Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 282 άτομα (23 μέλη και 259 επισκέπτες)

PETRAN27

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Κουλούρι παίζει και στην πρωινή βάρδια της Μάρθας.
Μελαχρινή, γεματούλα, πάνω από 30. Τίποτα το ιδιαίτερο.

Πέρασα και από Ιάσωνος 20Β.
Παίζει η Δημητρούλα (μου γεια σου, πάρτα όλα δικά σου). Την έχω ξαναδεί, και φατσικώς δεν λέει πολλά. Αλλά το τσιμπούκι το κατέχει. Ρουφιχτό, χωρίς να γίνεται hoover και πολύ καλό παράλληλο γλύψιμο. Δουλεύει και χέρι. Πολύ καλή για 22 χρονών (στο μέλλον μπορεί να γίνει και Σαμπρίνα).

Κατά τα λοιπόν, καλό γαμήσι. Και με 15 ? νομίζω δεν είναι κακή...
τι ωρα εγινε αυτο ???ειναι και απογευματινη βαρδυα??
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
τι ωρα εγινε αυτο ???ειναι και απογευματινη βαρδυα??

Πρωινά και οι δύο.

Για το 20Β έχω κάποιες επιφυλάξεις, γιατί δουλεύει σαν προθάλαμος για άλλα.
Μπορεί και να μην έχει την ίδια δύο συνεχόμενες μέρες.
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Διπλό post;Ναι, αλλά το έκανα επειδή θεωρώ πως υπάρχουν άτομα που ενδιαφέρονται μόνο για studio ή μόνο για μπουρδέλα οπότε ίσως να μην έβλεπαν το post.Αν οι admin θεωρήσουν απαραίτητο ας σβήσουν το ένα από τα δύο post.

Καταρχήν να πώ ότι είμαι καινούργιος στο site και ομολογώ πως δεν περίμενα να βρώ ένα τέτοιο ελλληνικό site.Είναι πραγματικά απίστευτο πόσες πληροφορίες μπορεί να βρεί κανείς εδώ μέσα.Τα πάντα και μάλιστα με ανατριχιαστικές λεπτομέριες :P :P

Στο βασικό θέμα τώρα.Σαν καινούργιος στο site αλλά και γενικώς στο θέμα μπουρδέλα/studio θα ήθελα να πω τα εξής:

Το γεγονός ότι οι περισσότεροι ξέρετε τα στέκια καθώς και τα ονόματα των κοριτσιών δεν σημαίνει ότι τα ξέρουμε όλοι.Πχ. εγω πελάγωσα εδώ μέσα τελείος.Καλό θα ήταν όταν κάνετε ένα post ενημέρωσης να σκεφθείτε και λίγο τα στραβάδια σαν εμένα.Αυτό σημαίνει πως χρειάζονται όλες οι απαραίτητες πληροφορίες για να μπορέσουμε τσαρκάρουμε σωστά.

Την διεύθυνση του οίκου(με περιοχή γιατί οι ίδιες οδοί υπάρχουν σε 1000 μέρη), το όνομα της κοπέλας(μην πάμε και πέσουμε σε άλλη και αναρωτιόμαστε γιατί ήταν ξενέρωτη ενώ στο forum έιπαν ότι είναι turbo),την ώρα που πήγατε(για να έχουμε κάποια πιθανότητα να πετύχουμε την ίδια κοπέλα ή έστω να πετύχουμε τον οίκο ή το studio ανοιχτό) και τέλος τις τιμές για απλό,super,αμόλυβδο κτλ.(μην πάμε για ψωλή και βγούμε εγχειρισμένοι).

Αυτά.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Με αρκετη καθυστερηση-αλλα πιστευω οτι δεν αλλαζει την ουσια- δινω αναφορα απο βολτα στην Φυλης, απογευμα, 10/01, απο 19.30' μεχρι 20.15' περιπου.
1. Φωκαιας 25.Μετα την δαιδαλωδη ανοδο στον Α' οροφο,αναμονη στο σαλονι για λιγο-ευτυχως-εμφανιση μετριας προς καλης mini-size κυριας.Σημειωνω οτι εδω εμφανιζεται κοντη Ελληνιδα MILF με απιστευτα μεγαλα βυζομπαλα.
2. Φυλης 59. Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ !!!  California girl χωρις υπερβολη. Δεν περασα μιας και ημουν στην αρχη της βολτας.
3. Φυλης 80.Μαγκισα μελαχροινη κυρια- με αποσμητικο spray χωρου στο χερι-αφου ειχε τακτοποιησει λιγο πριν το δωματιο.Φυγη αμεση.
4. Φυλής 67.Καθολου κακη mini-size
5. Φυλης 71-πανω.Μετρια ξανθη αλλοδαπη.Στο κατω,συμφωνα με λεγομενα τσατσας-η οποια θα μπορουσε και αυτη να εξασκει το αθλημα-νεοαφιχθεισα Ρωσιδα, mini-size μεν αλλα ιδιαιτερως δραστηρια.Χαμηλοφωνη συνομιλια διαρκειας τσατσας με πελατη, που τελικα πειστηκε και περασε, μελος του site εκανε ερευνα ? Αγνωστον
6 Φυλης 104.Kαταθεση τελικα στο γνωστο αδιεξοδο-στο μπουρδελο/στουντιο της Αντζελας, με Ε 40 κουλουρι.Προσοχη-μονον για οσους δεν απωθουνται απο "μετασκευασμενα" trans.Παντως οι υπηρεσιες της ειναι value for money.
 

Επισκέπτης
Μετα την αποψινη βολτα σην περιοχη πλ.αττικης-λιοσιων. αναφερω οτι εκτος απο την νταρια που δουλευει στο πιπινου 118(στουντιο) εχουμε αλλαγη βαρδιας στο αλκαμενους και περγαμου οπου milf μινα πηρε την θεση της λολας αλλα κανοντας το κλασικο προγραμμα του μπουρδελου αυτο.. ολα τα υπολοιπα σπιτια δεν ειχαν κατι αξιοσημιοτο
 

Επισκέπτης
Έπειτα από μια μικρή βόλτα στο μεταξουργείο έχω να πω ότι επικρατή ένα χαλί και μισό. Από μέτρια και κάτω όλες. Απλά μια πληροφορία για τους fan της πίσω πόρτας, παίζει μια όχι κάτι το ιδιαίτερο από φάτσα απλά δίνη και κωλαράκι στη κεραμικού περίπου 11-13 στο κάτω ,εκεί που δούλευε η ΙΖΑΜΠΕΛΑ  :dancing: από την ΤΣΕΧΙΑ

το κουλούρι το αναφέρει η τσατσά ή στο δωμάτιο η τύπισσα;
δώσε περιγραφή και τιμή για το παιχνίδι!!!
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Η ξανθιά (βυζαρου) Μαρία στο φωκαιας 25Β επέστρεψε?
Μήπως δουλεύει κάπου αλλού τώρα?
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
καλημερα παιδια... μολις επεστρεψα απο ολγα στη ρεμουνδου 21α
σχολια...
καταρχην η ευγενεια παει συννεφο εκει μεσα... δεν υπαρχει αυτο...
λιγα λεπτα αναμονη στο δωματιο... και ολγα..
πολυ καλο σωμα για την ηλικια της... 40αρα  και φανταζομαι... μεγαλο στηθος.. 4αρι.. συμφωνω με τους αλλους φιλους εδω μεσα... γεματο..
περασα πολυ καλα...
θα ξαναπαω... αυτα..

ολα με σκουφο φυσικα... και πολυ καθαρη...

 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Παιδιά πέτυχα λαχείο την παρασκευή 13:00-13:30 σε μια οδό μονής κάτι δεν θυμάμαι αλλά είναι κάθετη στην φυλής.Το εν λόγο σπίτι είναι ακριβώς στην γωνία και έχει σκαλιά που πάνε προς τα κάτω.Λοιπόν η τύπισα, τουρκάλα, άπαιχτο σώμα με μεγάλο βυζί, σιλικονάτο αλλά πολύ καλο, πρόσωπο όχι μοντέλου αλλά πραγματικά καλό, ανάλογα τα γούστα.20Ε και πραγματικά στο δωμάτιο είναι άπαιχτη.Τρελή πίπα και μετά φοβερή συμετοχή, πρώτη φόρα μου ένιωσα οτι γαμάω πορνοστάρ.Νόμιζα ότι έπαιζα σε τσόντα.Πηγαίντε όσο προλαβαίνετε, έστω να ρίξετε μια ματιά, γιατί το κόβω να φεύγει από εκεί και να δουλέψει αλλού, κανα studio και έτσι, με 50-60Ε.

Υ.Γ.Εκείνο το πρωί είχα μαζί μου ένα χαρτί και ένα στυλό και έγραφα για το κάθε μπουρδέλο στην φυλής, και τριγύρω, τιμές, περιβάλλον, πως ήταν οι κοπέλες, συμπεριφορά τσατσών κτλ.Αλλά δυστηχώς το έχασα το χαρτί φεύγοντας από την τουρκάλα.Θα ξανακάνω τσάρκα όμως και θα ενημερώσω το site.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Παιδιά πέτυχα λαχείο την παρασκευή 13:00-13:30 σε μια οδό μονής κάτι δεν θυμάμαι αλλά είναι κάθετη στην φυλής.Το εν λόγο σπίτι είναι ακριβώς στην γωνία και έχει σκαλιά που πάνε προς τα κάτω.Λοιπόν η τύπισα, τουρκάλα, άπαιχτο σώμα με μεγάλο βυζί, σιλικονάτο αλλά πολύ καλο, πρόσωπο όχι μοντέλου αλλά πραγματικά καλό, ανάλογα τα γούστα.20Ε και πραγματικά στο δωμάτιο είναι άπαιχτη.Τρελή πίπα και μετά φοβερή συμετοχή, πρώτη φόρα μου ένιωσα οτι γαμάω πορνοστάρ.Νόμιζα ότι έπαιζα σε τσόντα.Πηγαίντε όσο προλαβαίνετε, έστω να ρίξετε μια ματιά, γιατί το κόβω να φεύγει από εκεί και να δουλέψει αλλού, κανα studio και έτσι, με 50-60Ε.

Υ.Γ.Εκείνο το πρωί είχα μαζί μου ένα χαρτί και ένα στυλό και έγραφα για το κάθε μπουρδέλο στην φυλής, και τριγύρω, τιμές, περιβάλλον, πως ήταν οι κοπέλες, συμπεριφορά τσατσών κτλ.Αλλά δυστηχώς το έχασα το χαρτί φεύγοντας από την τουρκάλα.Θα ξανακάνω τσάρκα όμως και θα ενημερώσω το site.
Στη Μονης προδρομου εννοεις (το γωνιακο υπογειακι) . Η εν λογω κοπελα (Μαρια αν δεν κανω λαθος), ειναι πολυ καλη στο κρεβατι, και πολυ φιλικη!!!
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Μπράβο ναι, Μονής Προδρόμου.Φοβερή η κοπέλα.Αχ να είχα κανα ψιλό να ξαναπήγαινα όσο πιο σύντομα γίνεται.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Στη Μονης προδρομου εννοεις (το γωνιακο υπογειακι) . Η εν λογω κοπελα (Μαρια αν δεν κανω λαθος), ειναι πολυ καλη στο κρεβατι, και πολυ φιλικη!!!
Τουρκάλα και Μαρία είναι ψιλοχλωμό. Τέσπα. Είναι η ίδια Τουρκάλα που δούλευε και αλλού στη Φυλής και που λέγεται ότι είναι τρανσεξουαλ? Πρωινά δουλεύει?
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Πρώινα δουλεύει και εμένα μου φάνηκε για τρανσέξουαλ αλλά πρέπει να είχε κέφια ο γιατρός γιατί μπορεί να κάνω και λάθος .. πάντως είναι καλό κομμάτι . ;)
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Σήμερα μετά της 3 και 20 το μεσημέρι στην Ιάσωνος 20α έπαιζε Ρωσίδα,λεπτοκαμωμένη,με ξανθό μαλλί. Γλυκιά αρκετά θα έλεγα και χαμογελαστή. Μέσα πολύ καλή παπί και συμμετοχή επίσης καλή.Μάλιστα όπως ήμουν ξάπλα ανεβαίνει απο πάνω μου και χοροπήδαγε στην τσαπού μου και φώναζε. Τιμή 20 ? και ο χώρος μέσα αρκετά καθαρός.

Υ.Γ. Για ΚώσταF16 μόνο. Το ύψος της είναι 1,60 ακριβώς χωρίς τακούνι (την ρώτησα  :grin:)

ιντερεστινγκ...
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ως Ντιανα δεν εμφανιζοταν μια ακομα "Τουρκαλα" στο Φυλης 134 ?
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Σήμερα μεσημεράκι μετά απο σχετική τσάρκα, Φυλής και Μονής Προδρόμου αν δε κάνω λάθος στο υπόγειο πέτυχα την Τουρκάλα(?) που δε θυμάμαι το όνομα της.Επειδή μου είχε κάνει καταπληκτικό μαμήσι στο 71πάνω παλιότερα οοταν δούλευε είπα να ξαναδοκιμάσω. Τεσπα,λίγο ότι βαριόταν,λίγο ότι το φαγητό την περίμενε,λίγο ότι σκεφτόμουν την δικιά μου ε να μην πολυλογώ τσάμπα 20? έδωσα.
Ένα πολύ μέτριο μαμήσι.
ʼνευ βαθμολογίας
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66


Υ.Γ. Για ΚώσταF16 μόνο. Το ύψος της είναι 1,60 ακριβώς χωρίς τακούνι (την ρώτησα  :grin:)
[/quote]
θα τσεκαρω σημερα κιολας πανο.  εισαι και συ λιγο κοντολαγνος?
αν μαθεις κατι για ντενιζ ενημερωσε.
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
φιλοι συναγωνιστες....
ενημερωση για χθεσινοβραδινη μινι - ερευνα...των οδών διδύμου και ελλης, χωρίς διάθεση κατάθεσης
1.Διδύμου 8α(πάνω) απουσία της αγαπημένης μου και πάντα πρόσχαρης (Μαρακι) ηταν μια μαυρούλα...για εμένα αδιάφορη.."20 ευρο κανω πολυ καλο, αργκο σεξ και τρελο-αξεχαστο πιπα μωρο μου" μου ειπε..χαμογέλασα, ευχαριστησα και εφυγα..
2.Διδύμου 8β(κάτω). Εμφανισθει μια πολυ χαμογελαστή πιτσιρίκα (δεν την εκανα πανω απο 22....) μελαχροινούλα, εχει τα πιασηματάκια της...και με φυσικότατο πλούσιο ζυβι...καλλιστα θα μπορούσε να αναφερθεί στις... βυζοπούλες και κάποιοι απο εδώ ίσως να χαιρόντουσαν ιδιαίτερα!!! το ζυβι της θύμιζε...μινα απο αγκύρας 12 η οποία πλέον μετακόμοισε....20 ευρο και εδώ!
3.Δυδίμου, 18, στη σύνέχεια του δρόμου κάτω απο την Αχαρνών, στου υπόγειο, οπου 'δρα' αλλη αγαπημένη μου η Αλεξάνδρα, ήταν η... βικυ..πολύ παχιά για τα γούστα μου, με μεγάλο στήθος, αλλα πάντα με τρελά εσώρουχα...πολλά...κορδονάκια και ζαρτιέρες.. τη προηγούμενη εβδομάδα η τσατσα τη διαφήμιζε σαν...ρωσοκινέζα!!!!! καλό έ?? χθές, απλα σαν...ρωσίδα...βέβαια, αυτή η κινεζοφατσα της........σου προκαλεί γέλιο!!..πάλι 20 η ταρίφα..
4. Ακριβώς δίπλα ηταν μια ξανθούλα, που διαφιμίζει 69, γλυκια με μετριο σωμα..την ειχα παρει παλιοτερα αλλα ηταν πολύ αμέτοχη.20 ευροπουλα..
5. τελος, στο ακριβώς διπλα, η γνωστή ώριμη Νατασσα των 20 ευρο, που κανει τρελο γαμισι.του ζει τις περισσότερεσ φορεσ και κανει και πολύ καλή ισπανική...σκοπευα να καταθέσω, αλλα μου την "εσπασε" η τσατσα, που χτυπαγε τη πορτα στον πελάτη...και δεν ειχε καν κοσμο στο σαλονι, τουλαχιστον οσο ημουν εγώ..προσωπικά με χαλλάει πολύ..
6. τέλλος πηγα στη Ελλης, νομίζω 8 ο αριθμός..Συναγωνισστες... η ΤΣΑΤΣΑ ΟΛΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.πολύ γέλιο!!! "καυλιρη μου, εχω τη Φώφη!", μου λέει.."πέρνει 25, κάνει ακαποτο αν θες, οχι αυταρχικο, οτι στασει γουστάρεις, δε βιάζεται και δινει και κουλουράκι..στην ιδια τιμή" εμεινα να δω...περιμενα 20 λεπτα, αλλα η τσατσα, δεν ειχε ορεξη για κουβεντα..τα εβαλε με του Αμερικανους, που φταίνε είπε για τις ιώσης....και την υγρασια στο καιρο.."τα καριολια, ποιος ξέρει τι βαζουν στη συνταγη της βόμβας τους"...γελασα πολύ...τελικά, ερχεται η φωφη....δεν ηταν η γκομενα, αλλα μαλλον το MILF.....και κανει τα παντα και κουλουρακι?! μετριου αναστηματος με νορμαλ στηθος και ελαφρα πιασηματακια..ισως να το τιμησω απο περιεργεια και μονο...
αυτα συναθλητές του αγοραίου έρωτα!

καλή σας μέρα!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom