Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 276 άτομα (38 μέλη και 238 επισκέπτες)

easy riders

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Υπερμεγάλε συνμπουρδελιάρη πιτσι.
Πράγματι αυτή ηταν η χρυσή εποχή.
Αν τότε δούλευα και δεν την εβγαζα με χαρτζιλήκι θα κατέθετα 2-3 φορές κάθε μέρα.
Αλλα τότε στην μαγική εποχη που άκουγες την τσατσά να λέει τσιμπουκάκι όλες οι στάσεις ελεύθερα πιασίματα τρεις (χιλιάδες) εμείς δεν είμασταν κονομιμένοι!
Τα θυμάμαι αυτά και ανατριχιάζω!!
Ασε που τότε απο ρωσία είχαν έρθει ΘΕΕΣ !!!!
 

easy riders

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
έχεται δίκιο παιδία.
Ξέφυγα απο το θέμα.
Συγνώμη.
Σύντομα θα έχεται ενημέρωση απο τους easy riders για να καταλάβεται την νοοτροπια της παρέας.

Μόλις μου έστειλε χαιρετισμό ο έταιρος easy rider και σας τον παραθέτω παρακάτω και κλείνω την παρένθεση :

Συναγωνηστές μαχητές εκδηκητές καλημέρα.
Σας καλώ στηεν σταυροφορία εκδήκησης που ετοιμάζουμε, απέναντι σε κάθε απροκάλυπτο πουτανάκι.  Για κάθε χυλόπιτα που φάγαμε, για κάθε απόρυψη που εισπράξαμε, για κάθε ραντεβού που ακυρώθηκε, για κάθε σχέση που ναυάγησε, είρθαν οι Τιμωροί.
Εμείς είμαστε εσύ.    Μας αρέσει να σκαμπηλίζουμε τα κωλαράκια και να λέμε θα μιλήσεις γουρούνι, οταν φορμάρουμε πισωκολητά.  Στους υγρούς βρώμικους δρόμους του αγωραίου έρωτα ζητάμε ανωμαλία και ικανοποίηση.  Συστρατευθείται μαζί μας για να φέρουμε το μακελειό στα μπουρδέλα.    Μαμάτε προκλητηκά και ανώμαλα σαν να μην ειπάρχει αύριο.   
Διψάμε για εκδήκηση απο την σνομπ ελληνήδα μπριζόλα.
Πάντα δίπλα σας.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Βρε παιδιά, ακούω τόσες ΙΕΡΟΣΥΛΙΕΣ για το Μετάξι που αναγκάστηκα να παρέμβω.
Ως πολύ παλιός μπουρδελιάρης στην Ιάσωνος 19Α Όροφο (Ίνα με το τέλειο στητό Βυζί Ρωσίδα το ομορφότερο
βυζί της ζωής μου, Καρίνα το κοντοπούτανο στα 'νεώτερα' χρόνια) και στο ισόγειο στα 'παλιότερα' χρόνια
(Νατάσα/Ναταλία δίμετρη Ρωσίδα ΘΕΑ με ίσια μαλλιά μέχρι τον κόλο ΒΥΖΟΥΣ μεγάλους στητούς που είχε έναν
άντρα πουρό τσάτσο), είχα συναντήσει όχι μόνο ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ γυναίκες αλλά και τις πρώτες
'μπουρδελοκαψούρες' μου λόγω της τέλειας ομορφιάς (εξαιρώ το Καρινάκι που ήταν προς το μέτριο σε σχέση
με τις άλλες) τους αλλά και της ΑΡΧΟΝΤΙΑΣ που εξέπεμπαν 'Ρωσίδες Πριγκήπισσες ξεπεσμένες στην
οδό της ΚΑΒΛΑΣ'.

Λοιπόν, μην τρελλαίνεστε οι νεώτεροι, και όσοι φοβούνται πολύ πολύ βάζουν ένα ολόσωμο με γάντια
και την παίζουν σε τηλεδιάσκεψη του Netmeeting ... μουά-χαχαχα-χαχα

προτινετε παραυτα για ΤΙΜΙΜΕΝΟΣ!!!!!
να ακουστει παρακαλο το αιτιμα μου προσ τουσ οππερατορ του site!
ιποκλινομαι ταπεινα σκλαβε αιοσφορε του μεταξοτου εροτισμου!!! :rockon:

Αρχοντικέ Άρχοντα της Πορνικής Ενημέρωσης ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια
με Τιμάς, όπως κι ο Αδιαφιλονίκητος Πρίγκηπας των CT Τουριστριών Baby (εσένα έπρεπε
να είχαμε Υπουργό Τουρισμού Άρχοντα Baby).

Κι επειδή με συγκινήσατε ιδιαίτερα θα σας πώ περισσότερα για τις Δύο Ρωσίδες Θεές,
την Ίνα και την Νατάσα/Ναταλία, έτσι σαν κατάθεση ψυχής προσφορά στην
Πορνοιστορία αυτού του Καβλιάρικου τόπου...

Ναταλία: ήταν μια κούκλα όπως η Τζούλια Αλεξανδράτου σε Κορμί, αλλά ΚΑΛΥΤΕΡΟ με πιό
        στενή βορειοευρωπαική περιφέρεια (Αχχχ...ΜΑΝΑ ΡΩΣΙΑ με τις Κουκλάρες σου)
        και δύο βυζάρες αρκετά πιό στητές από της Τζούλιας. Αν τις βλέπατε πλαί πλαί
        ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ θα προτιμούσατε την Ναταλία. Λοιπόν αυτή δούλευε στο
        Ιάσωνος 19Α το ισόγειο και μάλιστα όχι φούλ βάρδια αλλά μέχρι τις 1-2 το μεσημέρι.
        Της είχα μεγάλη αδυναμία (φαναταστείτε να γαμάτε μια μουνάρα σαν την Τζούλια Αλεξανδράτου
        κάθε Σ/Κ με λίγα λεφτά...χεχεχε). Γι' αυτό μετά από ψηστήρι κι αφού είχα πληρώσει μερικές
        φορές για περισσότερη ώρα μαζί της στο μαγαζί στο τέλος της βάρδιας (έσβηναν το φώς
        κλείδωναν κι εγώ της ρούφαγα από τις Βυζάρες της μέχρι το Αρχοντικό της Μουνάκι κ.λ.π.)
        τελικά κατάφερα και ανταλλάξαμε κινητά και την πήρα μια φορά στο 3ΧΧΧ Hotel στο πεδίο
        του Άρεως πίσω από το Park που είναι επί της Ιουλιανού νομίζω.
Ίνα:     το Καλύτερο ΒΥΖΙ που έχω δεί στην ζωή μου ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ, ΦΥΣΙΚΟ Βυζί όχι σιλικόνες και μαλακίες
        με ΤΕΛΕΙΑ αίσθηση, ΣΤΗΤΟ σχεδόν η ρόγα έβλεπε προς τα πάνω ...χεχε και ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ με
        μέγεθος 3,5-4, μιλάμε η κοπέλα αυτή ήταν η προσωποποίηση της Μάνας Ρωσίας, δούλευε στο
        Ιάσωνος 19Α όροφος, να σε θρέφει με τους Βύζους της και να μην θές τίποτ' άλλο στη Ζωή σου.
        Το μειονέκτημά της γενικά με τους πελάτες ήταν οτι ήταν νευρική, αλλά εγώ το είχα πάρει
        πρέφα και πήγαινα με τα νερά της όλο γαλιφιές γλύκιες και ότι θέλει, κι έτσι μην τα πολυλογώ
        οτι όποτε πήγαινα (κάθε Σ/Κ) κάναμε το καλύτερο 69 της ζωής μου (βαθιά πίπα η γκόμενα με
        τρέλλαινε) επίσης δεν μπορούσε να χύσει εύκολα και έτσι το γλυφομούνι που της έκανα το
        εκτιμούσε δεόντως, ήταν η πρώτη γυναίκα που της έκανα γλυφοκόλι (ήταν πάντα πεντακάθαρη)
        και της το έκανα πάντα μαζί με το γλυφομούνι. Για λίγο καιρό δούλεψε και Φ71 στο ισόγειο που
        την είχα πετύχει γυρνώντας από εκλογές...χεχεχε. Τότε μάλιστα είχαμε ανταλλάξει και κινητά
        και επικοινωνούσαμε για κάποιο διάστημα εκτός μαγαζιών. Εάν τότε δεν είμουν σφιγγμένος 
        οικονομικά μπορεί να είχαμε κάνει μέχρι και σοβαρή σχέση με το Μωράκι, αλλά δή δή χρημάτων
        οπότε έκανα το κορόιδο...χεχεχε

Αυτή η κατάθεση από εμένα τον Ταπεινό Μπουρδελιάρη για την Μπουρδελική Ιστορία του τόπου μας...χεχεχε
 

Warhol

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
419
Like
2
Πόντοι
1
πεσ τα θειε σαν πιο παλιοσ και εμπιροσ μπουρδελιαρισ!!!
απλα οι νεο-χιστεσ φοβουνται να μιιθουν στα βρομικα και λαγνα μονοπατια τισ ντισνευ!!
αυτι χανουν ομος τιν γοιτια και τιν γλικα τον αγιον τοπον τισ μπουρδελοσινισ.... :rockon:
αλλη γλυκα το μεταξυ.....ανηψιε  :rockon: :rockon: :rockon:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
για τον hotscorpio εχω αναφερει οτι ειναι ο κασκαντερτου εργου κοκκινα φαναριαπου εχει γυρισει ολες τις επικινδυνες σκηνες του εργου,και μπραβο στον πιτσι που τον προτεινε για τιμημενο,τιμημενος σιγουρα ειναι στη καρδια μου
μια ακομη κουβεντα για το μεταξουργειο γιατι ειμαι γεννημα-θρεμα
της περιοχης,εχετε δει τι σπιτια-συγκροτηματα(loft),τελευταια λεξη της αρχιτεκτονικης,φτιαχνονται στην οδο μυλλερου,θα παθετε πλακα..ποτε δεν μπορουμε να ξερουμε πως θα εξελιχθει μια περιοχη,τα ματια μας πρεπει να ναι ανοιχτα στους νεους δρομους που ανοιγονται
χτες εκανα μια βολτα οπως ανεφερα στην ενημερωση στη περιοχη της φυλης στο υψος της αγ μελετιου και σημειωνω αυτουσια μια παραγραφο
Να σημειωσω την αναγεννηση της περιοχης της φυλης στο υψος του αγ μελετιου με σπιτια που ανοιξαν ξανα(όπως στο 214 της  περιφημης τρανσεξουαλ αντζελας γιανου)με καθαρους και ανακαινισμενους χωρους και με ησυχια που πραγματικα μπορεις να ευχαριστηθεις την συνευρεση σου με τα κοριτσια(μιχαηλ βοδα 192,αγαθουπολεως,φυλης 200)
ποτε δεν μπορεις να ξερεις επομενως..





 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
1. φυλής ή αγιου μελετίου 214 εννοείς αγαπητέ?..
περί τίνος πρόκειται? 

2. το μ.βόδα στούντιο δεν είναι?..
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
μιχαηλ βοδα 192 ξεκινα απο 20 ευρω
φυλης 200 και 214(της τρανσεξουαλ αντζελας γιανου παλια)ειναι κοντα στην αγ μελετιου και τα τρια
το 214 πρεπει ν ανοιξε προσφατα,ενω αγαθουπολεως υπαρχουν δυο σπιτακια πια στο 54 το ενα διπλα στο αλλο nick(δες σελ 585)
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
αγαθουπολεως έχω πάει..
μ'αρέσει γιατί είναι ήσυχα... 
τα υπόλοιπα θα τα τσεκάρω κ' θα σε πω..  :sunglasses:  :sunglasses:
 

Warhol

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
419
Like
2
Πόντοι
1
μιχαηλ βοδα 192 ξεκινα απο 20 ευρω
φυλης 200 και 214(της τρανσεξουαλ αντζελας γιανου παλια)ειναι κοντα στην αγ μελετιου και τα τρια
το 214 πρεπει ν ανοιξε προσφατα,ενω αγαθουπολεως υπαρχουν δυο σπιτακια πια στο 54 το ενα διπλα στο αλλο nick(δες σελ 585)
μιχαηλ βοδα ειχε ξεκινησει σαν στουντιο και με αρχικη τιμη τα 35 ευρω!τωρα το κατεβασε στα 20 ευρω!
φυλης 200,ηταν καβατζικο μπουρδελο,που εφερνε ως επι το πλειστον πιτσιρικες αβγαλτες!
να σημειωσω και την αγιου πετρου!
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
σας παρακαλω προσεξτε την υγεια σας!! εγω δεν ειπα να μην υπαρχει ενημερωση για το τι παιζει στο μετ.απλως ειπα να αποφευγετε να γαματε στα μπουρδελα της οδου ιασωνος.της κολωνου ειναι καλυτερα.
εχετε δει ποιοι πανε εκει;αλκοολικοι,γυφτοι μες την μπιχλα,πακιστανοι που μυριζουν απο χιλιομετρα,ναρκομανεις και γενικα ολος ο υποκοσμος.
 

Επισκέπτης
εχει παρει φοτια ι ιμιερισια ενιμεροσι για μπουρδελααααα!!!!
σινεχιστε ετσι σινεμπουρδελιαριδεσ!!!
ασ αλαξουμε τισ εποχεσ....ασ περασουμε σε μια καινουρια διαστασι!!! :rockon:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
μιχαηλ βοδα 192 ξεκινα απο 20 ευρω
φυλης 200 και 214(της τρανσεξουαλ αντζελας γιανου παλια)ειναι κοντα στην αγ μελετιου και τα τρια
το 214 πρεπει ν ανοιξε προσφατα,ενω αγαθουπολεως υπαρχουν δυο σπιτακια πια στο 54 το ενα διπλα στο αλλο nick(δες σελ 585)
Απλά προσθέτω ότι έχει μπει και στον www.bourdela.com/content/view/2060/225]κατάλογο[/url] το Φυλής 214.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλημερα συναγωνιστη [size=18pt] farkeli ....[/size]
Εχεις ερωτιματικα για μενα ε;;;; :2funny: :2funny:

...από το σύμβολο στο προφίλ σου, προέκυψε φίλε Amjik !!!

Μήπως έχει τοποθετηθεί αλληγορικά για "παραπλάνηση" τυχόν κορασίδων και λοιπών... ?

:think:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Πίτσι τι είναι αυτά που διαβάζω?Σαμπάνιες?Εγώ νόμιζα οτι προτιμάς μόνο χυμό πορτοκάλι και αυτόν χωρίς ζάχαρη!Καλά μόλις τελικά απολυθεί η Φυλής θα γίνει ένας άλλος κηφισός απ'τα σπέρματα!Θα κάνουμε τσάρκα με κανόε καγιάκ... !! :grin:

Όσον αφορά την υγιεινή που θίχτηκε προηγουμένως θα έλεγα βασικότερα ανεξάρτητα που πιτσιλάτε να παίρνετε προφυλάξεις και να μην κάνετε ακάποτα,γλυφομούνια κλπ. Το διευκρινίζω γιατί μπορεί να υπάρχουν άτομα νέα στο χώρο που να διαβάζουν εμπειρίες όπως π.χ. του hotscorpios (που είναι χαρά μας να τις μοιράζεται μαζί μας ;)) και να το παίρνουν λίγο αψήφιστα το θέμα αυτό. :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom