Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 364 άτομα (60 μέλη και 304 επισκέπτες)

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Μίνι πρωινή ενημέρωση από Φυλής,

Φ80 μια νταρντανοχοντρή και σχετικά ψηλή, με το που είδα τον χοντρό κόλο της
να κατευθύνεται στο σαλόνι, μπαίνοντας στην πόρτα έκανα μεταβολή...χεχε

Φ71 αυτή με τα Αστεράκια στα πλαινά του κορμιού της και την Εύα να την διαλαλεί

Φ200 η Μαργαρίτα του Xilnik, κατάθεση, επιτέλους 'μου παραδόθηκε' το δίμετρο κάστρο
    της ηδονής (αν κι εγώ προτιμώ κοντοπούτανα), με σύν 30 δωράκι κι αφού της είπα
    οτι δεν με νοιάζει που έχει κρέμα...και με ένα σωρό γαλιφιές κι αφού μου έλεγε
    οτι ούτε με 100 ευρώ δεν το κάνει, και... και... και... Τελικά, είναι πολλά τα
    λεφτά Άρη...χεχεχε. Έτσι για την εμπειρία ρε γαμώτο, το κακό είναι οτι μετά τα
    'φιλάκια' μου έκανε μια αεροβική άσκηση οπότε όταν έφυγα από το μαγαζί είχα γίνει
    μούσκεμα στον ιδρώτα (ένας από τους λόγους που προτιμώ τα κοντοπούτανα, γιατί είναι
    πολύ πιό ξεκούραστα...αβάδιστα...απροβλημάτιστα...χεχεχε).
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Γεια σου ρε καυτέ σκορπιέ που ιδρώνεις στο πεδίο της μάχης... ;) ;)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Μίνι πρωινή ενημέρωση από Φυλής,

Φ80 μια νταρντανοχοντρή και σχετικά ψηλή, με το που είδα τον χοντρό κόλο της
να κατευθύνεται στο σαλόνι, μπαίνοντας στην πόρτα έκανα μεταβολή...χεχε

Φ71 αυτή με τα Αστεράκια στα πλαινά του κορμιού της και την Εύα να την διαλαλεί
Και γω την ειδα το πρωι τη χοντρουλα,μαλιστα την ωρα που εφευγα εμπαινε στο δωματιο ενας παππουλης 70 και...φορτσα παππουλη.. :rockon:

Φωκαιας 25 κατω ηταν μια ξανθια θεα,η Βικτωρια πρεπει να ηταν..οταν πηγα να μπω εβγαιναν συναγωνιστες με προτρεψαν να μη μπω γιατι ηταν πολυ ψηλη,τι στο διαολο,τοσο κοντος φαινομαι; :think:

Τελικα μπηκα στο Φωκαιας 17 πανω που βρηκα τη Φλωρα,δε με χαλασε,εβαλα κριτικη..
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
μου την μαγαρησε και αυτη....(για τον hotscorpio)
δεν μου χει αφησει ενα κοριτσι ανεπαφο :cheesy:
τουλαχιστον παραδεχτηκε  εστω και εμμεσα οτι ιδρωνω στο πεδιο της μαχης για την νικη  :cheesy:
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Απο εξωτερική εμφάνιση τι έχετε να προτείνετε?(δεν με πειράζει η βάρδια απλά να είναι στην φυλής)Δεν με πειράζει και τόσο η απόδοση στο δωμάτιο.Απλά θέλω να είναι κα(υ)λή εξωτερικά.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
διδυμου 8 κατω η' φυλης 54 πανω πωλινα
φυλης 54 κατω στελλα
φ59 πανω η΄κατω αναλογα,βανεσα,ντανιελα
φ 84β ιλιανα
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
μου την μαγαρησε και αυτη....(για τον hotscorpio)
δεν μου χει αφησει ενα κοριτσι ανεπαφο :cheesy:
τουλαχιστον παραδεχτηκε  εστω και εμμεσα οτι ιδρωνω στο πεδιο της μαχης για την νικη  :cheesy:

χαχαχα....ΑΡΧΟΝΤΑ της Ενημέρωσης, Xilnik, δεν τις μπορώ τις ψηλές λέμε με κουράζουνε
τόσα χιλιόμετρα γυναίκες, βαρέα ένσημα λέμε...χεχεχε
Η δεύτερη φορά που την πήρα ήταν και έτσι για την εμπειρία γιατί την πρώτη φορά μου έκανε την παρθένα το μωρό, τώρα που παραδόθηκε το κάστρο πάμε γι΄άλλα (κυρίως κοντοπούτανα)
γιατί οι ψηλές με κουράζουνε. Εγώ πάντως δεν σου έχω παραπονεθεί (αστειεύομαι) για τις
ακόλουθες 'κοπέλες' μου...μουάχαχαχα : Ρενάτα, Κάτια, Βικτώρια(σιλικονάτη), Ξένια, και ούτω καθ' εξής. ...αχαχαχαχαχαχα....

Τα όμορφα Κορίτσια Ανήκουν σε Όλο τον Λαό
 

alex1963

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
174
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
1
Συναγωνιστές.....
βοηθήστε ενα ενα μέλος
στη Φυλής υπάρχει σπίτι που μπορει να πάρει κανεις 2 μαζι
ή πρέπει να τρέχουμε σε cityτουρίστριες?????
 

Επισκέπτης
παρασκευη 31/10 καταθεση Αλκαμενους 117 στη Ριτα να φυγουν τα χοντραδια με ακαποτο τσιμπουκι(μαλακια που δεν τα παιρνει στο στομα).Επειτα φυλης,δεν θυμαμαι αριθμο,ψηλα που εχει 3 μαζεμενα στο υπογειο με την ασπρη πορτα.Βγαινει μια μετρια νεαρη 20Ε δινω και μπαινω.ΑΙΣΧΟΣ,το ονομα της Αιντα(καπως ετσι).μπαινει στο δωματιο με το τσιγαρο στο στομα,στεκεται ορθια και βαζει την αλοιφη με δαχτυλο παρεα.τσιμπουκι με το τσιγαρο στο χερι και στο σεξ την πηδουσα και καπνιζε ταυτοχρονα.την επερνα κανονικα και εριχνε της σταχτες στο τασακι σαν να μην τρεχει τιποτα!!!!!!!!!!επειτα πισωκολλητο και τελειωμα.Μολις την ειχα δει με το τσιγαρο σκεφτηκα να της πω να παει στα τσακιδια αλλα εκανα το μαλακα να δω που θα το παει και αυτη το ξεφτιλισε τελειως.Πιο ακυρη πουτανα απο αυτη δεν εχω ξαναδει ΜΑΥΡΟ.Σκεφτειτε οτι ειναι και μικρη,δηλαδη αμα παλιωσει τι θα κανει?θα στελνει τους πελατες να της παρουν κανα πακετο τσιγαρα στο περιπτερο και μετα ας το πουμε σεξ?ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣ............
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
Συναγωνιστές.....
βοηθήστε ενα ενα μέλος
στη Φυλής υπάρχει σπίτι που μπορει να πάρει κανεις 2 μαζι
ή πρέπει να τρέχουμε σε cityτουρίστριες?????
Για  φυλής όχι και  για  μπουρδέλα. Για  στούντιο  παρασιου  36  και  καρεα  30   αν  γίνεται  δεν  είμαι  σίγουρος
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
παρασκευη 31/10 καταθεση Αλκαμενους 117 στη Ριτα να φυγουν τα χοντραδια με ακαποτο τσιμπουκι(μαλακια που δεν τα παιρνει στο στομα).Επειτα φυλης,δεν θυμαμαι αριθμο,ψηλα που εχει 3 μαζεμενα στο υπογειο με την ασπρη πορτα.Βγαινει μια μετρια νεαρη 20Ε δινω και μπαινω.ΑΙΣΧΟΣ,το ονομα της Αιντα(καπως ετσι).μπαινει στο δωματιο με το τσιγαρο στο στομα,στεκεται ορθια και βαζει την αλοιφη με δαχτυλο παρεα.τσιμπουκι με το τσιγαρο στο χερι και στο σεξ την πηδουσα και καπνιζε ταυτοχρονα.την επερνα κανονικα και εριχνε της σταχτες στο τασακι σαν να μην τρεχει τιποτα!!!!!!!!!!επειτα πισωκολλητο και τελειωμα.Μολις την ειχα δει με το τσιγαρο σκεφτηκα να της πω να παει στα τσακιδια αλλα εκανα το μαλακα να δω που θα το παει και αυτη το ξεφτιλισε τελειως.Πιο ακυρη πουτανα απο αυτη δεν εχω ξαναδει ΜΑΥΡΟ.Σκεφτειτε οτι ειναι και μικρη,δηλαδη αμα παλιωσει τι θα κανει?θα στελνει τους πελατες να της παρουν κανα πακετο τσιγαρα στο περιπτερο και μετα ας το πουμε σεξ?ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣ............

χαχαχα......Αγαπητέ συναγωνιστή, έφαγες μεγάλο πακέτο σήμερα.
           Αλλά είναι πολύ αστείο να φανταστούμε μια τέτοια εικόνα
           (βέβαια καθόλου αστείο γι σένα που έκλαψες το 20-άρικο)
           Μιλάμε ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ το πάθημα αυτό κι όμως αληθινό !!!

Υ.Γ. Φυλής 134 είναι τα 3 μαζεμένα ρδέλα.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Την ειδα σημερα,ωραιο κορμακι αλλα ανυπαρκτο βυζιδιον..θα προτιμουσα τη τσατσα...

Lion παρόμοιο δρομολόγιο κάναμε σήμερα το πρωί ρε σύ...χεχεχε,

συμφωνώ για την ΚΑΒΛΟ-Ευάρα την τσα2 στο Φ71, είχε βαμμένα και τα νύχια της
πορτοκαλί χρώμα η ...μπεμπέκα...χαχαχαχαχα !!!
 

Επισκέπτης
Μαγκες ψαχνω την Αντελλα απο φωκαιας 25β ξερει κανεις τι απεγινε?
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ένα τέτοιο ρε παιδιά που θα βρούμε;;;;

carmen_rivera.jpg

Συναγωνιστή Heelover, παρόμοιο σε εμφάνιση θα βρείς Ιάσωνος 37 (ισόγειο).

Για την κοπέλα είχα σημειώσει τα παρακάτω σε προηγούμενη παράθεση μου στο θρεντ :

"...Εξαίρεση αποτελεί η μελαχροινή καλοσχηματισμένη κοπέλα στο σπίτι στο πεζόδρομο, που όμως φοβίζει με την ματιά της και την πολύ χαμηλά τοποθετημένη φράντζα των μαλλιών της. Η φράντζα, φθάνει να κρύβει σχεδόν ολόκληρα τα μάτια και φαίνεται σαν να σε κοιτάζει "επιθετικά" κάτω από παραβάν, προκαλώντας σου υποψίες ότι μαζί της θα είναι στα γρήγορα ...και αν θέλεις."

Συμπληρωματικά παραθέτω ότι αξίζει την επίσκεψη (κόστος 15 ευρώ)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom