Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 294 άτομα (26 μέλη και 268 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
χθες που περασα ηταν η μυρα και η τσατσα με τα γυαλια και το κοντο μαλλι.
αυτη που δε γουσταρουν πολλοι.
btw η μυρα ειναι σαν ξερακιανη σαυρα και πρεπει να κανει "ιδιαιτερα" γουστα.
ημουν σαλονι με εναν μεσηλιξ και βγηκε απο δωματιο αλλος μεσηλιξ προς μπαρμπαδι, ξυνοντας τον κωλο του και κοιτουσε το πατωμα μην πεσει απο τις σκαλες.
τωρα τον πασπατεψε η αλλη μεσα, ηθελε να χεσει και το σκεφτοταν... ποιος ξερει ?
με το που σκαει σαλονι και τη βλεπουμε, φυγαμε και οι δυο στα καπακια.
εγω τρεχοντας κιολας.
γιατί ρε παιδιά, τι έχουμε εμείς οι μπαρμπάδες;
:cheesy::cheesy::cheesy:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.064
Κριτικές
123
Like
50.872
Πόντοι
27.261
γιατί ρε παιδιά, τι έχουμε εμείς οι μπαρμπάδες;
:cheesy::cheesy::cheesy:
τιποτα παιχτη, απλα για αντιθεση το γραφω ετσι.
νομιζω ειναι για αυτην την ηλικια η συγκεκριμενη κοπελα.
νεος λιγο δυσκολο να παει, εκτος αν εχει ιδιαιτερα γουστα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Τη Κυριακή μου είπε ότι οι μόνες σίγουρες μέρες της είναι Σ/Κ (μετά τις 15). Ούτε για μίρα δεν ήξερε να μου πει με βεβαιότητα. Τρέχα γύρευε:2funny:
Για χόμπι κι αυτές ξεκάθαρα
Καλή η πληροφορία μάγε, στρώσου και γράψε και καμιά κριτική τώρα
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Είχα ελπίδες ότι έστω για τα χοντρά ήταν η Μύρα αλλά έτσι όπως τα λέτε άντε γεια!!!
Κοίτα όλοι έχουν γράψει ότι έχει αρτιες υπηρεσίες. Αν θες μόνο αυτό τραβα. Πάντως από εμφάνιση κρατα μικρό καλάθι. Πάντως δεν είναι και θηλυκος Κουασιμοδος. Μην το ξεφτυλιζουμε κιόλας!
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Κοίτα όλοι έχουν γράψει ότι έχει αρτιες υπηρεσίες. Αν θες μόνο αυτό τραβα. Πάντως από εμφάνιση κρατα μικρό καλάθι. Πάντως δεν είναι και θηλυκος Κουασιμοδος. Μην το ξεφτυλιζουμε κιόλας!
Για Πακιστανούς και Αφγανούς καλή είναι.
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
Καλημερα σας ξερετε Αν θα δουλευει η ριτα κολωνου 32; Θα παω αυριο απλα ελπιζω ν την πετυχω
 

Greek Daddy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει κάτι αξιόλογο για πλατεία Βικτώριας μέχρι 2-3-4 το ξημέρωμα;
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
750
Κριτικές
30
Like
4.690
Πόντοι
2.836
Κατέβηκα το πρωί κάτω,πήγα να δω την πιπινα στο 66α αλλά ήταν κλειστό,μετά πήγα Περγάμου και αυτό κλειστό,λέω δεν πάω στη Μιλένα διδύμου,μόνο η Βικτώρια η τσα μου είπε ότι πήρε άδεια μέχρι τις 28 του μήνα.
Έφυγα για μεταξύ για καμιά λατίνα,στο υπόγειο του 27 ήταν δύο η Άννα μπελά και μια άλλη,διάλεξα την Άννα μπελά που ήταν πιο όμορφη.
Μπαίνω στο τρισαθλιο δωμάτιο και περιμένω,μετά από 3 λεπτά μπαίνει το μωρό,ένα όλα για χαιρετουρα και ξαφνικά βλέπω ένα αερόστατο να προσγειώνεται στη πουτσα μου,αρχίζει μια άθλια πίπα που ούτε φαντάρο δεν καβλωνε,αφού πάει να μου ξερχαβαλωσει τη πουτσα της λέει ήρεμα με χαρακτηριστική κινήσει των χεριών μου για να καταλάβει μιας και δεν ξέρει ελληνικά,γυρνά με κοιτάει με ένα βλέμμα άντε να τελειωνουμε,τα παιρνώ στο κρανίο και αρχιζω να της φωνάζω τι με κοιτάς έτσι μωρη πατσαβούρα?χέστηκε λίγο που μου γύρισε το μάτι, σηκώνομαι από το κρεβάτι και της λέω να πάρει το πουλο,καθόταν και με κοίταγε σαν γατάκι,Έλα το μπούλο της λέω και της κάνω κίνηση να φύγει.
Ντύνομαι ανοίγω τη πόρτα και με περιμένει η γριά τσατσα στη πόρτα,τι έγινε μου λέει και δεν είναι τρόπος να μιλάω έτσι στο κορίτσι,κάθεται και κλαίει στο κουζινακι από το φόβο της.Βαλτε μυαλό της λέω γιατί θα σας στέλνω κάθε μέρα τους μπάτσους και θα σας το κλείσω το μαγαζί της.
Οι Πακιστανοί που ήταν στο σαλόνι με είδαν παρμένο και την κάνανε με ελαφρά,ένας με περίμενε έξω από το μαγαζί και με ρωτάει φιλαράκι τι έγινε?το μπούλο του λέω μη φας τίποτα κρανιές στο κεφάλι βρωμιάρη.Το πούλο και αυτός.
Συναγωνιστή με τα νεύρα που είχες ξεφορτωσες τελικα σε άλλη κοπέλα η πηγες έτσι σπίτι?
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
750
Κριτικές
30
Like
4.690
Πόντοι
2.836
Εν συγκρίσει με άλλες που βγάζουν ένα σκασμό λεφτά και είναι σαπιοδοντες!!
Γυφτισες είναι που μαζεύουν λεφτα να πάρουν βίλες στις χώρες τους όταν αποσυρθούν από τη δουλειά......αντι να δώσουν λεφτά σε κανένα οδοντίατρο να φτιάχνουν!!!!!
 

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
832
Πόντοι
990
Ιρίνα πρώην Στέλλα στο φωκ19 είναι 1η πρωινή ή 2η απόγευμα;
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
569
Like
2.109
Πόντοι
206
Της συγκεκριμένης θέλω να της κάνω αιδιολειχια.
Τα τοιχώματα του αιδοίου της να βεντουζαρουν στην γλώσσα μου και με την μύτη της γλώσσας μου να γαργαλαω το σημείο G της!
Να την κοιτάω στα μάτια....
Και να της λέω....
SLAVA UKRAINI............:smitten:
Με το SLAVA UKRAINA έκλαψα ….
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.445
Πόντοι
10.686
χθες που περασα ηταν η μυρα και η τσατσα με τα γυαλια και το κοντο μαλλι.
αυτη που δε γουσταρουν πολλοι.
btw η μυρα ειναι σαν ξερακιανη σαυρα και πρεπει να κανει "ιδιαιτερα" γουστα.
ημουν σαλονι με εναν μεσηλιξ και βγηκε απο δωματιο αλλος μεσηλιξ προς μπαρμπαδι, ξυνοντας τον κωλο του και κοιτουσε το πατωμα μην πεσει απο τις σκαλες.
τωρα τον πασπατεψε η αλλη μεσα, ηθελε να χεσει και το σκεφτοταν... ποιος ξερει ?
με το που σκαει σαλονι και τη βλεπουμε, φυγαμε και οι δυο στα καπακια.
εγω τρεχοντας κιολας.
Εσύ έφυγες τρέχοντας μόλις την είδες, εγώ ανέβηκα τρέχοντας τα σκαλιά όταν την είδα να μπαίνει στον οίκο! :2funny: (Περίμενα, για να'μαι ακριβής, κανά εικοσάλεπτο μέχρι να ανοίξει το φως). Υπηρεσία η της Εβελίνας, ευγενική και καθόλου πιεστική, η Μύρα τής ζήτησε να μην χτυπήσει στο δεκάλεπτο, πήρα τα πρώτα μουνόζουμα αλά dmtrsxXx και γαμηθήκαμε παθιασμένα, πιστεύω ότι δύο - τρεις φορές τον μήνα αξίζει για στανταράκι.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.064
Κριτικές
123
Like
50.872
Πόντοι
27.261
Εσύ έφυγες τρέχοντας μόλις την είδες, εγώ ανέβηκα τρέχοντας τα σκαλιά όταν την είδα να μπαίνει στον οίκο! :2funny: (Περίμενα, για να'μαι ακριβής, κανά εικοσάλεπτο μέχρι να ανοίξει το φως). Υπηρεσία η της Εβελίνας, ευγενική και καθόλου πιεστική, η Μύρα τής ζήτησε να μην χτυπήσει στο δεκάλεπτο, πήρα τα πρώτα μουνόζουμα αλά dmtrsxXx και γαμηθήκαμε παθιασμένα, πιστεύω ότι δύο - τρεις φορές τον μήνα αξίζει για στανταράκι.
σου εδωσα τη σκυταλη :thumbsup:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Γυφτισες είναι που μαζεύουν λεφτα να πάρουν βίλες στις χώρες τους όταν αποσυρθούν από τη δουλειά......αντι να δώσουν λεφτά σε κανένα οδοντίατρο να φτιάχνουν!!!!!
Μπορεί και να μην είναι έτσι. Μακάρι να ήταν έτσι.
Οι πιο πολλες τα δίνουν στον γκομενο και δεν τους περισσευει τίποτα! Άλλες επενδύουν φουλ στα παιδια τους, για να μην τους λείψει τίποτα. Ναι οι περισσότερες είναι μαμάδες από τα 20.
Άλλες τα τρώνε σε λουσα και καλοπέραση και δεν τους νοιάζει να φτιάξουν τα δόντια τους. Αφου σου λένε "σάπια ξεσαπια το μεροκάματο το βγαζω, γιατί να ασχοληθω; Να χάσω εργάσιμες μέρες; Να πονεσω;;!!"...!! Αστα φίλε...
Λίγες είναι αυτές που έχουν στρατιωτική πειθαρχία και προγραμματισμο. Εξάλλου ΑΝ είχαν συγκροτημένο μυαλό δεν θα γαμιωντουσταν επί πληρωμης!!
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Κατεβαίνω κέντρο για δουλειά. Λέω να περάσω από Μεταξουργείο. Έχει κάνα teeny ή όλες πατσολες;
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
Της συγκεκριμένης θέλω να της κάνω αιδιολειχια.
Τα τοιχώματα του αιδοίου της να βεντουζαρουν στην γλώσσα μου και με την μύτη της γλώσσας μου να γαργαλαω το σημείο G της!
Να την κοιτάω στα μάτια....
Και να της λέω....
SLAVA UKRAINI............:smitten:
Σε παιδι ωραιος εγω ενα απλό γαμηση θελω να τις ριξω λες να την πετυχω σημερα;
 

stroumf13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
92
Κριτικές
3
Like
202
Πόντοι
0
εγινε κατάθεση στην Ελένη από ιωαννινών 3 στον όροφο.
ψηλη ξανθιά κορμάρα με άνεση χρόνου και τιμια.
απλα μια Ελένη που δουλευει στο δίπλα στο 5 είναι η ίδια η πρόκειται για άλλη?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom