Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (0 μέλη και 82 επισκέπτες)

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
909
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
ααα σορρυ Κατερινα νομίζω! Ξανθιά με ωραίο πρόσωπο ωραίο βυζακι ίσως κιγο πεσμένο! Ήταν μαζί με χοντρουλα μελαχρινή!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα πέρασμα πρίν λίγο από τα εξής μαγαζιά

Νωρίτερα το απόγευμα καθώς ήμουν Λιοσίων λίγο μετά της17:00 είδα μια νεαρή κοπέλα σχετικά καλή να μπαίνει στο 73 έτσι είπα να περάσω μετά από πολύ καιρό εκεί καθώς τα συγκεκριμένα μαγαζιά δεν φημίζονται για τις καλές υπηρεσίες

Έτσι στο ισόγειο δούλευαν τρείς κοπέλες Νάταλι ξανθιά αφράτο σώμα ,Σόνια ξανθιά ψηλή καλύτερο σώμα και μια Αντρέα μάλλον λατίνα μελαχρινή σχετικά αξιόλογη
Στον όροφο δύο κοπέλες Μόνικα μάλλον αυτή που είδα ξανθιά αδύνατο σώμα μικρό βυζί και μια Κατερίνα νεαρή μελαχρινή αδύνατη πιο καλή εμφανισιακά αλλά ύφος κατάδικου φυσικά ρίσκο για 20€ο ούτε σαν σκέψη.
Βέργας 3 Όλγα μελαχρινή χοντρούλα τίποτα ιδιαίτερο και μια Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ σαφώς καλύτερο σώμα ψηλή θα έλεγα αλλά απο το δωμάτιο βγήκε νευριασμένη ούτε γειά δεν είπε
Διδύμου 16 άνοιξε πάλι μετά από καιρό ο χώρος μύριζε από την Κλεισούρα δούλευε η Αλίκη γριά παλιότερα ήταν Ρέμουνδου αν θυμάμαι
Κώσταντινουπολεως 166 ισόγειο Σαβίνα ξανθιά μιλφ που έχει δουλέψει πρόσφατα Ιωαννίνων 3 μέτριο σώμα χοντροκομμένο παρατημένο και επίσης μαζί της ήταν μια Νάταλι γριά αδύνατη ξανθιά εντελώς αδιάφορη παρουσία

Αυτά κάτι άλλο νεώτερο από την πιάτσα δεν υπάρχει Φυλής, Φώκαιας όλο και χειρότερα κλειστά μαγαζιά κοπέλες που ανακυκλώνονται χρόνια τώρα κάποιες έχουν κλείσει 10ετια τραγική κατάσταση καθώς δεν υπάρχει ούτε μιση καινούργια παρουσία που θα μπορούσε να αναφέρει κανείς
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201
Διαβάζοντας τις τελευταίες 2-3 σελίδες, φοβάμαι τώρα που το νήμα βρήκε ρυθμό ότι θα πεταχτεί κανένας @n.smirni76 με τίποτα άκυρες αναφορές σε σπίτια και βάρδιες και θα μας το χαλάσει..

Υ. Γ παρακαλώ τον 23χρονο γαμια της φυλής που γαμαει κάθε 3μηνο σε μπουρδελο να βάλει υποψηφιότητα για mister μέλος 2022 να βγει παμψηφεί!
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Διαβάζοντας τις τελευταίες 2-3 σελίδες, φοβάμαι τώρα που το νήμα βρήκε ρυθμό ότι θα πεταχτεί κανένας @n.smirni76 με τίποτα άκυρες αναφορές σε σπίτια και βάρδιες και θα μας το χαλάσει..

Υ. Γ παρακαλώ τον 23χρονο γαμια της φυλής που γαμαει κάθε 3μηνο σε μπουρδελο να βάλει υποψηφιότητα για mister μέλος 2022 να βγει παμψηφεί!
Μη ειρωνεύεσαι δε υπάρχει λογος δε σε ειρωνεύτηκα,και δε είναι κάθε 3 μήνες αλλά κάθε 1μησι έχει διαφορά πρώτον και δεύτερον τόσο μπορώ τόσο πάω εσύ που έχεις πολλά λεφτά πήγαινε κάθε μέρα έξυπνε.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.856
Like
4.463
Πόντοι
456
Μύστη μου, την είχαμε πελώρια ανάγκη την ανάρτηση σου για το σιχαμενο Μετάξι!:rockon: Ελάχιστες περιπτώσεις αξίζουν αλλά για μένα το Μετάξι ήταν πάντα ένας βούρκος που κάπου θα κρύβει κάποιο διαμάντι!:rose: Θα σου προτείνω ένα καινούργιο δικό μου στανταρακι για απλό πρόγραμμα με 69 που θα τιμήσει το 10ρικο που της δίνεις. Επίσης, έχω και κάτι καλό στο 10ρικο επίσης σε περίπτωση που είσαι λάτρης του πρωκτικού. :zfuck: Σου στέλνω π.μ. :hi:
Γεια χαρα εαν δεν σου κανει κοπο στειλε και εδω το κοριτσακι με το πρωκτικο , μιας και εμεις ειμαστε λατρεις του γκροβερ !!!! ευχαριστω . ( να ελπιζω ???? !!!! )
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
861
Κριτικές
66
Like
12.295
Πόντοι
4.706
Και εγώ ρε μάγκα είμαι 23 χρονων
Αγαπητό νιούφι καλημέρα!
Στο site και στο παρών thread γράφουμε και ενημερωνόμαστε για πουτάνες που δουλεύουν στα μπουρδέλα, με σκοπό να μάθουμε νέες αφίξεις και να γλιτώσουμε τα τομάρια μας από τις φόλες. Δεν κάνουμε διαγωνισμό πηδήματος, γιατί δεν είμαστε ανασφαλή αντράκια. Οι περισσότεροι είμαστε σεσημασμένοι και σκληροί μπουρδελιάρηδες. Στον μικρόκοσμο του Bourdela υπάρχουν όλα τα προφίλ. Νέοι, που κάνουν τα πρώτα τους βήματα στο χώρο του αγοραίου έρωτα και λέουρες, που έχουν γράψει χιλιόμετρα. Παλιό σειρές, που έχουν άπειρες ιστορίες να σου διηγηθούν και μύστες, που το γαμήσι με πουτάνες έχει γίνει δεύτερη φύση τους. Εξ αντικειμένου, δεν μπορεί να γίνει καμία σύγκριση. Εγώ σαν παλιός, θα σου δώσω μία συμβουλή: Δεν έχει σημασία, εάν εσύ γάμησες 7 και κάποιος άλλος 3. Το ζητούμενο είναι να μην μείνει καμία αγάμητη!
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Αγαπητό νιούφι καλημέρα!
Στο site και στο παρών thread γράφουμε και ενημερωνόμαστε για πουτάνες που δουλεύουν στα μπουρδέλα, με σκοπό να μάθουμε νέες αφίξεις και να γλιτώσουμε τα τομάρια μας από τις φόλες. Δεν κάνουμε διαγωνισμό πηδήματος, γιατί δεν είμαστε ανασφαλή αντράκια. Οι περισσότεροι είμαστε σεσημασμένοι και σκληροί μπουρδελιάρηδες. Στον μικρόκοσμο του Bourdela υπάρχουν όλα τα προφίλ. Νέοι, που κάνουν τα πρώτα τους βήματα στο χώρο του αγοραίου έρωτα και λέουρες, που έχουν γράψει χιλιόμετρα. Παλιό σειρές, που έχουν άπειρες ιστορίες να σου διηγηθούν και μύστες, που το γαμήσι με πουτάνες έχει γίνει δεύτερη φύση τους. Εξ αντικειμένου, δεν μπορεί να γίνει καμία σύγκριση. Εγώ σαν παλιός, θα σου δώσω μία συμβουλή: Δεν έχει σημασία, εάν εσύ γάμησες 7 και κάποιος άλλος 3. Το ζητούμενο είναι να μην μείνει καμία αγάμητη!
Σωστός ο συναγωνιστής!! Επίσης, όλες αυτά τα ποσταρίσματα (εγώ γάμησα 5, εσύ 2, άρα είμαι μάγκας) δεν ανήκουν στην ημερήσια ενημέρωση.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
20
Like
14.163
Πόντοι
3.246
Γεια χαρα εαν δεν σου κανει κοπο στειλε και εδω το κοριτσακι με το πρωκτικο , μιας και εμεις ειμαστε λατρεις του γκροβερ !!!! ευχαριστω . ( να ελπιζω ???? !!!! )
Απόλλωνα, σου στέλνω π.μ.:hi:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Δεν έχω προσέξει αν έχει εντοπιστεί από τα λαγωνικά του site, αλλά μου φαίνεται ότι χτύπησα φλέβα για τους μιλφάκηδες! Στο Ιάσονος 44 το παλιό αριστερά με τον διάδρομο πήρα τη Σοφία, ψηλή λεπτή ξανθιά Μολδαβή, κατά δήλωσή της τρεις εβδομάδες στην Ελλάδα, η συνεννόηση στα αγγλικά. Εμφανώς ψαρωμένη, φαίνεται ότι έχει ανάγκη από στοργή και αγκαλιές, την περιποιήθηκα και το ανταπέδωσε με θερμό σεξ και καραμπαλίκιγκ μετά το χύσιμο!Προτείνεται ανεπιφύλακτα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
832
Πόντοι
990
Δεν έχω προσέξει αν έχει εντοπιστεί από τα λαγωνικά του site, αλλά μου φαίνεται ότι χτύπησα φλέβα για τους μιλφάκηδες! Στο Ιάσονος 44 το παλιό αριστερά με τον διάδρομο; Α η Σοφία, ψηλή λεπτή ξανθιά Μολδαβή, κατά δήλωσή της τρεις εβδομάδες στην Ελλάδα, η συνεννόηση στα αγγλικά. Εμφανώς ψαρωμένη, φαίνεται ότι έχει ανάγκη στοργή και αγκαλιές, την περιποιήθηκα και το ανταπέδωσε με θερμό σεξ και καραμπαλίκιγκ μετά το χύσιμο!Προτείνεται ανεπιφύλακτα!
Από πίπα τι λέει; Ισχύει ότι παίρνει καλό τσιμπούκι;
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Δεν έχω προσέξει αν έχει εντοπιστεί από τα λαγωνικά του site, αλλά μου φαίνεται ότι χτύπησα φλέβα για τους μιλφάκηδες! Στο Ιάσονος 44 το παλιό αριστερά με τον διάδρομο; Α η Σοφία, ψηλή λεπτή ξανθιά Μολδαβή, κατά δήλωσή της τρεις εβδομάδες στην Ελλάδα, η συνεννόηση στα αγγλικά. Εμφανώς ψαρωμένη, φαίνεται ότι έχει ανάγκη στοργή και αγκαλιές, την περιποιήθηκα και το ανταπέδωσε με θερμό σεξ και καραμπαλίκιγκ μετά το χύσιμο!Προτείνεται ανεπιφύλακτα!
Ξέρουμε βάρδια συναγωνιστή;
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
Δεν έχω προσέξει αν έχει εντοπιστεί από τα λαγωνικά του site, αλλά μου φαίνεται ότι χτύπησα φλέβα για τους μιλφάκηδες! Στο Ιάσονος 44 το παλιό αριστερά με τον διάδρομο; Α η Σοφία, ψηλή λεπτή ξανθιά Μολδαβή, κατά δήλωσή της τρεις εβδομάδες στην Ελλάδα, η συνεννόηση στα αγγλικά. Εμφανώς ψαρωμένη, φαίνεται ότι έχει ανάγκη στοργή και αγκαλιές, την περιποιήθηκα και το ανταπέδωσε με θερμό σεξ και καραμπαλίκιγκ μετά το χύσιμο!Προτείνεται ανεπιφύλακτα!
Βάρδια ;
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
384
Πόντοι
36
η Βερόνικα στο Διδύμου 8Α αξίζει? ξέρει κάποιος συναγωνιστής? στο ίδιο υπάρχει και η Ελένη την οποία εχω πάρει με σχετικά καλές εντυπώσεις
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Πριν από λίγο μπήκα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από πίπα τι λέει; Ισχύει ότι παίρνει καλό τσιμπούκι;
Ικανοποιητικό.Μην περιμένεις βέβαια ... παπάδες, αλλού πας για αυτές τις υπηρεσίες.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom