Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (1 μέλη και 52 επισκέπτες)

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Στην σελίδα τους στο FB μεταξύ των άλλων είδα φωτό της Πάολας από Κολωνού 53 και της Τζοάννας της "Πορτογαλέζας" που έχει εξαφανιστεί πολύ καιρό από τους οίκους, αν μπει κάποιος συναγωνιστής που τις ξέρει ας το επιβεβαιώσει
 
Τελευταία τροποποίηση:

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
τυπε οχι απλα ωραια για μεταξουργειο αλλα και αποδοτικοτατη. Αχ ανιταρα με τις βυζαρες σου, παιζει να ειχα δωσει και μισο βασικο μισθο σε δεκαρικα για παρτυ της
τσεκαρε απλα κριτικες στο λεωνιδιου 28 οροφος προ 5-6ετιας, δεν ειχε ουτε μια αρνητικη λογικα (καποιες φολες ηταν αλλες ανιτες, θα το καταλαβεις απτην περιγραφη)
τωρα ειναι (ή ηταν) στο paradisemassage (γραψτο ετσι στο FB) και λογικα παει 60/ωρα αλλα δεν ξερω λεπτομεριες αποδοσης και προγραμμα
Πάντως στο site του εν λόγω μασατζιδικου στις υπηρεσίες δε λέει για μασάζ και σεξ εκτός και αν αυτα είναι private
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Πάντως στο site του εν λόγω μασατζιδικου στις υπηρεσίες δε λέει για μασάζ και σεξ εκτός και αν αυτα είναι private
Προφανώς αυτό κανονίζεται απευθείας με την τύπισσα που διαλέγεις, της τα σκας και γαμάς!
 
Εγγρ.
9 Δεκ 2020
Μηνύματα
8
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπερα μυστες..Μιας και η κατασταση ειναι τραγικη στα σπιτακια τωρα ειπα να ανοιξω ενα τοπικ που θα δοξαζει το παρελθον.Ποιο ηταν το καλυτερο γκροβερ που εχει περασει ποτε απο τα μπουρδελα και ποια ειναι η τοπ τριαδα τωρα?
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
Καλησπερα μυστες..Μιας και η κατασταση ειναι τραγικη στα σπιτακια τωρα ειπα να ανοιξω ενα τοπικ που θα δοξαζει το παρελθον.Ποιο ηταν το καλυτερο γκροβερ που εχει περασει ποτε απο τα μπουρδελα και ποια ειναι η τοπ τριαδα τωρα?
Βερόνικα από φυλής 86 και αλιονα από δίδυμου 27 για μένα τοπ , για τώρα δεν ξέρω
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Παίδες η ειρήνη στο Φυλής 72 είναι καλή μέσα? Επίσης μια μελαχρινή με καρέ μαλλί στο 166 Κωνσταντινουπόλεως Μελίνα μάλλον το όνομα εκεί κάνουν αφιλτρο τελειωτικο έχει πάρει κανείς? Τέλος δύο τρία πρωινά πέρασα από Καλλιφρονα και ήταν αναμενο το λαμπατερ .... Ξέρει κανείς?
:effemine::effemine::effemine::alivedick: Χορεύεις τρανς ??
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Έχω σπάσει το κεφάλι μου για να εξηγήσω αν όντος φτιαχτήκαμε για να πηγαίνουμε μόνο με μία γυναίκα και το αντίθετο, αν δηλαδή οι γυναίκες φτιάχτηκαν για να πηγαίνουν μόνο με έναν άντρα, την απάντηση σε αυτό την έδωσα ως εξής: Αν ο θεός όντως μας ήθελε δύο σε ένα θα το έκανε πράξη, θα γεννιόμασταν ζευγάρι με μια γυναίκα και με αυτήν θα πηγαίναμε χωρίς να μπορούμε να κάνουμε διαφορετικά. Από την άλλη, αν παρατηρήσουμε τα ζωάκια που ζουν σε αγέλες η είναι μοναχικά, κανένα είδος δεν πάει μόνο με ένα θηλυκό για όλη του την ζωή και το αντίθετο. Από που προκύπτει ότι θα πρέπει να πηγαίνουμε μόνο με μια γυναίκα και από που προκύπτει ότι οι γυναίκες θα πρέπει να πηγαίνουν μόνο με έναν άντρα; Απλά μια εγωιστική ανθρώπινη ηλιθιότητα που δεν εμπεριέχει ούτε ίχνος θεικότητας σε αυτόν τον παραλογισμό.

Αυτό που προκύπτει απ τους θείους νόμους είναι ότι θα πρέπει εξαναγκαστικά να τεκνοποιούμε με γυναίκες της φυλής μας, πρώτον για αν διαιωνίσουμε το είδος μας και δεύτερον να μην έχουν οι απόγονοι μας προβλήματα υπαρξιακά. Όλα τα άλλα προβλήματα είναι θέμα οργάνωσης της πολιτείας και ο Πλάτων όπως περιέγραψε την τέλεια πολιτεία οι γυναίκες και τα τέκνα θα πρέπει να είναι κοινά, αν θέλει αυτή η πολιτεία να επιβιώσει, να αναπτυχθεί και να δημιουργήσει. Εγώ συμφωνώ απόλυτα με τον Πλάτων και διαφωνώ κάθετα με την Εβραϊκή σαχλαμάρα ένας άντρας να παίρνει μια γυναίκα.

Στην σημερινή κοινωνία, είναι σχεδόν αδύνατο να καταλάβουν οι άνθρωποι ότι δεν υπάρχει ιδιοκτησία, όλοι είμαστε ελεύθεροι, άντρες γυναίκες να πηγαίνουμε με όποια η όποιον θέλουν χωρίς να κάνουμε κάτι κακό. Η πουτάνα για εμένα δεν είναι μια γυναίκα η οποία της αρέσει να αλλάζει άντρες, η πουτάνα είναι η γυναίκα που κάνει έρωτα από συμφέρον και όχι επειδή της αρέσει, δεν μιλάω για τις εργαζόμενες...
Πραγματικά τα είπες όλα, θα τολμήσω να κάνω μία πρόβλεψη για το μέλλον η οποία φυσικά αφορά σ εχώρες του εξωτερικού εδώ δεν θα γίνει ποτέ. Θα γίνουν αποδεκτές και Νομικά και Ηθικά οι πολυγαμικές σχέσεις. Δηλαδή θα θεωρείται απολύτως φυσιολογικό ένας άντρας να έχεις 7 σταθερές ερωμένες οι οποίες θα είναι και φίλες μεταξύ τους, θα αποδεχτούν και οι ίδιες ότι μπορούν να έχουν τον ίδιο άνδρα και να τον παντρευτούν ταυτόχρονα χωρίς μίση και ίντριγκες, αυτό που λες περί ιδιοκτησίας. Το παράδειγμά μου εννοείται ότι έχει υλοποιηθεί απο μεμονωμένα άτομα και μικροομάδες ανά τον κόσμο όμως εγώ εννοώ το να γίνει καθολικό φαινόμενο , να το βλέπεις παντού γύρω σου!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Ενημέρωση: Σεξ με Σόνια ρουμάνα Petit στο Ιάσωνος 37. Χαίρομαι πολύ που υπάρχει αυτό το κοριτσάκι , σίγουρα δεν είναι πλέον στα ''κόκκινα'' μιας και η φρεσκάδα των πρώτων εβδομάδων έχει φύγει από μέσα της , παρ 'όλα αυτά είναι για μένα μια όαση και πλέον στανταράκι στο υπό κατασκευή νέο ρόστερ μου.. Καθόλου βιασύνη , πάνω από 10λεπτο στο δωμάτιο, -γύρω στα 13 λεπτά νομίζω έμεινα- χαμηλών τόνων, αλλά θετική γλυκιά ενέργεια στην αύρα της. Αυτά τα νέα
 

Nazario_85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
93
Like
993
Πόντοι
200
Μια βοήθεια από τους συναγωνιστές..
Ένα φιλαράκι παντρεύεται αύριο.. και θέλουμε μια παρτουζιτσα, 3 είμαστε οι άντρες, ξέρει κανείς αν γίνεται να κλείσουμε ένα μπουρδελο για μισή ωρίτσα?

Η αν έχει να προτείνει κάτι κανείς γιατί τα call girl ζητάνε 150€ το κεφάλι και για 1 ώρα μόνο

Μου πέρασε από το μυαλό για σαμπινα βεργας 7, θα το δεχόταν πιστεύετε?
Ευχαριστώ
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
20
Like
14.163
Πόντοι
3.246
Περασμα με Ανναμπελ σημερα. Εχει βγαλει απο τις υπηρεσιες τις 69 και CIM, καθως δεν τις αρεσει λεει πλεον. Κανει τσιμπουκι αφιλτρο αλλα εως εκει. Την πηρα ιεραποστολικα για αρχη, και μου επιανε την κουβεντα, τι κανω ? πως παει η δουλεια και κατι τετοια......ρε δεν παμε καλα λεω.
Οποτε την γυρησα στα τεσσερα και τις τιμωρησα το κολοτρυπηδι αγρια, διχως ελεος....... η μικρη μου Ανναμπελ, ελεγε πιο αργα ποναω. Και πως θα χυσω εγω ρε Ανναμπελ ????? Με τα πολλα τα καταφερα, και ειχα γινει μουνι στον ιδρωτα.

Κριμα και το συμπαθουσα το κοριτσι......με μειωμενες υπηρεσίες πλεον βγαινει απο τα στανταρακια μου.
Τύπε, καλά της έκανες της Ανναμπελ! Το κωλοτρυπιδι της πρέπει να γίνει διευρω για τις παπαριές που εκστόμισε!:zfuck: Στο σιχαμενο Μετάξι της άρεσε που την χυναμε στο στόμα με ένα 10ρικο. Τώρα στο κοσαρικο δεν της αρέσει...:jerking: Άμα πάω και της σκίσω το κωλι:zfuck: μέχρι να κατεβάσει Μερέντα και ποσταρω τη μερεντιασμενη καποτα θα φταίω? Ή θα με κράζετε, όπως τότε που τιμώρησα με τέτοιο τρόπο την Άννα-Μαρία και την Τζασμιν, άραγε...?:rolleyes:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.049
Like
6.629
Πόντοι
1.056
Σήμερα περίπου 5-5.30 το απόγευμα πέρασα έξω από το κατάστημα της Αχαρνών 85 - για το οποίο έμαθα πρόσφατα ότι είχε ασιάτισσες.
Το μαγαζί δεν φαινόταν να είναι ανοιχτό. Κλειστή η κάτω πόρτα στο ισόγειο, καλά, τα παντζούρια στον όροφο αναμενόμενο να είναι κλειστά.
Έχει πάει κανείς πρόσφατα για να έχει ιδέα τι παίζεται;
Λειτουργεί το κατάστημα; Ή μήπως λειτουργεί μόνο βραδυνές ώρες και πρέπει να ξαναπεράσω βράδυ για να τσεκάρω;
Με τετοιες φολες, τετοιες υπηρεσιες, και τετοιες τιμες, το πιθανοτερο ειναι να εκλεισε!
Ακου 30 ευρω σε μπουρδελο! Ουστ! Γελαν και οι πετρες!
η πουτάνα είναι η γυναίκα που κάνει έρωτα από συμφέρον και όχι επειδή της αρέσει, δεν μιλάω για τις εργαζόμενες...
Συμπερασμα: Οι (απλες) γυναικες ειναι πιο πουτανες απο τις επαγγελματιες!
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
280
Κριτικές
1
Like
1.661
Πόντοι
201
Πραγματικά τα είπες όλα, θα τολμήσω να κάνω μία πρόβλεψη για το μέλλον η οποία φυσικά αφορά σ εχώρες του εξωτερικού εδώ δεν θα γίνει ποτέ. Θα γίνουν αποδεκτές και Νομικά και Ηθικά οι πολυγαμικές σχέσεις. Δηλαδή θα θεωρείται απολύτως φυσιολογικό ένας άντρας να έχεις 7 σταθερές ερωμένες οι οποίες θα είναι και φίλες μεταξύ τους, θα αποδεχτούν και οι ίδιες ότι μπορούν να έχουν τον ίδιο άνδρα και να τον παντρευτούν ταυτόχρονα χωρίς μίση και ίντριγκες, αυτό που λες περί ιδιοκτησίας. Το παράδειγμά μου εννοείται ότι έχει υλοποιηθεί απο μεμονωμένα άτομα και μικροομάδες ανά τον κόσμο όμως εγώ εννοώ το να γίνει καθολικό φαινόμενο , να το βλέπεις παντού γύρω σου!
Ρε παιδιά γιατί δεν ανοίγετε ενα άλλο νήμα και να κουβεντιαζετε όλες αυτές τις αμπελοφυλοσοφιες σας ;
Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να διαβάζουμε τις σκέψεις του καθενός.
Εδώ είμαστε για να βλέπουμε που και πως παίζουν μπαλίτσα οι λιγοστές τάνες που απέμειναν.
Παρακαλώ κρατάτε το νήμα καθαρο.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γεια χαρά πέρασμα αυτή την ώρα στην νυχτερινή βάρδια από τα εξής μαγαζιά
Φωκαιας27 ισογειο Εύα η γνωστή ξανθιά πολύ αδύνατη Μιλφ
Στον Όροφο η Εμμανουέλα που δουλεύει στο υπόγειο χρόνια τώρα
Φωκαιας24 Μια καινούργια μάλλον Μιλφ μελαχρινή με καρέ μαλλί σώμα με πιασίματα και λίγη κοιλιά μέτρια παρουσία αλλά πολύ ορεξατη στο σαλόνι επιμονή να περάσω με χειρονομίες πρόγραμμα τα πάντα πλην κώλου.
Φωκαιας25 Βένους Μελαμψή Λατίνα ενδιαφέρουσα παρουσία αντικειμενικά ωραία αλλά όλες οι πληροφορίες λένε ότι είναι φόλα
Φώκαιας 7 υπόγειο Εμυ ήταν δωμάτιο
Φυλής 74 δεξιά μια ξανθιά πολύ αδύνατη κοπέλα αβυζη νεαρή σχετικά με σπαστό ξανθό μακρύ μαλλί
Φυλης109 όροφος Ελένη Μελαχρινή μιλφ και Βικτώρια κοκκινομάλλα ψιλοαδιαφορες εντελώς

Αλλαγή κατεύθυνσης
Τροφώνιου 13 όροφος μια Μελαχρινή με σπαστό φουντωτό μαλλί και ωραία βυζιά φτιαγμένα μάλλον καλουτσικη
Βεργας3 Εδώ ήρθα γιατί με πληροφόρησαν ότι ήρθε κοπέλα με όνομα Μιλά νόμιζα ότι έγινε θαύμα και γύρισε η παλιά καλά αν είχε γυρίσει θα την έκλεινα για ώρα δυστυχώς όμως δεν ήταν δούλευε μια ξανθιά με ράστα Μαλλιά κανονικό σώμα και ύφος που βρωμάει φόλα ήταν καί μια άλλη δεν έκατσα να την δω εδώ πάντως Πακιστανοί Άραβες κλπ περνάνε κανονικά μάλιστα ένας έδωσε φράγκα και μπήκε
Βεργας7 Σαμπίνα νεαρή κοπέλα πολυε λόγος έχει γίνει χωρίς να είναι κάτι σπουδαίο η τσατσά είπε ότι πελάτης πλήρωσε μισάωρο
Στο υπόγειο Βαλέρια ψηλή ξανθιά γυρολόγος μεταξύ Βεργας και Αχιλλέως 48 και για αυτή δεν υπάρχουν καλές πληροφορίες για την απόδοση στο δωμάτιο.

Αυτά καλό ξημέρωμα
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλημέρα!!! Θα κατέβει κάποιος Φωκαίας? Θα ήθελα μια ενημέρωση αν στο Φωκαίας 25 είναι η Τζέσικα σήμερα το πρωί. Ευχαριστώ όπως και να χει
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα πέρασμα τώρα το πρωί σε μια πολύ καλή και τίμια γυναίκα Μιλφ εντάξει μέτριας εμφάνισης αλλά παρά πολύ καλή σε περιποίηση
Αλκιβιάδου16Γ Ειρήνη παραθέτω φωτογραφία από δωμάτιο
 

Συνημμένα

  • IMG_20220723_104252.jpg
    IMG_20220723_104252.jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 26
  • IMG_20220723_104252.jpg
    IMG_20220723_104252.jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 27

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
1
Like
4.796
Πόντοι
456
Καλημέρα!!! Θα κατέβει κάποιος Φωκαίας? Θα ήθελα μια ενημέρωση αν στο Φωκαίας 25 είναι η Τζέσικα σήμερα το πρωί. Ευχαριστώ όπως και να χει
Καλησπέρα αδέρφια! Καταρχάς η Τζέσικα από Φωκαίας 25, σταμάτησε, η Μιλένα Διδυμου 27 είχε ρεπό και δουλεύει αύριο πρωινή. Στο Φωκαίας 17 πάνω ήταν η Αννούλα μες στην καύλα. Επέλεξα να δοκιμάσω τη Ρίτα Φώκαιας 19. Τρομερό σαλονάρισμα. Διάβαζα ότι κάνει πιπάρες. Δεν κάνει για τίποτα!!! Ακόμα το κλαίω!!! Υ.Γ.: Στο Φωκαίας 17 κάτω το απόγευμα θα βρίσκεται η Μίκα. Αν ψάχνετε για μια σωστή πίπα..
Τη Δευτέρα έγραψες ότι σταμάτησε...

:think:
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
121
Like
428
Πόντοι
21
Καλημέρα οι δίπλα λένε για ενα νεοφερμένο νεαρο,ουκρανιδακι,ξανθο στο κολωνου 45,απογευματινηωρα εγινε η δημοσιευση 20¨30 περιπου.
Δοκίμασε κανείς? αν τσεκάρει καποιος ας πει εντυπώσεις και ωράριο παρακαλώ και σε π.μ αν θέλει.
υ.γ μένω μακρια γι αυτο δεν παω να δω.και αν δεν είναι θα φυγω δεν θα μπω αλλου στο μεταξι.εχω γινει επιλεκτικός πλεον.βαρεθηκα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Καλημέρα σε όλη την κομπανία!
Υπάρχουν πληροφορίες για μια νεαρή, ψηλή, λεπτή ξανθιά στο Κολωνού 11 ισόγειο; Βγήκε από το δωμάτιο με υφάκι και δεν πρόλαβα να τσεκάρω.
Στο Κολωνού 27 υπόγειο μια Μεξικάνα και μια Κολομβιανή, η δεύτερη φαίνεται καλή περίπτωση, υπεραπλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.
Στο Ιάσονος 44 το νέο το μεσαίο δύο μιλφ, η γνωστή Σοφία και η ψηλή λίγο άσχημη Αλίσα, τα πάντα εκτός πρωκτικού.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom