Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Για τη βιολέτα λες στο Κολωνού 11 ισόγειο ? Υπάρχουν κριτικές.
Ψηλή, ξανθια, πρασινογαλανοματα, λεπτή αλλά όχι σκινι.
Μολδαβή σε απλό πρόγραμμα, πίπα με καπότα,και οταν την πέρνω ιεραποστολικά κοιτάει αριστερά ψιλό ανέκφραστη.Η Δεξιά θυλή είναι χωμενη μεσα στο βυζί και θέλει ρούφηγμα για να ξεκουμπώσει.

Χαίρεσαι όμως να πηδάς ένα τέτοιο Άγαλμα με μόλις 9.99 ευρώ.
Ευχαριστώ για την απάντηση! Διέθεσα ένα δεκάρικο ακόμα και μπήκα για πρώτη φορά στην περίφημη Εβελίνα στο Περγάμου 1,πολύ ευχαριστημένος και θα ξαναπροτιμηθεί όταν επιστρέψει από τις διακοπές της,μου είπε ότι σήμερα είναι η τελευταία μέρα που δουλεύει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.525
Κριτικές
1.275
Like
229.020
Πόντοι
46.232
τώρα live


Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β, 69α & 67 κλειστά.

Φυλης 86β Άντζελα καστανοξανθη κοπέλα, σώμα με πιασιματακια από τη περιφέρεια και κάτω, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Μαρία μελαχρινή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτή με 3.5αρες βυζάρες, τατουάζ ανάμεσα στα βυζια και στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84αρια κλειστά.

Φυλής 65β Άννα Μαρία μελαχρινό κοντοπουτανο με λεπτό ωραίο κορμί, ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι,τατουάζ δεξιά στα πλευρά και χαμηλά στο δεξί πόδι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο

Φυλής 65α Κορινα ξανθιά λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β κλειστό.

Φιλιππιδου 11α Κορινα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 4αρια συν βυζια, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Εβελινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλης 74 δεξιά Άννα μελαχρινή παχουλη με 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 72αρια κλειστά.

Φυλής 66δ Συλβια καστανή ψηλή νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66α κλειστό.

Φυλής 56 Σάρα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στη κοιλίτσα.

Φυλής 54αρια κλειστά.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Συναγωνιστή @Σμύρνη, μια ερώτηση: Η Άναμπελ από το Ιάσονος 31 προ πενταετίας,skinny Αλβανίδα με σχετικά μεγάλη μύτη, δουλεύει στο Φυλής 74 ή εκεί γύρω; Κάποια στιγμή νομίζω ότι εκδιδόταν στο Φυλής 69 ισόγειο.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Καλημέρα,
Είδα την Σάρα χθες που παίζει στον ίδιο οίκο με την Βίκυ στο Φυλής 56. Βγήκε με μία πετσέτα τυλιγμένη πάνω της από το μπάνιο και μου την άνοιξε μπροστά μου. Χαλαρό σώμα και με πεταχτή κοιλιά. Προσπέρασα.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Καλημέρα,
Είδα την Σάρα χθες που παίζει στον ίδιο οίκο με την Βίκυ στο Φυλής 56. Βγήκε με μία πετσέτα τυλιγμένη πάνω της από το μπάνιο και μου την άνοιξε μπροστά μου. Χαλαρό σώμα και με πεταχτή κοιλιά. Προσπέρασα.
Σε πια βάρδια ; Όταν λες σου άνοιξε την πόρτα ;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.525
Κριτικές
1.275
Like
229.020
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα ξανθιά με κανονικό πολύ ωραίο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδολαγνεια.

Φωκαιας 7 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 9 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα, γυαλάκια, 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στα βυζια και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 13 ισόγειο Μαρία μελαχρινή με γυαλάκια σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, διάφορα μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φωκαιας 17α Βικτόρια ξανθιά μιλφ κοκαλιάρα με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 17β Αννα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα ωραία κωλαρα 2. 5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 Κλεοπάτρα πρώην Παολα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 3-3.5αρι βυζι, ανακοινώθηκε ότι κάνει απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α Κατερίνα μελαχρινή λατινα με μακρύ ίσιο μαλλί, παχουλη με 2αρι βυζι, αρκετά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 24 Μαρίνα/Αλινα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτή α με 1.5αρι βυζι, τατουάζ φτερά στις ωμοπλατες, πιρσινγκ στον αφαλό με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Κατερίνα ξανθιά κατσαρομαλλα παχουλη με πράσινα μάτια 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.

Φωκαίας 27Β κάτω Βαλέρια μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Τάνια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, οποίος θέλει κάνει κ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.525
Κριτικές
1.275
Like
229.020
Πόντοι
46.232
Καλημέρα!!! Θα κατέβει κάποιος Φωκαίας? Θα ήθελα μια ενημέρωση αν στο Φωκαίας 25 είναι η Τζέσικα σήμερα το πρωί. Ευχαριστώ όπως και να χει
Έχει σταματήσει η Τζέσικα
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Ευχαριστώ για την απάντηση! Διέθεσα ένα δεκάρικο ακόμα και μπήκα για πρώτη φορά στην περίφημη Εβελίνα στο Περγάμου 1,πολύ ευχαριστημένος και θα ξαναπροτιμηθεί όταν επιστρέψει από τις διακοπές της,μου είπε ότι σήμερα είναι η τελευταία μέρα που δουλεύει.
Η Εβελίνα είναι εγγύηση, όσες φορές έχω περάσει μαζί της ήταν άψογη!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.525
Κριτικές
1.275
Like
229.020
Πόντοι
46.232
Για τη βιολέτα λες στο Κολωνού 11 ισόγειο ? Υπάρχουν κριτικές.
Ψηλή, ξανθια, πρασινογαλανοματα, λεπτή αλλά όχι σκινι.
Μολδαβή σε απλό πρόγραμμα, πίπα με καπότα,και οταν την πέρνω ιεραποστολικά κοιτάει αριστερά ψιλό ανέκφραστη.Η Δεξιά θυλή είναι χωμενη μεσα στο βυζί και θέλει ρούφηγμα για να ξεκουμπώσει.

Χαίρεσαι όμως να πηδάς ένα τέτοιο Άγαλμα με μόλις 9.99 του ευρώ.
Η Βιολετα δεν είναι λεπτή, ίσως είδε τη Βαλέρια ή τη Λάουρα αν και η Λάουρα δουλεύει περισσότερο στο 15 δεξιά
 
Τελευταία τροποποίηση:

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Ενημέρωση: Σεξ με Σόνια ρουμάνα Petit στο Ιάσωνος 37. Χαίρομαι πολύ που υπάρχει αυτό το κοριτσάκι , σίγουρα δεν είναι πλέον στα ''κόκκινα'' μιας και η φρεσκάδα των πρώτων εβδομάδων έχει φύγει από μέσα της , παρ 'όλα αυτά είναι για μένα μια όαση και πλέον στανταράκι στο υπό κατασκευή νέο ρόστερ μου.. Καθόλου βιασύνη , πάνω από 10λεπτο στο δωμάτιο, -γύρω στα 13 λεπτά νομίζω έμεινα- χαμηλών τόνων, αλλά θετική γλυκιά ενέργεια στην αύρα της. Αυτά τα νέα
Αυτή συνήθως τι ώρες δουλεύει συνοδοιπορε?
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
121
Κριτικές
6
Like
290
Πόντοι
281
Περασμα με Ανναμπελ σημερα. Εχει βγαλει απο τις υπηρεσιες τις 69 και CIM, καθως δεν τις αρεσει λεει πλεον. Κανει τσιμπουκι αφιλτρο αλλα εως εκει. Την πηρα ιεραποστολικα για αρχη, και μου επιανε την κουβεντα, τι κανω ? πως παει η δουλεια και κατι τετοια......ρε δεν παμε καλα λεω.
Οποτε την γυρησα στα τεσσερα και τις τιμωρησα το κολοτρυπηδι αγρια, διχως ελεος....... η μικρη μου Ανναμπελ, ελεγε πιο αργα ποναω. Και πως θα χυσω εγω ρε Ανναμπελ ????? Με τα πολλα τα καταφερα, και ειχα γινει μουνι στον ιδρωτα.

Κριμα και το συμπαθουσα το κοριτσι......με μειωμενες υπηρεσίες πλεον βγαινει απο τα στανταρακια μου.
που την βρίσκουμε την κοπέλα και τι βάρδια είναι;
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
664
Κριτικές
11
Like
3.556
Πόντοι
736
Ενδιαφέρουσα περίπτωση
ιάσωνος 20 μεσαίο όροφος Βικτώρια μελαχρινό με εξαιρετικό σώμα και τατουαζάκια ανάμεσα σε βυζιά
και μπούτια. Εδωσα 10ρικο ενώ
περίμενα να ανακοινωθεί 15άρι , κάνει νορμάλ
και 69
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Ρε παιδιά γιατί δεν ανοίγετε ενα άλλο νήμα και να κουβεντιαζετε όλες αυτές τις αμπελοφυλοσοφιες σας ;
Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να διαβάζουμε τις σκέψεις του καθενός.
Εδώ είμαστε για να βλέπουμε που και πως παίζουν μπαλίτσα οι λιγοστές τάνες που απέμειναν.
Παρακαλώ κρατάτε το νήμα καθαρο.
Ρώτα μας ρε κομάντο ποια ψάχνεις να γαμήσεις να σού πούμε. Αν δεν σού αρέσουν οι αλήθειΕς μου μην τις διαβάζεις. Παντρεμένοι , ανύπαντροι , σχεσάκηδες, όλοι πάντα λιγουρεύονται οποιοδήποτε μουνί εκτός από αυτό που κατέχουν.ΤΕΛΟΣ
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Το κείμενο είναι λίγο αλλά αντ' άλλα και βρίθει υποθέσεων και γενικεύσεων, οι άνθρωποι δεν είναι ρομπότ να έχουν όλοι τις ίδιες ανάγκες και να κάνουν τα ίδια πράγματα με τον ίδιο τρόπο, αρκέσου στο να περνάς εσύ καλά με τον τρόπο που νομίζεις σωστό για εσένα και άσε τους αφορισμούς και τους οικτιρμούς για τους παντρεμένους, όπως λέει και ο λαός μας έκαστος εφ' ω ετάχθη
Αρχηγέ σού αρέσουν δνε σού αρέσουν αυτά που γράφω πρέπει να τα χωνέψεις καλά γιατί κι εσύ σε αυτή τη χώρα ζεις. Παντρεμένοι , Ανύπαντροι, σχεσάκηδες όλοι καταλήγουν στα μπουρδέλα, αυτή είναι η πραγματικότητα. Και φυσικά σε αυτό το νήμα έχουμε ένα κάρο παντρεμένους μπουρδελιάρηδες..! Γιατί δεν τούς ρωτάς αυτούς πώς τούς φαίνονται τα μπουρδέλα..??
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Ενδιαφέρουσα περίπτωση
ιάσωνος 20 μεσαίο όροφος Βικτώρια μελαχρινό με εξαιρετικό σώμα και τατουαζάκια ανάμεσα σε βυζιά
και μπούτια. Εδωσα 10ρικο ενώ
περίμενα να ανακοινωθεί 15άρι , κάνει νορμάλ
και 69
μΎΡΙΖΕ ΤΟ ΜΟΥΝΊ ΤΗς ΘΥΜΆΣΑΙ..???
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Like
84
Πόντοι
0
Μεταβαινω μετάξι για να οργωσω το γερικο κωλαρακι της Δανάης για να φύγουν τα χοντρά. Μετά έχουμε κάτι με μεγάλα βυζια; Δεν με ενδιαφέρει η εμφάνιση αρκεί να μην είναι 290 κιλά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom