Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (5 μέλη και 88 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
Την εχουν πεθανει στο γαμησι τη μικρη.Προβλεπω οταν τελειωσει ο πολεμος να γυρναει Ουκρανια και με τα απειρα φραγκα απο τα χυσιδια να αγοραζει κανα οικοδομικο τετραγωνο στο Κιεβο.
Το αξίζει με τέτοιο σώμα κ κρεβάτι..3 φορές την πήρα σε 1 μέρα τι να λέμε τώρα θα την γαμαω αιώνια την συγκεκριμένη
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
5.998
Πόντοι
1.336
Η Μιλένα από Διδυμου 27 πρόκειται για ένα
ΜΠΟΥΧΕΣΟΜΠΑΖΟ που την πηδάνε κάτι κωλογεροι πατσαβουρηδες από τα πατσατζιδικα και τα καφενεία....!!!!

:badair::badair::badair::badair:
Ειχα μια ιδεα πως πρόκειται για κατι τετοιο. Θα περασω αποψε να μου φυγει η απορία
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β, 69α & 67 κλειστά.

Φυλής 86β Ανναμπέλα ξανθιά με λεπτό κορμί 1.5-2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 86α Λάουρα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και στον αυχένα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα


Φυλής 65β Έλλη μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α Κορινα ξανθιά λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 & 59αρια κλειστά.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Ειρήνη καστανή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε, όταν δούλευε Φωκαιας έκανε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 72 αριστερά κλειστά.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη με κάστανο σκούρο μαλλί, κανονικό σώμα ωραίο κωλο, 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 66δ Κωνσταντίνα μελαχρινή κοντή σώμα μέ πιασίματα, 2αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπράτσο, πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Ειρήνη μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 56 κλειστά.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

γρήγορα επιστροφή σπίτι να δούμε το μπασκετακι, καλό βράδυ
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
569
Like
2.109
Πόντοι
206
Βυζάρες κ κολαρα κ ροζε ωραίο μουνάκι..μάλλον άλλη θα είδες αν δε σαρεσε η Μιλένα
Βυζαρες ναι , μουνακι ροζ αλλά από κωλο πάσχει συναγωνιστή
Έχει πολύ χαμηλό κέντρο βάρους …..
Αλλά το κορίτσι τα δίνει όλα
Όποτε στο 20 είναι καλό deal
Σπεύσατε την άλλη εβδομάδα νομίζω επιστρέφει Οδησσο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτες τις μερες απογευμα ποια ή ποιες κοπελες ειναι στι Διδυμου 27;
Συνήθως είναι κλειστό μετά τις 6
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Η Μιλένα από Διδυμου 27 πρόκειται για ένα
ΜΠΟΥΧΕΣΟΜΠΑΖΟ που την πηδάνε κάτι κωλογεροι πατσαβουρηδες από τα πατσατζιδικα και τα καφενεία....!!!!

:badair::badair::badair::badair:
κλαιω ρε βιδεοκλιπακια... ΚΛΑΙΩ :2funny::2funny::2funny::2funny:
chop chop cooking GIF by Acorn TV
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
841
Πόντοι
81
τώρα live

...

Φυλής 74 δεξιά Ειρήνη καστανή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε, όταν δούλευε Φωκαιας έκανε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

...

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη με κάστανο σκούρο μαλλί, κανονικό σώμα ωραίο κωλο, 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

...
Φυλής 66α Ειρήνη μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Βάλτε και την Ειρήνη από Φωκαίας 19
Πολύ πρωτοτυπία στην ονοματοδοσία
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Απογευματινή βόλτα γύρω στις 8, φ66 ειρήνη
Φωκαιας 27 κάτω Ντιάνα κ Σύλβια
Φυλής και φωκαιας ειρήνη.
Και ερχόμαστε στο Φωκαιας 17 όπου βγαίνει ένα μουνι η Νάταλι ξανθιά με κορμάρα όπου και έγινε κατάθεση , πολύ καλές εντυπώσεις αλλά με αποστειρωμενο πρόγραμμα .
Αυτά .
 

Kaularxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2022
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Μαγκες μου, που θα βρω κωλαρα μεγαλη με πιασιματα; με τρελενει στα 4να βγαινει τουμπανο....
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
Γιατι οχι???Ολες αυτο δεν κανουνε?Πουτσα εδω,ζωαρα εκει.
Λιγες εχουν την πειθαρχια και συνεση να κανουν κομποδεμα.Για πολλες αυτα ειναι καταραμενα λεφτα,και δεν αποταμιευονται.Γι αυτο μια ζωη θα ειναι πουτανες κ μετα τσατσαδες κ μετα στην ψαθα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Στο πρόγραμμα του δίπλα σάητ εμφανίστηκε μία Αμέλια Ουκρανή στο Λιοσίων 73Β, στον όροφο.
Πρώτη της μέρα σήμερα και πήγα να την τσεκάρω.
Δούλευε μαζί με την Έμμυ, που κάποιος της καθάριζε αυγά στο δωμάτιο και γέλαγε επί 10ολόκληρα λεπτά.

Η Αμέλια είναι μία κοπέλα γύρω στα 25, με καστανό ίσιο μαλλί, ύψος γύρω στο 1,65 χωρίς τακούνια και κάμποσα κιλά παραπάνω.
Όσοι είστε λάτρεις των chubby μπορείτε να πάτε να ρίξετε μία ματιά. Δεν δοκιμάστηκε.
Σαλόναρε με ολόσωμο κορμάκι και δεν φαινόταν καλά το μέγεθος στο βυζί αλλά υπολογίζω 2,5άρια+, νορμάλ δηλαδή αναλογικά με τα κιλά που θα είναι. 55 κιλά πάντως δεν είναι σίγουρα όπως λέει η καρτέλα δίπλα. Ήπιων τόνων στο σαλόνι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.972
Κριτικές
1
Like
4.770
Πόντοι
456
Στο πρόγραμμα του δίπλα σάητ εμφανίστηκε μία Αμέλια Ουκρανή στο Λιοσίων 73Β, στον όροφο.
Πρώτη της μέρα σήμερα και πήγα να την τσεκάρω.
Δούλευε μαζί με την Έμμυ, που κάποιος της καθάριζε αυγά στο δωμάτιο και γέλαγε επί 10ολόκληρα λεπτά.

Η Αμέλια είναι μία κοπέλα γύρω στα 25, με καστανό ίσιο μαλλί, ύψος γύρω στο 1,65 χωρίς τακούνια και κάμποσα κιλά παραπάνω.
Όσοι είστε λάτρεις των chubby μπορείτε να πάτε να ρίξετε μία ματιά. Δεν δοκιμάστηκε.
Σαλόναρε με ολόσωμο κορμάκι και δεν φαινόταν καλά το μέγεθος στο βυζί αλλά υπολογίζω 2,5άρια+, νορμάλ δηλαδή αναλογικά με τα κιλά που θα είναι. 55 κιλά πάντως δεν είναι σίγουρα όπως λέει η καρτέλα δίπλα. Ήπιων τόνων στο σαλόνι.
Πήγα και εγώ παίκτη να τη δω και να ρωτήσω τη τσατσά για τη Μπέτυ (δεν ξέρει ουτε αυτη αν θα γυρισει).
Αμέλια λοιπόν ελεύθερο στοματικό και 69 ειπώθηκε, κοντή, με μαύρο κορμάκι , chubby όπως έγραψες με γλυκό πρόσωπο, χαιρέτησε στα Ελληνικά.
Αδιάφορη προσωπικά γι'αυτό προτίμησα την Εμμυ και μάλλον σωστά έπραξα.
Κορμάκια, μπειμπυ ντολ, μπουρνούζια, φλοκάτες, λινάτσες,
παρεό που φοράνε σημαίνουν 99% κοιλιά, λίπος , κυτταρίτιδα....
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
Παιδιά κ Σμύρνη άμα ξέρεις κ συ..η Τατιάνα από βέργας κ εξηκιου που δουλεύει τώρα κ τι βάρδια??? όποιος ξέρει να πει γτ έχω πάει πολλές φορές κ δε την πετυχαίνω..
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
Βυζαρες ναι , μουνακι ροζ αλλά από κωλο πάσχει συναγωνιστή
Έχει πολύ χαμηλό κέντρο βάρους …..
Αλλά το κορίτσι τα δίνει όλα
Όποτε στο 20 είναι καλό deal
Σπεύσατε την άλλη εβδομάδα νομίζω επιστρέφει Οδησσο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Συνήθως είναι κλειστό μετά τις 6
Και το κορολα πασχει στα 0-100, σε σχεση με την πορσε 911 τουρμπο,αλλα οπως λες κι εσυ, στο 20αρικο...
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Κάνα δεκαήμερο πριν...
Εχω φορτώσει, έχω τσιτωσει, κοιτάω γάμπα και γίνομαι καγκελάριος... Πάμε.
Αρπαω την άμαξα και την βάνω στο παρκι στη σκιά στην Αχαρνών. Η άμαξα ένεκα πολυτελε, δεν κάνει να ξεκουράζεται στον δρόμο. Με 5€ έχε το μυαλό σου ήσυχο, στην κάβλα του, στα μουνάκια του.
Εχω χαράξει διαδρομή, τα πρωτα φωκαιας, διδυμου από τα μικρά, Αλκιβιάδου και μετά Λιοσίων και Βέργας. Θα ρίξω τουλάχιστον 2, εχω ένα πενηνταρι για σκότωμα, including δωράκι/ εξτραδακι σε κάποια δεσποινίς, γιατί μου βγαίνουν και άρρωστα πράματα καμιά φορά...
Στο θέμα:
Διδυμου 27,αυτο με τους τοξοβολους για ντεκόρ. Πλησιάζω, μπάρμπας καμιά 65+ έτη, αναμένει στα σκαλάκια να του ανοίξουν. Έχει φέρει το πόμολα στο στήθος και με το ένα πόδι στο κάτω σκαλί είναι έτοιμος για εκκίνηση/μπουκα αλλά Μπολτ στο σαλόνι του ιδρύματος.
Ροζέ πουκαμισακι, παντελονακι, αμπιγιε!
Buzzer button και επιταχυνω να χωθώ μαζί του.....
Και εκεί τρώω ένα απτσακι, ένα ντιρεκτ και ένα χαστουκι συγχρόνως, από την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ μπόχα του τυπου. Είμαι σκληρός καριόλης, εχω κάνει πράματα, αλλά τέτοιο δακρυγόνο δεν είχα ξαναμυρισει.
Καθόμαστε, ή μάλλον κάθεται στο σαλονακι Luis Vuitton με το Chesterfield το τραπεζάκι και εγώ δίπλα στην κουρτίνα όρθιος γιατί τελείωνε το οξυγόνο... Δεν μπορώ να πιστεψω ότι ήρθε να περασει σε δωμάτιο! Εξέρχεται η τσα2, ξανθιά σγουρομαλλα γνωστή πορτοχτυπα οχταλεπτου και ανακοινώνει Μιλένα.
"Εγώ είμαι πρωτος, θα περασω"
Λάλησε η γαρδένια νομίζοντας ότι θα του παρω την σειρά.
Και εκεί που παω να φυγω, γιατί τι θα πουν στην μάνα μου? από πήγε ο κανακάρης της? Μου ρίχνουν το τρίποντο με ανάποδο ψαλίδι...
Ανοίγει η κουρτίνα μάγκες μου και ναι, δεν βγαίνει το ζονγκ, όχι.
Βγαίνει χωρίς υπερβολή, ένας γέροντας άνω των 80,ραμολιμεντο, με βερμούδα και τον έχω στους 30-40 ποντους να κρέμονται οι πετσες πανω στο σκελετό του, στα γόνατα και στα μπρατσα του! Αυτή η οπτασία φορούσε ένα λευκό μπλουζάκι, πιο γαριασμενο από του Τσιορδα και είχε και αξεσουάρ μια μαγκουρα και παντοφλα. Πανλευκος με τεράστιες καφέ παναδες!
Οοοοχι καργιολακια, δεν τελείωσε ακόμη...
Ορμάει λοιπόν επάνω του η τσα2, τον αγκαλιάζει από τους ώμους και ρωτάει:
_Εντάξει? (ήταν εμφανές ότι είχε τσιμπήσει χαρτζιλίκι)
_Ναι!!! (τρεμάμενη φωνή)
Ναι, στο στοματάκι της..........

(Ήπια λίγο Priberan και συνεχίζω να γράφω. Οι αναμνήσεις είναι σκληρές, με σημάδεψαν. )

Βγαίνει και το μπαμπατσικο κεφτεδάκι, ερχόμενη από το wc.
Ο αρωματικος είναι όρθιος πίσω μου και με κίνηση σαν χέλι, βγαίνω μπροστά από τον σιχαμενο σκατογερο και την τσα. Το κουτάκι του Hellraiser έχει ανοίξει, η πόρτα είναι μπροστά!
Βγαίνω στο καθαρό αέρα και θέλω να πεσω στην αγκαλιά και να γλωσσοφιλιασω τους πεντακαθαρους τοξοβολους...

Στο 1,3 η τουρμπίνα με κατέβασε Φάληρο σε 10...
Μια εικόνα, χιλιες λεξεις...
Μια ρουθούνια, πόσες????
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
942
Κριτικές
12
Like
2.648
Πόντοι
736
Κάνα δεκαήμερο πριν...
Εχω φορτώσει, έχω τσιτωσει, κοιτάω γάμπα και γίνομαι καγκελάριος... Πάμε.
Αρπαω την άμαξα και την βάνω στο παρκι στη σκιά στην Αχαρνών. Η άμαξα ένεκα πολυτελε, δεν κάνει να ξεκουράζεται στον δρόμο. Με 5€ έχε το μυαλό σου ήσυχο, στην κάβλα του, στα μουνάκια του.
Εχω χαράξει διαδρομή, τα πρωτα φωκαιας, διδυμου από τα μικρά, Αλκιβιάδου και μετά Λιοσίων και Βέργας. Θα ρίξω τουλάχιστον 2, εχω ένα πενηνταρι για σκότωμα, including δωράκι/ εξτραδακι σε κάποια δεσποινίς, γιατί μου βγαίνουν και άρρωστα πράματα καμιά φορά...
Στο θέμα:
Διδυμου 27,αυτο με τους τοξοβολους για ντεκόρ. Πλησιάζω, μπάρμπας καμιά 65+ έτη, αναμένει στα σκαλάκια να του ανοίξουν. Έχει φέρει το πόμολα στο στήθος και με το ένα πόδι στο κάτω σκαλί είναι έτοιμος για εκκίνηση/μπουκα αλλά Μπολτ στο σαλόνι του ιδρύματος.
Ροζέ πουκαμισακι, παντελονακι, αμπιγιε!
Buzzer button και επιταχυνω να χωθώ μαζί του.....
Και εκεί τρώω ένα απτσακι, ένα ντιρεκτ και ένα χαστουκι συγχρόνως, από την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ μπόχα του τυπου. Είμαι σκληρός καριόλης, εχω κάνει πράματα, αλλά τέτοιο δακρυγόνο δεν είχα ξαναμυρισει.
Καθόμαστε, ή μάλλον κάθεται στο σαλονακι Luis Vuitton με το Chesterfield το τραπεζάκι και εγώ δίπλα στην κουρτίνα όρθιος γιατί τελείωνε το οξυγόνο... Δεν μπορώ να πιστεψω ότι ήρθε να περασει σε δωμάτιο! Εξέρχεται η τσα2, ξανθιά σγουρομαλλα γνωστή πορτοχτυπα οχταλεπτου και ανακοινώνει Μιλένα.
"Εγώ είμαι πρωτος, θα περασω"
Λάλησε η γαρδένια νομίζοντας ότι θα του παρω την σειρά.
Και εκεί που παω να φυγω, γιατί τι θα πουν στην μάνα μου? από πήγε ο κανακάρης της? Μου ρίχνουν το τρίποντο με ανάποδο ψαλίδι...
Ανοίγει η κουρτίνα μάγκες μου και ναι, δεν βγαίνει το ζονγκ, όχι.
Βγαίνει χωρίς υπερβολή, ένας γέροντας άνω των 80,ραμολιμεντο, με βερμούδα και τον έχω στους 30-40 ποντους να κρέμονται οι πετσες πανω στο σκελετό του, στα γόνατα και στα μπρατσα του! Αυτή η οπτασία φορούσε ένα λευκό μπλουζάκι, πιο γαριασμενο από του Τσιορδα και είχε και αξεσουάρ μια μαγκουρα και παντοφλα. Πανλευκος με τεράστιες καφέ παναδες!
Οοοοχι καργιολακια, δεν τελείωσε ακόμη...
Ορμάει λοιπόν επάνω του η τσα2, τον αγκαλιάζει από τους ώμους και ρωτάει:
_Εντάξει? (ήταν εμφανές ότι είχε τσιμπήσει χαρτζιλίκι)
_Ναι!!! (τρεμάμενη φωνή)
Ναι, στο στοματάκι της..........

(Ήπια λίγο Priberan και συνεχίζω να γράφω. Οι αναμνήσεις είναι σκληρές, με σημάδεψαν. )

Βγαίνει και το μπαμπατσικο κεφτεδάκι, ερχόμενη από το wc.
Ο αρωματικος είναι όρθιος πίσω μου και με κίνηση σαν χέλι, βγαίνω μπροστά από τον σιχαμενο σκατογερο και την τσα. Το κουτάκι του Hellraiser έχει ανοίξει, η πόρτα είναι μπροστά!
Βγαίνω στο καθαρό αέρα και θέλω να πεσω στην αγκαλιά και να γλωσσοφιλιασω τους πεντακαθαρους τοξοβολους...

Στο 1,3 η τουρμπίνα με κατέβασε Φάληρο σε 10...
Μια εικόνα, χιλιες λεξεις...
Μια ρουθούνια, πόσες????

Στο δακρυγόνο,λύγισα. χααχχααχαχαχαχαχααχχαχαχ
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
162
Πόντοι
1
καποιος φιλος εαν γνωριζει να προτεινει καμια κωλαρου τυπου Ντιανας,Μπιουτη κλπ? αν εχετε δει κατι παρακαλω γραψτε :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom