Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (0 μέλη και 84 επισκέπτες)

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Έχω προλάβει Aurora κατάλευκη. (πριν μαζέψει χαρτί, να κάνει solarium κάθε μέρα, χειμώνα, καλοκαίρι και πριν μάθει τις Ελληνικές παραλίες)
Θα Σέβεστε !
Χαχαχα εχω προλαβει Ορορα χωρις βυζγια, εγω της τα κανα ετσι απο το τραβηγμα
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Λίγες έιναι φίλε 6 φορές το χρόνο, μη το συνεχίσεις! :2funny:
Βασικά είναι κάθε 1μησι μήνα το λες αποχή από τα μπουρδέλα εσύ αυτό?νομίζω κάθε 1μησι μήνα δε είναι άσχημα δλδ κάθε μέρα να πηγαίνει κανείς ?θέλει να του λείπουν κιόλας ελάχιστο ώστε μετά να πηγαίνει με πιο όρεξη.
 

dreamhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Like
5
Πόντοι
0
Πέρασμα από Φωκαίας και Φυλής πολλά κλειστά το πρωί 10 και μισή περίπου, γνωστές φάτσες στα σπιτάκια με εσωτερικές μεταγραφές λόγω καλοκαιριού να υποθέσω.
Γενικά πεσμένα τα πράματα πολλά κορίτσια να λείπουν από τα στανταράκια.:think:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
Βασικά είναι κάθε 1μησι μήνα το λες αποχή από τα μπουρδέλα εσύ αυτό?νομίζω κάθε 1μησι μήνα δε είναι άσχημα δλδ κάθε μέρα να πηγαίνει κανείς ?θέλει να του λείπουν κιόλας ελάχιστο ώστε μετά να πηγαίνει με πιο όρεξη.
καθε εναμησι μηνα; 6 φορες το χρονο; :2funny:
Τοσες φορες πανε οσοι δεν ειναι καν γραμμενοι στο σαι τυπε, πρεπει να σου αφαιρεθει η καρτα μελους :2funny:
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.833
Πόντοι
7.185
Το είχα πει πολλές φορές για πλάκα ή με τρομερή υπερβολή. Δεν περίμενα ότι θα το πω ποτέ κυριολεκτικά
Μια νύχτα απ' τη ζωή μου, ολόκληρη δική σου
(και που να δεις και τους πραγματικά σκληρούς μύστες)
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
καθε εναμησι μηνα; 6 φορες το χρονο; :2funny:
Τοσες φορες πανε οσοι δεν ειναι καν γραμμενοι στο σαι τυπε, πρεπει να σου αφαιρεθει η καρτα μελους :2funny:
Χαχα σιγά ρε μια χαρά είναι πόσες να πηγαίνω δλδ κάθε μέρα όπως εσύ?και εσύ 54 κριτικές έχεις δε βλέπω καμιά 200 κριτικές,τις μισές σου φορές έχω πάει και είμαι μόνο 23 ενώ εσύ 30+ μπορεί και 40,άλλη δουλειά δε θα κάνω δλδ κάθε μέρα εκεί?καταρχήν αυτό δε γίνεται,και στη τελική απόψεις είναι εγώ θεωρώ ότι δε είναι ούτε λίγες ούτε πολλές εσύ πίστευε ότι είναι ελάχιστες και δε είναι 6 φορές το χρόνο αλλά 8-10.
 
Τελευταία τροποποίηση:

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Το είχα πει πολλές φορές για πλάκα ή με τρομερή υπερβολή. Δεν περίμενα ότι θα το πω ποτέ κυριολεκτικά
Μια νύχτα απ' τη ζωή μου, ολόκληρη δική σου
(και που να δεις και τους πραγματικά σκληρούς μύστες)
Εντάξει απόψεις είναι εγώ δε πάω και κάθε μέρα έχω και άλλα πράγματα να κάνω,νομίζω κάθε 1 μήνα είναι μια χαρά,επισης ποιος είσαι μέσα σε μια μέρα να πηγές 27 φορές ?δλδ αυτές τις υπερβολές δε τις μπορώ,στη τελική μόνο 19 κριτικές έχεις όχι 100.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Χαχα σιγά ρε μια χαρά είναι πόσες να πηγαίνω δλδ κάθε μέρα όπως εσύ?και εσύ 54 κριτικές έχεις δε βλέπω καμιά 200 κριτικές,τις μισές σου φορές έχω πάει και είμαι μόνο 23 ενώ εσύ 30+ μπορεί και 40,άλλη δουλειά δε θα κάνω δλδ κάθε μέρα εκεί?καταρχήν αυτό δε γίνεται,και στη τελική απόψεις είναι εγώ θεωρώ ότι δε είναι ούτε λίγες ούτε πολλές εσύ πίστευε ότι είναι ελάχιστες και δε είναι 6 φορές το χρόνο αλλά 8-10.
Άμα γράφαμε με όλες οσες πηγαίναμε κριτικές θα είχαμε όλοι πάνω από 1000 κριτικές ..Φυσικά και γράφουμε οσες μας έκαναν εντύπωση πολύ καλή η πολύ κακή !!!
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Άμα γράφαμε με όλες οσες πηγαίναμε κριτικές θα είχαμε όλοι πάνω από 1000 κριτικές ..Φυσικά και γράφουμε οσες μας έκαναν εντύπωση πολύ καλή η πολύ κακή !!!
Δε με νοιάζει όσες και να πήγατε,εγώ είμαι μόνο 23χρονων ούτε 4 χρόνια δε εχω συμπληρωσει ακομα,3χρονια και κατι μηνες κοντα 4,είναι μια χαρά οι 27φορές,εσείς είστε 35 χρόνων και 50 μπαρμπες λογικό να έχετε πάει 1000.
 
Τελευταία τροποποίηση:

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Πέρασμα από Ανδριάνα στο Χωματιανου.Πολλυ καλή και καυλιάρα. Στην φωτό σχόλια στην πορτα
 

Συνημμένα

  • 20220719_133214.jpg
    20220719_133214.jpg
    543,8 KB · Εμφανίσεις: 58

puspa

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
29
Πόντοι
0
Φιλαράκι μου, αν σου κάνει κάποιος πάσα τηλ ή info που θα την βρούμε, γίνε κι εσύ Τσάβι και κάνε μου μια πασούλα. Ψήνομαι φουλ να την ξαναδώ. Πριν 4 μήνες περίπου, μου έδωσε το τηλ σε χαρτάκι αλλά βαρέθηκα να το περάσω στο τηλ. Αυτός είμαι.
Φίλε μου, μη σκας! Και εγώ που το έγραψα και την καλεσα δε λειτουργεί, γι' αυτο ρωτάω! Θα σε ενημερώσω αν μάθω κάτι, μετα χαρας!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
861
Κριτικές
66
Like
12.295
Πόντοι
4.706
Μεσημεριάτικη τσάρκα στο Εμετουργείο, χθες, για επιτόπια έρευνα, έπειτα από μια ανάρτηση ενός συναγωνιστή. Στο πρώτο ρδέλο δούλευαν δύο κοπέλες. Η Κατερίνα, με γλυφοκωλάδα στο πρόγραμμά της και η Ειρήνη, με φούλ, συν πρωκτικό. Ήμουν περίεργος, για να δω την Κατερίνα. Σκέφτηκα, πως εάν ήταν, έστω και λίγο, κάτω του μετρίου από εμφάνιση, θα περνούσα μόνο για το γλυφοκώλι, το οποίο έχω μεγάλη ανάγκη αυτές τις ημέρες, καθώς έχω κάποια θεματάκια και με πονάει πάρα πολύ και η μέση μου. Δεν ξέρω για εσάς, μάγκες μου, αλλά σε εμένα η πρωκτολειχία, όπως είναι το ορθό, έχει ευεργετικές ιδιότητες. Θυμάμαι, μετά από σκληροπυρηνικά γλυφοκώλια, ειδικά από την γλώσσα της Αλιόνας, έφευγαν τα πάντα: Πονοκέφαλοι, ημικρανίες, κάτι σπυράκια που είχα στην πλάτη, ακόμα και οι κάλοι στα πόδια. Αφού περίμενα αρκετά λεπτά στο σαλόνι, μιλώντας με τον τσάτσο που μοιάζει με τον Στάθη Ψάλτη, άνοιξε η πόρτα του δωματίου και βγήκε από μέσα το ΑΜΕΑ Κατερίνα, γνωστό από Λιοσίων και Διδύμου. Ατσούμπαλο σώμα, ηλίθια φάτσα και ένα απαίσιο κούρεμα, το οποίο την κάνει να μοιάζει με τρόφιμο του Νταού Πεντέλης. Σχεδόν αμέσως, βγήκε και ενας Πασοκιστανός. Χαμογελούσε και το πρόσωπό του είχε μία παροιμιώδη ηρεμία. Ρε, τι σου κάνουν τα γλυφοκώλια, και τα αγρίμια ημερεύουν. Η πατσαβούρα πήρε τελικά αυτό που της άξιζε: Να δουλεύει σε μπουρδέλο, στο Μεταξουργείο και να γλύφει βρώμικους κώλους Πακιστανών, για 10 ευρώ. Κατευθύνθηκε στο επόμενο δωμάτιο, όπου βρισκόταν ήδη η Ειρήνη, η οποία την περίμενε μαζί με έναν πελάτη, για παρτούζα. Μέχρι να δω την άλλη κοπέλα, μιλούσα με τον τσάτσο και του έλεγα για την ομοιότητα του με τον Ψάλτη και για ότι τον σχολιάζουν, καλοπροαίρετα, στο forum, με αυτόν να δείχνει κολακευμένος. Μετά από μερικά λεπτά βγήκε και η Ειρήνη, από το δωμάτιο. Πρόκειται για μία τραγική και χοντροκομένη milf. Ο τύπος που τις παρτούζωσε πρέπει να έπασχε από μετατραυματικό στρες, δεν εξηγείται αλλιώς. Κόβω τον πούτσο μου, ότι το επόμενο βήμα, για αυτόν, θα είναι η αυτοκτονία. Έχω οραματιστεί και τον τίτλο που θα έχει η είδηση: "Μεσήλικας, ντυμένος κούνελος, ανέβηκε σε ταράτσα για να πείσει 12χρονη, η όποια απειλούσε να αυτοκτονήσει, να μην πέσει. Τελικά το κορίτσι τον έπεισε και έπεσε αυτός." Για την ιστορία, τσέκαρα και το υπόγειο, όπου είδα μία μεσήλικα, σωστό δαμάλι. Πιο πολύ έμοιαζε με σφαιροβόλο, παρά με εκδιδόμενη. Επισκέφτηκα και άλλα δύο τσαρδιά, το Ιάσωνος 37Β και ένα μέσα στο πορνό-Mall, αλλά είδα μόνο κάτι μπουρούχες. Μετά από αυτή την επίσκεψη, για εμένα έκλεισε ο κύκλος μου, στο Μεταξουργείο.
 

Voltadoros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ώρα 6:20 το πρωί που προτείνετε να πάω να καταθέσω?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom