έλειπε πραγματικα κοματι μου είπε πως μικρή την δάγκωσε άλογο κτλ !!! Στα του αγώνα καλό ελεύθερο στοματικό χωρίς καθόλου δόντι, ωραίο στήσιμο στα 4 χωρίς να κλέβει και μετά στην κανονική στάση όπου άρπαξα τα μικρά βυζακια και τα ξεχείλωσα μετά από προτροπή της …..(και έχυσα )φιλία δεν επεσαν αν και το προσπάθησε!! Πολύ καλή επιλογή ειδικά για προταριδες !! Είναι καινούργια τύποι μου ; Δεν την ρώτησα … Το μόνο που είπε πως έχει 2 γιούς είναι χωρισμένη και είναι από Ρουμανία είναι εμβολιασμένη με 4 εμβόλια παρακαλώ και έχει Πέραση κορονοιο 5 φορές πολυ ήπια και δεν κολαει με τίποτα πλέον (χαχαχα) !! Είδα και την αναμπελα στο σαλόνι του 86 με ζαρτιέρες που φορούσε … πέρασα μόνο για την πίπα της μιας και μου είπε πως κάνει ακαποτο τσιμπουκι με χυσιμο στο στόμα με + 10 ευρο !! Με τσιμπουκωσε στα όρθια μετά από προτροπή μου και έχυσα γαμωντας την στο στόμα …. Τα κατάπιε όλα προς μεγάλη μου έκπληξη !!!αυτα

Τι εννοείς το προσπαθησε για φιλιά?
Δεν σε άφηνε ή εσύ δεν ήθελες?
Γτι εχει αλλεργία με τα γλωσοφιλα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Δεν υπάρχει καμία Νατάσα εκεί.
Ο τύπος που έγραψε την κριτική είναι ΦΑΝΤΑΣΜΑ!
ασε τα φαντασματα για τους γκοστμπαστερς και πανε ιρινα/στελλα φωκαιας 19 να ευχαριστηθει το πουλακι σου.
επεστρεψε ΠΙΟ λυσσασμενη.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
1.222
Πόντοι
361
Έχουμε επιστροφή της Τατιάνας στο Ιάσωνος 1Γ στην πρωινή βάρδια.


ΥΓ: Τρόμαξα να την γνωρίσω.... έχει γίνει ΣΚΕΛΕΤΟΜΕΝΟ ΦΡΙΚΙΟ.... ΚΟΚΑΛΑ ΓΙΑ ΣΟΥΠΑ....!!!! :vomit:
Τύπε μ το 1β ανοιχτό ήταν ;
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Τύπε μ το 1β ανοιχτό ήταν ;
Όχι κλειστό Λιλια λείπει,Τατιάνα επιστροφή στο 1γ όπως ανέφερε ο @jon smith παραμενει πολυ καλη μεσα,το μονο αρνητικο που το είχε όμως αυτό είναι η αρκετή κρεμα που βάζει,κατά τα αλλα δυναμιτης.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Δεν θα ανεβάσω κριτική θα το γράψω εδώ :Πέρασμα με κορινα φυλής 65β , πολύ καλό μινιόν κοντοπουτανο με πολύ μικρό κολαρακι πραγματικα μου έκανε εντύπωση το μικρό κωλαρακι της …αν και φαγωμένο το δεξι κολομερι έλειπε πραγματικα κοματι μου είπε πως μικρή την δάγκωσε άλογο κτλ !!! Στα του αγώνα καλό ελεύθερο στοματικό χωρίς καθόλου δόντι, ωραίο στήσιμο στα 4 χωρίς να κλέβει και μετά στην κανονική στάση όπου άρπαξα τα μικρά βυζακια και τα ξεχείλωσα μετά από προτροπή της …..(και έχυσα )φιλία δεν επεσαν αν και το προσπάθησε!! Πολύ καλή επιλογή ειδικά για προταριδες !! Είναι καινούργια τύποι μου ; Δεν την ρώτησα … Το μόνο που είπε πως έχει 2 γιούς είναι χωρισμένη και είναι από Ρουμανία είναι εμβολιασμένη με 4 εμβόλια παρακαλώ και έχει Πέραση κορονοιο 5 φορές πολυ ήπια και δεν κολαει με τίποτα πλέον (χαχαχα) !
Νταξ όχι ότι έχει και μεγαλή σημασία, μιας και όλοι ξέρουμε την αξιοπιστία σου, αλλά αυτό παραπάει.
Κατά τα λοιπά, βλέπω δεν άφησες τίποτα άχαφτο :2funny:
Τι εννοείς λέγοντας «αν και το προσπάθησε». Πήγε να σε γλωσσοφιλιάσει και συ την απαξίωσες;;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Νταξ όχι ότι έχει και μεγαλή σημασία, μιας και όλοι ξέρουμε την αξιοπιστία σου, αλλά αυτό παραπάει.
Κατά τα λοιπά, βλέπω δεν άφησες τίποτα άχαφτο :2funny:
Τι εννοείς λέγοντας «αν και το προσπάθησε». Πήγε να σε γλωσσοφιλιάσει και συ την απαξίωσες;;
LLLL923.jpg
 

Kaularxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2022
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Καμια κωλαρου με πιασιματα σε ποιο θα βρω;;;χοντρουλα κοντοπουτανο να ναι....
 

Kaularxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2022
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Καμια κωλαρου με πιασιματα σε ποιο θα βρω;;;χοντρουλα κοντοπουτανο να ναι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom