Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (0 μέλη και 76 επισκέπτες)

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Καλώς τον Τζιμάκο! :P
Ήθελα να το γράψω από προχθές αλλά βαριέμαι την άρνηση του μικρού,δεν είμαι εγώ,ποιος είναι ο Τζιμακος και τέτοια.Μπαμ κάνει ο πουστης πάντως.
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Ήθελα να το γράψω από προχθές αλλά βαριέμαι την άρνηση του μικρού,δεν είμαι εγώ,ποιος είναι ο Τζιμακος και τέτοια.Μπαμ κάνει ο πουστης πάντως.
Λέγε ότι θες δε είναι καν αυτός που λες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλώς τον Τζιμάκο! :P
Δε είμαι ο τζιμακος αλλά οκ
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
γουσταρω καμ μπακ τζιμακου (που δεν ειναι ο τζιμακος ομως) και γλεντι 24/7 ανελεητο με υπολογισμους, αριθμους, πολλαπλασιασμους, δεκαδικους, δεκατα, λιγο πιο κατω απο 7, αλλα και λιγο πιο πανω απο 6,5 :tooth:
ΣΤΗΡΙΖΩ ΝΕΟΛΑΙΑ ΡΕ ΝΙΑΜΟΥΣ :headbang2:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
85
Like
192
Πόντοι
0
Είχαμε την Μάγκυ από Ιάσωνος 43 αλλά πρόλαβε κι έκανε έκτρωση...:rockon: Δυστυχώς, δεν πρόλαβες κλωνε...:hi:
Δεν ειμαι κλωνος. Δοκιμασα με την Μαγκυ δεν ειναι γκαστρωμενη ειναι πολυ θλιβερο
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.248
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Ποιός είναι αυτος; εκείνος που έλεγε ότι μόλις τελείωσε το Λύκειο,θα σπουδάσει,θα γίνει πληροφορικαριος,θα βγάλει καργα χρήμα, θα βρει γκομενα,δεν θα πάει στις πουτανες,θα,θα,θα,θα,θα,θα. Και τώρα αποκαλύπτει ότι είναι 23 Δεν έκανε τίποτα και πηγαίνει στο πουτανες. Χαχαχαχα
Όχι, είναι διαφορετικά πρόσωπα. Ο Jimmy Gang (πληροφορικάριος) είναι 18 και φαίνεται ΟΚ.

Ο easyreader80 (ή Τζιμάκος) βγάζει γενικά συμπεράσματα για τις γυναίκες από ό,τι άκουσε δεξιά κι αριστερά ή από κάνα δυο φίλους που έχει και τις ανακυκλώνει καθημερινά βγάζοντας όσους του πάνε κόντρα ανίδεους και ότι λένε μπούρδες. Το καινούργιο στοιχείο που πρόσθεσε αυτή τη φορά είναι ότι τώρα έχει εμπειρία και από το εξωτερικό. :cheesy:
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Όχι, είναι διαφορετικά πρόσωπα. Ο Jimmy Gang (πληροφορικάριος) είναι 18 και φαίνεται ΟΚ.

Ο easyreader80 (ή Τζιμάκος) βγάζει γενικά συμπεράσματα για τις γυναίκες από ό,τι άκουσε δεξιά κι αριστερά ή από κάνα δυο φίλους που έχει και τις ανακυκλώνει καθημερινά βγάζοντας όσους του πάνε κόντρα ανίδεους και ότι λένε μπούρδες. Το καινούργιο στοιχείο που πρόσθεσε αυτή τη φορά είναι ότι τώρα έχει εμπειρία και από το εξωτερικό. :cheesy:
Μόνο που καλόγερο δε είμαι ο τζιμακος που αναφέρεις αλλά αφού επιμένεις οκ μη στο χαλάσω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.115
Κριτικές
49
Like
5.478
Πόντοι
2.846
Σήμερα περίπου 5-5.30 το απόγευμα πέρασα έξω από το κατάστημα της Αχαρνών 85 - για το οποίο έμαθα πρόσφατα ότι είχε ασιάτισσες.
Το μαγαζί δεν φαινόταν να είναι ανοιχτό. Κλειστή η κάτω πόρτα στο ισόγειο, καλά, τα παντζούρια στον όροφο αναμενόμενο να είναι κλειστά.
Έχει πάει κανείς πρόσφατα για να έχει ιδέα τι παίζεται;
Λειτουργεί το κατάστημα; Ή μήπως λειτουργεί μόνο βραδυνές ώρες και πρέπει να ξαναπεράσω βράδυ για να τσεκάρω;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
Σήμερα περίπου 5-5.30 το απόγευμα πέρασα έξω από το κατάστημα της Αχαρνών 85 - για το οποίο έμαθα πρόσφατα ότι είχε ασιάτισσες.
Το μαγαζί δεν φαινόταν να είναι ανοιχτό. Κλειστή η κάτω πόρτα στο ισόγειο, καλά, τα παντζούρια στον όροφο αναμενόμενο να είναι κλειστά.
Έχει πάει κανείς πρόσφατα για να έχει ιδέα τι παίζεται;
Λειτουργεί το κατάστημα; Ή μήπως λειτουργεί μόνο βραδυνές ώρες και πρέπει να ξαναπεράσω βράδυ για να τσεκάρω;
2η βαρδια και περα τσεκαρε.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Σήμερα περίπου 5-5.30 το απόγευμα πέρασα έξω από το κατάστημα της Αχαρνών 85 - για το οποίο έμαθα πρόσφατα ότι είχε ασιάτισσες.
Το μαγαζί δεν φαινόταν να είναι ανοιχτό. Κλειστή η κάτω πόρτα στο ισόγειο, καλά, τα παντζούρια στον όροφο αναμενόμενο να είναι κλειστά.
Έχει πάει κανείς πρόσφατα για να έχει ιδέα τι παίζεται;
Λειτουργεί το κατάστημα; Ή μήπως λειτουργεί μόνο βραδυνές ώρες και πρέπει να ξαναπεράσω βράδυ για να τσεκάρω;
Χθες το βράδυ μετά τις 10 ήταν κλειστά.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
εν τω μεταξύ η πιο πρόσφατη κριτική που βλέπω είναι από 7 Μαρτίου.
Δεν έχει κλείσει από τότε, ήταν ανοιχτό μέχρι πριν λίγο καιρό.
Μάλλον το κλείσανε ταυτόχρονα με το 4Α.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Και πολυ κράτησε.... Τσάμπα φέρανε τα κοριτσάκια οι νταβαδες! Διηπειρωτικό ταξίδι χωρίς αντίκτυπο...!! 30€ +++ με μέτριες υπηρεσίες και μέτριες παρουσιες. Εκεί που περίμενες να δεις τρελά Κινεζομωρα εβλεπες Φιλιππινεζογιουβαρλακια!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.833
Πόντοι
7.185
Δε με νοιάζει όσες και να πήγατε,εγώ είμαι μόνο 23χρονων ούτε 4 χρόνια δε εχω συμπληρωσει ακομα,3χρονια και κατι μηνες κοντα 4,είναι μια χαρά οι 27φορές,εσείς είστε 35 χρόνων και 50 μπαρμπες λογικό να έχετε πάει 1000.
Να ξεκαθαρίσω κατ αρχάς ότι δεν κάνουμε κόντρες εδώ, δεν μετράμε πόσα παγωτά φάγαμε φέτος, πόσα μπάνια, πόσες ιερόδουλες πηδήξαμε. Απλά συζητάμε γενικά για πορνοθέματα, μπορυρδέλα κτλ. Κυρίως όπως λέει η υπογραφή του τιτανοτεράστιου "Να ζείς, Να Γαμάς, Να Μαθαίνεις"

Εσύ ξεκίνησες την σύγκριση με τον συναγωνιστή που είχε πάει μόνο 19 φορές και πραγματικά μου φαίνονται εξαιρετικά λίγες, ειδικά για νέα παλικάρια. Αν δεν πηδάτε εσείς που είσαστε νέοι, τι να πούμε εμείς οι κολώγεροι. Σταμάτα να παίρνεις στάση αντεπίθεσης γιατί δεν σου κάνουμε επίθεση. Δες την όλη κουβέντα περισσότερο συμβουλευτικά ή καλύτερα σαν κίνητρο μα χαλαρώσεις λιγάκι και να περνάς συχνότερα καλά.

Το οικονομικό είναι ένα πρόβλημα, αν είχαμε την εμπειρία και την γνώση μας σε συνδυασμό με τα δικά σου νιάτα (ήδη σου έγραψα μακάρι να είχα τα νιάτα σου). Καθώς επίσης και την καλή σου εμφάνιση (κάπου κάτι έγραψες και δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω). Θα βρίσκαμε ένα cougar να το πηδάμε 2-3 φορές την εβδομάδα, να μας χαρτζιλικώνει ΚΑΙ να μας μαθαίνει και λίγα πράγματα στο κρεβάτι και μετά θα πηγαίναμε στις πιτσιρίκες στα σπιτάκια και να τους δείξουμε πόσα μας έμαθε το cougar και να φυτιλιάσουμε το χαρτζιλίκι που μας έδωσε για να νιώσουμε την ανανέωση.

Τώρα για όσα εσύ αμφισβήτησες όχι σε εμένα μόνο αλλά και σε αρκετούς άλλους συναγωνιστές, δεν χρειάζεται ούτε να σου αποδείξει κανείς τίποτα, όπως δεν ζήτησε κανείς αποδείξεις από εσένα, ούτε να το αναλύσουμε πολύ και να παρακουράσουμε το θέμα. Προτείνω απλά να παρακολουθείς λιγάκι τα θέματα και θα δείς ότι μπορείς να αφεθείς περισσότερο στο να περνάς καλά και πιο συχνά. Το πήδημα δεν είναι κάτι που το βαριέσαι τόσο εύκολα, είναι περισσότερο κάτι που "τρώγοντας μεγαλώνει η όρεξη". Περισσότερες και διαφορετικές ιερόδουλες θα σου φέρουν όρεξη για ακόμα περισσότερα πηδήματα. Στο υπογράφω. Και στην ηλικία που είσαι μπορείς και να το εκμεταλλευτείς ποικιλοτρόπως είτε για την προσωπική σου μακροζωία, είτε για να αποκτήσεις μεγαλύτερη και περισσότερη εμπειρία από τους υπόλοιπους συνομήλικους σου είτε ακόμα και σε κάποιες ιδιαίτερες περιπτώσεις για την κοινωνική σου εξέλιξη. (Αν ζούσαμε μάλιστα στις δεκαετίες 70-80 θα σου έλεγα και για τα διάσημα "καμάκια" που βγάλανε περιουσίες από αυτό και χτίσανε ξενοδοχειάρες, αλλά πάνε πιά αυτές οι εποχές)
Θα το κλείσω λοιπόν εδώ επαναλαμβάνοντας την υπογραφή του τρειςμέγιστου "Να ζείς, Να Γαμάς, Να Μαθαίνεις"
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.115
Κριτικές
49
Like
5.478
Πόντοι
2.846
Δεν έχει κλείσει από τότε, ήταν ανοιχτό μέχρι πριν λίγο καιρό.
Μάλλον το κλείσανε ταυτόχρονα με το 4Α.
χμμ... και στο 4Α είχα πετύχει μια κοπέλα με την οποία περνούσα όμορφα :(
 

angelos1983

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
78
Like
22
Πόντοι
0
Και εγώ ρε μάγκα είμαι 23 χρονων και σε 3 χρόνια και κάτι μήνες κοντα στα 4 χρόνια που έχω ξεκινησει και έχω γαμησει 20 διαφορετικές ιερόδουλες και συνολικές φορές 27 είναι λίγες?όχι γιατί εδώ λένε είναι λίγες επίσης μη τα ισοπεδώνουμε όλα,λίγες δε είναι αλλά ούτε και πολλες μέτριες είναι όχι όμως να λένε είναι λίγες,εγώ και φυλής έχω πάει και Μεταξουργείο και στούντιο μέχρι και βίζιτα σε ξενοδοχειο και είμαι μόνο 23 όχι να με αμφισβητούν ότι έχω πάει λίγες φορές.
Έλεος
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
20
Like
14.163
Πόντοι
3.246
Μασάζ ακόμα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρε μαλακά άμα φας φαπα θα πας 3 μήνες στο ΚΑΤ
Πρώτον, μαλακα να πεις το εαυτό σου μπροστά στον καθρέφτη, αγενεστατε...:birdman:Δευτερον, ποσταρε το σάιτ που είδες την Ανίτα να μας βγάλεις τα γυαλιά. :rockon: Τρίτον, στείλε μου π.μ. για μέρος και ώρα για τη φαπα που είπες, μάγκα του πληκτρολογίου...:s&m_2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
909
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
Ρε μάγκες Φωκαίας 7 μια ξανθιά καινουρια αποτι είχα καταλάβει ξέρουμε αν είναι τώρα η αν θα είναι βραδινή;
 

dreamhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Like
5
Πόντοι
0
Ρε μάγκες Φωκαίας 7 μια ξανθιά καινουρια αποτι είχα καταλάβει ξέρουμε αν είναι τώρα η αν θα είναι βραδινή;
Θυμάσε όνομα μήπως; Ξέρει κανείς γενικά τι παίζει με τα 7άρια έχω περάσει 2 φορές την τελευταία βδομάδα κλειστό το πρωί! Έχουν γίνει αλλαγές;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom