Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 300 άτομα (24 μέλη και 276 επισκέπτες)

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Τουρκάλα και Μαρία είναι ψιλοχλωμό. Τέσπα. Είναι η ίδια Τουρκάλα που δούλευε και αλλού στη Φυλής και που λέγεται ότι είναι τρανσεξουαλ? Πρωινά δουλεύει?

Εχεις δικιο λαθος εκανα!! Ρωτησα ενα φιλο που την επισκεφθηκε χθες και μου ειπε οτι την λενε Ντιανα.
Μου ειπε οτι της πηρε και το κινητο!!!!!!!!!!!!
Για τρανσεξουαλ ψιλοχλωμο το κοβω παντως!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Μου ειπε οτι της πηρε και το κινητο!!!!!!!!!!!!
Καλά δεν ντρέπεται ο φίλος σου? Δεν είχε κινητό? Έπρεπε να κλέψει της Τουρκάλας.? Κι αν γίνει διπλωματικό επεισόδιο?
Η Αντέλλα Τσιμπουκλέσκου γύρισε στο πόστο της?
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Καλά δεν ντρέπεται ο φίλος σου? Δεν είχε κινητό? Έπρεπε να κλέψει της Τουρκάλας.? Κι αν γίνει διπλωματικό επεισόδιο?
Η Αντέλλα Τσιμπουκλέσκου γύρισε στο πόστο της?

;)  :grin:
Για Αντελλα δεν ξερω  :'(
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
καποιος να αναφερει εντυπωσεις για μινα αλκαμενους 117 τι παιζει
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μιλάνα, η Σόνια του 20ευρου! Την πέτυχα χθες το μεσημέρι Φυλής 79. Παίζει και 80 και 134.Μέτρια προς καλή εμφάνιση, 22 ετών, ξανθιά με τατου στο λοκο και λίγα έξτρα πιασίματα. Αν δεν την πέτυχα απλός  σε κέφια, προβλέπω να γίνει χαμός!!!!! 
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Καλά δεν ντρέπεται ο φίλος σου? Δεν είχε κινητό? Έπρεπε να κλέψει της Τουρκάλας.? Κι αν γίνει διπλωματικό επεισόδιο?
Η Αντέλλα Τσιμπουκλέσκου γύρισε στο πόστο της?

γυρισε φιλε μου,την τιμησα  σημερα το απογευμα και ηταν πολυ καλη οπως παντα...στα θετικα οτι λογω 20ημερης αποχης την βλεπεις οτι ζοριζεται λιγο στο σκληρο γαμηση...να πας...


μολις ερθει η ντενιζ περιμενω και εγω ενημερωση.με εχετε φτιαξει με τις περιγραφες και θελω να την δοκιμασω
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι σήμερα  κατά τις 7 το απόγευμα πήγα στην κολωνού πρέπει να είναι το 30β ένα που ανεβαίνεις κανα δύο ορόφους.Μόλις μπήκα λέει η τσατσά ότι με 20 ευρώ παίρνεις και κουλούρι.Ε από περιέργεια δεν είχα ξαναπάρει κουλούρι μπήκα...Μόλις μπαίνει η κοπέλαπρίν αρχίσει την πίπα άρχισε να με χαιδευει από πάνω μέχρι κάτω και μετά άρχισε την πίπα για κανά λεπτό.Αρχίκα μου λέει να ανέβω που πάνω με το που αρχίζω σφίγγεται πάνω μου και άρχισε να μου πιπιλάει τους λοβούς των αυτιών και να με φιλάει στο λαιμό.Μετά την πήρα από πίσω και τέλος από κώλο. Πολύ καλή εμπειρία και πρέπει να έκατσα μέσα κανα 20λεπτο.Το μόνο που με χάλασε είναι ότι καθόλη την διάρκεια δεν έβγαλε καθόλου το φορεματάκι που φορούσε.
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
εχει πολυ καιρο να γραφτει comment ια την βουρβαχη...δεν συμφωνειτε?τι εγινε ρε μαγκες?απο τοτε που αλλαξε διευθυνση χαλασε???
 

stef29gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
περασα προθες απο κων/πολεως 130 κατα τις 22:00, βραζιλιανα κορμαρα, αδυνατη και με ωραιο βυζι, δυο προγραμματα , των 30 ευρω και των 50, στο προγραμμα αυτο καθεται πιο πολυ λεει στο δωματιο,πηρα των 30, μια χαρα ηταν το κοριτσι...πιπα και γλυψιμο στο στηθος καθησε πανω μου και ηταν αρκετα στενη...την προτεινω, ονομα δεν θυμαμαι. ρε παιδες η κατερινα στην κολωνου 30 εφερε νεο προσωπο? ξερει κανεις? παντως η κατερινα παραμενει το best fuck in town!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Όντως. Αντιγράφω παλιότερη κριτική μου για Χριστίνα (από thread www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,86.60]Μεταξουργείο[/url]):
20?. Ωραίο πρόσωπο και σώμα αν και δε βγάζει το σουτιέν και δεν αφήνει να τη γλείψεις. Πίπα καλή και ψιλοστενομούνα παρά την κρέμα που βάζει σε αρκετά μεγάλες ποσότητες. Από συμμετοχή όχι πολλά πράγματα, αλλά υπομονετική. Το μαγαζί βέβαια είναι απ' τα καλύτερα - αν όχι το καλύτερο - της περιοχής. Τα χαρτιά bourdela.com σε σαλόνι και δωμάτιο πολύ μ' αρέσουν.
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
φιλοι συναθλητες..του αγοραιου ερωτα..μετα απο μια μινι βολτα επι των διδύμου και φυλής...δεν εχω ν αναφερω τιποτα διαφορετικο, απ τη προχθεσινη μου...εκθεση..ΑΛΛΑ επι της φυλής, στο υψος της διδυμου, ηταν η Σοφια....μινι εκδοση γυναικας, ξανφιας με μικρο στηθος.......το χαμογελο της και η ευγενεια της τσατσας...με τραβηξαν για καταθεση....τελικα........την αφησα να κανει μπουκιτσι και μονο...ο λογος?????αυτο το μικροκαμομενο πλασματακι..δε ξερω που το κατεβασε...και πως επαιρνε ΚΑΙ της μπαλες...!!!!!!!!!η καλυτερη μου γκομενα δεν μου εχει κανει τετοια πιπα!!! οι λατρεις της...μινιον εκδοσης γυναικας και της πολυ καλης...πιπας τρεξτε..καθημερινα απο τις 5 έως τα μεσάνυχτα...20 μονο..και το καλύτερο? αφου ξεκίνησε με χάδια..και ξεδιπλώνεται το εργαλειο..αρχίζει να τραγουδάει...."και τώρα οι δύομας...και τώρα οι δύο μας...."οτι θα μου έκαναν τετοιο μπουκιτσι με....τραγούδι μακρόπουλου, εδε το περίμενα......!!!!!!αφου τελείωσα, και ή ίδια είχε πια δακρύσει αφου τα εδωσε όλα σ΄χεδόν χωρίς αναπνοή για...ενα τέταρτο....δεν μμπορούσα να κουνηθώ...σας το συστίνω ανεπιφύλακτα συναγωνιστές!

καλή σας μέρα!
 

THE JOKER

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
φιλοι συναθλητες..του αγοραιου ερωτα..μετα απο μια μινι βολτα επι των διδύμου και φυλής...δεν εχω ν αναφερω τιποτα διαφορετικο, απ τη προχθεσινη μου...εκθεση..ΑΛΛΑ επι της φυλής, στο υψος της διδυμου, ηταν η Σοφια....μινι εκδοση γυναικας, ξανφιας με μικρο στηθος
Πού ακριβώς στη Φυλής? Κοντα στη Διδυμου δε λεει και πολλα
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Η ακριβες τοποθεσια ειναι  38°53'23"N , 77°00'27"W  :2funny: :2funny: :2funny:
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Εχετε δικιο...πυξιδα θα χρειαστειτε!!! ο λαλακας δε συγκρατησα νουμερο..λοιπον θα σασς κατατοπισω...βγαινετε απο διδυμου στη φυλης, κανετε αριστερα, μετα το πρωτο στενό, στο δεξίσας χέρι είναι δυο ρδελα..στο πρωτο ανεβαινεισ σκαλα, οπου παρεπιπτόντος παιζει ρωσιδα 1,80....που "αυτοπαρουσιαζεται" μιας και η τσατσα ερχετε και καθεται στο καναπε (!!!!!!!) και στο διπλα (ισογειο) ειναι η Σοφια..ελληνιδα! οι συντεταγμενες πρεπει να ταιριαζουν κατα πολυ με αυτες που παραθεσε ο MrWinky!!!  :2funny:
νομιζω δηλαδη...
παιδια αν καταφερω, θα περασω και αποψε, μονο για το νουμερο... αν δε τη τσιμπουκοσο παλι!  :booty:
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Καλο ειναι να συγκρατουμε νουμερα & ωραρια, αλλα αλλοι να μην τα περιμενουν ολα παρα πολλη αναλυτικα.  Λιγο ποδαροδρομο ειναι και καλη προθερμαση πριν το σεξ.

Καλα να περασεις scorpio και ελπιζω να ειναι οσο τελεια ηταν και τη πρωτη φορα (οχι τιποτα αλλο, θελουμε να περασουμε κ'εμεις!!!).
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Εχετε δικιο...πυξιδα θα χρειαστειτε!!! ο λαλακας δε συγκρατησα νουμερο..λοιπον θα σασς κατατοπισω...βγαινετε απο διδυμου στη φυλης, κανετε αριστερα, μετα το πρωτο στενό, στο δεξίσας χέρι είναι δυο ρδελα..στο πρωτο ανεβαινεισ σκαλα, οπου παρεπιπτόντος παιζει ρωσιδα 1,80....που "αυτοπαρουσιαζεται" μιας και η τσατσα ερχετε και καθεται στο καναπε (!!!!!!!) και στο διπλα (ισογειο) ειναι η Σοφια..ελληνιδα! οι συντεταγμενες πρεπει να ταιριαζουν κατα πολυ με αυτες που παραθεσε ο MrWinky!!!  :2funny:
νομιζω δηλαδη...
παιδια αν καταφερω, θα περασω και αποψε, μονο για το νουμερο... αν δε τη τσιμπουκοσο παλι!  :booty:

Φίλε μου αν δεν κάνω λάθος πρέπει να αναφέρεσαι στο... Φυλής 54Β...
 

Συνημμένα

  • athina-fillis54b.jpg
    athina-fillis54b.jpg
    20,6 KB · Εμφανίσεις: 20

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Το ωραριο το ανεφερα!!! απο τις 5 και μετα!!!!  :dancing:
και νουμερα συγκρατω συνηθως, απλα βρεθηκα τυχαια, χωρισ σκοπο βολτασ η καταθεσης...αλλα προεκειωε γυναικα του γούστου μου!! παντως, οπως εδωσα τις..ναυτικες οδηγιες θα το βρειτε..ανετα!! δεν υποαρχουν αλλα εκει!!!
αντε..καλο βολι!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
sas1977 ...προσκυνω.................. 

εισαι πολυ μπροστα....αυτο ακριβως ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
σημερα το πρωι ξυπνησα χωρις ορεξη για δουλεια αλλα με ανειπωτες καβλες,το επαιξα λοιπον αρρωστος στο αφεντικο και ξεχυθηκα για τσαρκα.
πρωτη σταση στην φυλης στο 134 υπογειο οπου πετυχα το γνωστο  ξανθο κοντοπουτανο κατια,δεν μπορεσα να αντισταθω στο σφιχτο κωλαρακι της και περασα...τιμη 20Ε με πολυ καλο τσιμπουκι και ελευθερα πιασιματα,την πηρα στα 4 για να χαζευω το απαιχτο πατο της...εχυσα ομως ευκολα και ηθελα και αλλο...


ετσι εκανα και δευτερη σταση στο ετερο κοντοπουτανο που ακουει στο ονομα μιρελλα και ειναι στην φωκαιας στο 25Α.20Ε και εκει το τιμημα.το μιρελλακι εχει ακομα πιο τρελο πατο και απο την κατια αφου ειναι εξισου σφιχτος αλλα πιο πεταχτος και μεγαλος.χαδακια μεχρι να σηκωθει το εργαλειο και μετα μετρια πιπα.το καλο ειναι οτι το κοριτσι αντεχει σε πολυ σκληρο σφυροκοπημα οταν την βαλεις στα 4 παρα τις μικρες της διαστασεις...


μετα ειπα να κανω ενα διαλειματακι για να αναπληρωσω τις χαμενες δυναμεις μου.Χτυπησα΄λοιπον 2 μπουγατσουλες και ενα χυμο και συνεχισα για το τριτο μπαλακι...
...τριτη σταση στην διδυμου 88 πανω οπου βρηκα αυτο που περιμενα...το μαρακι
επισης ξανθο κοντοπουτανο οχι ομως τοσο ομορφο οσο τα προηγουμενο και ελαφρως σιτεμενο,35 περιπου.κανει ομως γαμησι απιστευτο με φιλια και χαδια στην αρχη,προσπαθεια για ισπανικη παρολο τα μικρα βυζια και τρελη πιπα με γλειψιμο στα αρχιδια χωρις δυστυχως να τα ρουφαει...οπως ειναι φυσικο τριτο γαμησι σε μια περιπου ωρα μου επεσε βαρυ και το κουρασα το κοριτσι για να χυσω αλλα γκρινια 0,καθε αλλο θα ελεγα.


επειτα πεταχτηκα κολωνακι για ενα καφε και στον δρομο για τον γυρισμο κατι με τραβαγε προς το μεταξουργειο στην ιασωνος 19πανω...να λοιπον ο καβλωμαγνητης το κορινακι...απιστευτα ομορφο πετιτ πιπινακι με ξανθο μαλλι αδυνατο σφιχτο  κορμιι και υπεροχα ματια...εκπληκτικο τσιμπουκι οπου σε κοιταει στα ματια ενω σε γλυφει και σε στελνει εντελως.δεν ειχε κοσμο οταν πηγα και μου αφιερωσε αρκετη ωρα αφου δεν μπορουσα να χυσω με τιποτα...με τα πολλα και με πολυ σκληρο καρφωμα τα καταφερα...


μετα λοιπον απο αυτες τις κραιπαλες περασα σε ενα γιατρο να με κοταξει...οταν του περιεγραψα την συμπεριφορα μου σαστισε.πιθανολογει οτι εχω την νοσο των αλεπουδιαρηδων κατα την οποια πας συνεχως σε μπουρδελα σε συνδυασμο με το  συνδρομο του KOSTASF16 που προκαλει ακατασχετη πιπινολατρεια κατω του 1,60.μου εδωσε αντικαβλωτικα χαπια και μου συνεστησε να  να διαγραφω απο το οσο πιο γρηγορα μπορω...τον εστειλα στον διαολο και εφυγα...


Υ.Γ τα παραπανω ειναι αληθινα εκτος της επισκεψης στον γιατρο...αληθινα ειναι επισης και τα περιπου 100Ε που μου εφυγαν για τα 4 κοντοπουτανα και τους ανεφοδιασμους σε υγρα.ακριβο χομπι το μπουρδελινγκ τελικα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
σημερα το πρωι ξυπνησα χωρις ορεξη για δουλεια αλλα με ανειπωτες καβλες,το επαιξα λοιπον αρρωστος στο αφεντικο και ξεχυθηκα για τσαρκα.
πρωτη σταση στην φυλης στο 134 υπογειο οπου πετυχα το γνωστο  ξανθο κοντοπουτανο κατια,δεν μπορεσα να αντισταθω στο σφιχτο κωλαρακι της και περασα...τιμη 20Ε με πολυ καλο τσιμπουκι και ελευθερα πιασιματα,την πηρα στα 4 για να χαζευω το απαιχτο πατο της...εχυσα ομως ευκολα και ηθελα και αλλο...


ετσι εκανα και δευτερη σταση στο ετερο κοντοπουτανο που ακουει στο ονομα μιρελλα και ειναι στην φωκαιας στο 25Α.20Ε και εκει το τιμημα.το μιρελλακι εχει ακομα πιο τρελο πατο και απο την κατια αφου ειναι εξισου σφιχτος αλλα πιο πεταχτος και μεγαλος.χαδακια μεχρι να σηκωθει το εργαλειο και μετα μετρια πιπα.το καλο ειναι οτι το κοριτσι αντεχει σε πολυ σκληρο σφυροκοπημα οταν την βαλεις στα 4 παρα τις μικρες της διαστασεις...


μετα ειπα να κανω ενα διαλειματακι για να αναπληρωσω τις χαμενες δυναμεις μου.Χτυπησα΄λοιπον 2 μπουγατσουλες και ενα χυμο και συνεχισα για το τριτο μπαλακι...
...τριτη σταση στην διδυμου 88 πανω οπου βρηκα αυτο που περιμενα...το μαρακι
επισης ξανθο κοντοπουτανο οχι ομως τοσο ομορφο οσο τα προηγουμενο και ελαφρως σιτεμενο,35 περιπου.κανει ομως γαμησι απιστευτο με φιλια και χαδια στην αρχη,προσπαθεια για ισπανικη παρολο τα μικρα βυζια και τρελη πιπα με γλειψιμο στα αρχιδια χωρις δυστυχως να τα ρουφαει...οπως ειναι φυσικο τριτο γαμησι σε μια περιπου ωρα μου επεσε βαρυ και το κουρασα το κοριτσι για να χυσω αλλα γκρινια 0,καθε αλλο θα ελεγα.


επειτα πεταχτηκα κολωνακι για ενα καφε και στον δρομο για τον γυρισμο κατι με τραβαγε προς το μεταξουργειο στην ιασωνος 19πανω...να λοιπον ο καβλωμαγνητης το κορινακι...απιστευτα ομορφο πετιτ πιπινακι με ξανθο μαλλι αδυνατο σφιχτο  κορμιι και υπεροχα ματια...εκπληκτικο τσιμπουκι οπου σε κοιταει στα ματια ενω σε γλυφει και σε στελνει εντελως.δεν ειχε κοσμο οταν πηγα και μου αφιερωσε αρκετη ωρα αφου δεν μπορουσα να χυσω με τιποτα...με τα πολλα και με πολυ σκληρο καρφωμα τα καταφερα...


μετα λοιπον απο αυτες τις κραιπαλες περασα σε ενα γιατρο να με κοταξει...οταν του περιεγραψα την συμπεριφορα μου σαστισε.πιθανολογει οτι εχω την νοσο των αλεπουδιαρηδων κατα την οποια πας συνεχως σε μπουρδελα σε συνδυασμο με το  συνδρομο του KOSTASF16 που προκαλει ακατασχετη πιπινολατρεια κατω του 1,60.μου εδωσε αντικαβλωτικα χαπια και μου συνεστησε να  να διαγραφω απο το οσο πιο γρηγορα μπορω...τον εστειλα στον διαολο και εφυγα...


Υ.Γ τα παραπανω ειναι αληθινα εκτος της επισκεψης στον γιατρο...αληθινα ειναι επισης και τα περιπου 100Ε που μου εφυγαν για τα 4 κοντοπουτανα και τους ανεφοδιασμους σε υγρα.ακριβο χομπι το μπουρδελινγκ τελικα
panosmpos βρεθηκε κοντολαγνος, που κρυβοσουν ρε kokolongos? εξηγησε τους τη γλυκα των σλαβικων μπιμπελο....  πες μου ποιος μπορει να αντισταθει στην κατια και το κωλαρακι της?  το καρινακι?  πολυ θα την ηθελα ως μπιμπελο πανω στην τηλεοραση μου, δεν εχω ακομα plasma..    ξυπνηστε οι κοντες κινουν τον κοσμο..
περιμενω νεα για ντενιζ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom