Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (0 μέλη και 84 επισκέπτες)

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0
Μια βόλτα χθες το βράδυ από φυλής τίποτα το ιδιαίτερο έως κάκιστα θα έλεγα η κατάσταση μετά ένα πέρασμα από βέργας για την σαμπινα έλειπε και αυτή.... Τέτοιο χάλι τέτοια κατάσταση δεν θυμάμαι όσα χρόνια κάνω τσάρκα....
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Αυτό η δεν είναι η Ανίτα από μετάξι παλιότερα?
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-07-20-09-28-57-662_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2022-07-20-09-28-57-662_com.facebook.katana.jpg
    634,7 KB · Εμφανίσεις: 57

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.067
Πόντοι
2.696
Άμα γράφαμε με όλες οσες πηγαίναμε κριτικές θα είχαμε όλοι πάνω από 1000 κριτικές ..Φυσικά και γράφουμε οσες μας έκαναν εντύπωση πολύ καλή η πολύ κακή !!!
Αν πηγαίνεις σε κάποια πρώτη φορά,το "σωστό" είναι να γράψεις κριτική για να ξέρουν και οι άλλοι τι να περιμένουν.Αν πας σε κάποια πολλές φορές,δε χρειάζεται να γράφεις συνέχεια εκτός αν "χαλάσει" οπότε "οφείλεις" να ενημερώσεις τους υπόλοιπους.Κι εγώ πολλές φορές πάω στην ίδια συνέχεια.Αν χαλάσουν οι υπηρεσίες ενημερώνω.Για να ξέρουν οι υπόλοιποι τι να περιμένουν
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
573
Like
2.116
Πόντοι
206
Δεν ξέρω για την άλλη. Για την Ελένη είμαι σίγουρος γιατί την έχω πάρει πολλές φορές στο παρελθόν και μάλιστα την τελευταία σε πρόγραμμα μιας ώρας στα 80€ + 10€ ρομαντικό δωράκι... :rockon:
No
Μεσημεριάτικη τσάρκα στο Εμετουργείο, χθες, για επιτόπια έρευνα, έπειτα από μια ανάρτηση ενός συναγωνιστή. Στο πρώτο ρδέλο δούλευαν δύο κοπέλες. Η Κατερίνα, με γλυφοκωλάδα στο πρόγραμμά της και η Ειρήνη, με φούλ, συν πρωκτικό. Ήμουν περίεργος, για να δω την Κατερίνα. Σκέφτηκα, πως εάν ήταν, έστω και λίγο, κάτω του μετρίου από εμφάνιση, θα περνούσα μόνο για το γλυφοκώλι, το οποίο έχω μεγάλη ανάγκη αυτές τις ημέρες, καθώς έχω κάποια θεματάκια και με πονάει πάρα πολύ και η μέση μου. Δεν ξέρω για εσάς, μάγκες μου, αλλά σε εμένα η πρωκτολειχία, όπως είναι το ορθό, έχει ευεργετικές ιδιότητες. Θυμάμαι, μετά από σκληροπυρηνικά γλυφοκώλια, ειδικά από την γλώσσα της Αλιόνας, έφευγαν τα πάντα: Πονοκέφαλοι, ημικρανίες, κάτι σπυράκια που είχα στην πλάτη, ακόμα και οι κάλοι στα πόδια. Αφού περίμενα αρκετά λεπτά στο σαλόνι, μιλώντας με τον τσάτσο που μοιάζει με τον Στάθη Ψάλτη, άνοιξε η πόρτα του δωματίου και βγήκε από μέσα το ΑΜΕΑ Κατερίνα, γνωστό από Λιοσίων και Διδύμου. Ατσούμπαλο σώμα, ηλίθια φάτσα και ένα απαίσιο κούρεμα, το οποίο την κάνει να μοιάζει με τρόφιμο του Νταού Πεντέλης. Σχεδόν αμέσως, βγήκε και ενας Πασοκιστανός. Χαμογελούσε και το πρόσωπό του είχε μία παροιμιώδη ηρεμία. Ρε, τι σου κάνουν τα γλυφοκώλια, και τα αγρίμια ημερεύουν. Η πατσαβούρα πήρε τελικά αυτό που της άξιζε: Να δουλεύει σε μπουρδέλο, στο Μεταξουργείο και να γλύφει βρώμικους κώλους Πακιστανών, για 10 ευρώ. Κατευθύνθηκε στο επόμενο δωμάτιο, όπου βρισκόταν ήδη η Ειρήνη, η οποία την περίμενε μαζί με έναν πελάτη, για παρτούζα. Μέχρι να δω την άλλη κοπέλα, μιλούσα με τον τσάτσο και του έλεγα για την ομοιότητα του με τον Ψάλτη και για ότι τον σχολιάζουν, καλοπροαίρετα, στο forum, με αυτόν να δείχνει κολακευμένος. Μετά από μερικά λεπτά βγήκε και η Ειρήνη, από το δωμάτιο. Πρόκειται για μία τραγική και χοντροκομένη milf. Ο τύπος που τις παρτούζωσε πρέπει να έπασχε από μετατραυματικό στρες, δεν εξηγείται αλλιώς. Κόβω τον πούτσο μου, ότι το επόμενο βήμα, για αυτόν, θα είναι η αυτοκτονία. Έχω οραματιστεί και τον τίτλο που θα έχει η είδηση: "Μεσήλικας, ντυμένος κούνελος, ανέβηκε σε ταράτσα για να πείσει 12χρονη, η όποια απειλούσε να αυτοκτονήσει, να μην πέσει. Τελικά το κορίτσι τον έπεισε και έπεσε αυτός." Για την ιστορία, τσέκαρα και το υπόγειο, όπου είδα μία μεσήλικα, σωστό δαμάλι. Πιο πολύ έμοιαζε με σφαιροβόλο, παρά με εκδιδόμενη. Επισκέφτηκα και άλλα δύο τσαρδιά, το Ιάσωνος 37Β και ένα μέσα στο πορνό-Mall, αλλά είδα μόνο κάτι μπουρούχες. Μετά από αυτή την επίσκεψη, για εμένα έκλεισε ο κύκλος μου, στο Μεταξουργείο.
αν εξαιρέσεις καποια της φυλής και τα υπόλοιπα έτσι είναι ….
 

Fisherman82

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Φίλε μου, μη σκας! Και εγώ που το έγραψα και την καλεσα δε λειτουργεί, γι' αυτο ρωτάω! Θα σε ενημερώσω αν μάθω κάτι, μετα χαρας!
Πολύ καλή περίπτωση, καλές υπηρεσίες και cool τύπάκι. μακάρι να μάθουμε κάτι
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
20
Like
14.163
Πόντοι
3.246
Μεσημεριάτικη τσάρκα στο Εμετουργείο, χθες, για επιτόπια έρευνα, έπειτα από μια ανάρτηση ενός συναγωνιστή. Στο πρώτο ρδέλο δούλευαν δύο κοπέλες. Η Κατερίνα, με γλυφοκωλάδα στο πρόγραμμά της και η Ειρήνη, με φούλ, συν πρωκτικό. Ήμουν περίεργος, για να δω την Κατερίνα. Σκέφτηκα, πως εάν ήταν, έστω και λίγο, κάτω του μετρίου από εμφάνιση, θα περνούσα μόνο για το γλυφοκώλι, το οποίο έχω μεγάλη ανάγκη αυτές τις ημέρες, καθώς έχω κάποια θεματάκια και με πονάει πάρα πολύ και η μέση μου. Δεν ξέρω για εσάς, μάγκες μου, αλλά σε εμένα η πρωκτολειχία, όπως είναι το ορθό, έχει ευεργετικές ιδιότητες. Θυμάμαι, μετά από σκληροπυρηνικά γλυφοκώλια, ειδικά από την γλώσσα της Αλιόνας, έφευγαν τα πάντα: Πονοκέφαλοι, ημικρανίες, κάτι σπυράκια που είχα στην πλάτη, ακόμα και οι κάλοι στα πόδια. Αφού περίμενα αρκετά λεπτά στο σαλόνι, μιλώντας με τον τσάτσο που μοιάζει με τον Στάθη Ψάλτη, άνοιξε η πόρτα του δωματίου και βγήκε από μέσα το ΑΜΕΑ Κατερίνα, γνωστό από Λιοσίων και Διδύμου. Ατσούμπαλο σώμα, ηλίθια φάτσα και ένα απαίσιο κούρεμα, το οποίο την κάνει να μοιάζει με τρόφιμο του Νταού Πεντέλης. Σχεδόν αμέσως, βγήκε και ενας Πασοκιστανός. Χαμογελούσε και το πρόσωπό του είχε μία παροιμιώδη ηρεμία. Ρε, τι σου κάνουν τα γλυφοκώλια, και τα αγρίμια ημερεύουν. Η πατσαβούρα πήρε τελικά αυτό που της άξιζε: Να δουλεύει σε μπουρδέλο, στο Μεταξουργείο και να γλύφει βρώμικους κώλους Πακιστανών, για 10 ευρώ. Κατευθύνθηκε στο επόμενο δωμάτιο, όπου βρισκόταν ήδη η Ειρήνη, η οποία την περίμενε μαζί με έναν πελάτη, για παρτούζα. Μέχρι να δω την άλλη κοπέλα, μιλούσα με τον τσάτσο και του έλεγα για την ομοιότητα του με τον Ψάλτη και για ότι τον σχολιάζουν, καλοπροαίρετα, στο forum, με αυτόν να δείχνει κολακευμένος. Μετά από μερικά λεπτά βγήκε και η Ειρήνη, από το δωμάτιο. Πρόκειται για μία τραγική και χοντροκομένη milf. Ο τύπος που τις παρτούζωσε πρέπει να έπασχε από μετατραυματικό στρες, δεν εξηγείται αλλιώς. Κόβω τον πούτσο μου, ότι το επόμενο βήμα, για αυτόν, θα είναι η αυτοκτονία. Έχω οραματιστεί και τον τίτλο που θα έχει η είδηση: "Μεσήλικας, ντυμένος κούνελος, ανέβηκε σε ταράτσα για να πείσει 12χρονη, η όποια απειλούσε να αυτοκτονήσει, να μην πέσει. Τελικά το κορίτσι τον έπεισε και έπεσε αυτός." Για την ιστορία, τσέκαρα και το υπόγειο, όπου είδα μία μεσήλικα, σωστό δαμάλι. Πιο πολύ έμοιαζε με σφαιροβόλο, παρά με εκδιδόμενη. Επισκέφτηκα και άλλα δύο τσαρδιά, το Ιάσωνος 37Β και ένα μέσα στο πορνό-Mall, αλλά είδα μόνο κάτι μπουρούχες. Μετά από αυτή την επίσκεψη, για εμένα έκλεισε ο κύκλος μου, στο Μεταξουργείο.
Μύστη μου, την είχαμε πελώρια ανάγκη την ανάρτηση σου για το σιχαμενο Μετάξι!:rockon: Ελάχιστες περιπτώσεις αξίζουν αλλά για μένα το Μετάξι ήταν πάντα ένας βούρκος που κάπου θα κρύβει κάποιο διαμάντι!:rose: Θα σου προτείνω ένα καινούργιο δικό μου στανταρακι για απλό πρόγραμμα με 69 που θα τιμήσει το 10ρικο που της δίνεις. Επίσης, έχω και κάτι καλό στο 10ρικο επίσης σε περίπτωση που είσαι λάτρης του πρωκτικού. :zfuck: Σου στέλνω π.μ. :hi:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Αυτό η δεν είναι η Ανίτα από μετάξι παλιότερα?
Αυτή ειναι, επέστρεψε σε κανέναν οίκο ή παραμενει σε μασάζ κατ οίκον; Ή έχει κάνει κάτι δικό της όπως call ή ελαιοτριβείο;
Εχουμε καμια πλεροφορια;
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960

XristosT18

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2021
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μύστη μου, την είχαμε πελώρια ανάγκη την ανάρτηση σου για το σιχαμενο Μετάξι!:rockon: Ελάχιστες περιπτώσεις αξίζουν αλλά για μένα το Μετάξι ήταν πάντα ένας βούρκος που κάπου θα κρύβει κάποιο διαμάντι!:rose: Θα σου προτείνω ένα καινούργιο δικό μου στανταρακι για απλό πρόγραμμα με 69 που θα τιμήσει το 10ρικο που της δίνεις. Επίσης, έχω και κάτι καλό στο 10ρικο επίσης σε περίπτωση που είσαι λάτρης του πρωκτικού. :zfuck: Σου στέλνω π.μ. :hi:
Δώσε και σε εμάς τους νεους πληροφορίες μυστη
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
20
Like
14.163
Πόντοι
3.246
Αυτή ειναι, επέστρεψε σε κανέναν οίκο ή παραμενει σε μασάζ κατ οίκον; Ή έχει κάνει κάτι δικό της όπως call ή ελαιοτριβείο;
Εχουμε καμια πλεροφορια;

Αυτή είναι. Την πέτυχα πρόσφατα στο μετρό στο Μεταξουργείο.
Η γνωστή Ανίτα που μεσουράνησε στο 10ρικο του Μεταξιακού βούρκου ψωνίζει
που και που από τον γνωστό φούρνο της πλατείας Καραϊσκάκη. Εκεί τυχαίνει να συχνάζουν
επίσης μύστες :rockon: αλλά και σκουπίδια της πιάτσας :vomit:.

Στην ερώτησή σου, Διανοούμενε, ο κλώνος πόσταρε λογικά μια παλιά φωτογραφία από
το Οσμοσέ μασάζ για να δημιουργήσει εντυπώσεις...:jerking:
Αν επανεμφανιστεί η Ανίτα, θα δημιουργήσει τρελές ουρές ως όαση στο
χιλιοκατουρημένο Μετάξι... :hi:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Αυτή ειναι, επέστρεψε σε κανέναν οίκο ή παραμενει σε μασάζ κατ οίκον; Ή έχει κάνει κάτι δικό της όπως call ή ελαιοτριβείο;
Εχουμε καμια πλεροφορια;
Μασάζ ακόμα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η γνωστή Ανίτα που μεσουράνησε στο 10ρικο του Μεταξιακού βούρκου ψωνίζει
που και που από τον γνωστό φούρνο της πλατείας Καραϊσκάκη. Εκεί τυχαίνει να συχνάζουν
επίσης μύστες :rockon: αλλά και σκουπίδια της πιάτσας :vomit:.

Στην ερώτησή σου, Διανοούμενε, ο κλώνος πόσταρε λογικά μια παλιά φωτογραφία από
το Οσμοσέ μασάζ για να δημιουργήσει εντυπώσεις...:jerking:
Αν επανεμφανιστεί η Ανίτα, θα δημιουργήσει τρελές ουρές ως όαση στο
χιλιοκατουρημένο Μετάξι... :hi:
Ρε μαλακά άμα φας φαπα θα πας 3 μήνες στο ΚΑΤ
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
470
Κριτικές
206
Like
11.315
Πόντοι
31.013
Χαχα σιγά ρε μια χαρά είναι πόσες να πηγαίνω δλδ κάθε μέρα όπως εσύ?και εσύ 54 κριτικές έχεις δε βλέπω καμιά 200 κριτικές,τις μισές σου φορές έχω πάει και είμαι μόνο 23 ενώ εσύ 30+ μπορεί και 40,άλλη δουλειά δε θα κάνω δλδ κάθε μέρα εκεί?καταρχήν αυτό δε γίνεται,και στη τελική απόψεις είναι εγώ θεωρώ ότι δε είναι ούτε λίγες ούτε πολλές εσύ πίστευε ότι είναι ελάχιστες και δε είναι 6 φορές το χρόνο αλλά 8-10.
8 με 10 πάω το μήνα και θεορω την φάση αυτή πολύ σιντηριτηκη.εχων περάσει μήνες που πηγενα κάθε μέρα.
Το ρεκόρ μου σε μια μέρα είναι 10 φορές
Είμαι 51 χρόνον και καθόλου μπάρμπας
Μικρέ έχεις δρόμο ακόμα
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
8 με 10 πάω το μήνα και θεορω την φάση αυτή πολύ σιντηριτηκη.εχων περάσει μήνες που πηγενα κάθε μέρα.
Το ρεκόρ μου σε μια μέρα είναι 10 φορές
Είμαι 51 χρόνον και καθόλου μπάρμπας
Μικρέ έχεις δρόμο ακόμα
51χρονων είσαι μπαρμπας φίλε,γέρος,εγώ είμαι 23 και μια χαρά αρχή έχω κάνει σε 3 χρόνια και κάτι μήνες κοντά 4 27 φορές,δε έχω ξέρεις και τα πολλά λεφτά που έχεις εσύ ώστε να πηγαίνεις κάθε μέρα,και Μεταξουργείο που μπορώ να πηγαίνω συχνά δε πάω γιατί είναι σκατα,2 φορές πήγα εκεί και ήταν άσε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Επαναλαμβάνω την χθεσινή ερώτηση, έκφυλο γκράνυ στο Μεταξουργείο απογευματινή βάρδια για πίπα κώλο εμπλοκή υπάρχει; Εμφάνιση αδιάφορη κάθε πληροφορία δεκτή
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Η γνωστή Ανίτα που μεσουράνησε στο 10ρικο του Μεταξιακού βούρκου ψωνίζει
που και που από τον γνωστό φούρνο της πλατείας Καραϊσκάκη. Εκεί τυχαίνει να συχνάζουν
επίσης μύστες :rockon: αλλά και σκουπίδια της πιάτσας :vomit:.

Στην ερώτησή σου, Διανοούμενε, ο κλώνος πόσταρε λογικά μια παλιά φωτογραφία από
το Οσμοσέ μασάζ για να δημιουργήσει εντυπώσεις...:jerking:
Αν επανεμφανιστεί η Ανίτα, θα δημιουργήσει τρελές ουρές ως όαση στο
χιλιοκατουρημένο Μετάξι... :hi:
Δε θα ξαναπαίξει Μετάξι. Ή Φυλής ή γυρολόγα σε Ρόδο, Βόλο, Κρήτη ή μασάζ ή και call μπορεί στο μέλλον.
Πολυ καλο κορίτσι, πολυ ομορφη, πολυ καθαρη. Εντάξει από σώμα δεν αλλά είχε πολυ τίμιες υπηρεσίες.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Όσο αφορά τις κριτικές θα πω τουτο. Εχω πορνοκαριερα 25+ ετών. Πλουσια όχι μια φορά στο τόσο. Εχω παρει κοντά 60 με 70 ιερόδουλες. Το ότι δεν έχω γράψει κριτικές, έχω γράψει μόνο 7, παει να πει ότι δεν γαμαω στον αγοραιο έρωτα; Οχι! Απλά δεν θέλω να γράφω κριτικές, έτσι απλά, και προτιμαω τις συζητήσεις σε αυτό το νημα ως επί το πλειστον.
Όσο για την εμπειρία μου στους οίκους της ακολασίας την καταλαβαίνουν οι συναγωνιστές άσχετα απο τις λίγες κριτικές μου. Από τα λεγόμενα μου και μόνο!
Απλά πρεπει να καταλάβουμε ότι καλό είναι οι κριτικές, ναι βοηθάνε τον συνοδοιπορο αλλά μην τα ισοπεδώνουμε και όλα....
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Όσο αφορά τις κριτικές θα πω τουτο. Εχω πορνοκαριερα 25+ ετών. Πλουσια όχι μια φορά στο τόσο. Εχω παρει κοντά 60 με 70 ιερόδουλες. Το ότι δεν έχω γράψει κριτικές, έχω γράψει μόνο 7, παει να πει ότι δεν γαμαω στον αγοραιο έρωτα; Οχι! Απλά δεν θέλω να γράφω κριτικές, έτσι απλά, και προτιμαω τις συζητήσεις σε αυτό το νημα ως επί το πλειστον.
Όσο για την εμπειρία μου στους οίκους της ακολασίας την καταλαβαίνουν οι συναγωνιστές άσχετα απο τις λίγες κριτικές μου. Από τα λεγόμενα μου και μόνο!
Απλά πρεπει να καταλάβουμε ότι καλό είναι οι κριτικές, ναι βοηθάνε τον συνοδοιπορο αλλά μην τα ισοπεδώνουμε και όλα....
Και εγώ ρε μάγκα είμαι 23 χρονων και σε 3 χρόνια και κάτι μήνες κοντα στα 4 χρόνια που έχω ξεκινησει και έχω γαμησει 20 διαφορετικές ιερόδουλες και συνολικές φορές 27 είναι λίγες?όχι γιατί εδώ λένε είναι λίγες επίσης μη τα ισοπεδώνουμε όλα,λίγες δε είναι αλλά ούτε και πολλες μέτριες είναι όχι όμως να λένε είναι λίγες,εγώ και φυλής έχω πάει και Μεταξουργείο και στούντιο μέχρι και βίζιτα σε ξενοδοχειο και είμαι μόνο 23 όχι να με αμφισβητούν ότι έχω πάει λίγες φορές.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.248
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Και εγώ ρε μάγκα είμαι 23 χρονων και σε 3 χρόνια και κάτι μήνες κοντα στα 4 χρόνια που έχω ξεκινησει και έχω γαμησει 20 διαφορετικές ιερόδουλες και συνολικές φορές 27 είναι λίγες?
Καλώς τον Τζιμάκο! :P
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom