Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 250 άτομα (22 μέλη και 228 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Πεμπτη βραδυ φυλης, στο 134 το πανω ηταν η Ελενη που πριν καμμια βδομαδα ηταν στο 134 στο υπογειο.Εγραψα για αυτη σε προηγουμενο ποστ.Πολυ ωραιο μουνι και οπως γινεται στη φυλης σε αυτες τις περιπτωσεις(και αν ριξει και καποιος συρμα μεσω του σαιτ)επρεπε να περιμενεις  ουρα στο σαλονι. Η υπολοιπη φυλης δεν ειχε τιποτα το ιδιαιτερο εκτος απο το υπογειο της προδρομου.Αυτο  ειναι απεναντι απο το 71 που βγαινει αυτη η κοντοπουτανη τσατσα με τα τατουαζ ΚΑΙ ΣΟΥ ΖΑΛΙΖΕΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ με τις μαλακιες της για τα μπαζα(που συνηθως) πλασαρει.Στο υπογειο στη προδρομου επαιζε μια ρωσσα ονοματι Μαρια αρκετα ομορφη ,    περιπου  1.70,  αδυνατο καλοφτιαγμενο σωμα,  βαμμενο ξανθο μαλλι και μικρο βυζακι.Ακομα και για μενα- που δε παιζει πολυ  ρολο η συμπεριφορα αλλα κυριως η ομορφια της πουτανας- μπορω να πω οτι ηταν πολυ βιαστικη σε σημειο που μου θυμησε τη γνωστη Βαλεντινα απο κολωνου.Σε αυτο βεβαια επαιζε ρολο και το γεγονος οτι ολοι κατεληγαν εκει αφου η περιοχη δεν ειχε τιποτα αξιολογο το συγκεκριμενο βραδυ και στο σαλονι περιμενε λαος με αποτελεσμα η γκομενα να βιαζεται να κονομησει.Ελλειψη προσφορας =Αυξηση ζητησης.
Υ.Γ. Μετα τη Βερονικα(που την εκανε για ιταλια) μαλλον αποχαιρετουμε οριστικα και τη Ντανα που απο οτι μου ειπε η τσατσα ισως μετα απο διμηνο ισως και καθολου.Η Νατασα που ρωταγε φιλος συναγωνιστης ηταν πριν κανα μηνα που την ειχα παρει στη διδυμου στο πανω.Πραγματικα ωραιο μουνι στην οψη,με αδυνατο σωμα και μεγαλα βυζια,αλλα πολυ χαλαρο κρεας στην αφη λογω ηλικιας που κινειται χαλαρα ανω των 35.Στα θετικα της η πολυ καλη διαθεση και ο χρονος που αφιερωνει στο καθε πελατη
 

lokos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Στην ιασωνος μεχρι τι ωρα ειναι ανοικτα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πρεπει να κανουμε goodbye παρτυ στη ντανα, τετοια φωνουλα κορμακι και τακουνια να σημαδευουν το ταβανι δυσκολα θα βρουμε, πρεπει ομως να ανανεωνεται ο ατολος..    δεν ειδαμε ποτε και τα μαλλια  της. γεια σου ντανα , σου ευχομαστε να δινεις σεξουαλικες χαρες και σε αλλους ευρωπαιους,  ο chrysargos που ειναι?
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
περασα και τωρα μετα τις 12 και τζιφος η δουλειά.
Και που κατέληξα?
Στη γνωστή κουλουρτζού Μάρθα που τώρα ειναι στη Λεωνιδίου, ο κωλος της παντως ηταν που ηταν τωρα εχει παρανοιξει.

Τρελλο καβλάκι ειναι μια πολωνέζα Αννα που δουλευει βραδυνή στη Κολοκυνθούς

Κρίμα. Καλά όμως που γύρισε η Μάρθα.
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλησπέρα καλη χρονια.Στη φωκαιάς τι γινεται αυτες τις  μέρες?Οι γνωστες κυρίες εχουν επανέλθει στα πόστα τους η όχι ακόμα?και περισσοτερο με ενδιαφέρει για τη μαρια στο 25Β
 

panthiras3005

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
386
Like
0
Πόντοι
1
παιδια κανα καλο μικρο γκομενακι σε μπουρδελο να παω δευτερα η τριτη μεσημερακι να το απολαυσω ξερη καπιοσ να μου πει?αλλα να ειναι καλο εεε?
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Για όποιον ενδιαφέρεται Κατερίνα δεν παίζει απόψε! :tickedoff:
 

PETRAN27

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
που θα βρω καποιο μικροσωμο μωρο για σημερα???
Μεταξουργειο αν ξερετε γιατι εχω και μια δουλεια στο κεντρο..ευχαριστω
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μπορει να κάνει κανείς καμια ενημέρωση για τις πρωινές βαρδυες που παιζουν στη φυλής αυτό τον καιρο?τhx
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ενημερωνω σημερα απογευμα, περιπολο, φυλης 200 χωρις ντανα,μαλλον τελος, ηταν ξανθο ρωσιδακι κοντο, την ειχα παρει παλια, μουφα, 0 σε ολα, συνεχεια στο 109 ελειπε η ντενιζ τσατσος ειπε οτι μεσα στο μηνα γυρναει, μακαρι, στο 134 υπογειο ρωσιδα με τελειο κορμι κοντη με μετρια φατσα, την ειχα παρει παλια, αρκετα καλη,την προτεινω. στο 134 ανω δυο ποστερ με τον van gogh ,το ενα μια προσωπογραφια του με τσοχινο καπελο και το αλλο το γνωστο καφενειο τη νυχτα, το ζωγραφισε στην ΑΡΛ της Γαλλιας. η πουτανα καλη, τι σχεση εχει ο van gogh σε μπουρδελο? στα νιατα του στη χαγη για ενα διαστημα τα ειχε με μια αλκοολικη πορνη την ΣΙΝ.κολλησε και αφροδισια. τελικα μπουρδελο χαι το 134 ανω.
το φυλης 71 ανω κλειστο, το κατω ειχε την απατη, ρωσιδα μετρια πριν λιγο καιρο ηταν στο 109, την ειχα παρει και δεν ανοιγε τα τριχωτα ποδια της, τα κλαιω ακομα τα ευρο.  τα υπολοιπα στη φυλη ς τα γνωστα, το απεναντι απο το 71 το υπογειο ειχε το ξανθο, τι λεει? αξιζει? με τις κοτσιδες.  συνεχιζω αντελα ελειπε, αλινα επισης. η εκπληξη εγινε στο 66, η κριστιν ρωσιδακι μελαχροινοκοκκινο, ειχε ουρες στο σαλονακι, δοκιμασα και εγω και δεν εχασα, κοντη φυσικα με μποτες ορεξατη με αναστεναγμους και ολες τις στασεις, και αγριο μαμησι οπως περιπου η ντενιζ. και δεν βιαζοταν. δινω το οκ. θα την ξαναπαρω.αυτα τα σημερινα νεα.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
που θα βρω καποιο μικροσωμο μωρο για σημερα???
Μεταξουργειο αν ξερετε γιατι εχω και μια δουλεια στο κεντρο..ευχαριστω
φιλε οταν γυρισει το καρινακι, ιασωνος 19α πανω τα πρωινα
και η κατια φυλης 134 υπογειο το πρωι, πες τους και ενα γεια απο τον κοντολαγνο KOSTASF16
 

Επισκέπτης
κουφαλααααααα!!!στο κουβα εισαι ε?παλιοαλεπουδιαρη!!!!
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης μην ξεχνάτε... για κώλο υπάρχει και η Μάγδα στην Κολωνού αλλά και η Φωτεινούλα στην Ιάσωνος. Ειδικά της Φωτεινούλας είναι η πιο σφιχτή από τις τρεις!

By the way, σήμερα πέρασα πολύ βιαστικά από Μεταξουργείο. Μέτριες καταστάσεις. Εντύπωση μου έκανε μόνο ένα νταρντανογκομενάκι στο Ιάσωνος 19 (πάνω, εκεί που παίζει και η Λαρίσσα), πολύ καλό μουνί. Ψηλή και με πόμολα! Επίσης, τσέκαρα κι ένα ΚΑΛΟ μελαχροινάκι (αδυνατούλα, ίσιο μακρύ κορακί μαλλί, μικρό βυζόμπαλο, ολοστρόγυλο κωλαράκι, 22-23 χρονών, αγνώστων λοιπών στοιχείων - New in town?). Αυτή ήταν στο κάτω.

15 για το μελαχροινάκι, 20 για την νταρντανομούνα. Διαλέγετε και παίρνετε. Εγώ δεν κατέθεσα πουθενά τελικά.





Δώσε καμιά λεπτομέρεια, ρε λιόμα, για τις τρεις κοπέλες που αναφέρεις (συγκεκριμένα μαγαζιά, ώρες που δουλεύουν, εμφάνιση κτλ) μπας και δούμε καμιά άσπρη μέρα!!!!
 

PETRAN27

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
φιλε οταν γυρισει το καρινακι, ιασωνος 19α πανω τα πρωινα
και η κατια φυλης 134 υπογειο το πρωι, πες τους και ενα γεια απο τον κοντολαγνο KOSTASF16
σε ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση αλλα μπορω μονο απογευμα και βραδυ οποτε αν ξερεις κατι για μετα τις 18.00 περιμενω νεα σου...
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
PETRAN27 τα πρωινα ειναι τα καλυτερα μουνια. παντως για απογευμα τη ρωσιδα στο 134 υπογειο, καλο κορμι και πηδημα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Πρίν απο μία ώρα στην Κω 8 έπαιζε Ουκρανέζα ξανθιά με λεπτό σώμα. 'Όλγα' λέγεται και είναι πολύ καλή μέσα. Μπουκιτσί δυνατό αλλά όχι γλύψιμο στις μπάλες (κάτι που μ'έκανε εξωφρενών  :tickedoff: :tickedoff:). Πισωκολλητό δυνατό και τελείωμα στα βυζιά με ισπανική.
Οι τιμές είναι λίγο τραβηγμένες για Τσαρδί και δεν το βάζω στην κατηγορία των στούντιο επειδή έχει φωτάκι μπουρδέλου έξω.
πηρες προαγωγη? εγινες global, τι σημαινει? χτυπαμε προσοχες?
 

peterk

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
με αυτόν τον χαρακτηρισμό μιλάμε με τον φίλο warhol για τις διάφορες 'λαδιές' μας.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σωστός. Sorry για την ερώτηση αλλα προς στιγμή νόμιζα οτι λέγατε για ένα φίλο μου απο Μενίδι.

Καλές λαδιές
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
Έπειτα από μια μικρή βόλτα στο μεταξουργείο έχω να πω ότι επικρατή ένα χαλί και μισό. Από μέτρια και κάτω όλες. Απλά μια πληροφορία για τους fan της πίσω πόρτας, παίζει μια όχι κάτι το ιδιαίτερο από φάτσα απλά δίνη και κωλαράκι στη κεραμικού περίπου 11-13 στο κάτω ,εκεί που δούλευε η ΙΖΑΜΠΕΛΑ  :dancing: από την ΤΣΕΧΙΑ
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Κουλούρι παίζει και στην πρωινή βάρδια της Μάρθας.
Μελαχρινή, γεματούλα, πάνω από 30. Τίποτα το ιδιαίτερο.

Πέρασα και από Ιάσωνος 20Β.
Παίζει η Δημητρούλα (μου γεια σου, πάρτα όλα δικά σου). Την έχω ξαναδεί, και φατσικώς δεν λέει πολλά. Αλλά το τσιμπούκι το κατέχει. Ρουφιχτό, χωρίς να γίνεται hoover και πολύ καλό παράλληλο γλύψιμο. Δουλεύει και χέρι. Πολύ καλή για 22 χρονών (στο μέλλον μπορεί να γίνει και Σαμπρίνα).

Κατά τα λοιπόν, καλό γαμήσι. Και με 15 ? νομίζω δεν είναι κακή...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom