Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 243 άτομα (21 μέλη και 222 επισκέπτες)

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
best best,  αν και λιγο ψηλη. χα χα  καλον υπνον να εχετε...  γειααα
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Moλις γυρισα απο μια γρηγορη βραδυνη στο Μεταξουργιο

Στο μπουρδελο της Κατερινας εγινε καταθεση, στην Ουρσουλα, ξανθουλα, ομορφουλα, ηταν μια χαρα! ;)

Κολονου 11 μια σιτεμενη... :-

Κολονου 27 πανω και κατω τιποτα...ειδικα στο πανω, η τυπισα ειχε ενα υφακι του στυλ γαμω την τυχη μου... >:(

Μαραθωνος 59 καινουρια Ισπανιδα κατα την τσατσα, αν και προσωπικα την εχει παρει κι αλλου το ματι μου...Πολυ ομορφη αν και μου φανηκε καπως ψωνισμενη, ουτε ενα γεια δεν ειπε... :huh:

Στην Ιασωνος τιποτα το αξιομνημονευτο γενικα, εκτος ισως απο το 19α αν δεν κανω λαθος που ηταν ενα καλο μωρακι με 15.

Και μια ερωτηση, εχει παρει κανεις την Βαλεντινα, μια ελληνιδα που δουλευει στο τεταρτο απο τα τεσσερα της Κολονου ξεκινωντας το μετρημα απο της  Κατερινας?
Την εχουν παρει κατι κολλητοι και μου εχουν πει οτι ουτε το βυζι δεν αφηνει να της πιασεις...αλλα η πουτανα ρε παιδια εχει ενα κωλο απιστευτο!!! Ετσι και την ειχα γκομενα θα της τον εσκιζα ολη μερα!!! :o :boobies:
Καμια μερα θα το σκασω το εικοσαρικο κι ας ξερω οτι θα παει χαμενο...αυτος ο κωλος κοντευει να μου γινει εμμονη!!! :P :rolleyes:

 

dea

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
περί Βαλεντίνας στην Κολωνου , στο γωνιακό επιβεβαιώνω:
Πρόκειται για πολύ όμορφο μωρό, το οποίο είχα πάρει ήδη πριν από 4 -5 χρονια στη Φυλης: παρότι κουκλί,  εντελώς κακότροπη, δεν αφήνει να πιάσεις τίποτε, κάνει αγγαρεία 200% και δεν φροντίζει να το κρύψει στο παραμικρό.
Όταν την πέτυχα πριν λιγους μηνες ξανά στο Μεταξουργείο, είπα να της δώσω μια ακόμη ευκαιρία.
Συμπέρασμα; ότι έχει χάσει την παλια φρεσκάδα  της ομορφιάς της, στο κρεβάτι παραμένει στα ίδια ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

[Διευκρινίζω ότι πάντα φροντίζω να είμαι πολύ ευγενικός και φιλικός και να σπάω τον πάγο με τις πουτανίτσες  και πάντα μου βγαίνει σε καλό.
Όμως με τη συγκεκριμένη είναι στανταρ ότι θα σε εκνευρίσει και ότι στην καλύτερη θα κλάψεις τα  20 ευρουλάκια σου, αν κρατηθείς και δεν την κλωτσήσεις.]


Αντιπροτείνω: ΒΕΡΟΝΙΚΑ στην Κολωνου 27 κάτω. Δουλευε για μηνες στην Ιασωνος 19α κατω. Ξανθουλα με λευκη επιδερμιδα, σιλικονατο βυζακι, πανέμορφο πλάσμα, ευγενέστατο, GFE. Μειον: περιμένει πάντα ουρά και όλα τα δωματια ειναι παντα full.

Επίσης μια άλλη σιλικονάτη  ξανθια ρωσιδούλα δυο πόρτες μετά τη Βαλεντίνα στην Κολωνου που βγαινει γυμνοστηθη που εχω παρει 5-6 φορες, τις μισες απ'αυτες ήταν GFE.

Διευκρίνιση: πάντα μιλαμε για μεταμεσονύχτια βάρδια.


 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα παίδες , επίσκεψη Κω8β , το βάζω εδώ γιατί μπουρδελάκι μου φάνηκε και όχι στούντιο τιμές από 30 απλό εώς 50 με sex show, 69, αυταρχικό κτλ κτλ , είχε ενα mature , με καθόλου στήθος όμως , ψιλομεγάλο κώλο , για όσους αρέσουν ta mature , πήρα ο βλάκας των 50 αλλά τσίφος ούτε 25 δεν έπρεπε να δώσω ,, την πατήσαμε ..
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Κάτι μπουρδέλα στην οδό Εφέσου τα έχετε επισκεφτεί? Κάθετη στην Αχαρνών είναι κοντά στον Αγ.Νικόλαο(σχετικά)
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Και μια ερωτηση, εχει παρει κανεις την Βαλεντινα, μια ελληνιδα που δουλευει στο τεταρτο απο τα τεσσερα της Κολονου ξεκινωντας το μετρημα απο της  Κατερινας?
Την εχουν παρει κατι κολλητοι και μου εχουν πει οτι ουτε το βυζι δεν αφηνει να της πιασεις...αλλα η πουτανα ρε παιδια εχει ενα κωλο απιστευτο!!! Ετσι και την ειχα γκομενα θα της τον εσκιζα ολη μερα!!! :o :boobies:
Καμια μερα θα το σκασω το εικοσαρικο κι ας ξερω οτι θα παει χαμενο...αυτος ο κωλος κοντευει να μου γινει εμμονη!!! :P :rolleyes:

Λοιπόν, για την Βαλεντίνα τα έχω γράψει και αλλού.
Έχει πραγματικά πολύ ωραίο κώλο και στο πισωκολλητό είναι κόλαση.
Θα συμφωνήσω ότι δεν παίρνει βραβείο συμμετοχής, αλλά μεταξύ μας, δεν ξέρω και πολλές που να ανοίγουν σαμπάνιες όταν μπεις.

ʼποψη μου: δοκίμασε την.
Πρώτον γιατί θα βάλεις χέρι πάνω στον κώλο και θα σου φύγει η εμμονή.
Δεύτερον, γιατί αν πέρασες καλά στην Ούρσουλα, που επίσης δεν φημίζεται για την συμμετοχή και την συμπεριφορά της (εγώ βέβαια την βρίσκω οκ), δεν νομίζω ότι θα έχεις και με αυτή πρόβλημα.
Τρίτον, γιατί τι ψυχή έχουν τα 20?.

Θέμα είναι πόσο θα λυθεί η άλλη. Αν σε βλέπει πρώτη φορά, δύσκολα θα σου κάνει χαρούλες. Την Βαλεντίνα την πήρα μια εβδομάδα κάθε μέρα, στην αρχή της βάρδιας. Στο τέλος είχε μάθει και το στήσιμο που ήθελα στην πίπα: απέναντι, να σε κοιτάει, παίξιμο και με το χέρι και τούρλωμα του κώλου στο βάθος.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
Λοιπόν, για την Βαλεντίνα τα έχω γράψει και αλλού.
Έχει πραγματικά πολύ ωραίο κώλο και στο πισωκολλητό είναι κόλαση.
Θα συμφωνήσω ότι δεν παίρνει βραβείο συμμετοχής, αλλά μεταξύ μας, δεν ξέρω και πολλές που να ανοίγουν σαμπάνιες όταν μπεις.

ʼποψη μου: δοκίμασε την.
Πρώτον γιατί θα βάλεις χέρι πάνω στον κώλο και θα σου φύγει η εμμονή.
Δεύτερον, γιατί αν πέρασες καλά στην Ούρσουλα, που επίσης δεν φημίζεται για την συμμετοχή και την συμπεριφορά της (εγώ βέβαια την βρίσκω οκ), δεν νομίζω ότι θα έχεις και με αυτή πρόβλημα.
Τρίτον, γιατί τι ψυχή έχουν τα 20?.

Θέμα είναι πόσο θα λυθεί η άλλη. Αν σε βλέπει πρώτη φορά, δύσκολα θα σου κάνει χαρούλες. Την Βαλεντίνα την πήρα μια εβδομάδα κάθε μέρα, στην αρχή της βάρδιας. Στο τέλος είχε μάθει και το στήσιμο που ήθελα στην πίπα: απέναντι, να σε κοιτάει, παίξιμο και με το χέρι και τούρλωμα του κώλου στο βάθος.

Συμφωνω μαζι σου
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
περί Βαλεντίνας στην Κολωνου , στο γωνιακό επιβεβαιώνω:
Πρόκειται για πολύ όμορφο μωρό, το οποίο είχα πάρει ήδη πριν από 4 -5 χρονια στη Φυλης: παρότι κουκλί,  εντελώς κακότροπη, δεν αφήνει να πιάσεις τίποτε, κάνει αγγαρεία 200% και δεν φροντίζει να το κρύψει στο παραμικρό.
Όταν την πέτυχα πριν λιγους μηνες ξανά στο Μεταξουργείο, είπα να της δώσω μια ακόμη ευκαιρία.
Συμπέρασμα; ότι έχει χάσει την παλια φρεσκάδα  της ομορφιάς της, στο κρεβάτι παραμένει στα ίδια ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Επίσης μια άλλη σιλικονάτη  ξανθια ρωσιδούλα δυο πόρτες μετά τη Βαλεντίνα στην Κολωνου που βγαινει γυμνοστηθη που εχω παρει 5-6 φορες, τις μισες απ'αυτες ήταν GFE.

Διευκρίνιση: πάντα μιλαμε για μεταμεσονύχτια βάρδια.

Oποτε αυτα που ελεγαν οι φιλοι ισχυουν...
Την ξανθια τη Ρωσιδουλα που λες την εχω παρει μια φορα, και δεν ελεγε, μαλλον επεσα στη φαση που δε συμμετειχε...
Θυμαμαι ειχε κατσει στα 4, και ουτε μιλαγε ουτε κουνιοτανε, μια τρυπα στον τοιχο να ανοιγα το ιδιο γαμησι θα εκανα...
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
ʼποψη μου: δοκίμασε την.
Πρώτον γιατί θα βάλεις χέρι πάνω στον κώλο και θα σου φύγει η εμμονή.
Δεύτερον, γιατί αν πέρασες καλά στην Ούρσουλα, που επίσης δεν φημίζεται για την συμμετοχή και την συμπεριφορά της (εγώ βέβαια την βρίσκω οκ), δεν νομίζω ότι θα έχεις και με αυτή πρόβλημα.
Τρίτον, γιατί τι ψυχή έχουν τα 20?.
Το πρωτο επιχειρημα σου ειναι το πιο δυνατο... :P
Παντως η Ουρσουλα μια χαρα ηταν απο συμμετοχη...και απο γνωμες φιλων δε συγκρινεται με την Βαλεντινα...
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6

Μπορεί.
Μπορεί και να είχα πολύ ελεύθερο χρόνο.
Μπορεί και να είχα την εμμονή του pevertboy.

Να ρωτήσω. Μια Κατερίνα που γράφουν κάτι φίλοι για Καλλέργη, βραδινή βάρδια, τα ΠΣΚ, μήπως είναι η γνωστή κουλουρτζού Κατερίνα (από Κολοκυνθούς);
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Πως το συμπέρανες?
Δε ξερω αλλα αμα εχει γινει η επιστροφή της Κατερίνας  θα πέσει πολύ  :knockinb:
Μακάρι.

Δεν έχω βγάλει συμπέρασμα.
Ρίξε όμως μια ματιά στις τελευταίες κριτικές εδώ: Θα μπορούσε να είναι αυτή.
 

Επισκέπτης
Επίσης μην ξεχνάτε... για κώλο υπάρχει και η Μάγδα στην Κολωνού αλλά και η Φωτεινούλα στην Ιάσωνος. Ειδικά της Φωτεινούλας είναι η πιο σφιχτή από τις τρεις!

By the way, σήμερα πέρασα πολύ βιαστικά από Μεταξουργείο. Μέτριες καταστάσεις. Εντύπωση μου έκανε μόνο ένα νταρντανογκομενάκι στο Ιάσωνος 19 (πάνω, εκεί που παίζει και η Λαρίσσα), πολύ καλό μουνί. Ψηλή και με πόμολα! Επίσης, τσέκαρα κι ένα ΚΑΛΟ μελαχροινάκι (αδυνατούλα, ίσιο μακρύ κορακί μαλλί, μικρό βυζόμπαλο, ολοστρόγυλο κωλαράκι, 22-23 χρονών, αγνώστων λοιπών στοιχείων - New in town?). Αυτή ήταν στο κάτω.

15 για το μελαχροινάκι, 20 για την νταρντανομούνα. Διαλέγετε και παίρνετε. Εγώ δεν κατέθεσα πουθενά τελικά.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Ναι, τις είδα κι εγώ αυτές σήμερα. Είχα πάει προς αναζήτηση της Καρίνας - δεν έχει επιστρέψει ακόμα, σε καμιά βδομάδα απ' ό,τι είπε η τσατσά... Η μελαχρινή των 15€ δεν είναι καινούργια. Παίζει εδώ και αρκετό καιρό στο 19α στο κάτω. Λίγο ξερακιανή μου κάνει. Δεν έχω δοκιμάσει φυσικά. Γενικώς μια αθλιότητα το Μεταξουργείο σήμερα πάντως.
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
ρε παιδια αυτη η καρινα που βρισκεται?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Έχουν γραφτεί αρκετά... 19α στο πάνω. Πρωινή βάρδια.
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
μια ξανθουλα μινιον ειναι?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085

Επισκέπτης
Επίσης μην ξεχνάτε... για κώλο υπάρχει και η Μάγδα στην Κολωνού αλλά και η Φωτεινούλα στην Ιάσωνος. Ειδικά της Φωτεινούλας είναι η πιο σφιχτή από τις τρεις!

By the way, σήμερα πέρασα πολύ βιαστικά από Μεταξουργείο. Μέτριες καταστάσεις. Εντύπωση μου έκανε μόνο ένα νταρντανογκομενάκι στο Ιάσωνος 19 (πάνω, εκεί που παίζει και η Λαρίσσα), πολύ καλό μουνί. Ψηλή και με πόμολα! Επίσης, τσέκαρα κι ένα ΚΑΛΟ μελαχροινάκι (αδυνατούλα, ίσιο μακρύ κορακί μαλλί, μικρό βυζόμπαλο, ολοστρόγυλο κωλαράκι, 22-23 χρονών, αγνώστων λοιπών στοιχείων - New in town?). Αυτή ήταν στο κάτω.

15 για το μελαχροινάκι, 20 για την νταρντανομούνα. Διαλέγετε και παίρνετε. Εγώ δεν κατέθεσα πουθενά τελικά.

Φίλε liomas, νομίζω ότι αυτή είναι μια Ελένη ή Έλενα με ένα τατουάζ πίσω χαμηλά στα οπίσθια, καστανομελαχροινή. Ελληνίδα μάλλον, αλλά αγγαρεία πίπα και συμμετοχή "0". Την έχω πάρει 2 φορές αλλά κ τις 2 με διέψευσε. Κρίμα γιατί σε προδιαθέτει με το όλο στύλ της. Αν φυσικά λέμε για την ίδια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom