Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 289 άτομα (37 μέλη και 252 επισκέπτες)

Επισκέπτης
πεσ τα θειε σαν πιο παλιοσ και εμπιροσ μπουρδελιαρισ!!!
απλα οι νεο-χιστεσ φοβουνται να μιιθουν στα βρομικα και λαγνα μονοπατια τισ ντισνευ!!
αυτι χανουν ομος τιν γοιτια και τιν γλικα τον αγιον τοπον τισ μπουρδελοσινισ.... :rockon:
 

poly omorfos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
232
Like
6
Πόντοι
1
ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ!!!!!!!!!!οσο μπορειτε το μεταξουργειο και ειδικα την ιασωνος.

Ο Αντώνης έχει δίκιο.....μείνετε μακριά από την Ιάσωνος!

Μια φορά έκανα το λάθος και σιχάθηκα τη ζωή μου, κυριολεκτικά.....

Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες μάγκες γιατί πλησιάζει και η ώρα του μεσημεριανού.....απλά δεν νομίζω να υπάρχουν πιο βρώμικα δωμάτια στον πλανήτη!!!!!

Αν θέλετε να αυτοκτονήσετε υπάρχουν και πιο γρήγοροι και ανώδυνοι τρόποι!

Πάντως ορισμένα της Κολωνού όπως αυτό της Κατερίνας είναι αρκετά καθαρά!
 

easy riders

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μην το ψάχνεται, όπως ανέφεραι και κάποιος συνμπουρδελιάρης πιο πάνω, τα γούστα είναι πολλά και διαφορετικά !!!!
Πχ ο έταιρος easy rider, αρχημπουρδελιάρης κολητός μου το έχει δηλώσει γουστάρει να γαμάει και το μαγαζί να είναι χάλια, να πέφτουν σοβάδες, το κρεβάτι να τρίζει τα σεντόνια να είναι τρύπια και καμιά φορά ας μην είναι και ωραία η γκόμενα!!
τον εχω δεί να μπένει σε γυναικάρες αλλά και σε γριές ξεδοντιάρες !!!!
Αντε τωρα και να του πεις και τίποτα. Ανάλογα πως θα ξυπνήσει και τι θα γουστέρει !!!
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • POLLES ff022f43b1cbec.jpg
    POLLES ff022f43b1cbec.jpg
    25,6 KB · Εμφανίσεις: 41

poly omorfos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
232
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά μην το ψάχνεται, όπως ανέφεραι και κάποιος συνμπουρδελιάρης πιο πάνω, τα γούστα είναι πολλά και διαφορετικά !!!!
Πχ ο έταιρος easy rider, αρχημπουρδελιάρης κολητός μου το έχει δηλώσει γουστάρει να γαμάει και το μαγαζί να είναι χάλια, να πέφτουν σοβάδες, το κρεβάτι να τρίζει τα σεντόνια να είναι τρύπια και καμιά φορά ας μην είναι και ωραία η γκόμενα!!τον εχω δεί να μπένει σε γυναικάρες αλλά και σε γριές ξεδοντιάρες !!!!
Αντε τωρα και να του πεις και τίποτα. Ανάλογα πως θα ξυπνήσει και τι θα γουστέρει !!!
Φίλε με όλο το συμπάθειο εδώ δεν μιλάμε για σεξ , εδώ μιλάμε για τρελλή διαστροφή.....

Γούστο σας και καπέλο σας βέβαια σεβαστό.....απλά επειδή το site έχει ενημερωτικό χαρακτήρα, καλό είναι να ενημερώνονται και οι υπόλοιποι για τις πραγματικές συνθήκες που επικρατούν σε κάθε χώρο......

Τώρα όταν θέλετε να γαμάτε σε μια χωματερή , όλα ΟΚ, δική σας είναι η υγεία.....
 

easy riders

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μεγάλε συμφωνώ και εγώ μαζί σου 100%
Απλά αν κατάλαβα καλά η συζήτηση ξεκίνησε απο κάποιον που είπε μην πηγένεται καθόλου μεταξουργείο η στον τάδε δρόμο και που αλλού δεν ξέρω.
Ενημέρωση πρέπει να κάνουμε όλοι.
Τώρα το να πάς κάπου, να δείς τι παίζει και να φύγεις δεν νομίζω οτι είναι δύσκολο.
Και στο κάτω κάτω απο το σαλόνι καταλαβένεις γενικά τι παίζει στο μαγαζί!!!
Αυτό είθελα να διευκρινίσω
 

Επισκέπτης
Συγνώμη και με το συμπάθειο αλλα τα underground της disneyland κρατα για σένα δικέ μου.No problem!
Καυλιάρηδες είμαστε οι περισσότεροι αλλά στο μετάξι μπορεί και να μας πέσει...όπως και τα ταβάνια...εκτός εάν σου αρέσουν τα ρίσκα(βλεπε βρώμα).Βέβαια δεν λέω ότι στη φυλής είναι όλα τέλεια.Αλλά είναι καλύτερα να "επενδύουμε" εκεί!Ασε που είμαι της άποψης όλα σε 1 μέρος.
ΠΡΟΤΑΣΗ: Η ενημέρωση να είναι διαφορετική για φυλής και άλλη(σε άλλο thread) για το μεταξουργείο. Και να δούμε τότε τι λέει η πλειοψηφία......!!!
φιλτατε καταρχιν καλοσιρθεσ στο φορουμ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΙΤΣΙΛΙΣΜΑΤΑ...!
καυλιαρετζο μου εδο ειμαστε μια ενομενοι μπουρδελοκοινοτιτα..δεν κανουμε ψιφοφοριεσ οστε να ανακιρουξουμε τουσ καλιτερουσ τοπουσ πιτσιλισματοσ γιατι απλα αυτα ειναι γουστα του καθε σινεμπουρδελιαρι!
αλοστε ενα ταγμενοσ μιστισ στον ιερο ναο τισ μπουρδελοσινισ,ενασ κιρικασ του εροτισμου,ενασ ιεραποστολοσ τισ λαγνιασ οννομαζετε σαφοσ μπουρδελιαρισ!
επισισ σιγα σιγα θα μαθεισ να ξεχοριζεισ τιν ενια του καυλιαρι και του μπουρδελιαρι!
καλι διαμονι και καλα ξεροχισιματα στισ ανιθικεσ πορνεσ τισ εροτικισ μασ πολισ!!!!γεια σου σινχιστι! :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.538
Πόντοι
22.785
Τπαρχη και αλλος easy riders ;;;
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ
χθες βραδυ στο μεταξι στην αλλαγη βαρδιας στις 11 και μετα
στην Μ.Αλεξανδρου , οπως παμε προς την Πλ.Καραισκακη αριστερα πριν το φαναρι , ειχε μια που βαριοταν την ζωη της εντελως χαλια
στην λεωνιδου 28 το πανω μια αδιαφορη , στο κατω μια μετρια που με 20 ευρω δινει κολο !
Οπως παμε απο την λεωνιδου στην ιασωνος κατω το πρωτο δεξια στον οροφο μια λευκη γεματουλα και τσαχπινα (ειχε παντα μαυρες ) , το κατω ειχε μια πατσαβουρα
στο αλλο πιο κατω που μπαινεις στην αυλη μια μαυρη που ηταν σκετη τσαντιλα (η μοναδικη μαυρη χθες βραδυ )
στην ιασωνος αριστερα ενα ισογειο , ειχε μια καλη μελαχρινουλα με καρε και ενα τατου πανω απο την σουφρα της
στην Κολωνου για να μην τα πολυλογω το καλυτερο κομματι μονο σε ενα μπουρδελο απεναντι απο της Κατερινας στον πρωτο οροφο , ειχε μια ψηλη κορμαρα με πλατινε αγοριστικο κουρεμα . Μου φανηκε πολυ καλο .
 

easy riders

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά να σας πώ και την μαύρη μου αμαρτία.
Δεν με πηράζει τόσο η κατάσταση του μπουρδέλου (άμα δεν μου αρέσει θα βρώ κάποιο καλήτερο στην τελική)
Αυτό που με χαλάει πάρα πολύ είναι οι αλλοδαποι!!!
Κατεβένω για να μαμήσω και είμαι καβλωμένος σε όλο τον δρόμο, και μόλις φτάνω μες την καλή χαρά στην αγαπημένη μου περιοχή.....
Νάσου οι πακιστάνοι μέσα στα μαγαζιά!!!  Φτού την γκαντεμιά μου λέω   :tickedoff:
Εδώ στην φυλής πριν μερικές μέρες κάναν τσάρκα μέχρι και κάτι κινέζοι.
Γαμώ την τύχη μου λέω και φεύγω βλαστημόντας.   :headbang:
Ρατσιστής δεν είμαι, αλλα όταν μυρίζει ο άλλος απο 10 μέτρα !!

Με βλέπω μετά απο 15 συναπτά έτη παρουσία στα μπουρδέλα.... να γίνομαι απο ανάγκη στουντιάκιας!!!
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά να σας πώ και την μαύρη μου αμαρτία.
Δεν με πηράζει τόσο η κατάσταση του μπουρδέλου (άμα δεν μου αρέσει θα βρώ κάποιο καλήτερο στην τελική)
Αυτό που με χαλάει πάρα πολύ είναι οι αλλοδαποι!!!
Κατεβένω για να μαμήσω και είμαι καβλωμένος σε όλο τον δρόμο, και μόλις φτάνω μες την καλή χαρά στην αγαπημένη μου περιοχή.....
Νάσου οι πακιστάνοι μέσα στα μαγαζιά!!!  Φτού την γκαντεμιά μου λέω   :tickedoff:
Εδώ στην φυλής πριν μερικές μέρες κάναν τσάρκα μέχρι και κάτι κινέζοι.
Γαμώ την τύχη μου λέω και φεύγω βλαστημόντας.   :headbang:
Ρατσιστής δεν είμαι, αλλα όταν μυρίζει ο άλλος απο 10 μέτρα !!

Με βλέπω μετά απο 15 συναπτά έτη παρουσία στα μπουρδέλα.... να γίνομαι απο ανάγκη στουντιάκιας!!!
οι πορνοπακιδεσ με τασ λαμπερα τουσ πορνοπαπουτσακια σαν ανεμελα ,φανταχτερα και δροσερα αγορια περιπολουν ολα τα στενα τισ μπουρδελομανασ φιλισ και προπαντοσ τα σοκακια του μεταξιου...!
σαν αφανεισ ιροεσ και αυτοι αναζιτουν μερικεσ στιγμες αχαλινοτου παθουσ οστε να καταπραινουν τισ σαρκικεσ τουσ και αλοδαπεσ ορεξεισ!
ασ τουσ δοσουμε λοιπον το δικεομα πιτσιλισματοσ!
αλοστε στιν αγια γραφι δεν ιπαρχι εντολι ΟΥ ΠΙΤΣΙΛΙΣΙΣ!!!!!! :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ
χθες βραδυ στο μεταξι στην αλλαγη βαρδιας στις 11 και μετα
στην Μ.Αλεξανδρου , οπως παμε προς την Πλ.Καραισκακη αριστερα πριν το φαναρι , ειχε μια που βαριοταν την ζωη της εντελως χαλια
στην λεωνιδου 28 το πανω μια αδιαφορη , στο κατω μια μετρια που με 20 ευρω δινει κολο !
Οπως παμε απο την λεωνιδου στην ιασωνος κατω το πρωτο δεξια στον οροφο μια λευκη γεματουλα και τσαχπινα (ειχε παντα μαυρες ) , το κατω ειχε μια πατσαβουρα
στο αλλο πιο κατω που μπαινεις στην αυλη μια μαυρη που ηταν σκετη τσαντιλα (η μοναδικη μαυρη χθες βραδυ )
στην ιασωνος αριστερα ενα ισογειο , ειχε μια καλη μελαχρινουλα με καρε και ενα τατου πανω απο την σουφρα της
στην Κολωνου για να μην τα πολυλογω το καλυτερο κομματι μονο σε ενα μπουρδελο απεναντι απο της Κατερινας στον πρωτο οροφο , ειχε μια ψηλη κορμαρα με πλατινε αγοριστικο κουρεμα . Μου φανηκε πολυ καλο .
τιν μαυρουλα που αναφερισ τιν λενε ρεμοπεκα και τιν εχι  τιμορισι ο ενασ και μοναδικοσ μεγιστοσ τιμοροσ ατακτον γαζελον GANGSTAXZ!
μπουχαχαχαχαχα!!!]
οσο για τιν πορνι στο λεονιδου 28 ισογειο πρεπει να τιμιθει προσεχοσ ...ε να δοκιμασουμε το κουλουρακι τισ....!
ΚΡΟΤΑΛΙΑΣ SPEAKING!!!!!!!!!!!!respect σινεμπουρδελιαρι μου!!!!
 

poly omorfos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
232
Like
6
Πόντοι
1
Ρε παιδιά να σας πώ και την μαύρη μου αμαρτία.
Δεν με πηράζει τόσο η κατάσταση του μπουρδέλου (άμα δεν μου αρέσει θα βρώ κάποιο καλήτερο στην τελική)
Αυτό που με χαλάει πάρα πολύ είναι οι αλλοδαποι!!!
Κατεβένω για να μαμήσω και είμαι καβλωμένος σε όλο τον δρόμο, και μόλις φτάνω μες την καλή χαρά στην αγαπημένη μου περιοχή.....
Νάσου οι πακιστάνοι μέσα στα μαγαζιά!!!  Φτού την γκαντεμιά μου λέω   :tickedoff:
Εδώ στην φυλής πριν μερικές μέρες κάναν τσάρκα μέχρι και κάτι κινέζοι.
Γαμώ την τύχη μου λέω και φεύγω βλαστημόντας.   :headbang:
Ρατσιστής δεν είμαι, αλλα όταν μυρίζει ο άλλος απο 10 μέτρα !!

Με βλέπω μετά απο 15 συναπτά έτη παρουσία στα μπουρδέλα.... να γίνομαι απο ανάγκη στουντιάκιας!!!
Και ποιον δεν χαλάει ρε φίλε.....

Ούτε και εγώ είμαι ρατσιστής αλλά δυστυχώς οι περισσότεροι είναι πολύ βρωμιάρηδες, μυρίζουν από χιλιόμετρα :S.....αυτή είναι η πικρή αλήθεια, όσον και αν ακούγεται ξενοφοβικό.....δεν σέβονται τίποτα.....πάνε κατευθείαν από τη δουλειά τους στο μαγαζί.....και άντε να είσαι εσύ ο επόμενος.....

Δυστυχώς όμως και πολλοί συμπατριώτες μας είναι χειρότεροι και έχουν ξεχάσει λέξεις όπως σαπούνι, μπάνιο, ντους κτλ.

Προσωπικά πηγαίνω πάντα πολύ καθαρός από σεβασμό για τις ¨κοπέλλες" αλλά και για τον ευατό μου.....

Άσε που συνήθως ενθουσιάζονται πολύ όταν βλέπουν έναν πελάτη πολύ καθαρό.....και σε περιποιούνται περισσότερο ;).....αν βρωμάς σκατίλα όπως κάτι τύπους που έχω πετύχει τι να περιμένεις;
 

easy riders

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε amjik στην ουσία οι easy riders ήταν μια ομάδα μπουρδελιάριδων που ξεκήνησε την δράση της στην τρυφερή της εφηβία στις αρχές - μέσα της δεκαετίας του 1990.
Τώρα πια έχουμε απομήνει δυο άτομα. Εξού και το nick name easy riders.
Η υπόλοιπη ομάδα διασπάστηκε.
Το πιο αγαπημένο μας "χομπυ" είναι η παρτούζα.
όπου βρούμε ιππεύουμε δυνατά. και φυσικά όσοι πιο πολλοί είμαστε τόσο καλήτερα.
Αν και στην ελλάδα το μεγαλήτερο νούμερο που είχαμε πετήχει ηταν 3 άντρες 1 κοπέλα.
Ο άλλος easy rider που αυτή τη στιγμή είναι απών μπουρδελάκια του εξωτερικού έχει οργανώσει μεγάλες παρτουζες !!! με νούμερα μεγαλήτερα των 5 ατόμων!!!
 

Επισκέπτης
Φίλε amjik στην ουσία οι easy riders ήταν μια ομάδα μπουρδελιάριδων που ξεκήνησε την δράση της στην τρυφερή της εφηβία στις αρχές - μέσα της δεκαετίας του 1990.
Τώρα πια έχουμε απομήνει δυο άτομα. Εξού και το nick name easy riders.
Η υπόλοιπη ομάδα διασπάστηκε.
Το πιο αγαπημένο μας "χομπυ" είναι η παρτούζα.
όπου βρούμε ιππεύουμε δυνατά. και φυσικά όσοι πιο πολλοί είμαστε τόσο καλήτερα.
Αν και στην ελλάδα το μεγαλήτερο νούμερο που είχαμε πετήχει ηταν 3 άντρες 1 κοπέλα.
Ο άλλος easy rider που αυτή τη στιγμή είναι απών μπουρδελάκια του εξωτερικού έχει οργανώσει μεγάλες παρτουζες !!! με νούμερα μεγαλήτερα των 5 ατόμων!!!
πσσσσσσσσσ!!!!
πανο στισ χρισεσ εποχεσ του αγοραιου εροτα ζισατε!!!!!respect!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.538
Πόντοι
22.785
easy rider αν και ειμαστε εκτος θα απαντησω και ας σβυστη το μην.
Εμεις ειμαστε μια παρεα 3 ατομων και παιρνουμε κοριτσια επι πληρωμη....
στο σπιτι του ενος στα Καλυβια καθε σχεδον ενα μηνα ρωσιδακια
ως επι το πλειστον για ενα 4ωρακι περναμε μια χαρα και ωραια με τα φαγητα μας
και τους καφεδες μας.
Τωρα το ποσο παη το μαλι οι περισοτεροι συναγωνιστες απο εδω μεσα ξερουνε.
Ο ενας απο την παρεα ειναι απο εδω μεσα... αυτα και καλημερα. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Καλο μηνα να εχουμε παιδες  :thumbsup:
Και μια μεγαλη ΑΠΟΛΥΣΗ  :rockon:  :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom