Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 276 άτομα (24 μέλη και 252 επισκέπτες)

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.747
Πόντοι
1.436
Μεγολο κωλο θελω με πιασιματα

Πιασιματα με κωλαρα που θα βρουμε;;;

Μαγκες μου, που θα βρω κωλαρα μεγαλη με πιασιματα;

Κωλαρα μεγαλη που εχει;

Καμια κωλαρου με πιασιματα σε ποιο θα βρω;;;

Καμια κωλαρου με πιασιματα σε ποιο θα βρω;;;

Για κωλάρα δεν ξέρω. Για ΠΙΠΑΡΕΣ μεταξύ 9:10 έως 11:50 το πρωί ενδιαφέρεσαι;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Αναμπελα στο σαλόνι του 86 με ακαποτο τσιμπουκι με χυσιμο στο στόμα με + 10 ευρο !! Με τσιμπουκωσε στα όρθια μετά από προτροπή μου και έχυσα γαμωντας την στο στόμα …. Τα κατάπιε όλα προς μεγάλη μου έκπληξη !!!αυτα
σύντροφε, αυτή η πληροφορία είναι πολύ ενδιαφέρουσα, άξιος!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Σήμερα Πέμπτη και ώρα 4-4.30 μ.μ. έκανα διερευνητικό πέρασμα από Περγάμου και μετά Λιοσίων, με σκοπό μόνο να κόψω κίνηση.

Περγάμου 1, ώρα 4 μ.μ., εξώπορτα κλειστή. Χθες Τετάρτη πέρασα απ’ έξω με το αυτοκίνητο στις 5 μ.μ. και βλέπω κυρία περίπου 50 ετών εύσωμη με κοντό μαλλί να κατεβάζει σκουπίδια, να κλειδώνει και να φεύγει.

Χωματιανού πάνω-κάτω, ώρα 4.15 μ.μ., κλειστά.

Έχει κανείς ιδέα τι παίζει με τους πιο πάνω οίκους, τι ωράριο έχουν; Είναι κλειστοί αυτές τις μέρες ή ξέμειναν από κορίτσια;

Συνεχίζω Λιοσίων. Απογοητευτικά πράγματα. Μόνη κοπέλα που σε έπειθε να μπεις δωμάτιο, από εμφάνιση, ήταν η Έμμυ στο Λιοσίων 73Β όροφος. Ξανθιά petite με στητά βυζάκια, σαλονάριζε ολόγυμνη. Έχω διαβάσει όμως ότι μοιράζει φόλες.
Λιοσίων 73Α ισόγειο η Μπέτυ που ήταν σε δωμάτιο και δεν την είδα. Έχει κανείς άποψη;

Εξηκίου 18Γ η Μαρία, μεγαλούτσικη – πρέπει να είναι 40+ - με σώμα μάλλον καλούτσικο για την ηλικία της.
Βέργας 7 ημιυπόγειο η Άννα, λεπτό κορμί αλλά στο πρόσωπο έδειχνε εμφανώς πενηντάρα και μια ξανθιά κοντή και πολύ παχουλή.
Βέργας 7 όροφος η Κωνσταντίνα, καστανομάλλα πάρα πολύ χοντρή και η Χριστίνα, επίσης μεγάλη και μάλλον αδιάφορη ως παρουσία.
Κρίμα γιατί τα μαγαζιά αυτά έχουν υποδομή που πλησιάζει κάπως του στούντιο, με ντουζιέρα μέσα στα δωμάτια.
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
210
Like
86
Πόντοι
1
Στο Τροφωνιου 13 οροφος η Ευα ειναι τραβελι και μεχρι τι ωρα δουλευει;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Περγάμου 1, ώρα 4 μ.μ., εξώπορτα κλειστή. Χθες Τετάρτη πέρασα απ’ έξω με το αυτοκίνητο στις 5 μ.μ. και βλέπω κυρία περίπου 50 ετών εύσωμη με κοντό μαλλί να κατεβάζει σκουπίδια, να κλειδώνει και να φεύγει.
Η περίφημη τσατσά της Εβε. Μάλλον μόλις εκλεινε. Ατυχισες αδερφε.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Η περίφημη τσατσά της Εβε. Μάλλον μόλις εκλεινε. Ατυχισες αδερφε.
Βάρδια με Μύρα δεν θα ήταν ; Γιατί κανονικά η Εβελίνα απόγευμα δεν είναι; Μ'αρέσει η σταθερότητα του προγράμματος σε αυτό το σπίτι.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Κατέβηκα το πρωί κάτω,πήγα να δω την πιπινα στο 66α αλλά ήταν κλειστό,μετά πήγα Περγάμου και αυτό κλειστό,λέω δεν πάω στη Μιλένα διδύμου,μόνο η Βικτώρια η τσα μου είπε ότι πήρε άδεια μέχρι τις 28 του μήνα.
Έφυγα για μεταξύ για καμιά λατίνα,στο υπόγειο του 27 ήταν δύο η Άννα μπελά και μια άλλη,διάλεξα την Άννα μπελά που ήταν πιο όμορφη.
Μπαίνω στο τρισαθλιο δωμάτιο και περιμένω,μετά από 3 λεπτά μπαίνει το μωρό,ένα όλα για χαιρετουρα και ξαφνικά βλέπω ένα αερόστατο να προσγειώνεται στη πουτσα μου,αρχίζει μια άθλια πίπα που ούτε φαντάρο δεν καβλωνε,αφού πάει να μου ξερχαβαλωσει τη πουτσα της λέει ήρεμα με χαρακτηριστική κινήσει των χεριών μου για να καταλάβει μιας και δεν ξέρει ελληνικά,γυρνά με κοιτάει με ένα βλέμμα άντε να τελειωνουμε,τα παιρνώ στο κρανίο και αρχιζω να της φωνάζω τι με κοιτάς έτσι μωρη πατσαβούρα?χέστηκε λίγο που μου γύρισε το μάτι, σηκώνομαι από το κρεβάτι και της λέω να πάρει το πουλο,καθόταν και με κοίταγε σαν γατάκι,Έλα το μπούλο της λέω και της κάνω κίνηση να φύγει.
Ντύνομαι ανοίγω τη πόρτα και με περιμένει η γριά τσατσα στη πόρτα,τι έγινε μου λέει και δεν είναι τρόπος να μιλάω έτσι στο κορίτσι,κάθεται και κλαίει στο κουζινακι από το φόβο της.Βαλτε μυαλό της λέω γιατί θα σας στέλνω κάθε μέρα τους μπάτσους και θα σας το κλείσω το μαγαζί της.
Οι Πακιστανοί που ήταν στο σαλόνι με είδαν παρμένο και την κάνανε με ελαφρά,ένας με περίμενε έξω από το μαγαζί και με ρωτάει φιλαράκι τι έγινε?το μπούλο του λέω μη φας τίποτα κρανιές στο κεφάλι βρωμιάρη.Το πούλο και αυτός.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Βάρδια με Μύρα δεν θα ήταν ; Γιατί κανονικά η Εβελίνα απόγευμα δεν είναι; Μ'αρέσει η σταθερότητα του προγράμματος σε αυτό το σπίτι.
Τη Κυριακή μου είπε ότι οι μόνες σίγουρες μέρες της είναι Σ/Κ (μετά τις 15). Ούτε για μίρα δεν ήξερε να μου πει με βεβαιότητα. Τρέχα γύρευε:2funny:
Για χόμπι κι αυτές ξεκάθαρα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Βάρδια με Μύρα δεν θα ήταν ; Γιατί κανονικά η Εβελίνα απόγευμα δεν είναι; Μ'αρέσει η σταθερότητα του προγράμματος σε αυτό το σπίτι.
Οχι δεν έχει σταθερότητα. Η Μυρα έχει μια Ρωσιδουλα τσαχπινουλα τσουποτουλα ξανθουλα θα ήθελα να την γαμησουλα τσατσά.
Η Εβε έχει αυτή που είδε ο συναγωνιστής @Johnstef .
Βέβαια στο παλιο δελο της Αχαρνών η τσα της Εβε έκανε την υπηρεσία και για άλλες κοπέλες όπως η Μαίρη. Τώρα στην Περγάμου είναι η ιδιαιτέρα της Εβε και μόνο. Τώρα αν κάνω λάθος ας με διορθώσει ο @n.smirni76 .
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Παιδιά όλοι εσείς που βλεπετε την Ανναμπελα της Φυλής την πιο όμορφη από όλες, το οποίο μπορεί και να ισχυει γιατί έχουν μαζευτει πολλα μπαζα, έπρεπε να την βλέπατε στο ξεκίνημα της στην Ιασωνος που είχε 10 από τα 32 της δόντια γιατί τα υπόλοιπα της ήταν σάπια.
Παρολαυτα επενδυσε ορθά και με τα πρωτα μεροκάματα της τα έφτιαξε.
Εν συγκρίσει με άλλες που βγάζουν ένα σκασμό λεφτά και είναι σαπιοδοντες!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.064
Κριτικές
123
Like
50.872
Πόντοι
27.261
Οχι δεν έχει σταθερότητα. Η Μυρα έχει μια Ρωσιδουλα τσαχπινουλα τσουποτουλα ξανθουλα θα ήθελα να την γαμησουλα τσατσά.
Η Εβε έχει αυτή που είδε ο συναγωνιστής @Johnstef .
Βέβαια στο παλιο δελο της Αχαρνών η τσα της Εβε έκανε την υπηρεσία και για άλλες κοπέλες όπως η Μαίρη. Τώρα στην Περγάμου είναι η ιδιαιτέρα της Εβε και μόνο. Τώρα αν κάνω λάθος ας με διορθώσει ο @n.smirni76 .
χθες που περασα ηταν η μυρα και η τσατσα με τα γυαλια και το κοντο μαλλι.
αυτη που δε γουσταρουν πολλοι.
btw η μυρα ειναι σαν ξερακιανη σαυρα και πρεπει να κανει "ιδιαιτερα" γουστα.
ημουν σαλονι με εναν μεσηλιξ και βγηκε απο δωματιο αλλος μεσηλιξ προς μπαρμπαδι, ξυνοντας τον κωλο του και κοιτουσε το πατωμα μην πεσει απο τις σκαλες.
τωρα τον πασπατεψε η αλλη μεσα, ηθελε να χεσει και το σκεφτοταν... ποιος ξερει ?
με το που σκαει σαλονι και τη βλεπουμε, φυγαμε και οι δυο στα καπακια.
εγω τρεχοντας κιολας.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Κατέβηκα το πρωί κάτω,πήγα να δω την πιπινα στο 66α αλλά ήταν κλειστό,μετά πήγα Περγάμου και αυτό κλειστό,λέω δεν πάω στη Μιλένα διδύμου,μόνο η Βικτώρια η τσα μου είπε ότι πήρε άδεια μέχρι τις 28 του μήνα.
Έφυγα για μεταξύ για καμιά λατίνα,στο υπόγειο του 27 ήταν δύο η Άννα μπελά και μια άλλη,διάλεξα την Άννα μπελά που ήταν πιο όμορφη.
Μπαίνω στο τρισαθλιο δωμάτιο και περιμένω,μετά από 3 λεπτά μπαίνει το μωρό,ένα όλα για χαιρετουρα και ξαφνικά βλέπω ένα αερόστατο να προσγειώνεται στη πουτσα μου,αρχίζει μια άθλια πίπα που ούτε φαντάρο δεν καβλωνε,αφού πάει να μου ξερχαβαλωσει τη πουτσα της λέει ήρεμα με χαρακτηριστική κινήσει των χεριών μου για να καταλάβει μιας και δεν ξέρει ελληνικά,γυρνά με κοιτάει με ένα βλέμμα άντε να τελειωνουμε,τα παιρνώ στο κρανίο και αρχιζω να της φωνάζω τι με κοιτάς έτσι μωρη πατσαβούρα?χέστηκε λίγο που μου γύρισε το μάτι, σηκώνομαι από το κρεβάτι και της λέω να πάρει το πουλο,καθόταν και με κοίταγε σαν γατάκι,Έλα το μπούλο της λέω και της κάνω κίνηση να φύγει.
Ντύνομαι ανοίγω τη πόρτα και με περιμένει η γριά τσατσα στη πόρτα,τι έγινε μου λέει και δεν είναι τρόπος να μιλάω έτσι στο κορίτσι,κάθεται και κλαίει στο κουζινακι από το φόβο της.Βαλτε μυαλό της λέω γιατί θα σας στέλνω κάθε μέρα τους μπάτσους και θα σας το κλείσω το μαγαζί της.
Οι Πακιστανοί που ήταν στο σαλόνι με είδαν παρμένο και την κάνανε με ελαφρά,ένας με περίμενε έξω από το μαγαζί και με ρωτάει φιλαράκι τι έγινε?το μπούλο του λέω μη φας τίποτα κρανιές στο κεφάλι βρωμιάρη.Το πούλο και αυτός.
Είσαι σκληρός άμα ερχόταν καμιά προστασία θα έπρεπε να γίνεις Βαν Νταμ!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
χθες που περασα ηταν η μυρα και η τσατσα με τα γυαλια και το κοντο μαλλι.
αυτη που δε γουσταρουν πολλοι.
btw η μυρα ειναι σαν ξερακιανη σαυρα και πρεπει να κανει "ιδιαιτερα" γουστα.
ημουν σαλονι με εναν μεσηλιξ και βγηκε απο δωματιο αλλος μεσηλιξ προς μπαρμπαδι, ξυνοντας τον κωλο του και κοιτουσε το πατωμα μην πεσει απο τις σκαλες.
τωρα τον πασπατεψε η αλλη μεσα, ηθελε να χεσει και το σκεφτοταν... ποιος ξερει ?
με το που σκαει σαλονι και τη βλεπουμε, φυγαμε και οι δυο στα καπακια.
εγω τρεχοντας κιολας.
Μπορεί να καλυπτει μεροκάματα. Πάντως όσες φορές έχω παει κι έχω δει Μυρα, τσα της ήταν η ξανθιά Ρωσιδουλα. Και όχι η μονιμη της Εβε.
Όσο για την εμφάνιση της Μυρας ουτε εμένα με ελκύει αλλά για την ηλικία της είναι αρκετά θηλυκη. Και δε νομίζω να βγάζει παραξενα γουστα, απλά είναι καλή και παθιαρα στο προγραμμα της. Έτσι έχουν γράψει στις κριτικές της.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.064
Κριτικές
123
Like
50.872
Πόντοι
27.261
Μπορεί να καλυπτει μεροκάματα. Πάντως όσες φορές έχω παει κι έχω δει Μυρα, τσα της ήταν η ξανθιά Ρωσιδουλα. Και όχι η μονιμη της Εβε.
Όσο για την εμφάνιση της Μυρας ουτε εμένα με ελκύει αλλά για την ηλικία της είναι αρκετά θηλυκη. Και δε νομίζω να βγάζει παραξενα γουστα, απλά είναι καλή και παθιαρα στο προγραμμα της. Έτσι έχουν γράψει στις κριτικές της.
εμενα αυτο μου εβγαλε παντως.
επισης θηλυκη δε θα το ελεγα.
ακωλη, πεσμενα βυζια, φατσα μετρια προς ασχημη, οταν γελασε δε... τα ουλα της ηταν μεγαλυτερα απο τα δοντια της.
αμα ειναι αυτο θηλυκοτητα, πασο.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
εμενα αυτο μου εβγαλε παντως.
επισης θηλυκη δε θα το ελεγα.
ακωλη, πεσμενα βυζια, φατσα μετρια προς ασχημη, οταν γελασε δε... τα ουλα της ηταν μεγαλυτερα απο τα δοντια της.
αμα ειναι αυτο θηλυκοτητα, πασο.
Τι να σου πω. Δυο φορές την είδα, σαλοναρισε ως όφειλε, δηλαδή προκλητικα, δεν μου γέλασε για να δω δόντια, φορουσε εσωρουχα, άρα δεν είδα βυζους, και τακουνια. Άρα ο κωλος από τα τακουνια ήταν ψηλά. Όπως και να έχει δεν ενεδωσα. Καμια απο τις δυο φορές. Ουτε εμένα μου γέμισε το μάτι. Να σου πω την αλήθεια γουσταρα πιο πολυ την ξανθουλα τσα της. Την ρώτησα την πρωτη φορα αν αυτή έδινε το κορμί της αλλά μου είπε ευχαριστώ ευγενικά αλλα απάντησε αρνητικά.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.064
Κριτικές
123
Like
50.872
Πόντοι
27.261
Τι να σου πω. Δυο φορές την είδα, σαλοναρισε ως όφειλε, δηλαδή προκλητικα, δεν μου γέλασε για να δω δόντια, φορουσε εσωρουχα, άρα δεν είδα βυζους, και τακουνια. Άρα ο κωλος από τα τακουνια ήταν ψηλά. Όπως και να έχει δεν ενεδωσα. Καμια απο τις δυο φορές. Ουτε εμένα μου γέμισε το μάτι. Να σου πω την αλήθεια γουσταρα πιο πολυ την ξανθουλα τσα της. Την ρώτησα την πρωτη φορα αν αυτή έδινε το κορμί της αλλά μου είπε ευχαριστώ ευγενικά αλλα απάντησε αρνητικά.
να φανταστεις οσες φορες εχω παει, λιγες να πω, δεν εχω πετυχει ουτε εβελινα αλλα ουτε και ξανθια τσατσα που λες. παντα την υπηρεσια με το κοντο μαλλι πετυχαινω με διαφορετικες κοπελες.
anyway, no big deal :thumbsup:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
να φανταστεις οσες φορες εχω παει, λιγες να πω, δεν εχω πετυχει ουτε εβελινα αλλα ουτε και ξανθια τσατσα που λες. παντα την υπηρεσια με το κοντο μαλλι πετυχαινω με διαφορετικες κοπελες.
anyway, no big deal :thumbsup:
Όσο είχε άδεια η Εβε με την επίσημη τσα της, δηλαδή όλο τον Αυγουστο, η Μυρά είχε σαν τσα τη Ρωσιδουλα. Σεπτέμβριο δεν έχω παει.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Τι να σου πω. Δυο φορές την είδα, σαλοναρισε ως όφειλε, δηλαδή προκλητικα, δεν μου γέλασε για να δω δόντια, φορουσε εσωρουχα, άρα δεν είδα βυζους, και τακουνια. Άρα ο κωλος από τα τακουνια ήταν ψηλά. Όπως και να έχει δεν ενεδωσα. Καμια απο τις δυο φορές. Ουτε εμένα μου γέμισε το μάτι. Να σου πω την αλήθεια γουσταρα πιο πολυ την ξανθουλα τσα της. Την ρώτησα την πρωτη φορα αν αυτή έδινε το κορμί της αλλά μου είπε ευχαριστώ ευγενικά αλλα απάντησε αρνητικά.
Είχα ελπίδες ότι έστω για τα χοντρά ήταν η Μύρα αλλά έτσι όπως τα λέτε άντε γεια!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom