Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.411
Κριτικές
512
Like
69.362
Πόντοι
41.129
Ενδιαφέρουσα περίπτωση
ιάσωνος 20 μεσαίο όροφος Βικτώρια μελαχρινό με εξαιρετικό σώμα και τατουαζάκια ανάμεσα σε βυζιά
και μπούτια. Εδωσα 10ρικο ενώ
περίμενα να ανακοινωθεί 15άρι , κάνει νορμάλ
και 69
Πήγε στα 10ε η φόλα η Βικτώρια?
Ούτε σαλονι δε θελω να τη βλεπω.. πεταμένο δεκαρικο.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
861
Κριτικές
66
Like
12.295
Πόντοι
4.706
Ποιός καλός μπουρδελιαρης ξέρει αν δουλεύει ακομα η Μαρία η Καραφόλα πότε και που σε ποιο Φυλής; πεθύμησα τη φόλα της.
Φυλής 86Α, συνήθως στην απογευματινή βάρδια. Καλοφάγωτη, η φόλα και περαστικά.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
861
Κριτικές
66
Like
12.295
Πόντοι
4.706
Καλημέρα, συναγωνιστές.
Σπάσιμο εμπάργκο, στο Εμετουργείο, χθές το μεσημέρι. Μετά από μήνυμα, έτερου συναγωνιστή, πήγα στο Ιάσωνος 44 (τέρμα δεξιά), όπου δούλευε η Τζούλια. Νεαρή, μέτριας εμφάνισης, με ασιατικά χαρακτηριστικά, μάλλον από Καζακστάν. Πέρασμα καπότας σε ημίσκληρο πούτσο και πίπα που δεν την θυμάσαι. Την έστησα σε στάση πισωκολλητό, όπου έκλεβε ασύστολα, με αποτέλεσμα, το καυλί μου, να βγαίνει συνεχώς έξω. Στήσιμο για ιεραποστολικό όπου έκλεβε και εκεί, μην αφήνοντάς με να σπρώξω. Έχυσα, γιατί ήμουν καυλωμένος, αλλιώς θα είχα πρόβλημα. Το κορίτσι δεν κάνει για αυτή την δουλειά. Μόλις βρω χρόνο, θα ανεβάσω κριτική για να μπει και επίσημα στην μαύρη λίστα.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Οι Πορνομυστες διανύουμε την χειρότερη Πορνοεποχη
στην Ιστορία του
Πορνομπουρδελινγκ!
Αυτό είναι δεδομένο!
Και πρέπει να το
Συνηδητοποιησουμε και να
σταματήσουμε να γκρινιάζουμε!
Έτσι θα πάει η πορνοφαση
τα επόμενα χρόνια μπορεί και χειρότερα....................
#Στανταρακια ✓
#Φολες ✓
#Μπαζα ✓

Διαλέγουμε & Παίρνουμε....!!!!

:woldman:


Ειδάλλως,

Εύρεση γκόμενας........
Αν και η σχέση με Ελλεηνιδα δεν παλεύεται....
είναι ΤΡΕΛΑ!:crazy:



Τέλος,


Υπάρχει και μία τελευταία
ΜΕΓΑΛΗ ΛΥΣΗ..................

#ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ

- ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ & ΓΕΙΑ ΣΑΣ -

:respect: :heavymetalbig:

Αρχηγός, άπταιστος σε όλα
:orchestra:
 

Kitsoso

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
141
Πόντοι
0
Εβελίνα λείπει διακοπές ;

Καλημέρα
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
21
Like
14.166
Πόντοι
3.246
Καλημέρα, συναγωνιστές.
Σπάσιμο εμπάργκο, στο Εμετουργείο, χθές το μεσημέρι. Μετά από μήνυμα, έτερου συναγωνιστή, πήγα στο Ιάσωνος 44 (τέρμα δεξιά), όπου δούλευε η Τζούλια. Νεαρή, μέτριας εμφάνισης, με ασιατικά χαρακτηριστικά, μάλλον από Καζακστάν. Πέρασμα καπότας σε ημίσκληρο πούτσο και πίπα που δεν την θυμάσαι. Την έστησα σε στάση πισωκολλητό, όπου έκλεβε ασύστολα, με αποτέλεσμα, το καυλί μου, να βγαίνει συνεχώς έξω. Στήσιμο για ιεραποστολικό όπου έκλεβε και εκεί, μην αφήνοντάς με να σπρώξω. Έχυσα, γιατί ήμουν καυλωμένος, αλλιώς θα είχα πρόβλημα. Το κορίτσι δεν κάνει για αυτή την δουλειά. Μόλις βρω χρόνο, θα ανεβάσω κριτική για να μπει και επίσημα στην μαύρη λίστα.
Μύστη, σου οφείλω δημοσίως συγγνώμη για την άσχημη εμπειρία σου, κατόπιν προτροπής μου...:( Η εμπειρία μου με την εν λόγω είναι διαμετρικά αντίθετη και σε καμία περίπτωση δεν περίμενα να φολεψει τόσο σύντομα!:angry: Απαράδεκτη γι αυτό που έκανε... Από μένα επίσης άκυρο από εδώ και στο εξής...
Υ.Γ. όσον αφορά την άλλη κοπέλα για το πρωκτικό έλαβα 2 ευχαριστήρια μυνήματα από έτερους συναγωνιστές στους οποίους την πρότεινα. Οπότε η περίπτωση φολιασματος νομίζω είναι σχεδόν ανύπαρκτη στην προκειμένη περίπτωση...
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά του σάιτ. Σήμερα το πρωί δοκιμάστηκε η καινούργια άφιξη του Φ 56 Σάρα, με όχι καλές εντυπώσεις. Βιαστική από την αρχή (ξάπλωσε με πρόσταξε μόλις μπήκε),οταν την ρωτησα αν ειναι καλα, μου λεει οχι γιατι δεν της αρεσει αυτο που κανει, δεν αφήνει φιλιά και πίπα μόνο χέρι και ίσα ίσα να ακουμπάει η γλώσσα το κεφαλάκι. Ξενέρωσα απ'την αρχή, της είπα να μου κάνει μια μαλακια, όταν εχυνα τον είχε πιάσει με τα 2 ακροδαχτυλα να μην την ακουμπήσει το σπέρμα. Μαύρο από μένα. Έχω γράψει και κριτική.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
283
Κριτικές
46
Like
4.018
Πόντοι
1.651
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά του σάιτ. Σήμερα το πρωί δοκιμάστηκε η καινούργια άφιξη του Φ 56 Σάρα, με όχι καλές εντυπώσεις. Βιαστική από την αρχή (ξάπλωσε με πρόσταξε μόλις μπήκε),οταν την ρωτησα αν ειναι καλα, μου λεει οχι γιατι δεν της αρεσει αυτο που κανει, δεν αφήνει φιλιά και πίπα μόνο χέρι και ίσα ίσα να ακουμπάει η γλώσσα το κεφαλάκι. Ξενέρωσα απ'την αρχή, της είπα να μου κάνει μια μαλακια, όταν εχυνα τον είχε πιάσει με τα 2 ακροδαχτυλα να μην την ακουμπήσει το σπέρμα. Μαύρο από μένα. Έχω γράψει και κριτική.
Οπότε μιλάμε για εξαναγκασμό παρά την θέληση της . Πιθανότατα έχει ασκηθεί βία για να "συνεργαστεί" .
Με λίγα λόγια θύμα trafficking εάν ερμηνεύω σωστά την συμπεριφορά της .
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Οπότε μιλάμε για εξαναγκασμό παρά την θέληση της . Πιθανότατα έχει ασκηθεί βία για να "συνεργαστεί" .
Με λίγα λόγια θύμα trafficking εάν ερμηνεύω σωστά την συμπεριφορά της .
Μπορει. Παντως μου ειπε οτι ειχε ερθει παλι πριν μερικα χρονια, εξου και τα *καλα* ελληνικα της.
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
28
Like
2.216
Πόντοι
2.411
Μπορει. Παντως μου ειπε οτι ειχε ερθει παλι πριν μερικα χρονια, εξου και τα *καλα* ελληνικα της.
Το οτι εξαναγκαζονται να το κανουν λογω οικονομικων υποχρεωσεων δε σημαινει οτι ειναι και θυματα διακινησης γυναικων.Επισης ισως να σημαινει οτι πολυ θα ηθελε να ειναι σε στουντιο η σε μασαζ,εν τουτοις κατελληξε σε μπουρδελο να ξαλαφρωνει τον καθε βρωμιαρη.Ελπιζω ολοψυχα να μην ειναι θυμα trafficking παρ ολα αυτα.
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Το οτι εξαναγκαζονται να το κανουν λογω οικονομικων υποχρεωσεων δε σημαινει οτι ειναι και θυματα διακινησης γυναικων.Επισης ισως να σημαινει οτι πολυ θα ηθελε να ειναι σε στουντιο η σε μασαζ,εν τουτοις κατελληξε σε μπουρδελο να ξαλαφρωνει τον καθε βρωμιαρη.Ελπιζω ολοψυχα να μην ειναι θυμα trafficking παρ ολα αυτα.
Κατι τετοιο θα παιζει. Πριν 3 μερες που την ειδα πρωτη της μερα , ηταν ολο χαμογελα και τσαχπινια στο σαλονι. Σημερα ξυνιλα φουλ. Πριν απο μενα ειχε και εναν μεγαλυτερο σε ηλικια....Αλλα και εμεις τι φταιμε;
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Το οτι σιχαινεται να πιασει το πουλακι οταν χυνει ομως, δειχνει και αλλα πραγματα. Η σιχαινεται οντως η βαριεται να πλυνει μετα τα χερακια της. Μου αρεσει που η τσα2 ανακοινωνει και τελειωμα στο στηθος. Τελος παντων παμε για αλλα, μια φολα ηταν και περασε.
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
115
Κριτικές
11
Like
1.061
Πόντοι
371
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά του σάιτ. Σήμερα το πρωί δοκιμάστηκε η καινούργια άφιξη του Φ 56 Σάρα, με όχι καλές εντυπώσεις. Βιαστική από την αρχή (ξάπλωσε με πρόσταξε μόλις μπήκε),οταν την ρωτησα αν ειναι καλα, μου λεει οχι γιατι δεν της αρεσει αυτο που κανει, δεν αφήνει φιλιά και πίπα μόνο χέρι και ίσα ίσα να ακουμπάει η γλώσσα το κεφαλάκι. Ξενέρωσα απ'την αρχή, της είπα να μου κάνει μια μαλακια, όταν εχυνα τον είχε πιάσει με τα 2 ακροδαχτυλα να μην την ακουμπήσει το σπέρμα. Μαύρο από μένα. Έχω γράψει και κριτική.
Καλημερα!!Εγω την πήρα εχθές με καλύτερες εντυπώσεις απο εσένα,αλλά οχι κάτι που θα θυμάμαι.Το στοματικό της όντως όπως τα λές είναι.Το δυνατό της σημέιο είναι η όμορφη καθαρή και ρόζ κολωτρυπίδα της οπου την έγλυψα σαν λυσσασμένος σκύλος,παίζοντας και το μουνάκι της παράλληλα.Την πήρα στα τέσσερά όπου αντεξε δυνατό σφυροκόπημα,τελείωσα επάνω στην κολωτρυπίδα της.
Είναι μια όμορφη παρουσία που νομίζω δεν πρέπει να χαθεί απο τους οίκους,σίγουρα θέλει δουλεια ακόμα να γίνει καλύτερη στης παροχές,θα την ξαναπάρω αλλη μια φορά,για να κρίνω καλλύτερα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.525
Κριτικές
1.275
Like
229.020
Πόντοι
46.232
Μπορει. Παντως μου ειπε οτι ειχε ερθει παλι πριν μερικα χρονια, εξου και τα *καλα* ελληνικα της.
Εχει δουλέψει ξανά πιο παλιά για μικρό διάστημα στο Βέργας 3, επίσης απ όσο γνωρίζω από παλιά που την είχα πάρει κ είχαμε μιλήσει δεν είναι θύμα trafficking, απλά δεν της αρέσει αυτό που κάνει απλά είχε ανάγκη τα λεφτά
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Εχει δουλέψει ξανά πιο παλιά για μικρό διάστημα στο Βέργας 3, επίσης απ όσο γνωρίζω από παλιά που την είχα πάρει κ είχαμε μιλήσει δεν είναι θύμα trafficking, απλά δεν της αρέσει αυτό που κάνει απλά είχε ανάγκη τα λεφτά
Δεν νομίζω ότι υπάρχουν πολλές οι οποίες να γουστάρουν με τρέλα να γαμιούνται με 30 - 40 άτομα όλων των ηλικιών την ημέρα, οίκοι ανοχής λέγονται και σημαίνει ότι απλά μας ανέχονται για 10 - 15 λεπτά, είναι προφανές ότι το κύριο κίνητρο τους είναι η κονόμα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom