Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 397 άτομα (60 μέλη και 337 επισκέπτες)

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Άσχετο.. αλλά αν τελικά παραμείνει η κατάσταση έτσι στη Σωκράτους προβλέπω να πηγαίνουν αρκετές γαζέλες στα μπουρδέλα και κατά πάσα πιθανότητα σε αυτά του Μεταξουργείου.Είναι φοβερές αλλά δε ξέρεις τι σου ξημερώνει γμτ!
 

Warhol

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
419
Like
2
Πόντοι
1
Άσχετο.. αλλά αν τελικά παραμείνει η κατάσταση έτσι στη Σωκράτους προβλέπω να πηγαίνουν αρκετές γαζέλες στα μπουρδέλα και κατά πάσα πιθανότητα σε αυτά του Μεταξουργείου.Είναι φοβερές αλλά δε ξέρεις τι σου ξημερώνει γμτ!
αδηλωτες και συφιλιαρες!μακρυα.....
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Απλά προσθέτω ότι έχει μπει και στον www.bourdela.com/content/view/2060/225]κατάλογο[/url] το Φυλής 214.

Το 214 είναι μετά το 200 που είχε παλιά μια πόρτα σαν "σαλούν";Εκεί που δούλευε παλιά κάποια Κάρμεν;Πριν καμια 15αρια χρόνια εννοώ.Με την απίστευτη κορμάρα,αλλά όσοι την είχαν πάρει έλεγαν ότι πρόκειται για πτώμα!Μάλλον τραβέλι ήταν...Εγώ δεν την είχα δοκιμάσει...
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Γρήγορη ενημέρωση από καταδρομική έφοδο κατά τις 15:00 στη Λιοσίων:
Λιοσίων 79Β: μαύρη "τρελή" μετρίου αναστήματος.Γλυκιά φατσούλα με μέτριο ψιλομυτερό :grin: βυζάκι. Κάνει τα πάντα για να μπεις στο δωμάτιο! Κοινώς στον βγάζει έξω και στον παίζει. :o Τι δεν έχω λεφτά, τι είμαι μόνο για βόλτα, εκεί αυτή.... Πάντως χούφτωσα αρκετά. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Λιοσίων 79Α:Ανοικτό αλλά δεν μπήκα.
Χωματιανού 11Α: Αννούλα γύρω στο 1.65 με συμπαθητική φατσούλα και βυζάκι αλλά κρύο γκομενάκι.
Λιοσίων 67: Κλειστά (ευτυχώς). :grin:
Αδάνων: η Μαρία απουσίαζε και στην θέση της ήταν μία γύρω στο 1.70 ηλικίας 32-33 ετών με μικρό βυζί η οποία πέρασε απαρατήρητη.Ρωτάω την τσατσά:η Μαρία πότε θα  έρθει; Από βδομάδα απαντάει.
Χωματιανού 11Β:Ανοικτό αλλά δεν μπήκα.
Βέργας 6Β: Μαυρούλα με μέτρια φάτσα αλλά φορούσε όμορφες μαύρες ζαρτιερούλες.
Βέργας 2Α: Ράνια τραβελάκι με ασύμμετρο κώλο (ψιλοχάλια).
Βέργας6Α:Ανοικτά αλλά δεν μπήκα. :sunglasses:

 

Επισκέπτης
Βέργας 6Β: Μαυρούλα με μέτρια φάτσα αλλά φορούσε όμορφες μαύρες ζαρτιερούλες.
οοοοοοοοοοο ζαρτειρουλεσσσσ!!!!!τοτε θα κανο μια εξερεσι σε αυτιν τιν ιδιετερι γαζελα!
γαζελα με ζαρτιερεσ σπανιο φενομενο!πρεπει να εξερευνιθει... :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Γρήγορη ενημέρωση από καταδρομική έφοδο κατά τις 15:00 στη Λιοσίων:
Λιοσίων 79Β: μαύρη "τρελή" μετρίου αναστήματος.Γλυκιά φατσούλα με μέτριο ψιλομυτερό :grin: βυζάκι. Κάνει τα πάντα για να μπεις στο δωμάτιο! Κοινώς στον βγάζει έξω και στον παίζει. :o Τι δεν έχω λεφτά, τι είμαι μόνο για βόλτα, εκεί αυτή.... Πάντως χούφτωσα αρκετά. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Λιοσίων 79Α:Ανοικτό αλλά δεν μπήκα.
Χωματιανού 11Α: Αννούλα γύρω στο 1.65 με συμπαθητική φατσούλα και βυζάκι αλλά κρύο γκομενάκι.
Λιοσίων 67: Κλειστά (ευτυχώς). :grin:
Αδάνων: η Μαρία απουσίαζε και στην θέση της ήταν μία γύρω στο 1.70 ηλικίας 32-33 ετών με μικρό βυζί η οποία πέρασε απαρατήρητη.Ρωτάω την τσατσά:η Μαρία πότε θα  έρθει; Από βδομάδα απαντάει.
Χωματιανού 11Β:Ανοικτό αλλά δεν μπήκα.
Βέργας 6Β: Μαυρούλα με μέτρια φάτσα αλλά φορούσε όμορφες μαύρες ζαρτιερούλες.
Βέργας 2Α: Ράνια τραβελάκι με ασύμμετρο κώλο (ψιλοχάλια).
Βέργας6Α:Ανοικτά αλλά δεν μπήκα. :sunglasses:
Ωραια undreground ενημερωση  :rockon: :rockon:
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
οοοοοοοοοοο ζαρτειρουλεσσσσ!!!!!τοτε θα κανο μια εξερεσι σε αυτιν τιν ιδιετερι γαζελα!
γαζελα με ζαρτιερεσ σπανιο φενομενο!πρεπει να εξερευνιθει... :rockon:
Kι εγώ παραξενεύτηκα. Άμα δω ζαρτιέρα τρελαίνομαι. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Χαιρετώ τους φίλους συναγωνιστές!!
Έχω χαθεί τον τελευταίο καιρό από τους δρόμους του Μεταξουργείου, και της πρωινής Τροφωνίου  :boobies:
δουλειά βλέπετε.....

τέλος πάντων...

ο φίλος που είπε για το Μεταξουργείο, οκ είναι βρώμικα, αλλά όχι όλα.... ;)
κάνεις βόλτα, βλέπεις, επιλέγεις... απλά... ;) Και την επόμενη φορά, ξέρεις που θα ξαναπάς  ;)

καλά γαμήσια μάγκες....  :rockon:
και μην ξεχνάμε..... HAIL HIGH HEELS!!!!!  :rockon: :rockon:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Γαμώ το μου...τι θα γίνει με τα μπουρδέλα που έχουν σκάλες ???  :hmm:

Υπάρχει ενδεχόμενο να μετακομίσουν σε ισόγεια (τουλάχιστον τα περισσότερα) ???  :cool2:

Ξεκινάμε για τσάρκα και αντί να ιδρώσουμε στα κρεβάτια της ηδονής,
ιδρώνουμε από τα ανεβάσματα στις σκάλες
.

Αξιότιμοι συναγωνιστές, έχουμε και ηλικίες άνω των 40+  :woldman: :woldman: :woldman:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.537
Πόντοι
22.785
Γαμώ το μου...τι θα γίνει με τα μπουρδέλα που έχουν σκάλες ???  :hmm:

Υπάρχει ενδεχόμενο να μετακομίσουν σε ισόγεια (τουλάχιστον τα περισσότερα) ???  :cool2:

Ξεκινάμε για τσάρκα και αντί να ιδρώσουμε στα κρεβάτια της ηδονής,
ιδρώνουμε από τα ανεβάσματα στις σκάλες
.

Αξιότιμοι συναγωνιστές, έχουμε και ηλικίες άνω των 40+  :woldman: :woldman: :woldman:
Δεν με γελουνε τα ματια μου  :o :o :o :o :o :o ασπρα γενια και μπαστουνι;;;;;;;;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μην τα βαζης αυτα συναγωνιστη.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Γαμώ το μου...τι θα γίνει με τα μπουρδέλα που έχουν σκάλες ???  :hmm:

Υπάρχει ενδεχόμενο να μετακομίσουν σε ισόγεια (τουλάχιστον τα περισσότερα) ???   :cool2:

Ξεκινάμε για τσάρκα και αντί να ιδρώσουμε στα κρεβάτια της ηδονής,
ιδρώνουμε από τα ανεβάσματα στις σκάλες
.

Αξιότιμοι συναγωνιστές, έχουμε και ηλικίες άνω των 40+  :woldman: :woldman: :woldman:

Αγαπητέ Φαρκέλι να γυμνάζεσαι για να αντέχεις!!!
Ο φίλος σου Μαρούλιας δεν αντιμετωπίζει τέτοια προβλήματα!!
Άλλωστε το είπε το Ευάκι :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:, γαμώ γαϊδούρα στην ανηφόρα :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Δεν με γελουνε τα ματια μου  :o :o :o :o :o :o ασπρα γενια και μπαστουνι;;;;;;;;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μην τα βαζης αυτα συναγωνιστη.

...ενδέχεται σε ορισμένες κορασίδες να τους αρέσει αυτή η "μεταμφίεση" ή ακόμη και καλλίτερα αν είναι πραγματικό (...)  :cool2:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
σωστος ο φιλος για τις σκαλες , ειδικα καποιες που ειναι και κινδυνος θανατος . Και εγω στις τσαρκες καποια με σκαλες τα αποφευγω γιατι κουραζομαι !
σημερα το απογευμα γρηγορο περασμα απο λιοσιων
βεργας 2 καλυτερα να μην μπειτε , ο μπαμπουλας ο ιδιος σε ενα ερειπιο
βεργας 6 το πανω ανακαινισμενος πολυ ωραιος χωρος , απο τα καλυτερα μπουρδελα με μια μετρια μαυρουλα 
βεργας 6 το κατω και εδω τρομερο μαγαζι πεντακαθαρο (μαλλον ο ιδιος ιδιοκτητης) ειχε μια μετρια μελαχρινη
χωματιανου το πρωτο απο λιοσιων μια μιλφ μετρια ξανθια
χωματιανου το δευτερο απο λιοσιων μια μαυρουκα μετρια
χωματιανου το τριτο απο λιοσιων ενα τρελο μουνι , που επαθα πλακα !!!
χωματιανου το τεταρτο απο λιοσιων μια γλυκια και παιχνιδιαρα καζαμπουμπου που δεν με αφηνε να φυγω μου τον επαιζε στο σαλονι και τελικα πετυχε τον σκοπο της αφου της εδωσα μια πιπα !
στο τσεσμελοσπιτο της λιοσιων εχει γινει ενας πολυχωρος (οπως Αθηναις) με 2 ντελα το ενα χειροτερο απο το αλλο τοσο σαν χωροι οσο και σαν γυναικες
στο λιοσιων 79α μια μετρια
στο λιοσιων 79β μια καζαμπουμπου κολτσιδα
θετικο της ιστοριας το ευκολο παρκινγκ και οι αναβαθμισμενοι χωροι σε βεργας και χωματιανου
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
πριν λίγο χάζευα τον κατάλογο και κόλλησα στο Άγκυρας 12Α στη Ζάνα...
τι ώρες παίζει η κοπέλα παιδιά;;
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ένα τέτοιο ρε παιδιά που θα βρούμε;;;;

carmen_rivera.jpg
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Αυτή η Άννα από Βουλγαρία που δουλεύει στην Αγ.Πέτρου,και για την οποία διάβασα καλά σχόλια,είναι η γνωστή Άννα που "έπαιζε" στο ισόγειο του 134 και παλιότερα στο ισόγειο του 71;

Η Ελένη δε δουλεύει πια στην Αγ.Πέτρου;Άλλαξε βάρδια;Αν ξέρει κάποιος ας μας κατατοπίσει.
 

cima

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2007
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Αυτή η Άννα από Βουλγαρία που δουλεύει στην Αγ.Πέτρου,και για την οποία διάβασα καλά σχόλια,είναι η γνωστή Άννα που "έπαιζε" στο ισόγειο του 134 και παλιότερα στο ισόγειο του 71;

Η Ελένη δε δουλεύει πια στην Αγ.Πέτρου;Άλλαξε βάρδια;Αν ξέρει κάποιος ας μας κατατοπίσει.

Ναι η Άννα είναι η ίδια, δουλεύει τώρα πρωί στην Αγ.Πέτρου και απόγευμα μάλλον στο ισόγειο το 134Α. Η Ελένη δουλεύει από την προηγούμενη εβδομάδα στο πάνω του Φυλής 59, δηλαδή στο 59Α τα πρωινά. 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom