Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (0 μέλη και 72 επισκέπτες)

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0
Δεν έχω προσέξει αν έχει εντοπιστεί από τα λαγωνικά του site, αλλά μου φαίνεται ότι χτύπησα φλέβα για τους μιλφάκηδες! Στο Ιάσονος 44 το παλιό αριστερά με τον διάδρομο πήρα τη Σοφία, ψηλή λεπτή ξανθιά Μολδαβή, κατά δήλωσή της τρεις εβδομάδες στην Ελλάδα, η συνεννόηση στα αγγλικά. Εμφανώς ψαρωμένη, φαίνεται ότι έχει ανάγκη από στοργή και αγκαλιές, την περιποιήθηκα και το ανταπέδωσε με θερμό σεξ και καραμπαλίκιγκ μετά το χύσιμο!Προτείνεται ανεπιφύλακτα!
Θα την επισκεφτουμε
 

sakisD

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2021
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Μύστες κανένα κοντοπουτανο στο Μετάξι παίζει;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Μύστες κανένα κοντοπουτανο στο Μετάξι παίζει;
Η Νέλλη στο Ιάσονος 46 όροφο, αυτή που δουλεύει και στο Φυλής 109 ισόγειο. Δεν μου γεμίζει το μάτι ότι κάνει γι'αυτήν τη δουλειά...
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Δεν έχω προσέξει αν έχει εντοπιστεί από τα λαγωνικά του site, αλλά μου φαίνεται ότι χτύπησα φλέβα για τους μιλφάκηδες! Στο Ιάσονος 44 το παλιό αριστερά με τον διάδρομο πήρα τη Σοφία, ψηλή λεπτή ξανθιά Μολδαβή, κατά δήλωσή της τρεις εβδομάδες στην Ελλάδα, η συνεννόηση στα αγγλικά. Εμφανώς ψαρωμένη, φαίνεται ότι έχει ανάγκη από στοργή και αγκαλιές, την περιποιήθηκα και το ανταπέδωσε με θερμό σεξ και καραμπαλίκιγκ μετά το χύσιμο!Προτείνεται ανεπιφύλακτα!
Δεν είναι καινούργια φίλε,έχει δουλέψει και στο Διδύμου 22 όροφο πριν κανά δυο χρόνια με κοντό μαλλί τότε,αλλά και στο Φυλής 109Β και στο Ιάσωνος 44 στον όροφο.Απλά έλειπε κανά τρίμηνο περίπου και πριν δύο-τρεις βδομάδες γύρισε.Είναι στανταράκι μου,πολύ καλή μέσα,τουλάχιστον με μένα,υπάρχει αυτή η καταραμένη χημεία που όλο λέμε.Άλλαξε το μαλλί σε ξανθό και το άφησε να μεγαλώσει,αλλά νομίζω ότι της πάει το κοντό περισσότερο.Είναι από τις 11 το πρωι εως τις 5 το απόγευμα νομίζω,έχει συνεχόμενα δωμάτια,αλλά πολλούς πακιστανούς και αυτό με κάνει να μην πηγαίνω συχνά.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
Μόλις πηγα και εγώ στην Σοφία στο Ιάσωνος 44 δεν είναι καινούργια είναι αυτή π δούλευε στην δίδυμου 22 τίμια επιλογή είναι , και ειδικά τώρα ατο 10αρικο είναι μια χαρά
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά του σάιτ. Έχουμε καινούργια άφιξη στο 56 εκεί που είναι και η Βίκη.
Σάρα το όνομα της, ξανθούλα, Barbie, ίδιο πρόγραμμα με την Βίκη. Σωματακι καλό, πρόσωπο γλυκό.
Δεν δοκίμασα, γιατί είχα πάει για Βίκη . Η τσα είπε ότι κάνουν και παρτουζα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
η Βερόνικα στο Διδύμου 8Α αξίζει? ξέρει κάποιος συναγωνιστής? στο ίδιο υπάρχει και η Ελένη την οποία εχω πάρει με σχετικά καλές εντυπώσεις
δε θα κλαις...
 

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά του σάιτ. Έχουμε καινούργια άφιξη στο 56 εκεί που είναι και η Βίκη.
Σάρα το όνομα της, ξανθούλα, Barbie, ίδιο πρόγραμμα με την Βίκη. Σωματακι καλό, πρόσωπο γλυκό.
Δεν δοκίμασα, γιατί είχα πάει για Βίκη . Η τσα είπε ότι κάνουν και παρτουζα.
Πρωινή βάρδια;;;;
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.227
Πόντοι
2.411
Μεσημεριάτικη τσάρκα στο Εμετουργείο, χθες, για επιτόπια έρευνα, έπειτα από μια ανάρτηση ενός συναγωνιστή. Στο πρώτο ρδέλο δούλευαν δύο κοπέλες. Η Κατερίνα, με γλυφοκωλάδα στο πρόγραμμά της και η Ειρήνη, με φούλ, συν πρωκτικό. Ήμουν περίεργος, για να δω την Κατερίνα. Σκέφτηκα, πως εάν ήταν, έστω και λίγο, κάτω του μετρίου από εμφάνιση, θα περνούσα μόνο για το γλυφοκώλι, το οποίο έχω μεγάλη ανάγκη αυτές τις ημέρες, καθώς έχω κάποια θεματάκια και με πονάει πάρα πολύ και η μέση μου. Δεν ξέρω για εσάς, μάγκες μου, αλλά σε εμένα η πρωκτολειχία, όπως είναι το ορθό, έχει ευεργετικές ιδιότητες. Θυμάμαι, μετά από σκληροπυρηνικά γλυφοκώλια, ειδικά από την γλώσσα της Αλιόνας, έφευγαν τα πάντα: Πονοκέφαλοι, ημικρανίες, κάτι σπυράκια που είχα στην πλάτη, ακόμα και οι κάλοι στα πόδια. Αφού περίμενα αρκετά λεπτά στο σαλόνι, μιλώντας με τον τσάτσο που μοιάζει με τον Στάθη Ψάλτη, άνοιξε η πόρτα του δωματίου και βγήκε από μέσα το ΑΜΕΑ Κατερίνα, γνωστό από Λιοσίων και Διδύμου. Ατσούμπαλο σώμα, ηλίθια φάτσα και ένα απαίσιο κούρεμα, το οποίο την κάνει να μοιάζει με τρόφιμο του Νταού Πεντέλης. Σχεδόν αμέσως, βγήκε και ενας Πασοκιστανός. Χαμογελούσε και το πρόσωπό του είχε μία παροιμιώδη ηρεμία. Ρε, τι σου κάνουν τα γλυφοκώλια, και τα αγρίμια ημερεύουν. Η πατσαβούρα πήρε τελικά αυτό που της άξιζε: Να δουλεύει σε μπουρδέλο, στο Μεταξουργείο και να γλύφει βρώμικους κώλους Πακιστανών, για 10 ευρώ. Κατευθύνθηκε στο επόμενο δωμάτιο, όπου βρισκόταν ήδη η Ειρήνη, η οποία την περίμενε μαζί με έναν πελάτη, για παρτούζα. Μέχρι να δω την άλλη κοπέλα, μιλούσα με τον τσάτσο και του έλεγα για την ομοιότητα του με τον Ψάλτη και για ότι τον σχολιάζουν, καλοπροαίρετα, στο forum, με αυτόν να δείχνει κολακευμένος. Μετά από μερικά λεπτά βγήκε και η Ειρήνη, από το δωμάτιο. Πρόκειται για μία τραγική και χοντροκομένη milf. Ο τύπος που τις παρτούζωσε πρέπει να έπασχε από μετατραυματικό στρες, δεν εξηγείται αλλιώς. Κόβω τον πούτσο μου, ότι το επόμενο βήμα, για αυτόν, θα είναι η αυτοκτονία. Έχω οραματιστεί και τον τίτλο που θα έχει η είδηση: "Μεσήλικας, ντυμένος κούνελος, ανέβηκε σε ταράτσα για να πείσει 12χρονη, η όποια απειλούσε να αυτοκτονήσει, να μην πέσει. Τελικά το κορίτσι τον έπεισε και έπεσε αυτός." Για την ιστορία, τσέκαρα και το υπόγειο, όπου είδα μία μεσήλικα, σωστό δαμάλι. Πιο πολύ έμοιαζε με σφαιροβόλο, παρά με εκδιδόμενη. Επισκέφτηκα και άλλα δύο τσαρδιά, το Ιάσωνος 37Β και ένα μέσα στο πορνό-Mall, αλλά είδα μόνο κάτι μπουρούχες. Μετά από αυτή την επίσκεψη, για εμένα έκλεισε ο κύκλος μου, στο Μεταξουργείο.
Για τον μητσαρα,aka info,και πεντε δεκα άλλους ασχολούμαι ακομα με το φορουμ...
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.227
Πόντοι
2.411
Μύστη μου, την είχαμε πελώρια ανάγκη την ανάρτηση σου για το σιχαμενο Μετάξι!:rockon: Ελάχιστες περιπτώσεις αξίζουν αλλά για μένα το Μετάξι ήταν πάντα ένας βούρκος που κάπου θα κρύβει κάποιο διαμάντι!:rose: Θα σου προτείνω ένα καινούργιο δικό μου στανταρακι για απλό πρόγραμμα με 69 που θα τιμήσει το 10ρικο που της δίνεις. Επίσης, έχω και κάτι καλό στο 10ρικο επίσης σε περίπτωση που είσαι λάτρης του πρωκτικού. :zfuck: Σου στέλνω π.μ. :hi:
Το κακο με τα κρυφα διαμαντια του Μεταξιου,ειναι οτι τα γαμας σε παναθλια δωματια,πανω σε πανβρωμικα απο Πακιστανιλα και Αφρικανιλα σεντονια.Ναπαλμ πρπεει να πεσει σε ολη την περιοχη μπας και ξεβρωμισει ο τοπος...
 

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0
Το κακο με τα κρυφα διαμαντια του Μεταξιου,ειναι οτι τα γαμας σε παναθλια δωματια,πανω σε πανβρωμικα απο Πακιστανιλα και Αφρικανιλα σεντονια.Ναπαλμ πρπεει να πεσει σε ολη την περιοχη μπας και ξεβρωμισει ο τοπος...
Γιατί έχει τίποτα καλό τώρα στο μετάξι;;;;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
776
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Παίδες η ειρήνη στο Φυλής 72 είναι καλή μέσα? Επίσης μια μελαχρινή με καρέ μαλλί στο 166 Κωνσταντινουπόλεως Μελίνα μάλλον το όνομα εκεί κάνουν αφιλτρο τελειωτικο έχει πάρει κανείς? Τέλος δύο τρία πρωινά πέρασα από Καλλιφρονα και ήταν αναμενο το λαμπατερ .... Ξέρει κανείς?
 

pepegkas1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πουτσαραδες μου, έχετε να προτείνετε κάνα καλό για το βράδυ για κάποιον που είναι η πρώτη του φορά (φθηνά θέλω γτ no money no honey)
Ευχαριστώ
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
786
Κριτικές
34
Like
5.192
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα η Ειρήνη είναι πάρα πολύ καλή μέσα.
Ίσως η μόνη αξιόλογη αυτή την στιγμή στην περιοχή δες και τις κριτικές
Πρωκτικο κάνει ή κλεβει-κοραιδευει με βουλγαρική κουτοπονηργια?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom